Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 30 szer., 12:12 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 22 hétf., 21:45
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Budapest
Én vagy a H2 vagy a H3-mal kezdtem. Eleinte nem tudtam olyan jól játszani, de már hamar rájöttem, hogy mit kell csinálni. Akkor is jó volt a stratégiám, de rájöttem, hogy késöbb jobb lesz, és így is lett. Ma már profin játszok(mihez képest?).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: heroes első
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 05 hétf., 13:12 

Csatlakozott: 2010 júl. 02 pén., 11:37
Hozzászólások: 26
Nekem a HEROES V volt az első szerintem a mai napig jó a grafikája és a játékélvezet is jó! A haveromnál játszotam vele legelösször!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 07 szer., 21:30 
Avatar

Csatlakozott: 2009 okt. 18 vas., 20:51
Hozzászólások: 112
Tartózkodási hely: necropolis:)
Én már nagyon régen elvkezdtem játszani és nem nagyon emlékszem rá hogy is volt de azért elmodom amit tudok.Ovodában volt egy barátom akihez egyszer átmentem és az egyik nagytestvére játszott a heroes 2-el(szerintem az volt)(KB 1999-ben) és valahogyan előszedte(-k)a heroes 3-t ami nagyon bejött és amikor átmentem hozzájuk szinte csak azt toltam egy jódarabig majd kölcsön adták és már otthon is tolhattam ezt a nagyszerű csodát.Nagyjábol 2006 tájékán találkoztam a heroes 4-el ami szerintem nem lett valami nagy siker de azért jó volt.Aztán buuuum betarolt az éltembe a HOMM V ami ha jól emlékszem (akár hiszitek akár nem) egy könyvtárból kölcsönöztem ki.DE ez sem volt elég a HOMM V-nek hanem kicsit szövevényesen lett egy új barátom akinek megvolt már jó darab ideje a Heroes V 2.(!) kiegje ami teljesen letaglózott.Hát valahogy így kezdtem én el ezt a nagyszerű játékot(bár kár hogy az 1-t még szinte nem is ismerem de hát annyi baj legyen).

_________________
Nekro a király, nem hat
Rá az, ami másra hat,
Nem zavarja a morál
Nem úgy, mint mindenki mást,
A földgolyó átfordul,
Ha a nekró elindul.

(:a necrok nem viccelődnek kivéve én, ezért én még veszélyesbb vagyok:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 13 kedd, 23:17 
Avatar

Csatlakozott: 2009 dec. 18 pén., 1:47
Hozzászólások: 42
Én még nagyon kicsi koromban, szinte zéró angol tudás mellett kezdtem el a kettest (bár csak később jöttem rá, mivel is játszottam). Nem értettem az egész koncepciót, meg mi ez, hogy körökre osztott, és hogyhogy a 15 életerővel rendelkező zombim nem tud megölni egy egy életerős valamit :D Abba is hagytam gyorsan. Aztán a haverok hozták a Heroese 3 DEMÓT (te jó ég, hogy régen még demókkal kötötte le magát az ember!), amivel jó sokat elszórakoztam. Végül megvolt a sikerélmény, legyőztem a sarokban lévő nekromantákat, ezután már csak apunak kellett könyörögni, hogy megvegye a teljest :D Azóta "Heroesosnak" vallom magam, és gyakran jön a késztetés, hogy elővegyem, és több hétig amikor csak tudom, azt toljam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 22 csüt., 13:43 
Avatar

Csatlakozott: 2005 júl. 13 szer., 17:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Én az unokatesómnál láttam a Heroes 1-et még a '90-es években, elég idétlennek tűnt a grafikája! Aztán unalmas nyári napokon a haverokkal játszottunk a hűvösben a Heroes 2-vel, az már mélyebb benyomást tett rám! Amikor megkaptam az első PC-met '99-ben a Diablo és a frissen megjelent Heroes 3 volt, amikkel először játszottam, mindkettő egy életre szóló hatást gyakorolt rám! :-) A Heroes 3 zenéje, hangulata, játékmenete az egyik legnagyobb klasszikussá tette, amit még 10 évvel később is szívesen rak be az ember a CD meghajtóba! Megismételhetetlen és egyedi! A H4 számomra csalódás volt a lassú játékmenete és a várak kiegyensúlyozatlansága miatt (mint a H2), az 5-öt most próbálgatom! A hangulata jó, egyszer végigtolom, de azt hiszem ezzel ki is meríti önmagát!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 24 szer., 10:27 
Avatar

Csatlakozott: 2010 ápr. 14 szer., 14:32
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Jánoshalma
Hi
Én a haverommal beszélgettem a számítógépes játékokról azt ő mesélte el ,hogy milyen is ez a játék csak a nevét mondta nagyon furán azt mire rájöttem, hogy, hogy is hívják a játékot.
Meg mindig a heroes 3 - mal 5-tel játszott és én meg az 1-et szereztem meg és amikor beszélgettünk újból össze volt zavaroddal mert nem ismerte az 1. részt :D

_________________
,,Ha szembeszállsz az ördöggel, Fél lábbal a paradicsomban vagy "

<~,~>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 24 szer., 23:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 28 pén., 14:48
Hozzászólások: 150
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok,

Hát nem is tudom pontosan mikor, de lehet annak már vagy 13 éve. Először a Heroes 2-őt láttam. Rögtön beleszerettem. Elég sokat játszottunk vele a barátommal akkoriban. Aztán megismertem a Heroes 1-et. Érdekesnek találtam a 2-es után. Jó volt kipróbálni milyen, de mégis inkább a 2-es résszel játszottunk. Aztán váratlanul 1999-ben megjelent a Heroes 3 és rabul ejtett. Azóta is a rabja vagyok. :)

_________________
Udv:
LacUS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 24 szer., 23:47 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én szinte sorrendben emlékszem, hogy melyik része volt meg előbb a sorozatnak. Évet nem írok (és nem is tudok :P ), mert egy ilyen nagyszerű játék sorozatnál nem az lesz a lényeg, hogy 1996-ban lett meg, hanem az, hogy még évekkel a megszerzése után is játszok még velük ugyanolyan kedvvel és lelkesedéssel :D.

Én annak idején semmit nem tudtam a heroes sorozatról, még talán 9 éves sem voltam, amikor az egyik játékújság cd mellékletén meg nem láttam a heroes 2 demóját :D és csak a demó letudott kötni engem és az öcsémet. Szinte napokig képesek voltunk játszani a Broken Alliance nevű pályával.

Később (talán pár hónappal később, mint a h2 demó megszerzése után) apám meghozta a Heroes 3-mat. Első valahány pályánál öcsémmel mindig versenyeztünk, hogy melyikünk szerzi meg a titánt vagy a fekete sárkányt. Szép idők voltak.

Aztán ezek az idők megváltoztak, ahogy mi is. Öcsém egyre kevesebbet játszott vele, arra hivatkozva, hogy unalmas. Ekkor döntöttem el, hogy megszerzem a h2-t. Megpróbáltam rávenni, hogy legalább egy pályát lejátszunk, de mindig a 2. héten megunta, elölről kezdtük és a 2. héten megunta. Most nem ez a lényeg :wink: . Miután meglett a full h2, jött a h4, ami visszahozta az ő kedvét is :D .Jó volt azt látni végre, hogy a hősők is cselekszenek. Jó ideig játszottunk vele, amíg ezt is megunta. A h5 története is érdekes. Épp középiskolás voltam (talán 2 évvel ezelőtt), amikor a töri tanárom megkérdezte, hogy ismerem-e a H5-t, akkor kezdődött el a H5 korszak. A H1-et nem rég sikerült megszerezni, amit nagy nehezen (hála ennek a fórumnak és a felhasználóknak :wink:) sikerült beindítani:). Most a H6 van a soron, aminél remélem, hogy ugyanolyan nagyszerű lesz, mint a testvérei.

Röviden és tömören :D
Én a részeket nem epizód szerint játszottam, hanem össze-vissza ugráltam közöttük és a mai napig nem bántam meg, hogy annak idején egy cd-ről felraktam a H2 demóját.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 1:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hát ha már így többen elkezdtek ide írogatni akkor már én is csatlakozom. :)

Kb. 5-6 éve a bátyám haverja elhozta nekünk a H3 RoE-t, addig nem is hallottunk a játéksorozatról. Akkor még nem is tudtam hogy ez lesz a kedvenc játéksorozatom, ugyanis azelőtt szinte csak autósjátékokkal kockultunk. :D Aztán ha már így fel lett telepítve a RoE, elkezdtük az első közös játékot a bátyámmal és az öcsémmel, mégpedig a Realm of Chaos szövetséges verzióján (minthogy akkor még azt sem tudtuk, hogy kell kiválasztani a színünket, a piros-kék-barna szövetségben én a Castle-t kaptam, ami az első game feelingjétől azóta is a kedvenc váram :) ). Talán az volt az egyik legjobb meccs, amikor még minden új volt, persze így ki is kaptunk az AI-tól, de így is megtetszett a játék. :D Néhány vicces kis történet az első meccsről:
- Minthogy medúzákkal addig még nem találkoztunk, "túlfejlett nagáknak" néztük őket amikor beléjük botlottunk egy medusa stores-nál.
- Történetesen én szereztem meg hármunk közül a hetes szintű lényt, az angyalt, először. No, erre aztán azt hittem, hogy mindent legyőzök azzal az egy kis angyalkával amit megvettem nagy nehezen, és nekitámadtam az AI egy "árnyalatnyit" erősebb seregének, pórul is jártam.
- Öcsém meg vett egy fortresses hőst, és azt hitte, hogy a lizardman milyen egy hiperszuper egység, csak mert vadul nézett ki.

És még sorolhatnám. :D
Aztán megpróbálkoztunk más pályákon is, szépen lassan kezdtük megszokni a dolgokat, bátyám közben necrora nyergelt át, öcsém meg én maradtunk castle-el meg ramparttal, aztán már meg tudtuk verni az AI-t, ami nagy élmény volt. :D Később aztán a Realm of Chaossal is újrapróbálkoztunk, sikerrel.
Pár hónapig még játszottunk együtt, de aztán a bátyám sajna megunta, öcsémmel is már egyre kevesebbet játszottunk (bár azért vele még játszom néha H4-gyel és H5-tel), úgyhogy megpróbálkoztam az első campaignnal, a Long Live the Quennel, sikerrel. :)

És így lőn hogy aztán szépen jött a többi Heroes rész is, az alábbi sorrendben: H4, H3 Essential (igen, igen, és akkor még nem is tudtam kik is az a Heroes Team. :) ), H3 AB, H5, H3 SoD (Complete), H5 HoF+ToE, H4 Complete.
Kicsit összevissza sorrendben. :D Remélhetőleg nemsokára a H6 is erre a listára kerül. :)
H1 és H2 viszont azóta sincs meg, bár gondolkoztam már rajta hogy meg kéne szerezni, csak ahogy néztem a lényeket, nem valami egyenlőek az erőviszonyok. :( Bár ki tudja, lehet hogy egyszer még meggondolom magam. :)

Hát ennyi. :D Képes voltam ennyit locsogni erről is. :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 2:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
A h2-t muszáj kipróbálnod,hihetetlen feelingje van. :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 2:20 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Okés. :)
Hol tudnám beszerezni (merthogy gondolom már nem kapható)? Már csak a Trunks által kitett csomagokban lehet megkapni, vagy elérhető máshol is?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 6:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Jobban jársz ha a Heroes of Might and Magic Collectiont veszed, mert így legalább szert teszel az első részre is baráti áron.

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 13:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
No engem még a Heroes előtt a Warlords 1-2 része fogott meg 94-95 környékén. Az unokatesómék és a bátyám kezdtek először játszani vele aztán engem is egyre jobban meg fogott. Ez olyasmi sorozat volt majdnem mint a Heroes csak egyszerűbb kezelőfelület s harcrendszer s vármenedzsment jellemezte. (s nem volt külön csatatér) 95-ben még a Master of Magic, ami erősen a körökre osztott stratégiákat megszerettette velem.

Engem a szomszédok fertőztek meg még a Heroes 1-el 1997-ben. Igaz azzal alig játszottunk amint fél évvel később kb megjelent a 2. rész onnantól kezdtünk Hot Seatelni, Lanozni. Kedvenc pályák voltak a Five Lakes, a Hot spot , a Broken Alliance pl.

Aztán 1999-től szenvedtünk csak igazán Heroizmus lázban. Mi is természetesen a Heroes 3-al játszottunk a legtöbbet. Aztán az Armageddon's bladel és néha még randomon is ami néha nem jött ki jól hisz pl tesóm vagy szomszédom beragadt egy szigetre. :) Később ezt elvileg patchben javították.

Aztán 2002-ben mi is vártuk a 4. részt de hiába eleinte elég sokat játszottunk de 2003-ra abba is hagytuk mivel úgy látszott a játékon, hogy szinte béta állapotban adták ki s LAN és Netes multi nem is volt rajta. (s visszatértünk 1-2 évig még a Heroes 3-ra). S látszott, hogy a balance hiányzott s a hős túlerős volt így hogy übersoldiert csináltak belőle magasabb szinteken, emellett miért nem lehetett upradgelni és több lényt építeni mint 5 féle egy várban. De a különféle várakra alapozott mágiarendszer, a hősfejlődés, a karavánrendszer éppenséggel jó ötlet volt. A csőd miatt előbb adták ki mint kellett volna s ez megmutatkozott tényleg. A szintén 2002-es Age of Wonders 2 jobb játék lett. (viszont sokkal nehezebb és hosszan időtartamú szinte már negatív értelemben hosszú).

2006-ban látott napvilágot az 5. rész egy új Orosz csapattól a Nivaltól az Ubisoft gondozásában a 3DO és a NWC csődje után. (ami fura volt hisz a 4. rész pénzügyileg egész sikeres volt sőt Gamespot s nagyobb kritikai honlapok 90% körül is adtak neki értékelést). Ez a rész picit visszanyúlt a 3. részhez és persze újított egy picit a mágiarendszeren a skillrendszeren, de csak picikét, főleg a népenkénti képességek voltak talán újak és a 3D-s csatatér és térkép. Eleinte a nekrók nagyon erősek voltak patchekben utólag legyengítették fokozatosan őket. Sajnos ennél a résznél már a szomszédokkal nem tudtam játszani viszont unokatesóm és tesóm maradt és bejött 2 új Heroes fan s később barát is. A bétával kezdtük, mivel kaptam zárt bétára kulcsot s unokatesóm is. Érdekes volt látni mennyire nincs kész a játék. :) de alapjában tetszett nekünk Ashan világa is és a 3D se rettentett el minket. Tetszett hogy mennyire másak a népek egymástól s mennyire más taktikát kérnek a játékostól. S hogy mely népnél mire érdemesebb gyúrni skillben s adatokban. (Spell power pl Dungeonnek hisz fel tudta törni lucky esetben a resisteket a mágia ellen védett lényeken és a legerősebb sebző varázslataik is nekik adattak meg általában, vagy Knowledge a sok klónozásra, félrevezetésre, elmebefoly.-ra pl Academynél, stb).
Szóval talán a 2. legtöbbet az 5. résszel játszottunk és aztán a kiegekkel de főleg mi is inkább a törpéssel a Hammers of Fatel már magyarul. Az orkos kiegészítő a Kelet Törzsei nem tetszett nekem annyira, se a sztori, se a nép se tetszett annyira ellentétben a 6. résznél megkedveltem már őket. Nem volt jó a balance az orkoknál a Rage miatt meg a sok lényszám főlényük miatt.

Most pedig várjuk a 6. részt ahol nagy részben kiveszik a luck faktort s ez jó a stratégiázás a logikázás a taktikázás fontosabb lesz mint eddig bármikor. Sok béta után nagyon tetszik nekem is és ismerőseimnek is csak még sok a bug és balance hiba benne. (+ Town Screen kell új 2D-s mondjuk).

A Heroesban mindig is az volt a jó hogy egyrészt egy jó társasági esemény volt másrészt a talán legjobb körökre osztott stratégia, ami mindeközben igényelt némi morfondírozást is. Egyszerre mulattunk és szórakoztunk miközben taktikáztunk egymás ellen.

Reméljük a Heroes VI végleges verziója is ezt az élményt nyújtja majd.

UI: Köszönöm Vologya nagymesternek a H1-H2-t nekem sosem volt meg eredetiben csak a szomszédnak annó rongyosra is ment a cd-n a 2. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 14:57 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Nekem Heroes 3 - RoE kaloz verzioja kerult fel legeloszor a gepemre, nagyon tetszett, vegig is toltam a kampanyt. Majd ezt kovette a H3 - Ab, H3 - SoD kampanyok. Aztan volt par multimeccsem meg netezokben lanon, es itthon is hot seatben. Majd vegigvittem a H3 - Chronicles sorozatot is, majd hosszabb szunet elkezdtem a H3 multit. :) Amit azota is elo-elo veszek kisebb kihagyasokkal. Wog-ot is probaltam, single playerben egy darabig jo moka, viszont sajnos multira alkalmatlan. H4 abszolut nem jott be, H5-el is toltam, az sem annyira, mint H3, igy maradtam is annal, es szamomra a Heroes 3 az eddigi legjobb TBS, amivel jatszhattam.
TBS mufajbol meg jatszottam Disciples 1-el, ami kicsit masabb mufaj, mint Heroes, es D2-vel, ami szinten mas, csak meg lassabb jatekmenetu es unalmasabb mint D1, viszont idoltesere megfelel annak, aki nem banja, hogy legmagasabb szinten is iszonyat konnyu a jatek, es az AI nagyon buta, szoval epp el lehet vele szorakozni. Ha valaki meg tud jo, vagy kevesbe jo TBS-t irjon, mert en nem ismerek masokat! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 16:27 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 15:25
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Én 7-8 évesen kezdtem a Heroes 2vel. Apukám mutatta meg és nagyon tetszett :) Többre sajnos nem nagyon emlékszem, csak arra, hogy a sárkányokat az egyik várban 3 szintre lehetett fejleszteni: zöld-piros-fekete :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 18:10 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Noname : No a Disciplest emiatt nem is említettem a 3. rész még rosszabb lett. Unalmas és könnyű mégis a motor engineje és a játékmenet miatt lassú is egyben.
A King's Bounty remake a Legend na az jó volt az Armored Princessel együtt. Jó nehéz is de nem unalmas. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 18:13 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A heroes 3 ment nálam rongyosra. :cry:
Épp egy scenariot csináltam Solmyr-ral, amikor a cd-romom bepörgött és szilánkosra törte a H3 cd-met :cry:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 22:58 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Solmyrt én jelszónak is használtam egykor. :) A Heroes 3 cd se a legjobb már amit Pcguruhoz adtak annó. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 23:14 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Azt legalább tudom, hogy az 52x CD-rom káros a Heroes 3 egészségére :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 12 hétf., 18:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Én kb. 5-6 évesen kezdtem el játszani a Heroes- sorozattal ( 14 éves vagyok) . Először a 4. rész alapjátékával. ( az volt meg otthon ). Először az is fejtörést jelentett hogy kell menni a hőssel ( egyedül próbálkoztam, szerencsére jött a szülői segítség mielőtt megutáltam volna :D). Aztán véigigcsináltam a hadjáratokat. Majd 2006-ig szinte csak a 4-el toltam, bár évente 1-2x a 3. résszel is volt dolgom . Majd 2006-ban jött az 5. rész. Az alapjáték hadjáratát a mai napig nem sikerült megcsinálni ( 4. kampány, 2. pálya... ez a térkép egyszerűen nem megy ) de a kiegészítőkét párszor végigvittem. Majd megrendeltem az első három részt. Sajnos az 1. nem fut a gépemen. A 2. részben pedig alig megy a hős valamit, még ha gyors lényeket rakok is be : ) Mai gyerekként "aranyos" a grafikája, de a játékélménye megfogott ( és ez a lényeg, nem? ). A 3. rész pedig a 3. rész. A legjobb.
Bár mostanában kiscsalád ( és persze saját ) szórakoztatásra csinálok pályákat ( H3-4 ). Bár lassan 10 éve játszok a heroes sorozattal és szívvel lélekkel ( meg néha némi káromkodással... persze csak ha egyedül vagyok :twisted: ) játszom, szerintem jobban szeretek, mint tudok : )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség