Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 

Mi a véleményed a The Price of Loyalty kiegészítőről?
Remek, mert sok újítást tartalamaz. 48%  48%  [ 24 ]
Jó, de tehetek volna bele több extrát is. 26%  26%  [ 13 ]
Felejtős, nem sikerült valami jól... 2%  2%  [ 1 ]
Még nem próbáltam. 24%  24%  [ 12 ]
Szavazatok száma : 50
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes II & The Price of Loyalty
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 07 szer., 16:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Sajnos az előző topic néha görgetett maga előtt egy oldalt, így lezártam és hamarosan a temetőbe kerül, ahol persze még vissza lehet olvasni benne.


Nyitottam egy kis szavazást :wink:
Aki szeretné nyugodtan kifejtheti a véleményét.

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 12:09 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 05 hétf., 12:47
Hozzászólások: 50
Ha annyi dolog lenne benne mint a wogban akkor még jobb lenne :D

_________________
say_world pf!
say_team pipulj!
tell_attacker ktb!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 12:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
A WoG az fanok által készített, ez meg hivatalos :wink:
Kevesebben dolgoztak rajta, szerintem rövidebb ideig is.

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 13:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 14:17
Hozzászólások: 15
hogy futtatom az alapjátékot win7 alatt? eredeti!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 09 pén., 23:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Szia!
Kompatibilitási mód:
HEROES2W.EXE :arrow: tulajdonságok :arrow: kompatibilitás fül :arrow: Windows 98

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 12 hétf., 19:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 14:17
Hozzászólások: 15
Köszönöm!! Lenyomtam pár pályát, hát elég érdekes a gép harcmodora... mindig ugyanarra az egységre vadászik, de nem is ez a bajom, hanem hogy az erőit nagyon szétosztja és ha csinálsz egy nagyobb sereget nemigazán tud mit kezdeni vele. Pl. egyik mapon végigmentem 50 vámpírlorddal úgy, hogy egy se halt meg kb, össze is jött vagy 1500 csontváz de nem is tudtam használni a száznemtomhány zombi meg már tényleg csak dísznek volt ott. A kampány egész érdekes volt csak egyik pályán Sorceress várral indulsz ezért félbehagytam. Valamelyik pályán már több mint 6000 csontvázam volt :D élveztem. (a gép nem mert nekimenni a több ezres paraszthordáknak ezért megmaradtak nekem)
sima játékban az expert pályák mennyire nehezek? Olyan pálya kéne ami azért nem túl nehéz de nem is mozi, és valami speckó hőst vagy várat kell elintézni vagy valamit megszerezni.

Meg még ilyen jutott eszembe, hogy nincs olyan mod ahol lehet épületeket rombolni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 13 kedd, 18:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Solamh írta:
A kampány egész érdekes volt csak egyik pályán Sorceress várral indulsz ezért félbehagytam.


A tündérek főleg varázslatban és tudásban erősek - tessék szépen végigvinni :D

Van egy jó nekrós map a 2010 júniusi: letöltés

A 2011 májusi map teljesítésének a feltétele az Ultimate Crown megszerzése van, ami szintén nagyon tetszett: letöltés

Az impossible szint elég nehéz - főleg a nyersanyaghiány miatt, de nézd meg a havi mentéseket, azok is 130% körül vannak.

Várfalon túl miért akarsz rombolni :?:
Ha lerombolod az épületeket akkor húzhatod fel újra :roll:

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 márc. 14 szer., 23:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 14:17
Hozzászólások: 15
Kösz a pályákat ki fogom őket próbálni!

Rombolást úgy értettem, hogy úgy zajlana mint az építés, egy teljes körig tartana. Mert mondjuk elfoglalsz egy várat amiről tudod, hogy nem fogod tudni megtartani de ha már ott vagy lehúzol valami épületet :D lehet hülyeség csak úgy eszembe jutott.

Lenyomtam a pyramid mapot, első expert map volt amire mentem, bár normal szinten nyomtam. Igaz egyszer az elején újra kezdtem de igazából elég könnyű volt hiába volt az ellenfélnek 8 vára (abból 4 warlock) pedig sokat nem konyítok a játékhoz, még csak most kezdtem.

Lenyomtam a tündibündis pályát, hát valami szörnyű volt! Az is igaz, hogy semmi taktikám nem volt, 12 spell power és lightning bolt volt a győzelmem kulcsa. Meg még két red dragon beállt hozzám az előző pálya miatt őket meg nem sikerült leölnie :D a végén mikor már minden város az enyém volt hagytam hogy elvérezzen, fujj.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 14 szomb., 17:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 14:17
Hozzászólások: 15
Az utolsó pálya teljesíthető akkor is, ha a koronás pályát viszed végig? Még nem álltam neki csak ma kedvet kaptam és lenyomtam a koronás pályát.

közben megcsináltam a nekrós mapot, az eleje jól indult épp ezért kicsit többet vártam tőle, de hangulatos. A gép se volt teljesen hülye, pár száz csontvázat össze tudott szedni, a várat védhették volna többen is, azért 20as támadás kicsit sok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 19 csüt., 1:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
A Search! map csak akkor teljesíthető ha megszerezted az Ultimate Crownt.

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 20 pén., 15:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 14:17
Hozzászólások: 15
Nem értelek teljesen, a korona megvan, csak így fix hőssel indulok az utolsó pályán, de még nem volt kedvem elkezdeni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 09 csüt., 9:18 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 08 szer., 12:34
Hozzászólások: 15
Üdv mindenkinek!
Teszek egy kísérletet a topic feltámasztására, remélem nem fog kudarcba fulladni. :D
Szóval tegnap regeltem, tehát új vagyok, viszont a Heroes 2-ben úgy érzem már "régi motorosnak" számítok, ugyanis kb. 10 éve játsszom a második résszel (kisebb-nagyobb szünetekkel). Persze próbáltam a többi epizódot is, de valahogy a 2 jött be a leginkább; az első ugyebár még tényleg kissé gyerekes a túl színes, meseszerű, batár nagy figuráival, illetve nyilván a rendszer is kezdetleges még ((habár pl. bizonyos grafikai elemek szebbek, mondjuk a harcterek, főleg a tetejükön lévő háttérféleség nekem nagyon bejön :) Illetve néhány monster is "csinosabb", bájosabb, pl. a sprájt), a harmadik meg számomra már túl modern ezzel a kissé diablos grafikával-animációkkal (arról nem is beszélve, hogy nagyítóval kell nézni a figurákat, olyan aprók, az egységek, a heroesok, minden, a játéktér meg egyszerűen összefolyik, bár lehet, hogy csak az én szememmel van a baj :D), a negyedik részt, illetve az újabbakat meg már inkább nem is kommentálnám... :) Na mindegy, a lényeg, hogy a 2. rész jelenti számomra az igazi heroest, meg heroes-feelinget stb.

Viszonylag hosszú kihagyás után épp egy pár hete kaptam elő megint, aztán gyorsan végig is toltam a létező összes kampányt, tehát a Rolandosat, az Archibaldosat, meg a kiegészítő küldetéscsomagjait, és hát meglepő módon elég könnyűnek éreztem őket. :) Szinte mindegyiken nevetve végigrohantam (pedig nem is emlékeztem mindenre, pl. hol vannak a fontos helyek, bányák, várak stb.), visszatölteni se kellett, illetve vagy 2-3X volt olyan, hogy "elkaptak", de akkor se loadoltam, inkább újrakezdtem a pályát, mondom ne csaljunk már (elvégre a visszatöltögetősdi azért az, én legalábbis így fogom fel, nem "fer" a géppel szemben :D), főleg ha anélkül is megy... Különösen az Archibaldos kampány könnyű egyébként, pl. ott van az az ominózius pálya, amit itt fent emlegettetek, ahol több ezer csontvázat szerezhet az ember a nekroval, ha lever pár légiónyi parasztot... ami azért kissé tényleg nevetséges, simán végig lehet tarolni mindent egy ilyen sereggel, pl. engem most legutóbb még a több tucat titán se állított meg az egyik utolsó várban (főleg, hogy animate dead spellem is volt :D). No meg ott az utolsó pálya, ahol is ugye vagy ultimate crownnal kezd az ember vagy áthozza az előző pályáról megmaradt több tucat feketesárkányt... hát ez az utóbbi lehetőség megint milyen már? :D Anélkül is elég táposan kezd az ember, pár hét alaatt össze tud rakni egy kb. egy tucat sárkányból álló partit, amivel aztán végig is tudja verni az északon lévő (ráadásul elég gyenge várral rendelkező) heroesokat, a sorcesseket, lovagokat, wizardokat... de ha még az előző pályáról is hoz magával "néhány" dragonkát, hát akkor már tényleg no comment. :D Na jó, a kiegészítő pályái egy fokkal nehezebbek, pl. az ilyenek, mint a Spiral Isle, meg a Voyage home utolsó, lovagokkal kezdős pályája azért megizzasztja az embert (főleg ez utóbbi; a kb. 4-5 csontsárkányos várat azért nem olyan könnyű elfoglalni északon, pláne, hogy csak lovagvárakból toborozhatunk sokáig)... de ez csak kb. 2 pálya, a többi ott is inkább a "könnyű" kategóriéába tartozik.
Mindenesetre ehhez a témához kapcsolódna az első kérdésem: nem tudtok esetleg valami egyéb kampányokat a második részhez? (Szétnéztem neten, de csak "sima", különálló pályákat találtam találtam.) Az sem árt, ha egy kicsit nehezebbek az alapjátéknál, mert az már tényleg "nem nekem való". :D (De gondolom ezzel más is így van.)
Egyébként láttam, hogy valahol a Heroes Collectionrol is írtatok, hát én is most vettem meg a napokban (Medit Marktban 2000-ért vesztegették, mondom ennyiért nem hagyom ott :) ), és igen, tényleg kissé bosszantó, hogy elszúrták a borítót (képek a Heroes 4-ből :D), bár én nem vettem észre, hogy a szövegek is össze lennének keverve (valaki ezt nyilatkozta), mintha minden rész mellé jó háttérsztori-összefoglaló lenne írva... de lehet, hogy tévedek, annyira nem ismerem az eredeti játékok sztoriját, angolból kissé kuka vagyok. :) Amúgy magával a DVD-vel szerencsére nincs gond, a játékok is futnak, még XP-n is, bár mint régi Heroes-rajongó, túl sok újdonságot nyilván nem találtam rajta (illetve de, pl. Heroes 1 szerkesztőt még sohasem láttam, a lemezen pedig ez is van :) ), de nem bántam meg, hogy beruháztam rá, legalább végre feltehettem a polcomra egy eredeti Heroes-lemezt (szégyen vagy nem, de eddig csak másolt cédéim voltak, azokkal játszottamn :D), amin ráadásul mind a három rész rajta van ugye, az összes kiegészítővel. :)

Egyébként amiről még írni akartam, hogy szétnéztem az itteni, mármint az oldalon lévő Heroes 2 tartalmak között is, és a listának, amin az összes szörny, tárgy és egyéb szerepel MAGYARUL, jó hasznát is vettem (korábban max. angol nyelven láttam ilyet, úgyhogy thanks a fordítónak :D), találtam rajta pár olyan dolgot, amit szégyen vagy sem, eddig nem tudtam, illetve amire nem jöttem rá az évek alatt... pl. hogy a crusader az élőhalottakat kétszeresen sebzi: na hát ez tényleg tök új volt... csodálkoztam is rajta amúgy mindig, hogy miért kerül majdnem 2X annyiba a Crusi, mint a Paladin, amikor csak 15 HP-val van többje, illetve gyorsabb egy kicsit... hát akkor ezért olyan drága. :D A feltöltött "rajongói" pályák nagy részét is csekkoltam, tényleg akadnak köztük jók... különösen tetszettek Solti Ádám magyar nyelvű mapjai, pl. a kalandjátékosabb Forest, illetve a Seawar, a külföldiek közül meg mondjuk a Farmland (a lovag figurák a kedvenceim, itt meg csak olyanokkal lehet nyomulni, szóval rossz már nem is lehet a pálya :) ), illetve végigkínlódtam magam a két "50 000 titános" pályán is (Bllodthirst, Fruzzen Turds), hát ezek valami brutálisak voltak, főleg az első, még a dzsinnek felező varázslatával is épp csak le tudtam verni az utolsó várat védő "szerény" több 10 000-es csapatot (a másik könnyebb volt, expert diplomacy, "némi" pénz, meg egy erős sereg birtokában csak végig kellett látogatni a pályán lévő több tízezer "független" főnixet, meg giantot-titánt, amik többsége be is állt: így már nem volt nehéz leverni a végén az 50 000 titánt... :) ).
Erről jut eszembe, lehet még esetleg pályát küldeni az oldalra? Csak mert mostanában (hogy újra elkapott a heroes-láz) én is molyolgattam a szerkesztőben, konkrétan épp a napokban sikerült befejeznem az első saját "művemet". :) Azt a rendkívül hangzatos, illetve inkább idióta címet kapta, hogy "Parasztfelkelés", és elég rendhagyó lett, amolyan paródiaféleség, már ami a sztorit, meg a szövegeket illeti (ez utóbbiból elég sok van benne amúgy; kissé grafomán vagyok, mint ahogy az talán mostanra ki is derült... :D). Maga a játékmenet inkább kalandjátékszerű egyébként, szóval tényleg próbáltam egy kevésbé hagyományos pályát készíteni, bár hogy végül is mennyire lett ez így jó, meg élvezhető... hát nem tudom. :D Mindenesetre kíváncsi lennék a véleményetekre.
Na jó, lelövöm már magam, gondolom egyelőre ennyi épp elég volt belőlem...

Trunks írta:
"Mellesleg én is hamarosan nekikezdek az augusztusi offline map meghódításának :D"

Az melyik is? :D Nem vagyok valami tájékozott az ilyen "offline mapokat" illetően, de szívesen belenéznék ezekbe is. Meg úgy egyáltalán, ha van valami jó tippetek, hogy mivel lenne még érdemes játszani, annak is örülnék. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 09 csüt., 18:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Ha ennyi mindenen túlverekedted magad akkor mindenféleképpen a bal oldalon található versenyek menüpontban kell szétnézned:

1.) beküldheted a kész kampányaidat:
Heroes Kampányok --> szabályok

2.) leellenőrizheted hogy teljesítettél a többiekhez képest:
Heroes Kampányok --> eredmények --> <H2 összesítés>

3.) minden hóban be lehet küldeni az adott mapnak a végigjátszását
Heroes II --> szabályok

4.) vannak még egyéb offline versenyek is:
-vártípusok
-küldetések
-támadás (évente 1× van rendezve - általában év vége felé)

Új H2 kampányok: erről nem tudok semmit, keresd meg Kikit (vagy lehet hogy ír ide) - Ő sokkal tájékozottabb a témában.
Lehet hogy van - max orosz nyelven :D

Pályabeküldés: persze nyugodtan küldhetsz be, de nem biztos hogy egyhamar le lesz tesztelve - addig felkerülhet a teszteletlen mapok szekcióba.

Jó hogy öntesz egy kis új színt ebbe a topicba :wink:

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 10 pén., 6:38 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 08 szer., 12:34
Hozzászólások: 15
Köszi a válaszokat. OK, a versenyek menüpontban mindenképp szétnézek.

Pályabeküédés: jó, akkor még átnézem, csiszolgatom egy kicsit, aztán küldöm.

"teszteletlen mapok"
Ezeket is néztem egyébként, több mint a felük teljesen játszhatatlan, bugos (pl. van olyan, hogy kimegyek egy a hősömmel a kezdővárból, és kint mászkálgatok, de ettől függetlenül a hapi ugyanúgy ott van a várban is, mintha kettő lenne belőle; mondjuk ez fogalmam sincs, miért lehet, de elég vicces :D), illetve olyanok is vannak, amik be sincsenek fejezve, pl. xxl-es a pálya, és csak a jobb sarkában van valami kidolgozatlan sziget. Ezeket nem tudom, mi értelme volt beküldeni, de mindegy. :)
Az enyém egyébként garantáltan nem ilyen; befejezett, játszható, viszonylag igényes kidolgozású map, a szövegek is teljesen magyarul vannak, gondolom helyesírási hibákból se sok fordul elő bennük. (Egyébként visszaszívom ezt a tegnapi "paródiaféleség" kijelentésemet: nem az, inkább csak egy humoros vagy legalábbis annak szánt kalandjáték, a pálya S-es méretéhez képest elég összetett játékmenettel és rengeteg szöveggel.) No de majd meglátjátok. :)

"Jó hogy öntesz egy kis új színt ebbe a topicba"
Igyekszem, köszi. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 10 pén., 17:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Úgylátszik tényleg nem tesztelte senki sem azokat a mapokat :lol:

A tiedben van szfinx illetve jelszavas kapu :?:

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 10 pén., 18:15 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 08 szer., 12:34
Hozzászólások: 15
Ööö, nem, egyik sincs. :D (A sima Heroes 2-höz csináltam, úgyhogy jelszavas kaput már csak ezért sem tettem bele.) Viszont van egy másik pályám (XL-es), igaz, ez még csak félkész állapotban "leledzik" jelenleg, de ezen mind a kettő lesz (sőt, jelszavas kapuból egyenesen vagy 10 :D).

Egyébként most tesztelgettem a szintén innen lehúzott "Knightmare" című pályát, mondom jó kis lovagos cucc, biztos nekem való lesz... hát lovagokból tényleg nincs hiány... mind a négy ellenfelemnek (akik ráadásul szövetségben állnak egymással) már az első 2-3 hónap után 30-40 crusija van, meg kb. 2X ennyi championja, és több száz rangere. :D (Ja, és 15-20 körül mozognak az ellenséges heroesok értékei...) Én meg egy tök gagyi, első szintű lovaggal kezdek, meg egy abszolút alap várral, ahol még parasztházikó sincs... a -5000 aranylevonásról az elején már nem is beszélve. :D Igaz, elvileg van egy szövetségesem, de sokra nem megyek vele, mert elég inaktív, ráadásul a 2. hónap környékén mindig kifingik. :D Vagy 10X futottam már neki a pályának (normál fokon, mentés nélkül játsszom, ahogy általában szoktam), de képtelen vagyok átvinni, egyszerűen lehetetlennek tűnik. Igaz, most legutóbb végre sikerült elfoglalnom egy ellenséges várat, örültem is neki rendesen, de aztán másnap már jött is egy 23 attackos, 15 defenses hős, kb. háromszor akkora sereggel, mint ami nekem volt, úgyhogy hamar lehervadt a vigyor az arcomról. :D Valakinek sikerült végigjátszania? Mert ha igen, azelőtt tuti megemelem a kalapom. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes II & The Price of Loyalty
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 27 vas., 10:30 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 14:17
Hozzászólások: 15
Üdv mindenkinek!
Tavaly nekiálltam a Destiny orosz nyelvű pályának (innen a Destiny nevű: http://heroesportal.net/maps.php?search=destiny) és messze a legjobb pálya amivel valaha játszottam. Annyi problémám lenne vele, hogy egy ponton elakadtam, egyszerűen nem lehet továbbmenni, a kapukhoz a jelszók a másik oldalon vannak, egy irányba lehetne hajózni, de a játék nem enged több hajót építeni ("cant build another boat"). Miért írja ezt ki? Túl sok hajó van a pályán? Esetleg meg tudom valahol nézni, hogy lila és narancs kapukhoz milyen jelszók vannak (ezek a sapkás valamik)? Bár most belegondolva pályaszerkesztővel mindjárt kipróbálom. A mentésemet is szívesen elküldeném valakinek de a Price of Loyaltynál nem találom hova teszi őket.
Ha megoldást nem is tudtok a pályát szerintem mindenképp érdemes kipróbálni, az első pár hét kicsit nehéz de annál jobb :)

Amúgy látom már több mint 3 éve halogatom a gonosz kampány utolsó pályájának elkezdését... :D remélem valaki még olvassa ezt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes II & The Price of Loyalty
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 28 szer., 23:01 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Videóba jobban látjuk mi a szitu.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség