Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 30 kedd, 16:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Már 2005 karácsonyán megvolt a H5??? :shock:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 30 kedd, 17:07 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 18:57
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Szeged
Zargul írta:
Már 2005 karácsonyán megvolt a H5??? :shock:


Korábbi Collector's Edition BETA volt, azóta frissítettem.

Alc

_________________
Griffin Eternal

Ja persze...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 06 kedd, 6:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 dec. 29 pén., 14:39
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Zeta-city
Hát én a h3 -mal kezdtem épp ujrakellett rakni a gépet mert a VIRUS [u]megette-ahogy én hivom és a felnőtt barátom aki nagyon szerette a stratégiát csak ugy feltette.Néze a Total Commander-t és látom hogy heroes3. Már akkor is jol tuttam angolul igy néztem hogy milyen hösök.
Igazából a WoG volt meg és nem is tuttam mekkora szerencsém volt elején még nem is tuttam hogy lehet várat választani mert én csak a pályára kattintottam és az indult randommal.Aztán a barátomnak meséltem és neki már megvolt csak neki a RoE.Amikor eljott játszani nagy élmény volt neki a Conflux várral játszani.Aztán véletlenül letörlödött és most sosem indul el a WoG. :cry:

_________________
Mindenkinek sok MORÁL és SZERENCSE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 14 szer., 22:33 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Lehet hogy már írtam valahol,de akkor ide is:
Nekem úgy volt,hogy a tesóm játszott a heroes2-vel.Én meg csak néztem és néztem. :shock: :shock: :lol: Semmit nem értettem csak néztem,mert szép grafikája volt :) .Aztán elkezdte nekem magyarázni,mert látta,hogy mennyire érdekel.De nem is figyeltem,csak még mindig a gépet néztem :lol: .Aztán elment,kezdtem egy kicsit játszadozni.A Beltway nevű pályát választottam(az a legkönnyebb).Mindig csak a mage guildokat építettem.Meg akartam építeni a 4.szintet is,ott mérgelődtem,hogy miért nem tudom felépíteni. :lol: Aztán megjött a tesóm,és azt mondta,hogy azokat a szörnyépületeket építsem ott felül.Aztán jöttem rá a lényegére.Később rájöttem,milyen jók a szörnyek,a varázslatokat is kapizsgáltam,aztán a tesóm megmutatta ezt az oldalt.(2005 nyarán.)És itt megtaláltam mindent,és tanulgattam őket.És most elértem a maximális szintet. :D Ennyi. :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 15 csüt., 16:22 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
kisdacide írta:
Lehet hogy már írtam valahol,de akkor ide is:
Nekem úgy volt,hogy a tesóm játszott a heroes2-vel.Én meg csak néztem és néztem. :shock: :shock: :lol: Semmit nem értettem csak néztem,mert szép grafikája volt :) .Aztán elkezdte nekem magyarázni,mert látta,hogy mennyire érdekel.De nem is figyeltem,csak még mindig a gépet néztem :lol: .Aztán elment,kezdtem egy kicsit játszadozni.A Beltway nevű pályát választottam(az a legkönnyebb).Mindig csak a mage guildokat építettem.Meg akartam építeni a 4.szintet is,ott mérgelődtem,hogy miért nem tudom felépíteni. :lol: Aztán megjött a tesóm,és azt mondta,hogy azokat a szörnyépületeket építsem ott felül.Aztán jöttem rá a lényegére.Később rájöttem,milyen jók a szörnyek,a varázslatokat is kapizsgáltam,aztán a tesóm megmutatta ezt az oldalt.(2005 nyarán.)És itt megtaláltam mindent,és tanulgattam őket.És most elértem a maximális szintet. :D Ennyi. :wink:

És ki a tesód?Gondolom biztos regelve van a fórumon...

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 15 csüt., 18:49 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Nem,fifi,tévedsz,ugyanis a tesóm nincs regisztrálva,csak régebben nézegette az oldalt. :wink: Egyébként Antalnak hívják. :wink: :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 17 szomb., 18:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 14:17
Hozzászólások: 15
Először a heroes1-et láttam az osztrálytársamnál (basszsu miylen régen volt :lol: ) hát valamiért eléggé irritált az a játék, szerencsére nem kérdeztem meg mi a neve, ezért kapó voltam játszani valami hírosz 2-vel amit haverom vett 250 Ft-ért ^^ teszett benne nagyon, hogy nem egy másik játék lekoppintása, (mivel manapság minden Age of Empires utánzat, és kettő heroes utánzatottal is találkoztam már) hanem teljesen egyedi. De különösen először a harc kötött le benne. Később megszereztem a hármat, ami nem épp úgy működik mint a 2 ezért elég szerencsétlen voltam benne, mivel csak a lénykészítő házakat vettem, ésm indeig téptem a hajam, mert nem tudtam megvenni a teljes létszámot a hét elején (vajon miért? :lol: ). De azóta kiügyesedtem benne egy kicsit, persze elég messze vagyok attól, hogy ügyes legyek, főleg plyátszerekeszteni szeretek, de persze ez se az erősségem. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 18 vas., 9:15 
Avatar

Csatlakozott: 2007 feb. 14 szer., 16:08
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Szeged
Én a 3-mal kezdtem úgy 5-6 évesen és kábé 10-11 éves lettem mire megértettem hogy miről szól a játék és hogyan is kéne játzsani stb...(elötte csak a necroval voltam és mindig ujra keztem a játszmát ha egy csatát is elvesztettem [ez kb. az első 3 kör időtartama.])Aztán butha megvilágosodott és unokatesómmal ez volt az egyetlen közös játékunk amit kölcsönösen szerettünk.És csak nőtt és nőtt a tapasztalatom a játék terén, aztán 2004-ben megtudtam hogy 2002-ben megjelent a H4. Kipróbáltam. Játszogattam vele de nem adott akkora élményt mint a 3. Most meg már lassan 1 éve az ötödikkel nyomom. A játékban ritkán volt olyan hogy lényt vesztek ezért azt hittem hogy überfasza vagyok aztán elkezdtem a neten játszani 4 mecsből 3 mat elvesztettem. Hát ez az életem története röviden. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 22 csüt., 19:54 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 15 kedd, 20:07
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Érd
Üdv!

Nos én kb. 4 évesen kerültem a "szakmába", az uncsim tanított meg a csalásokra. Nos így nyomtam h2-n keresztül h3-ig :oops: . Aztán úgy 7-8 évesen megértettem a fantasy történetét, nagyon bejött és a kis csalóból így lett egy kicsit profi játékos. Az oldalra apám talált rá aztán csak tanultam Tőletek.... köszi :) Aztán meglett minden egyéb kiegészítőstül és nincs megállás mindenkit fertőzök a környezetemben.

Krek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 08 vas., 15:43 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 27 vas., 17:24
Hozzászólások: 100
Nekem haverom mutatat meg még anno a 3-at. Akkor 3-an játszottunk haverjaimmal,és nekem magyaráztak mert ők m,ár értették,aztán nem magyaráztak és persze én voltam a legbénább. Aztán amikro megjelent a H4 akkor bejött és azzal toltuk,de visszatértünk a 3-ra is néha.De akkro úgy 6 haverommal játszottunk,jó volt. Amióta megvan az 5 csak azazl tolom,és korántsem vagyok béna.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 08 vas., 23:02 
Avatar

Csatlakozott: 2007 ápr. 08 vas., 19:46
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: dunakeszi
Én elösször a 3-mat láttam ahogy apám játszik,de sajnos nem tudtam kipróbálni.aztán valamikor 2003-ban megkaptam a 4-et és elkezdtem játszani.Elég gyorsan megtanultam az alapokat de még mindig rosszul játszottam.Aztán egy időre abbahagytam,de egy év múlva ismét elkezdtem játszani és azóta is nyomom.Egy éve próbáltam ki a 3-mat és nagyon tetszett.Sajnos at 1-et a 2-őt és az 5-öt még nem tudtam kipróbálni.

_________________
by Mukilo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 17 kedd, 10:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 28 szomb., 22:18
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Szekszárd
Én heroes 1-gyel játszottam először. és az a vicces, hogy a paraszt a vasvillájával tetszett meg a legjobban első pár alkalommal. :D Amúgy én is csak lestem először, hogy mit meg hogyan kell csinálni, mert akkor még é se tudtam angolul. Idővel azért belejöttem, mert meg lehetett tanulni - és sztm itt a kulcs, mert a kezelőfelülete eléggé barátságos. és innentől kezdve beszippantott a heroes világa. Szal röviden ennyi. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 02 szer., 13:17 

Csatlakozott: 2007 máj. 02 szer., 12:20
Hozzászólások: 1
Aszem én vagyok a legújabb itt. De én még Heroes of Might & Magic -el kezdtem /igen az az egy/. Akkoriban nagyon dúlt nálunk a szerepjáték mánia, némi Warcraft -al /az is 1/ fűszerezve. Ideáli választásnak tűnt a Heroes of Might & Magic, amit egy barátomtól hoztam el még kislemezeken. Azótai megvan. Aztán jött a Heroes 2 amit szó szerint rongyosra játszottunk. Külön mentett állás buherátort is szerkesztettünk hozzá. /Velünk volt a disk editor hatalma/ A Heroes 3 is nagyon ment bár at már nem tudtok szét csalni de nagyon élveztük. Az igazat megvalva a 4-et már nem bírta gépem. /Akkoriban az autós lődözös játékok lettek a menők./ De most it van a Heroes V és ha épp nem ide írok játszok /vagy dolgozok/. /épp 20 csontsárkányt gyűlytük/ Na valahogy így volt.

_________________
"Békés átutazó vagyok. Az elátkoztott vidékről jövök és Kránba megyek"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08 kedd, 10:38 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 08 kedd, 10:25
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: dunakeszi
Első alkalommal 8 éves koromban játszottam. A bátyám és a nővérem tanított de most már nyugottan mondhatom hogy túlszárnyaltam őket.
(A heroes 3-mal)
A 4-gyel csak három éve találkoztam de nem igazán jött be. nagy örömömre az 5-ben visszatértek a háromhoz.
JÓ JÁTÉKOT MINDEN HERO-nak :D :L

_________________
by cékla


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08 kedd, 10:48 

Csatlakozott: 2007 jan. 28 vas., 18:21
Hozzászólások: 1
Igen, a h4 szerintem is elteres volt, habar vannak benne jo dolgok :)
Az 5-os meg hiaba van meg, eloszor kell egy uj gep es csak utanna tudom megismerni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 22 kedd, 8:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 23:50
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
egyetemista voltam, mikor a haverem hata mogott ulve ismerkedtem a heroes 1-gyel...

aztan telt az ido, elvegeztem az egyetemet, lett sajat gepem, jatszottam heroes 2-3-at, megismertem ezt az oldalt, aztan lett heroes 4...

sajna nem tudom kiprobalni, milyen neten jatszani, meg sosem tudtam osszemerni eromet sorstarsakkal, csak a fiam es barataival jatszottunk halozatban...

_________________
Deluigi, a Hero.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 22 kedd, 15:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
H4-el kezdtem: Természetesen már akkot is kütűnő volt az angol tudásom. Még sose hallottam a Heroes of Might and Magic-ról, így azt hittem hogy a H4 egy új játék. Tudok épeni, de naponta csak egyszer. Volt hősöm ami tudott harcolni, nem tudtam hogy tud varázsolni is vagy lőni ezért minden hősömet és lényemet közelharcra használtam. Aztán elfogy a hős lépéspontja. 1 hónapig nem tudtam a problémát megoldani. Aztán egy nap felfedeztme mindent: a homokóra amivel várni lehet, a hős varázslatai, a Ranged Attack, és aztán jött a Map Editor. Megtanultam váralat lerakni, hősöekt csinálni, sereget csinálni, stb. Eleinte minden pályám kidolgozatlan 1 perces munka volt 40-s szintű hősökkel akik minden varázslatot tudnak. Az evenentek és a Quest Hutok még kínaiak voltak számomra (magyarul: nem ismertem őket, úgy értettem hozzájuk mint tyúk az ABC-hez), de később ezt is megtanultam, és már mindent tudok a H4-ről.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 22 kedd, 19:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Dougal írta:
Az evenentek és a Quest Hutok még kínaiak voltak számomra (magyarul: nem ismertem őket, úgy értettem hozzájuk mint tyúk az ABC-hez), de később ezt is megtanultam, és már mindent tudok a H4-ről.

Jó neked.. én még a H3-ról se tudok mindent.. :?

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 22 kedd, 19:19 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
doom3d írta:
Dougal írta:
Az evenentek és a Quest Hutok még kínaiak voltak számomra (magyarul: nem ismertem őket, úgy értettem hozzájuk mint tyúk az ABC-hez), de később ezt is megtanultam, és már mindent tudok a H4-ről.

Jó neked.. én még a H3-ról se tudok mindent.. :?


Mivel nem fedeztel föl :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 24 csüt., 18:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Dougal írta:
doom3d írta:
Dougal írta:
Az evenentek és a Quest Hutok még kínaiak voltak számomra (magyarul: nem ismertem őket, úgy értettem hozzájuk mint tyúk az ABC-hez), de később ezt is megtanultam, és már mindent tudok a H4-ről.

Jó neked.. én még a H3-ról se tudok mindent.. :?


Mivel nem fedeztel föl :twisted:


Te beteg vagy Dougal...

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség