Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Én...
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 12 szer., 20:50 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 08 szomb., 14:46
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: budapest
Hi!

Én a heroes 4-el kezdtem annak idején.Egyszer osztálytársaméknél játszottunk és ők mondták játszak vele.Hát ott először az emberekkel játszottam és kis segítséggel meg is vertem az oszt. társakat rögtön :twisted: .Aztán megszereztem a heroes 3-mat mer azt mondták az jobb.(nekem is ez a véleményem).Azóta azzal játszom, és jó pár dologra azért rá kellet jönnöm magamtól is.Jó pár trükre pl.: képességek mire jók és egyebek :).......

_________________
Sir Adamus Bambus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 12 szer., 21:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 08 vas., 20:53
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Hehehe: Bugyi
Üdv mindenkinek!

Elég régen írtam a fórumba, nem?
Hát, végre "van időm", most is csak azért mert modemen keresztül töltögetek cuccokat

"You are under Windows98 and running ie5..."

vagy hogy is volt... ;)

Nohát. A kedves újoncnak(Sir Adam, ha jól tévedek) aki a H4-gyel kezdte - helyesen tette. Ahogy a legtöbben hozzáálltok, nem biztos, hogy mondjuk pl az AB után megnézte volna.
Egyébként én közben belekukkantottam a H4 kiegészítőinek EVM(???) magyar változatába. Ugye a Heroes Teamnek nem volt köze a fordításhoz?!
Hogy is mondjam, vagy én nem tudok angolul, vagy a fordítóknak volt igen kevés közük a fantasy világhoz... A "tüNde"-ről már nem is beszélve... De legalább megcsinálták. Nem úgy, mint én a kampányomat... :x

Ami meg a többit illeti: 2 híróz még hiányzik: SoD/WoG(ez meglenne, csak ugye alá kéne a SoD) és H1. öreg hiba!
Még egyszer! akinek a H3 jobban tetszik, mint a 4, az próbálja ki a 2-t is! Nekem spec az a kedvencem...

A H1 fájó pont. leszedtem vhonnan... Valaki ide írta be a linket még régebben. Azóta sem megy. Sikerült már elindítani, de a kép egy kicsit (nagyon) szétesett :( A win98-at meg kiakasztja. Hát, 1előre erről ennyit.

Béke, és jó H1234!

_________________
"To all things comes an end...
We are no more than a character in a story, our lives easily extinguished by an arrow or a stone..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 13 csüt., 2:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
TeoZ írta:
A H1 fájó pont. leszedtem vhonnan... Valaki ide írta be a linket még régebben. Azóta sem megy. Sikerült már elindítani, de a kép egy kicsit (nagyon) szétesett :( A win98-at meg kiakasztja. Hát, 1előre erről ennyit.

Megoldás a DosBox program! Azzal megy. Nézz be a Heroes 1 topicba!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Én...
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 13 csüt., 13:01 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Sir Adam írta:
Hi!

Azóta azzal játszom, és jó pár dologra azért rá kellet jönnöm magamtól is.Jó pár trükre pl.: képességek mire jók és egyebek :).......


Hmmm... hát igen... így kezdődik a függőség. :mrgreen:

Üdv a Heroes-osok gyarapodgató táborában!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Függőség
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 13 csüt., 15:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 08 szomb., 14:46
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: budapest
Igen ez a függőség 1.5 éve tart már nálam.Azóta kissé belejöttem a játékba.Ellenem itthon már nem is mernek játszani :).......De az biztos, hogy az oldalon a látogatók fele megverne sztem bár nem tudom :roll: . A lényeg, hogy az idők folyamán kialakultak a taktikáim és trükjeim.Mára pedig már jól megy.Amúgy nem tudjátok hol lehet a heroes 2-őt megtalálni interneten?Mer azt is kipróbálnám.

_________________
Sir Adamus Bambus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 02 szer., 17:36 

Csatlakozott: 2004 okt. 28 csüt., 13:19
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Hát igen, híróz...
Valamikor a '96-os esztendőben a boldog egyetemi évek derekán találkoztam először ezzel a játékkal, méghozzá az 1-gyel. Sajátos volt, kicsit érthetetlen a körökre osztott stratégia, a kampány, meg a hős fogalma, de alapvetően tetszett. Aztán nem sokára felbukkant a II rész, ugye a megnyerő grafika kicsit mesebeli világot idézett fel, de hát az a sok újdonság...! Élvezetes jó játék, egyedül, egymással vagy ellen, hétvégék, vizsgaidőszakok mentek rá...:)
Aztán a játékok játéka! Heroes III! Eleinte kicsit idegenkedtem a komor színektől, a sok-sok megtanulásra váró dologtól, varázslatoktól és tulajdonságoktól..meg úgy az egésztől...Persze a kezdeti "félelmet" hamar felváltotta a harci hév. Jó, hogy jöttek hozzá mindenféle kiegészítők, patchek és pályák. Nem tudom veséztek-e ki jobban játékot...Minden esetre a töretlen rajongás azóta sem múlt el. Pedig lediplomáztam, elkezdtem melózni, külföldön, majd itthon, költöztem vagy 2x, megnősültem, családom lett, és így 30-on túl csak a Heroes maradt a régi.
Bevallom, a IV megszereztem, amit csak lehetett letöltöttem hozzá, de egyenlőre csak lapul a CD tokban, várva arra az időre amikor felfedezhetem. Mert hát az ÉLET nem igazán szórja bőkezűen az időt, egyre ritkábban jutok hozzá a jól megérdemelt Heroes adagomhoz. Azért az V-t is várom, nyugdíjas időkre is gondolni kell:) Na meg persze, az utódokra: lássátok apátok mivel is töltötte ifjúsága egy részét?
Mert, ki tudja, nem belőlük kerül-e ki egy igazi híróz...:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 03 csüt., 15:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 17 szer., 11:03
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Berettyóújfalu
Hi

Én '98 táján láttam meg először a Heroes 2-őt az egyik hahaveromnál.Elsőnek csak messziről méregettem amíg valaki játszott vele mert még akoriban csak azok a játékok tetszettek amiben le kellet mészárolni minden egyes lényt vagy embert, mindenfele vér stb....
Közben ahogy tovább néztem kérdeztem magamban mi ez a ********
játék? Majd egyszer én is elé ültem mert kiváncsi lettem és végtére gyilkolni kellet benne, gondoltam.De úgy egy hét múlva már nem csak a gyilkolást láttam benne :twisted: hanem hogy saját magam fejlesztek mindent stb... majd jött a Heroes 3.Amint megláttam egyből rabul ejtett hogy újabb feladatok, várak, új lények stb...
Utána jött a Heroes 4 de az már nem anyira tetszik.Visszatértem a H3-oz
de elfogytak a pályák :cry: , és lőn csoda találtam egy honlapot új pályákkal :D :D :D , és ismét a H3 az amit a legjobban szeretek a stratégiai játékok közzül. :twisted:

_________________
,,A jó vezér körültekintő és óvatos."

,,Aki a békére készül az készüljön a háborúra."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 04 pén., 15:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv társaim!

Én 2000 első felében találkoztam életem játékával. A Pc-Guruban akkoriban volt teljes játék a H2. Megtetszett, pár óra alatt már elég jó voltam benne. Emlékszem, tündérrel nyomultam először, s az alap hőssel betámadtam a fekete sárkányokat. :D Néztem egy nagyot.
Aztán egy év múlva a H3 lett a teljes játék. Akkor jöttem rá, hogy a H2nek van folytatása. :D
Nem volt probléma, felhasználtam H2-es tapasztalataimat. Hamar eljutottam addig, hogy a gép Impossible szinten is a lábaim elé boruljon.
Már akkoriban tudtam a Heroes oldalról, heroes.jatekok.hu címen, de sosem néztem meg, mert csak a suliban tudtam volna, de mindig elfelejtettem. :(
Aztán amikor már úgy éreztem, egyik pálya sem jelent számomra új kihívásokat, végre megnéztem. Azóta versenyzek...
A H4-et már megjelenésekor láttam, de nem tetszett annyira. Tavaly augusztus 10-én aztán megvettem, mert már úgyis lement a csomad ára. Azóta azzal is játszom néha, de sajna nem vagyok benne igazán jó, mondjuk a gép ott is meghajlik, de gyengébb szinten.
Valahogy úgy érzem, nekem "a játék" a Heroes. Általában nem is játszom mással. A többi játék nem nyújt újabb élményeket, miután végigjátszottam őket.

Pá!

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 04 pén., 15:32 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Hellblood írta:
... Valahogy úgy érzem, nekem "a játék" a Heroes. Általában nem is játszom mással. A többi játék nem nyújt újabb élményeket, miután végigjátszottam őket. ...

Akkor próbáld ki a Gothic-okat és a Civ Call to Power-t. :wink:
Meg fog változni a véleményed :)

Üdv:
Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 04 pén., 15:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Szia!

Az első is stratégia? A másodikról már hallotam, majd kipróbálom valamikor.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 04 pén., 15:47 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Hellblood írta:
Szia!

Az első is stratégia? A másodikról már hallotam, majd kipróbálom valamikor.

Az első Fantasy Tp-rpg, az emberek többsége szerint a legjobb a műfajban.
Nézz bele a Gothic témába itt a csevelyfarmon. ;)
A Civ egy ősrégi stratégia játék, aminek a Call to Power a harmadik
része.
Érdekes módón a Civ III a negyedik, ha az Alpha-t is beleszámítjuk
akkor az ötödik. :)
Mielőtt megismertem a Heroes-t szinte csak a Civ 2-vel és Cctp-al
játszottam, leszámítva azt a kis Blood 2 őrületet amikor megjelent
a game. :)

Üdv:
Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 feb. 04 pén., 16:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Nem tudtam, hova írjak, ezért ide írok.
Találtam egy Heroes képet:
http://heroesru.narod.ru/HeroesIII.jpg
:D

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 03 csüt., 2:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 02 szer., 23:59
Hozzászólások: 10
Sziasztok! Én itt teljesen új vagyok, de egyszer mindent el kell kezdeni, ha folytatást akarunk! :D Én például még Commodore 64-es :!: kezdtem a King's Bounty-val! Na az valahol a Heroes 0, hiszen a készítő cég is azonos, akkor nagyon élveztem! A Heroes1-el '92-ben ismerkedtem meg egy havernál, de géphiány miatt több éves szünet következett, így a H2 kimaradt az életemből egészen a 95-ig! Azóta a történet szakadatlan, és mind a 23, mind pedig a 10 éves kishugomat sikeresen megfertőztem eme elhivatottsággal :P
UI: Ha valakit érdekelne esetleg pár régiség pl:Heroes 1 is van itt
http://www.abandonia.com/game.php?ID=151


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 03 csüt., 16:20 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 01 szomb., 15:12
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp. XVIII. ker.
Mojo írta:
Sziasztok! Én itt teljesen új vagyok, de egyszer mindent el kell kezdeni, ha folytatást akarunk! :D Én például még Commodore 64-es :!: kezdtem a King's Bounty-val! Na az valahol a Heroes 0, hiszen a készítő cég is azonos, akkor nagyon élveztem! A Heroes1-el '92-ben ismerkedtem meg egy havernál, de géphiány miatt több éves szünet következett, így a H2 kimaradt az életemből egészen a 95-ig! Azóta a történet szakadatlan, és mind a 23, mind pedig a 10 éves kishugomat sikeresen megfertőztem eme elhivatottsággal :P
UI: Ha valakit érdekelne esetleg pár régiség pl:Heroes 1 is van itt
http://www.abandonia.com/game.php?ID=151

A King's Bounty is fent van 8) . Én suliban azt tolom :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 04 pén., 22:05 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 02 szer., 23:59
Hozzászólások: 10
Én is leszedtem pár napja, igaz nem innen, de már muszáj volt nyomulni vele! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 10 kedd, 12:11 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 30 csüt., 12:22
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Eger
Egyik Havernál ismerkedtünk meg a HOMM sorozattal.

A H2 -vel kezdődött minden... (Kb. 1996-ban)

Elsőre magávalragadott, majd következett a H3.

Először túl bonyolultnak tűnk a 2-höz képest, de néhány napi játék után rájöttem szinte mindenre.

És a sorozat folyatódott: a H4 szintén elnyerte a tetszésemet, és elismerésemet. Mindig tudnak valamit újítani ezek a Heroes-os srácok...

Kíváncsian várom a H5-öt!

Üdv!
Haomaoru

_________________
A győzelem nem a legfontosabb dolog a világon, CSAK az a fontos!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 12 csüt., 11:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 nov. 28 pén., 20:26
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Én jelenleg valós időben vagyok szűz mert a Heroes IV-et hétfőn kaptam meg a szülinapomra és egyenlőre csak annyi szabadidőm volt hogy a tutorialban szétnéztem. A HIII-at az öcsémnél láttam meg egyszer tök véletlenül, csak azt vettem észre hogy színesebb a monitor mint az egy normál informatika HF elkészítése közben normális lenne... :)
Sajnos nem beszélek (olvasok) angolul mert az én időmben az még tiltólistás nyelv volt az iskolában ezért még a HIII-al is vért izzadok. Csak csatlakozni tudok a néhényhozzászólással fölöttem lévőhöz, mert én is azóta kezdtem fantasztikus sebességgel meghódítani a pályákat, hogy rátaláltam erre az oldalra. Köszi mindenkinek!

_________________
Gwendolin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 12 csüt., 12:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 14 pén., 16:26
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Abony
Hello!

Én egyik haveromnál láttam meg a Heroes I-et, még régen és rögtön beleszerettem. Hazavittük a másik haverommal és nem bírtuk abbahagyni. Egészen reggelig játszottunk, pedig előtte még ilyen nem fordult elő.
Egyik alkalommal, már nem emlékszem, hogy Heroes I vagy II volt összekötöttük a számítógépeket és úgy játszottunk. Mi olyan szabály szerint játszunk, hogy addig nem támadjuk egymást, amig van gépi ellenfél és egymás bányáit sem szabad elvenni. Ha már nincs több gép, akkor van egy hetünk, hogy összeszedjük a legnagyobb csapatot a pályán és ezek küzdenek meg a végső csatában. A lényeg, hogy hatalmas feszültségek közepette elkezdtük a végső csatát. De a program elrontott valamit, mert amikor én megütöttem az ő egységét, ő azt látta, hogy az egyik ijásza lelövi a saját sárkányát. És ekkor kitört belőlünk a röhögés. Majd mindketten léphettünk egyszerre és megint valami nagy hülyeség lett belőle. Majd egyikünk sem tudott támadni és emiatt abba kellett hagyni.

Sajnos azóta sokkal kevesebb időm van játszani (kb hetente egyszer).

Szerintem a Heroes a legjobb játék a világon és már nagyon várom az V. részt.

Jani


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 17 kedd, 18:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Jópár éve az öcsém szerete meg a Heroes 3-at, akkor jobban szerettem volna, ha a ReVoltot iratja meg helyette, de végülis megszerettem (ezt a függőség témában bővebben leírtam). Először csak az All for One-on jáccottam, mert nem tudtam, hogyan kell váltogatni a pályák között (most egy kicsit gáz lenne, mert egy rakat pályám van már :) ). Utána jött hozzá az Armageddons Blade (ami már nincs meg, mivel az egyik haverom meghajtójában szó szerint felrobbant :lol: ), Shadow of Death, WoG, stb...

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 8:02 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 25 hétf., 10:36
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Pomáz
-Do you wish to pursue and engage them?
-???
-Jaj, nem arra kellett volna kattintanod...
- :oops:

Valahogy így kezdődött.

_________________
It is said, that a journey of a thousand miles begins with one step...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség