Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 19 csüt., 18:12 

Csatlakozott: 2005 ápr. 01 pén., 0:42
Hozzászólások: 18
Ez egy hihetetlen Topic!!!:)
Ennyi embert hogy megmozgatott! Gratula hozzá TeoZ vagy ToeZ nem tudom már :P
Hogy én hogyan kezdtem el?
Hát az elég röhely :lol:
Nos, egyszer megláttam még annó itt németországban egy játékcsomagot, úgy 4 vagy 5 évvel ezelött, de sztem volt az több is:)
Megnéztem minden játékot, bár akkor még telepíteni sem tudtam, de összehoztam valahogy:) aztán egyszercsak ráakadtam erre.
Mondom mi ez? megnézzük, belefér :D
Elkezdtem, egyjátékos mód, Three for all pálya...:)
kattintottam ide, oda a pályán és az sült ki belöle, hogy elfogyott a pénzem :D! Mondom de ****, hagyom a fenébe :) aztán úgy másfél év múlva elövettem és nekiálltam ismét:) mosmár a várba is betaláltam :D :D :D :D
aztán, onnan már minden ment a maga útján!
Nekem így alakult:) :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 19 csüt., 20:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Hát én úgy "vesztettem el", h megkaptam egy Válogatott Demós CD-t (nem tom már mi volt a neve, kék tokja volt). és azon volt rajta a HMM2 demója. Annyira megfogott az az egy pálya, h legalább 50X ( :!: ) végig vittem, utána jött az 1 :arrow: 3 :arrow: 4. És a sikere töretlen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 19 csüt., 20:47 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Hát én úgy "vesztettem el", h megkaptam egy Válogatott Demós CD-t (nem tom már mi volt a neve, kék tokja volt). és azon volt rajta a HMM2 demója. Annyira megfogott az az egy pálya, h legalább 50X ( :!: ) végig vittem, utána jött az 1 :arrow: 3 :arrow: 4. És a sikere töretlen.

Edit: Ezt törölje vmelyik modi, véletlenül 2X ment el :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 25 szer., 16:35 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Sokak között én is a H2-vel kezdtem még akkortájt, amikor a H3 megjelent(tehát elég későn kezdtem), de hát haverom nem volt hajlandó kölcsönadni az eredeti Heroes 3 cd-jét( később kölcsönkaptam, de megrepedve és a cd meghajtóm bedarálta :oops: és hát ugyígy járt a H2 is, szintén eredeti, szintén sérülve kaptam, még jó, hogy a haverom tudta, hogy nem 100%-ig az én hibám volt, mert ő egy csöppet erősebb volt nálam akkoriban :roll:
Miután megszereztem a másolt Heroes-okat, nos azután elég izgalmasak voltak a napjaim(ez pont nyáron történ, lebzselési idő alatt):
-reggel 7 óra : gép bekapcsolása, játszás
-este 10 óra : gép kikapcs, EVÉS :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 08 szer., 10:39 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 02 csüt., 10:50
Hozzászólások: 149
Tartózkodási hely: Szombathely
Egyik haveromnál/osztálytársamnál láttam meg a HEROES-t először '96 körül -tök véletlenül...
...HOMM2-vel nyomta, én meg csak néztem :shock: , csak néztem :shock: , csak néztem :shock: ... még mindig csak néztem :shock: ... még mindig :shock: :o ... egyszerűen lenyűgöző volt az egész, -első blikkre is, a későbbiekben meg... hááááát! :D

Elvittem egy másik haveromhoz, felnyomtuk a gépre, aztán hadd szóljon!!! :P 8)
Egész álló nap, megállás nélkül... komolyan mondom, ilyet még nem éreztem, azóta sem, és asszem nem is fogok... :wink:
Volt olyan, hogy leléptem otthonról péntek du., belőttük a haverral a HEROES-t, s nyomtuk vasárnap estig... sündisznó formájú hamutartók :D , parízeres szenyák :D , iszonyatos füst+szagok+meleg :D , de Qrva jó volt, eszméletlen, mennyit játszottunk! 8) A bandában nem is láttak minket hetekig/hónapokig :oops: , később is csak ritkán... :wink:
Ja... a havernak 80 megás vinyója volt, úgy ment rajta HOMM2 (ami, ha jól emléxem 66MB volt?!? :?: , vagy mennyi), hogy csak a windows+a játék volt fenn, megnyírbáltuk még a DOS-t is (deltree és társai... kinek kell, mi?)
Na, szóval így kezdődött... sohasem felejtem el... :)

Aztán kiveséztük az 1-et is, és jött a 3., hááát az is valami frenetikus volt! :lol:
Úgy ültünk ott a monitor előtt -az ismerős dolgokat, a rengeteg újítást+a grafikát bámulva- :shock: , mint két újszülött, vazze'! :lol:
Aztán megnéztük commodore emulátoron a King's Bounty-t, ütős az is! hehe :) :wink: :D

Azóta itt vannak a kiegészítők, meg a 4.(ami már kicsit más, szerintem túl sok dolgot változtattak+benne)
Nekem a 3+a kiegészítői az etalon, ezekkel nyomom most is...
Azért az többet mond mindennél, hogy a 200ezres gépemen -hiper-szuper 3D-s játékok ide-, vagy oda, nincs más game fennt, csak a ROE, a SOD, + az AB!!! :wink: :D
Csak egy baj van (ami azért nem baaaaj :wink: ): szépen felnövünk, dolgozni kell, jön a szerelem, a család... s egyre kevesebb ideje van az embernek játszani... sajnálom... de ha csak tehetem nyomok egy jó HEROES3-as scenario-t, kampány-t, vagy versenyt... :wink: :D

Nnnna... Írhatnék még 80 oldalt az élményekről, de már jó lesz befejeznem... :wink:
...majd talán máskor+máshol...

Csak még annyit, hogy ennél a HOMM sorozatnál lenyűgözőbb, összetettebb, s szórakoztatóbb játékot elképzelni sem lehet! 1xűen TÖKÉLETES!!! :wink:

_________________
Vond


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 24 csüt., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Én h3-mal kezdtem és ez is volt az első PC-s játékom.Én amikor már elfáradt a ló azt hittem lefagyott a gép.Nyomkodtam (mármint az egeret)és akkor rájövök ez a legjobb játék a világon!Csak az eleje igaz. :D

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 25 pén., 11:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
És hány éves vagy? :shock:

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 26 szomb., 9:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
Én négy éves voltam, mikor anyukám egyszer bevitt az irodájába az augusztus 20.-i tüzijátékra. Ott láttam, hogy anyám munkatársai valami fura játékkal játszottak. A Heroes 3 volt az. Lemásolták és odaadtak belőle egy példányt, mert látták, hogy nagyon tetszett. Kezdetben még azt se tudtam, hogy kell pályát választani. De apránként ráéreztem a játék ízére. Azután megvettem a 4- et és a 2-őt, majd letöltöttem az 5 bétát. Nekem még ma is nagyon bejön ez a játék.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 26 szomb., 11:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 13 vas., 16:10
Hozzászólások: 260
Tartózkodási hely: Szeged
Nekem egy kicsit másképp kezdődött ez az egész, mint általában a többieknek. Én a TV-ben láttam először Heroes 3-at, 1999 májusának idusán :) Tesómnak meg nekem is nagyon megtetszett, és megígérte, hogy megszerzi nekem. Végülis annyi jött össze belőle, hogy a nyáron sikerült a demotját apukám egyik volt munkatársától megkaparintani. Tesóm estétől kezdeve másnap hajnali 5-ig játszott vele, akkor is csak azért hagyta abba, mert nem akart lebukni. Nagyon megvolt a hangulata annak a játéknak! Emlékszem arra a pillanatra, amikor először rájöttünk, hogy hogy lehet varázslatot tanulni; amikor elfoglaltuk a zöld játékos várát; amikor először rájöttünk, hogy mi az a Grál. De a legelmlékezetesebb nekem az volt a demoban, amikor egyszer 1000 arany híján a 28. napon arkangyalaim lettek :)
Aztán haveromtól kölcsönkértem egy hétvégére a teljes játékot. Hát ezt nem nagyon lehet szavakkal leírni, olyan érzés volt játszani... a Free for all pályán játszottam természetesen, de egyszerűen elvarázsolt. Bár mostanában már nem szoktam Heroesozni, de még mindig szép emlékek fűznek ehhez a játékhoz. Azt mondom hogy inkább késsen 1-2 hetet (hónapot) a Heroes 5, de az nyűgözzön le legalább annyira, mint a Heroes 3!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 14 szer., 16:36 

Csatlakozott: 2003 ápr. 02 szer., 23:59
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Győr
Heroes 2 volt az első még valamikor '95-'96. tájékán, majd szép sorban ahogy jöttek az újabb kiadások, megszereztem mindet (azt hiszem már mondhatom így, mivel az első rész kivételével mindegyik megvan már eredetiben is az összes kiegészítőjükkel együtt). Sokakkal ellentétben nekem a negyedik rész is bejön, ma is hosszú órákat játszom vele, ha sikerül rá időt szakítanom.

_________________
---
Thocy a ZAGY [TaZ]

Thocy & BoB Corporation [TBC] 1993-2004.
A Stephen Hawking Tudományos Kör Legbelső Pontjának alapító tagja, örökös Hadúr, leendő Nobel-díjas :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 23 csüt., 21:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Engem is a haverjaim fertőztek meg :) Mivel tudták hogy inkább a stratégia érdekel mint a doom, ezért mondták nézzem meg. Ez olyan 99-2000 körül lehetett. A 3mal nyomtuk, a kemény 133p1 en :D ha jól emlékszem 16 mb rammal, 1 játékhónap elteltével már naponta mentés hogy kicsit gyorsabb legyen :lol: Kezdetben Strongholddal nyomultam aztán beleszerettem a Dungeonba.
Emlékszem nyáron szegény srácnál volt olyan hét, hogy este szülők éjjelesek, fél 10kor már beállítottunk 3an és hajnalig nyomtuk. (csak az volt a gáz hogy a srác minden nap melózott szakmai gyak címszóval :D így aztán csütörtökön elaludt annyi idö alatt míg támadott a gép visszaütött, majd támadott és az ö embere is visszaütött :) emlékszem csak azt néztük mit vár vagy 3 percig a következö támadással :lol: )
Aztán jött a IV elsöre azt sem tudtam mit csináljak annyira más volt mint amit megszoktam, de a Chaos vár lenyügözött annyira hogy csak annak a kampányát nyomtam végig, bár közelebb került a kopaszság az első pálya miatt :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 19 hétf., 9:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 máj. 08 hétf., 9:41
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Hát én egyik nap (kb5-6 évvel ezelött) mentem haverhoz azt látom valami új "lovaglós" játékkal küldi. Kérdezem tőle hogy na mégis mi ez?? Aztán mondta hogy heroes 3 (tehát ez volt az első). Gondoltam mi a faszom az a heroes 3??
Aztán néztem 1 picit ahogy játszik, azt mondta probáljam ki. kb.4 óra után már egyedül is tudtam játszani, persze sok hibát csináltam. Pl egy pack of ogre csapattal és lots of orcs-al (ezt sosem fogom elfelejteni) megtámadtam egy legion of crusaders-t. Hát a haver szakadt a röhögéstől. Mondani sem kell 2 kör alatt kikaptam.

Mára már jobban játszok mint ő, és már ő tanul tőlem!!
Érdekes


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 21 szer., 19:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 szept. 19 hétf., 21:20
Hozzászólások: 27
Én a Heroes2-vel kezdtem. Először csak lestem rá, hogy jé ez meg mi a fene és azóta is így van:). Á, nem, azért már jobban megy, mint akkor, de még mindig nem vagyok profi. De igyekszek. :D Amúgy a 3 a kedvencem, abból is a WOG.

_________________
SW and GyU forever!
http://www.nival.com/pi/img/homm5/small/cr14.jpg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 21 szer., 19:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 04 szer., 17:25
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: In da gamez!
Én a H4-gyel kezdtem (sajnos). Először nem tetszett, de testvérem belevitt (köszönöm neki) :lol: . Tetszett a játék, de jött a H3. Kitöröltem a fejemből a H4-es emlékeket. Nagyon rossz volt a H3 az elején, mert a H4 3D-ben volt, de sokáig játszottam és megtetszett. A lények fejlesztései és a sok lénylehetőség nagyon hajtotta benne azt a gondolatot, hogy hagyjam a H4-t. Hagytam. Amikor először játszottam, nevetséges volt, hogy mennyire nem értettem hozzá. Most meg valamennyien tőlem tanulnak. 2006 az áttörés éve. Jött a H5. Jól kidolgozott játék születtet az Ubisofttól. Hasonlított a H3-hoz, de azért a 3D-t a H4-ből örökölte. Vajon milyen lesz a H6? :lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 21 szer., 20:02 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
Bocsi az offér de a H4 soha nem volt 3D.Ha a H5 is 3D akkor elég csak megnézni egyik játékot a másik után és máris rájöhetsz:nincs térbeli ábrázolás a Heroes 4-ben.

On:majd idővel elmondom a hősi szüzességem elvesztésének körülményeit :lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 10 hétf., 16:45 

Csatlakozott: 2006 júl. 09 vas., 21:33
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Medgyesegyháza
Na szóval...
Én elég új vagyok a forumon ,de Heroes terénegyáltalán nem ...
KB 3-4 éve egyik havernál látom nyom valamijen stratégiai játékot(Heroes1).
Beis avatott és csomó ideig nyomtuk .
Aztán nagy eretnekséget követett el a Heroesal szembe... letörölte a Heroes 1-et és nem volt meg neki cdn!!! :evil:
Aztán hamarosan beszerete a 2-őt azt is nyomtuk jó ideig.
Aztán lett gépem és megszereztem a 4-et.Azt egyedül nagyon sokáig játszotam és játszom ma is.Nekem a 4 is nagyon tetszik .
KB 1 éve megszereztem a 3-at hozzá a SOd-ot és az Armagedont.
Annyit nem játszotam a 3-al ,de ez annak is betudható hogy a elhagytam...(de hálisten most meglesz újra).
Hát és most itt vagyok és várom hogy meglegyen a 3 ,hogy kipróbáljam a WOG-ot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 25 kedd, 22:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 25 kedd, 11:18
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Érd
én még az 1gyel kezdtem, vmikor alsóban, talán második-harmadikosan. egyik oszttársanál voltam pár napig. marha jó volt, reggel már hajnalban keltünk, és nyomtuk a játékot :lol: aztán jópárévvel később megkaptam a heroes 3at, már nememléxem, h hogy és kitől, avgy mi, de meglett. akkor nem sokat játszottam, bár párszor hotseateltünk a haverokkal. közben láttam a kettőt is, meg a négyet is, de azok nem tudtak lekötni, a három mindenek felett! kb 4 évvel ezelőtt megszereztem az ABet a heroes 3hoz, akkor vettem elő újra egy kis időre, aztán vagy egy évig egyáltalán nem játszottam, és most újra. letöltöttem vhonnan egy H3complete-et, azóta alig alszok :lol: és életemben először játszottam neten keresztül is multit. a kedvenceim az xles pályák, és most belevágtam a the empire of the world kettőbe, de jól meg is szívtam, mert egy helyre ahol hajóval kéne kikötni, odatelepült pár boszi, és így nem tudok semmit tenni, mert az volt az egyetlen talpalatnyi hely! :lol: szívás, de elkezdem újból. baromi jó pálya, ennél jobbat még nem találtam, de megpróbálok csinálni egyet...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 25 kedd, 22:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 25 kedd, 11:18
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Érd
jah tényleg, énis heoresnek írtam :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 27 szomb., 18:20 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 24 szer., 16:35
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Varsánysziti
Én a Heroes 1-gyel kezdtem, unokatesóm találta egy cd-n kb. 70 másik játék (doom1, doom2, streer rod..) között. Csak azért kezdtünk el vele játszani, mert volt benne sárkány... de aztán már napokig hot seat-eltünk :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 30 kedd, 12:02 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 18:57
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Szeged
Hi,

Na lássuk... hol is kezdtem... *kotor az olvasófiókjában, kivesz egy könyvet*

Ja igen! Itt van bejegyezve: 1997 - kipróbáltam a Heroes-t. Micsoda játék... teljesen értelmetlen. Csak annyi az egész, hogy pacival mozgunk? Ez nem értelmes.

(Megjegyzés - vmikor '97 és '99 között a Heroes 2-t is kipróbáltam és kiakasztottam Easy-n)

1999 - egy ideje nem próbáltam ki a Heroes-t, de nővérem megkapta a Heroes 3-t. Mondhatom, sokkal jobb, érdekfeszítőbb, (...) és vagy 100x elvert rajta... :'( Fenébe a Black Dragon-okkal!

2000 - jaaj lett saját gépem! És unokatesómtól megkaptam a Heroes 2-t. Nosztalgia.

2002 - MÁÁÁH le vagyok maradva! Csak most lett meg a Heroes 3 az osztálytársamtól, plusz még a Shadow of Death és Armageddon's Blade. De már hallottam a 4-ről! Mindenféleképpen meg akarom szerezni! Olyan jó játék ez a Heroes! Nem is hittem volna, hogy van olyan játék, ami ennyire függővé tesz!

(Megjegyzés: Itt fertőződtem meg és vesztettem el a Heroes-szüzességet. Itt lettem tapasztalt róka)

2004 - Megvan a Heroes 4!!! Nagy csalódás... Pro: Karavánok, hősökkel lehet menni, jó varázslatok, Artifact-ok Contra: FEKETE-BÁRÁNY! Nem olyan, mint a 3! Közel se!

(Megjegyzés: néhányszor kipróbáltam a Winds of War-t is, meg a másik kiegészítőt (nem t'om mi a neve))

2005 karácsony - A nővéremék egy ékes tárggyal áldottak meg: Heroes V. Ez őszintén szólva a legjobb Heroes, és a l-e-g-j-o-b-b játék, amit eddig játszottam. Nemcsak a grafika a jó benne, meg a lények, stb... hanem a Heroes folyamatos története valamit megfaragott bennem... asszem ennek segítségével tudok jók RPG-zni (márpedig tudok ;) ). A Heroes története, a Roland vs. Archibald-tól kezdve végig leleményes és tele van egyedi ötletekkel. Meg kell őszintén mondanom, ilyen még nem volt. Köszönöm, nővérkém. :)

2006 karácsony - Őrület! Megvan a Hammers of Fate! Megint csak a nővéreméktől! Szóhoz se jutok. Egyrészt kiküszöbölték a hibákat - ez jó; másrészt meg a történetekben a Cinematic-ok szinte olyanok, mint a Warcraft-ban. Na jó, az eredetiben is olyan volt. Most még kifinomultabb. Moziélmény a köbön. :D És a legjobb, amit mindig is imádtam a Heroes-ban, minden egyes részben, az az Editor. EZ segítette elő a kreativitásom virágzását. EZ volt a legjobb kincs, amim van/volt. Igaz, nem csináltam sok pályát, de sok selejt van. Ezekből kitanulhattam a rendezési taktikákat, a scripteket (csak H4), a szörnyeket, a képességek és varázslatok legnagyobb affinitását. Lenyűgöző a sorozat. Nem tudom mit tennék nélküle.

(Záró jegyzet: Minden Heroes megvan, kivéve az 1. rész, és a 4. kiegészítői)

Remélem nem zavarok bele... Köszönöm a figyelmet.

Alc

_________________
Griffin Eternal

Ja persze...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség