Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 07 kedd, 15:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Udv mindenkinek!
(ekezetem az sajnos nem lesz :( )
En is azok koze tartozom, akik a heroest az egyetem rovasara tanultak meg.
egyik szobatarsunk vett egy szgepet. Ezt megelozoen volt mar fogalmam a command&conquer-rol es a warcraftrol. Hat en semmi masrol hallani sem akartam, mint a C&C-rol. Sokszor csak azzal toltottem az idot, hogy neztem ahogy nagy spilerek apritjak az ellenseget a C&C-vel. Aztan jott a heroes 2. Akiknek biztosabb hozzaferesuk volt a gephez (a tulajdonos es szukebb szobatarsai) elkezdtek egyre tobbet jatszani a heroes 2-vel. Persze ez nekem egyaltalan nem tetszett, mondtam is nekik milyen hulye egy jatek ez, ha elkezdesz valakit uldozni, es van egy fel nap elonye, amikor te josz utolered, pedig a valosagban a ****** eletbe utol nem erned. De ez kulonosebben nem hatotta meg oket. Es mivel mas musor nem volt a "TV"-ben hat a heroes 2-t neztem. Aztan egy ido utan mar a legtobb estben nem ertettem egyet az eppen jatszo illeto dontesevel, es elhataroztam, hogy magam is megprobalom. Elso jatekom a kampannyal kezdodott este elkezdtem, majd reggel bevagtam a szunyat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 07 kedd, 17:47 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Megvallom őszintén nem emléxem, olyan rég volt... :D

Csak annyit tudok mondani, hogy a H2-vel kezdtem és jó pár évig toltam, de igazából az fogott meg benne, hogy pályát lehet építeni és azon játszani... Sajnos azok a pályák már nincsenek meg, de nem is baj, mert ha publikálnám igen nagy égés lenne... :mrgreen: Pölö: egy artifact mellé leraktam szörnyet... de igen ám... minden más irányból fel lehetett venni a tárgyat... :oops:

Viszont nagyon csipáztam a játékélményt, amit a H2 nyújtott.

Aztán jött a 3. rész és az igazi függőség... Első game, amit nyomtam vele: az Emerald Isles nevű pályán, normal fokozaton megnézés gyanánt úgy 5 éve... kábé 20 percen keresztül választottam ki a kezdő váramat, további 10 percbe telt a kezdő hősöm kiválasztása, a bőség és az ámulat és izgalom zavara miatt. :D Aztán sikerült és mily meglepő a Fortress-t választottam... A hős pedig a mai napig kedvenc lényem mestere: Bron volt. (gy.k.: Baziliszkusz speckó)

A H4-gyel való megismerkedésem és gyors elválásom idén télen esett meg... és kábé 3 óráig tartott az egész kapcsolat. :mrgreen: Azóta volt egy hot seat próbálkozást de fél óra után idegbajt kaptunk... :D

Remélem a H5-tel való találkozásom legalább olyan lesz mint a 3. rész esetében.

Na ennyi.

Üdv, Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 11 csüt., 15:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 13 kedd, 14:07
Hozzászólások: 71
Tartózkodási hely: Gyál City
Hali !

Én a katonaságnál töltött időm alatt ismerkedtem meg a játékkal, a 2. résszel, majd később a 3. okozott álmatlan szolgálati időt.
Elösször én sem értettem , hogy miről beszélnek az aktív játékosok : " simán lenyomtam őket, vagy 200 titánom volt", " már 20. szintű mágus vagyok xy Hp-val", stb .
Késöbb én is nekiültem és onnantól nem volt megállás.
A pc egy külön szobában volt és elvileg, csak a hivatásosok mehettek be (ők is 1000-el nyomták, néha csak kajálni jöttek ki) , de gyakorlatilag, ha leléptek, mindíg megtaláltuk a módját , hogy a " baka is jól lakjon és a pecsét is megmaradjon".
Azóta barátnőmet is "megfertőztem", néha nem lehet elrobbantani a gép elől (Ő a H4-et nyomja), pedig, amikor elösször meglátta, hogy mivel játszom az első reakciója a :"mi ez a baromság" volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 14 vas., 22:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 14 vas., 21:15
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Bp XII.
Hye!

Amikor először megláttam a heroes2-t nem bírtam elszakadni tőle.Egész éjjel nyomtam.Aztán egy hónappal késöbb már 3an ültünk a gépemnél H2-zvén,végül saját nyári tábor lett a végeredmény.

Emlékszem még,sokat morogtam az A.I. armaggeddonos öngyilkos kommandói miatt,amik általában szédszeték a seregem felét.Azt hiszem ismerős lehet nektek is. :o


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 17 szer., 17:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 16 kedd, 17:14
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Fót. Most már.
HHF! (Helló Heroes Fanok!)

Az én ismeretem 4 éve, májusban kezdődött. Korrepetáltam egy lányt matekból és mellesleg nyomulni is akartam nála. Mikor kifelé kísért az ajtón, megláttam, hogy az öccse éppen H3-azik. Benéztem hozzá. Mit csinálsz? És akkor elkezdte magyarázni a játékot. Mi csoda hülye játék ez, gondoltam. Mire jó az, hogy egy hőssel kell menni a pályán és cuccokat szedni? Aztán ottmaradtam a gép előtt, leragadtam mögötte úgy fél órára. Szegény csaj (az imént említett fiú bátyja) megutált, mert félórát várt ugye rám az ajtóban. :D Amúgy nem volt túl jó nő (17 éves volt).

Másodszor, keresztanyáméknál voltam, 2001. novemberében, és keresztanyám vejének -ott lakott náluk - volt egy gépe. Akkor már Shadow of Deathot nyomta és odaengedett. Akkor játszottam először a H3-al. Első pályám az All for One, Necró várral voltam, Sandróval. Nagyon bejött, mert a specialitása a Sorcery volt. Élvezet volt benyomni a Death Ripple-t... :D :D :D Azóta is ez a kedvenc hősöm és városom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 23 kedd, 1:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 22 hétf., 16:30
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Ráckeve
Sziasztok!

Én elöször csak halotam a HEROES játékról még nem látam a bátyám mesélte,hogy milyen jó kis játék és mondta,hogy minden kép megszerzi,mert nekünk még nem volt meg csak az egyik ismerösénél játszot vele.

Én meg kérdezösködtem hogy kinek van meg és az egyik haveromnak meg volt mondtam neki,hogy minden kép hozza el mert kell nekem! Más nap elhozta és amikor a bátyámnak mondtam,hogy itt van nálam a Heroes3 szinte ujongot! Ez komoly. :D (azt hozzá kell tennem,hogy ő csak a 2-vel játszot)

Amikor el kezdtünk játszani mindent el mondogatot,ill. közösen jöttünk rá a játékra mert a 3 kicsit más volt neki is mint a 2 :)

Azota Játszunk folyamatosan ,bár volt egy kb. 3 hónapos kihagyás jobban mondva Heroes3 szünet,mert ez idő alatt a 4-gyel játszotunk.
De én most ujból elővettem a 3-at mert "hiányzot" és egy csomo időt szentelek megint erre a REMEK játékra! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 nov. 23 kedd, 1:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 22 hétf., 16:30
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Ráckeve
Sziasztok!

Én elöször csak halotam a HEROES játékról még nem látam a bátyám mesélte,hogy milyen jó kis játék és mondta,hogy minden kép megszerzi,mert nekünk még nem volt meg csak az egyik ismerösénél játszot vele.

Én meg kérdezösködtem hogy kinek van meg és az egyik haveromnak meg volt mondtam neki,hogy minden kép hozza el mert kell nekem! Más nap elhozta és amikor a bátyámnak mondtam,hogy itt van nálam a Heroes3 szinte ujongot! Ez komoly. :D (azt hozzá kell tennem,hogy ő csak a 2-vel játszot)

Amikor el kezdtünk játszani mindent el mondogatot,ill. közösen jöttünk rá a játékra mert a 3 kicsit más volt neki is mint a 2 :)

Azota Játszunk folyamatosan ,bár volt egy kb. 3 hónapos kihagyás jobban mondva Heroes3 szünet,mert ez idő alatt a 4-gyel játszotunk.
De én most ujból elővettem a 3-at mert "hiányzot" és egy csomo időt szentelek megint erre a REMEK játékra! :wink:

Ja és ez kb. 1998 óta van igy,pontosan nem tudom már rég volt. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 02 csüt., 18:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
Ez egy kicsit kemény volt ahhoz, hogy kétszer olvassuk :)
:(

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 06 hétf., 13:40 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 26 kedd, 11:24
Hozzászólások: 167
Alo E Véra!

Én kb akkor ismerkedtem a Heroes-zal, amikor a számítógépes játékokkal. Ez volt az első komoly játék amivel játszottam.
Osztálytársam mondta, hogy elmehetek hozzájuk játszani. Kérdeztem, hogy milyen játékai vannak, hát azt omndta, hogy a Heroes a legjobb.
Aztán ott nálla szépen végig nyomtam a H1et (pedig akkortájt jött ki az AB ).
Külön érdekes volt, hogy a játék hangját levette és inkább Offspringet halgattunk.

Apropó! Nem tudjátok véletlenül, hogy a H1et és H2t honnan lehet letölteni... valahol biztos fenn van.

credo: Tomas biztos nem direkt csinálta... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 07 kedd, 0:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 22 hétf., 16:30
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Ráckeve
Pontosan. :)
Véletlen 2-szer küldtem el.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 12 vas., 20:55 

Csatlakozott: 2004 aug. 06 pén., 12:06
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Páhi
Én a HeroesIII-mal kezdtem az első tíz perc azzal telt hogy rájöjjek hogy lehet forgatni is.Nekem egyik hawerom horta még a régi gépemre (ami nem volt egy nagy durranás) akkor ez a játék maga volt a csoda ma már régijátéknak számít de még mindig alegélvezetessebb játék:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 22 szer., 11:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
97-ben ismerkedtem + a H2-vel. Bátyáimmal közösen játszottunk. ( De mi az a csillag EXP felirattal a pénz mellett a ládát felszedésekor? hát válasszuk a pénzt annak még hasznát is vesszük.) Egy hónap múltán jöttünk rá hogy pályákat lehet választani. Na akkor kezdődött a Heroes őrület. Hétvége 7 óra kelés reggeli, gép gekapcs, hot seat, tíz perc szünet ebédkor, hajnali kettőkor meg: "Lehet abba kéne hagyni aludni." Válasz: "Á ezt még fejezzük be!". Azóta mindegyikkel űzöm az ipart. Csak az első rész hiányzik a kollekcióból. Ezt keresem már egy ideje.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 24 pén., 1:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Reflen írta:
Azóta mindegyikkel űzöm az ipart. Csak az első rész hiányzik a kollekcióból. Ezt keresem már egy ideje.

Az elsö részhez már hozzá lehet jutni a neten kivételes helyeken akár ingyen is! Bár jelenleg nem tudok neked ingyenes címet mondani, korábban is volt, biztos most is van és lesz is olyan oldal, ahonnan letöltheted az 1. részt. Nekem is onnan van meg... :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 29 szer., 14:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 16 kedd, 17:14
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Fót. Most már.
HHF!

Reflen írta:
97-ben ismerkedtem + a H2-vel. Bátyáimmal közösen játszottunk. ( De mi az a csillag EXP felirattal a pénz mellett a ládát felszedésekor? hát válasszuk a pénzt annak még hasznát is vesszük.) Egy hónap múltán jöttünk rá hogy pályákat lehet választani. Na akkor kezdődött a Heroes őrület. Hétvége 7 óra kelés reggeli, gép gekapcs, hot seat, tíz perc szünet ebédkor, hajnali kettőkor meg: "Lehet abba kéne hagyni aludni." Válasz: "Á ezt még fejezzük be!". Azóta mindegyikkel űzöm az ipart. Csak az első rész hiányzik a kollekcióból. Ezt keresem már egy ideje.


Nekem megvan Gameboy Colorra! (számítógépen, emulátorral) Mellesleg valamelyik Pc Guruhoz adott Heroes Bonus CD-n volt. Kell valakinek? Felrakom a tárhelyemre és belinkelem.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Yipp bá mesél
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 29 szer., 15:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 01 hétf., 11:32
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Orosháza
Egyszer volt hol nem volt 2001 nyara, és egy AMD 100 MHz, 32 Mbyte RAM, 1Gbyte HDD kompozíció (még akkor is nevetséges volt..., de a valaha legstabilabb gép, amit valaha magaménak tudhattam. Szokásos zárojeles téma, de pár hónapja ünnepélyesen kibeleztem, és a 100 MHzes proci ott virít a megérdemelten nyugdíjba vonult - érts: mutter ez mostmár a te géped, tanuld már meg végre kezelni - 733 PIII konfi gépházán 8) Nem volt szívem kidobni).

Na szóval H3 Armageddon's Blade, ha jól emlékszem. A lényeg, hogy minden egyes varázsláskor a progi kilépett, ezért vigy(cs)orogva vittem vissza Viktorboxhoz. Rövid első kapcsolat volt.

Ej mi a kő tyúkanyó kend, vettem egyszer egy digitális kamerát, ami miatt az egész PC-t is elvittem nyaralni (az már a 733as volt), és véletlenek egész sorozata folytán V. hozott magával pár H3 CD-t. Na ott tanított meg igazából felfogni a játék lényegét. Viszont akkor már 2003 volt, tehát két évig nekem sem hiányzott púpnak a hátamra. Azóta viszont hónapokat rágtam végig a körmömet, hogy a 4-5szörös biztonsági mentés elég-e "hibátlanul" hadjáratozni.

H4 - rögtön megjelenés után, és orrba szájba. Most az új gépemre kellene felpakolni, de Lara Croft kisasszony, ill. a Hyundai Tiburon (NFSU2), vmint a Doom 3 elég (menyasszonyom szerint 3-mal több is mint kellene de a TRAOD-ot ő vette karira. Hála neki a köszönöm!), de amint az NFSU2 elfogy ismét belép a körbe, és újra végigviszem az összes hadjáratot, mint idén az év elején.

Ennyi.

_________________
üdv: yipp

Az erőd legyen velem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 03 hétf., 9:04 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
Sandro írta:
HHF!


Nekem megvan Gameboy Colorra! (számítógépen, emulátorral) Mellesleg valamelyik Pc Guruhoz adott Heroes Bonus CD-n volt. Kell valakinek? Felrakom a tárhelyemre és belinkelem.


Először is: Boldog Új Évet minden kedves és kedvetlen Heroes rajongónak!
Másodszor:
Köszi! De az ünnepek között Freemy segítségével sikerült megszereznem az első részt is. Egyetlen hibája, hogy az én gépemen nem indul (CD-t kér). De a bátyám P1-es gépén már sikerült kipróbálni. A kedvencem amikor pl. a griffek hátrafele repülnek. Az nagyon állat. :)))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 05 szer., 17:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 26 kedd, 11:24
Hozzászólások: 167
Sandro írta:
HHF!

Reflen írta:
97-ben ismerkedtem + a H2-vel. Bátyáimmal közösen játszottunk. ( De mi az a csillag EXP felirattal a pénz mellett a ládát felszedésekor? hát válasszuk a pénzt annak még hasznát is vesszük.) Egy hónap múltán jöttünk rá hogy pályákat lehet választani. Na akkor kezdődött a Heroes őrület. Hétvége 7 óra kelés reggeli, gép gekapcs, hot seat, tíz perc szünet ebédkor, hajnali kettőkor meg: "Lehet abba kéne hagyni aludni." Válasz: "Á ezt még fejezzük be!". Azóta mindegyikkel űzöm az ipart. Csak az első rész hiányzik a kollekcióból. Ezt keresem már egy ideje.


Nekem megvan Gameboy Colorra! (számítógépen, emulátorral) Mellesleg valamelyik Pc Guruhoz adott Heroes Bonus CD-n volt. Kell valakinek? Felrakom a tárhelyemre és belinkelem.


Engem érdekelne.
Meg a H2 is, ha van vkinek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 05 szer., 23:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Reflen írta:
...az ünnepek között Freemy segítségével sikerült megszereznem az első részt is. Egyetlen hibája, hogy az én gépemen nem indul (CD-t kér). De a bátyám P1-es gépén már sikerült kipróbálni. A kedvencem amikor pl. a griffek hátrafele repülnek. Az nagyon állat. :)))

Vannak benne érdekességek. :)

Rájöttem a hiba miértjére, de a megoldásra nem.
Szóval az a probléma, hogy a dosbox program nem ismeri a cd-meghajtókat, pedig ha felismerné őket, már futna is a Heroes 1 ezzel. Valaki tud megoldást arra, hogy miként lehetne a dosbox programmal cd-meghajtót emulálni? Nagyon örülnék, ha valakinek sikerülne megoldania a problémát. A dosbox program letölthető innen: http://download.terminal.hu/dl.php3?id=12990

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 10 hétf., 14:13 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 26 kedd, 11:24
Hozzászólások: 167
Én úgy tudom, hogy a doszbox nem teljes értékű operációs rendszer, csak arra való, hogyí az alapokat meg lehessen tanítani rajta.
Szóval szvsz sehogy.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 10 hétf., 14:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Sogroon írta:
Én úgy tudom, hogy a doszbox nem teljes értékű operációs rendszer, csak arra való, hogyí az alapokat meg lehessen tanítani rajta.
Szóval szvsz sehogy.

Nem operációs rendszer, hanem dos emulátor!
Egyébként szerintem nagyon egyszerű és nagyon jó. Bár arra még nem jöttem rá, hogy hogyan lehet vele cd-lejátszót elmulálni? Tud segíteni valaki?

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség