Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 215 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 28 csüt., 21:21 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://mightandmagicx-legacy.ubi.com/o ... ight-magic

2 darab Might and Magic X zeneszám a Heroes VI-ba is bedolgozó Jason Graves úrtól élőben szimfonikus zenekarral.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 dec. 21 szomb., 1:25 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
http://www.youtube.com/watch?v=W6nLphywoUg
Új fejlesztői videó! 2014 Január 24 a megjelenési dátum!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 dec. 21 szomb., 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Csak nekem furi, hogy ugyan azokkal a lényekkel harcolhatunk ebben is mint a MMH6-ban? Vagy ez a Might and Magic sorozat erről szól? Sajna ezt a változatát nem ismerem, de ez így nem val valami nagy kreativitásra. Igaz csak pár vidit láttam az X-ről, de azok a lények totálisan 1formák.

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 03 pén., 10:02 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ugyan azok a lények lesznek benne többnyire, mint a H6-ban, + egy-két extra lény. Pókok például :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 03 pén., 17:31 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Azért lesznek benne törpök, elfek s a Dark Messiah of might and magicben látott őrök is pl akik a 6. részben nem voltak. Igaz az 5.-ben meg igen ami szintén Ashan világa. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 03 pén., 22:49 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Akkor más finomságokkal is fűszerezik! :) Így már döfibb :D

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 04 szomb., 2:35 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Sajna, demo volt a kezemben, így nem találkoztam sok mindennel :?

Abban bízom, hogy a "ráteszem a láncinget és látszik" stílus benne lesz a teljes játékban.
+ ha minden igaz 19 nap és kiadják :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 22 szer., 10:02 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
A cd galaxisneten kint van már a játék.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 23 csüt., 11:09 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Nem tudom, ki az közületek, akik a Might & Magic I-től kezdve játszottak minden résszel (és természetesen mellé a Heroes sorozat eddigi 6 részével is :) ).

Emlékeim szerint a M&M III-IV-V részt nyüstöltem talán a legtöbbet, főleg, mivel volt két olyan rész (IV és V - World of Xeen), ami egymás mellé települt, tehát dupla, átjárható világot kapott az ember. Mai szemmel nézve hihetetlenül béna volt a grafika, egy alacsony kategóriás mobil is szebbet produkál, de még is volt a játékban valami, ami miatt az ember legalább másfél órát eltöltött a karaktergenerálással, hogy a legideálisabban tápolható csapattal vághasson neki a sok-sok órás kalandnak. :D Ha jól emlékszem, nekem végül az ember paladin / félork barbár / törpe pap / gnóm tolvaj / 2× elf mage jött be leginkább végül.

Kalandoztunk a felhők felett és a pokolban, és egyes harcok megoldását a jól kiszámított teleport varázslat jelentette :) Micsoda élmény volt, mikor az obszidián csatabárdot (legtáposabb fegyver) kiásta az ember egy lerombolt kastély romjai közül, és azután a barbár kezében hihetetlenül gyilkos, one shot fegyverré változott. :D Mondjuk kellett is a táp, amilyen ellenfelek jöttek benne...

http://www.abandonia.com/games/1035

Azután jött az M&M VI (amit most mellékelnek a X-hez). No, ott nem volt túlzás a reklámjában említett 100 óra játékidő! Ez sem volt túl szép játék (sőt!), de akkora hatalmas dungeonok várták az embert, százszámra nyüzsgő ellenséggel, hogy juhuu... :) Iszonyat méretű terek voltak benne... :)

A VII-VIII sem volt rossz, a maga idejében, bár a VIII-ban már kissé erőltetettnek éreztem, hogy együtt kalandozik egy fénymágus egy vámpírral, egy nekromantával és egy sötételffel. Ezt a VII-ben jobban megoldották, amikor a játék egy részénél választani kellett a jó és a gonosz oldal között... No mindegy. :) Mindkét részre jellemző volt a totál béna, ocsmány grafika, de a sok-sok órás játék itt is garantált volt.

Azután jött a IX... és ez volt az egyetlen olyan M&M rész, amit sikítva tettem be a fiók mélyére két-három óra játéknak nem nevezhető szenvedés után.

Még rengeteget lehetne írni a régi részekről, de most már úton van felém a X. lemeze, és inkább arról fogok ejteni pár szót, ha megismertem valamelyest. :) Remélem nem lesz akkora csalódás, mint a H6 volt...

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Beorn the Shapeshifter 2014 jan. 24 pén., 10:07-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 23 csüt., 14:22 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Beorn the Shapeshifter írta:
Nem tudom, ki az közületek, akik a Might & Magic I-től kezdve játszottak minden résszel (és természetesen mellé a Heroes sorozat eddigi 6 részével is :) ).

Emlékeim szerint a M&M III-IV-V részt nyüstöltem talán a legtöbbet, főleg, mivel volt két olyan rész (IV és V - World of Xeen), ami egymás mellé települt, tehát dupla, átjárható világot kapott az ember. Mai szemmel nézve hihetetlenül béna volt a grafika, egy alacsony kategóriás mobil is szebbet produkál, de még is volt a játékban valami, ami miatt az ember legalább másfél órát eltöltött a karaktergenerálással, hogy a legideálisabban tápolható csapattal vághasson neki a sok-sok órás kalandnak. :D Ha jól emlékszem, nekem végül az ember paladin / félork barbár / törpe pap / hobbit tolvaj / 2× elf mage jött be leginkább végül.

Kalandoztunk a felhők felett és a pokolban, és egyes harcok megoldását a jól kiszámított teleport varázslat jelentette :) Micsoda élmény volt, mikor az obszidián csatabárdot (legtáposabb fegyver) kiásta az ember egy lerombolt kastély romjai közül, és azután a barbár kezében hihetetlenül gyilkos, one shot fegyverré változott. :D Mondjuk kellett is a táp, amilyen ellenfelek jöttek benne...

http://www.abandonia.com/games/1035

Azután jött az M&M VI (amit most mellékelnek a X-hez). No, ott nem volt túlzás a reklámjában említett 100 óra játékidő! Ez sem volt túl szép játék (sőt!), de akkora hatalmas dungeonok várták az embert, százszámra nyüzsgő ellenséggel, hogy juhuu... :) Iszonyat méretű terek voltak benne... :)

A VII-VIII sem volt rossz, a maga idejében, bár a VIII-ban már kissé erőltetettnek éreztem, hogy együtt kalandozik egy fénymágus egy vámpírral, egy nekromantával és egy sötételffel. Ezt a VII-ben jobban megoldották, amikor a játék egy részénél választani kellett a jó és a gonosz oldal között... No mindegy. :) Mindkét részre jellemző volt a totál béna, ocsmány grafika, de a sok-sok órás játék itt is garantált volt.

Azután jött a IX... és ez volt az egyetlen olyan M&M rész, amit sikítva tettem be a fiók mélyére két-három óra játéknak nem nevezhető szenvedés után.

Még rengeteget lehetne írni a régi részekről, de most már úton van felém a X. lemeze, és inkább arról fogok ejteni pár szót, ha megismertem valamelyest. :) Remélem nem lesz akkora csalódás, mint a H6 volt...


Az öreg Vérmedve is a régi részeket nyüstölte leginkább! ;) Én a Might and Magic VI-ot nem is tudom, kb 8 alkalommal játszottam végig. A legvégén a haste varázslattal megerősített, Grandmaster Ancient weapon képesítésű 100-105-ös szintű terminátor gárdám ha jól emléxem 8 mp (!!!) alatt pusztított el a föld felszínéről a lézerpuskáikkal egy 1300 HP-s Arany Sárkányt! :lol:

Emlékszem, kitűztem magamnak célul, hogy kiirtom teljes Dragonsand lakosságát, de valamiért ez valahogy sosem sikerült... :twisted: :twisted:

Meg aztán az évente újraspawnoló légiónyi csontváz Mire of the Damned-ben, akik fölé repültem, és köröztem pár percet, megvárva, míg ezerszám gyűlnek alám, majd kilőve oldalra, és lepasuolva a játékot rájuk nyomtam egy Meteor Showert, vagy Starburst-ot! :DDD

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 23 csüt., 23:30 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
:D Igazi régi jó élmények! :) Reméljük a X rész is lesz elég jó. (Metacriticen jelenleg 73% de kevés kritikával) Bár akinek a 6. Heroes nem jött be lehet ez sem fog. Az 5-6. Heroes világán alapul ha az nem jött be ki tudja ez be jön e majd. Nekem nem volt gond Ashannal, de azért idegesítő, hogy alig vna új lény a Legacyban pl. Mintha reskinnelték volna csak a Heroes VI-ot fps- nézetbe. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 24 pén., 1:18 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ugyan kérlek. Gyengék vagytok :twisted:

Az a legjobb, amikor az MM6 Paradicsom völgyének (bízom benne, hogy nem tévedek :D ) teljes titán seregét egy laza armával intéztem el :D
Az volt életem legtáposabb ősmágusa.

A többi részben azt sajnáltam, hogy nem mindben volt ott az, hogy rád teszem a bőrvértet és rohangászok abban és sajnos, ez kimaradt a X-ből is :(

Továbbá, lehetett volna a 6 utáni részekbe több fajt, az eddigi HoMM varikat és tárgyakat is betteni.
Tudom, sokat akar a Manticore, de nem bírja a farka :?


SPOILER

most játszottam egy órácskát a teljes X-el és OMG, ennyi cure poison potim a másik 9 részben nem fogyott :D
és az a sok naga... Egy ütésből haza vágják a druidámat, aki támadni sem tud, mert még nem tanult tőrt XD

Én, eddig élvezem a játékot. Tényleges, negatívumként a nem látható felszerelést, a kevés fajt (elf, ember, törp, ork) és a kevés kasztot tudom felsorakoztatni. Tény és való, a kasztokat tovább lehet fejleszteni.

Viszont, már várom az első sárkányt ^^

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 24 pén., 10:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Az M&M 6-ban volt az, ha jól emlékszem, hogy csak emberrel lehetett lenni? És ott sem volt túl sok kaszt.

A III-V-ben például volt egy csomó kevert kaszt (druida, archer, ninja, stb.) de tök feleslegesen, hiszen ők nem jutottak hozzá a legübertápabb varázslatokhoz. Azért milyen volt már egy olyan varázslat, hogy csata KÖZBEN maxra gyógyult a csapat, és kipihente magát egy időzárványban, vagy miben... :)

VI-VIII részben a kasztok továbbképzése volt a legviccesebb. Külön küldetés volt minden kasztnak, és utána lehetett menni a képző mesterhez, hogy fejleszthető legyen a képességek szintje... :) És igen, a repülve meteoreső, az nagyon bejövős :D :D

Szerintem X-ben (még nem láttam, majd délután) remélhetőleg meg kell majd fontolni, milyen védő varázslatokat tesz fel az ember. Lehet, van méreg ellen is valami védő... :)

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 24 pén., 14:37 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Beorn the Shapeshifter írta:
Az M&M 6-ban volt az, ha jól emlékszem, hogy csak emberrel lehetett lenni? És ott sem volt túl sok kaszt.

A III-V-ben például volt egy csomó kevert kaszt (druida, archer, ninja, stb.) de tök feleslegesen, hiszen ők nem jutottak hozzá a legübertápabb varázslatokhoz. Azért milyen volt már egy olyan varázslat, hogy csata KÖZBEN maxra gyógyult a csapat, és kipihente magát egy időzárványban, vagy miben... :)

VI-VIII részben a kasztok továbbképzése volt a legviccesebb. Külön küldetés volt minden kasztnak, és utána lehetett menni a képző mesterhez, hogy fejleszthető legyen a képességek szintje... :) És igen, a repülve meteoreső, az nagyon bejövős :D :D

Szerintem X-ben (még nem láttam, majd délután) remélhetőleg meg kell majd fontolni, milyen védő varázslatokat tesz fel az ember. Lehet, van méreg ellen is valami védő... :)


A VI-ban hatféle kaszt volt: Knight, Paladin, Druid, Archer, Sorcerer, Cleric. És mindnek volt kettő továbbfejlesztése. De mind csak ember lehetett.
Viszont a VI varázslatrendszere volt a legjobb sztem, amit valaha kitaláltak. 9-féle varázsosztály volt: Air, Fire, Water, Earth, Body, Spirit, Mind, Light és Dark, mindben 15 varázslat. :)

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 24 pén., 18:02 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Valaki legyőzte a Tengermelléki Sorpigal városának világítótornyában lévő óriás izét? :D

mert itt nem tudom azt kivitelezni, amit a sariknál tettem :?

Akinek a magyar nyelv után nem mentene a játék!

a quick és az autosave használhatóvá tehető magyar nyelv alatt, a normális mentés is!!!!

Might and Magic X Legacy/Might and Magic X Legacy_Data/StreamingAssets/Localisation/hu/loca.xml

fájban az alábbi két sor cseréjével:

<LocaData id="SAVEGAMETYPE_QUICK">Gyors mentés</LocaData>
erre:
<LocaData id="SAVEGAMETYPE_QUICK">Quicksave</LocaData>

és

<LocaData id="SAVEGAMETYPE_AUTO">Automatikus mentés</LocaData>
erre:
<LocaData id="SAVEGAMETYPE_AUTO">Autosave</LocaData>

és

<LocaData id="SAVEGAMETYPE_NORMAL">Mentés</LocaData>
átírtam
<LocaData id="SAVEGAMETYPE_NORMAL">Save</LocaData>

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 24 pén., 22:51 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hú majd én is be akarom szerezni! Én úgy tudom csak a early accesben volt kevés kaszt és faj. Azóta láttam egy 14 féle kasztos listát azt hiszem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 24 pén., 23:11 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
4 faj * 3 kaszt,amit tovább fejleszthetsz.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 25 szomb., 0:12 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Kép

Nehéz csata volt és jó képességei vannak ennek a főgonosznak. 5 alkalommal lökött le, mire sikerült sok mana és hp potival legyőzni :D

Kép

Egy szép látkép :)

Kép

és még egy.

---
Akárki akármit mond, lehet, hogy nem rakhatom a páncélt rájuk vagy nem ásítanak, stb, de a játék nagyon jó :D

Olyan, mintha egy Eye of the Beholder keverékkel játszanék újra, de a szörnyek itt (sajnos) erősen script szagúak. Alvás alatt egyszer nem támadtak be :shock:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 25 szomb., 10:23 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Nekem törölte a mentésemet, hol találom abba a szövegrengetegben azt a cuccokat?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 25 szomb., 10:32 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
CTRL + F és akkor beírod, hogy Quicksave vagy gyors mentés és kiadja a megfelelő helyet.

Nem törli a mentést, csak a magyarítás miatt nem látszanak.

Ha így könnyebb. Akkor az 5000 sor környékén.
Ezt a 3 sort kell bemásolni

4994. <LocaData id="SAVEGAMETYPE_NORMAL">Save</LocaData>
4995. <LocaData id="SAVEGAMETYPE_QUICK">Quicksave</LocaData>
4996. <LocaData id="SAVEGAMETYPE_AUTO">Autosave</LocaData>

Pontosabban, ezekre módosíts.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 215 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség