Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 07 szomb., 2:27 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Hát én is beleöltem a H4-be nem is tudom mennyi órát, és az összes kampányt végigtoltam. De egyszerűen a harctérképen bukott meg az nálam. Csatában olyan esetlenül mozognak a lények, hogy fáj nézni. Összevissza forognak és hülyén mozognak, főleg a hosszú lények, mint a Fehér tigris. Pedig az volt az egyik kedvenc lényem.

De lehet fel kéne rakni megint, és belenézni. most kedvet kaptam hozzá!

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 07 szomb., 2:51 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én ezért megyek benne csak hősökkel. Egyszerűen, zavart engem is, hogy össze-vissza keringőznek a szörnyek. :?

Viszont, multiban a hős csaták legendásak tudnak lenni. Nem egy online multit nyertem meg csak hősökkel :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jún. 08 szomb., 15:37 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 02 vas., 21:11
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok! Nekem a H3-mal kezdődött. Anno, már nagyon régen megrendeltünk egy számítógépes csomagot, és abban a demó részlegben találtam a Heroes 3 demóját. Az elején azt se tudtam, hogy kell hőst toborozni, meg városházát építeni. Se varázsolni, meg ugye angolul se tudtam. De nagyon megtetszett, és lassacskán rájöttem mindenre. Emlékszem, a Dead and Burieddel játszottam hosszú-hosszú évekig, mindig bevettem az ellenfelek várát. Aztán egy nap a boltban észrevettem a teljes verziót, megvettem, és onnantól kezdve megállíthatatlan lettem. Megtaláltam a négyest is, nagy nehezen a kettest-egyest is megszereztem, és most már az ötöst nyomom, egyelőre HoF-fal. A ToE-t még nem tudom, honnan szerezhetném meg. A 6-ost meg nem bírja a gépem. De játszok még Duel of Champions-sal, Heroes Kingdoms-sal és az eredeti Kings' Bountyval. Hát így. Jó hosszú lett. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jún. 08 szomb., 21:08 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
A Blikkel megnyertem anno 2002-ben a Heroes 4-et és mikor feltettem elkezdtem (volna) játszani, de sehogy se akaródzott rátapintani a lényegre, hogy mi is lenne ez. Miért van korlátozva a mozgás meg a szörnyek is mindig legyőztek. Keresztbe-kasul elolvastam a kis sárga kézikönyvet, de nem igen lettem okosabb tőle. Főleg az volt a probléma, hogy 12-13 évesen nagyon nem tudtam olyan jól angolul, hogy megértsem a kiírásokat, küldetéseket (mert hiába magyarul jelent meg a játék, én angolul kaptam meg anno). Aztán a PcGuru magazin CD-hén megtaláltam a CheatLand nevű programot, onnan kiszedtem a kódokat és beirogattam. Ezek után elkezdtem játszani és legyaktam mindenkit a fekete sárkánnyal (nwcfafnir) és a főnixxel (nwcra) na meg a végtelenített mozgással (nwchermes).
Valamilyen furcsa okból kifolyólag a csalás miatt annyira megtetszett a játék, hogy pár év múlva már egyből a Deluxe változatot vettem meg az 5-ből és itt már tudtam angolul, így ráéreztem a játékra és teljesen "fan" lettem. Azért cicakarmok, merthogy 1 óra nem sok, annyit sem játszottam a 4-et megelőző játékokkal, de az 5-be és 6-ba nagyon sok órát fektettem egyedül, mivelhogy sosem játszottam többszereplős opcióval benne, csak a hadjáratokat meg a mapokat egyedül.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jún. 17 hétf., 19:10 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 02 vas., 21:11
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Debrecen
V-Kony Eddig én sem játszottam multiplayerrel, csak egyedül, gép ellen. Valamiért szerintem az jobb. :lol: :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 25 csüt., 14:11 
Avatar

Csatlakozott: 2014 szept. 20 szomb., 14:16
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest
Én 1999-ben a Heroes 2-vel kezdtem es mar elejen megfogott, azóta is a vállamat díszíti a címere! :)
Majd csak 2004-ben jutottam el a Heroes 3-ig, ami az elején nagyon nehézkesen ment (gyenge angoltudásom révén, igen sokára jöttem rá hogyan is kell több pénzt csinálni).
Utána viszont megállíthatatlan lettem a lelkesedésben és szerelemben a Heroes iránt! A nagy kedvenc a 3 maradt és ahogy látom nem csak nekem! :)
Amíg van Heroes, baj nem lehet! <3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 28 vas., 21:37 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 26 szer., 6:19
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Pilisszentkereszt
...Valahol réges régen egy messzi galaxisban....
21 éves körül lehettem és néha benéztem a katolikus plébániára, és mit láttam ott? "Kis hűlyék" egész nap a Heroes 1-gyel játszottak! Én meg néztem bután, hogy a papnál játszanak démonos, csontvázas, csúszó-mászós, zombis játékot?!?! Hát nooóóórmáááálissss?

Aztán eltelt pár év és jött a Heroes 2! Az AGE OF EMPIRE után már bejött, de a nekróval sohasem játszottam! :-) Aztán jött a Heroes 3, meg a kiegészítők, már akkor azon álmodoztam hogy nem lehetne hogy a várból alapból lehessen szemfényvesztőt, meg mesterlövészt venni?

A heroes 3-nál le iis ragadtam, az újabb heroes játékok már nem fogtak meg, hiába jobb és szebb a garfikájuk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 28 vas., 22:54 
Avatar

Csatlakozott: 2014 jan. 03 pén., 2:07
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Érd
6-7 éves lehettem mikor a szomszédok megmutatták a heroes 3-at.
azonnal megtetszett és kértem tőlük, hogy másolják át CD-re.
Azóta is csak a 3-al játszok,mert szerintem még mindig ez a legjobb :D :D :D

_________________
Hungarian "The Terrible"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 30 kedd, 14:20 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Olyan 12 éves lehettem, mikor először találkoztam a heroes 3-mal. A szomszéd srác telepítette újból a gépemet, és mikor végzett megkérdezte, hogy akarok e rá valami játékot. Naná, hogy akartam. Fel is rakta, a h3-at, majd el kezdte magyarázni, mi micsoda és mit hogyan... Azt kell mondjam nem igazán szerettem bele egyből a játékba, ellentétben itt másokkal :D
Hiába tartott előtte szájba talpalót, baromira nem jegyeztem meg belőle semmit. Össze vissza kattintgattam, azt sem tudtam, hogy mit csinálok. Néhány nap próbálkozás után elkönyveltem magamnak, hogy ez egy fos, és mentem vissza dune 2000-rel játszani.
Néhány évvel később ,akkor már gimnazistaként, ismét a kezem ügyébe akadt. S bár meglehetősen rossz emlékeim voltak vele kapcsolatban, úgy döntöttem adok neki még egy esélyt. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy ez még sem egy fos. Olyannyira nem az, hogy azóta a kedvenc játékaim között tartom számon a folytatásaival együtt :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség