Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 24 szomb., 13:16 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 02 vas., 21:11
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Debrecen
Ferry88 írta:
Edina, szerintem még optimalizálni fognak a játékon, jelen pillanatban ahogy előttem is írták minimum 8 GB ram kell neki és még így is ki fogja írni, hogy kevés neki a memória, ha nincs beállítva, hogy a fizikai ( 8 gb ) memórián kívül virtuális memória is fusson a háttérben. Sokan vannak jelen pillanatban úgy a játékkal, hogy megvárják, amíg néhány javító patch kikerüljön, amíg élvezhetőbb, optimalizáltabb lesz a játék.


Értem, ez elég húzós. Azért reménykedem abban, amit Coradiel írt, és nekem is elindul majd valamilyen formában. Nincs egy szupergépem, de nem is gyenge. :)
ElderOne írta:
Ferry88 írta:
Edina, szerintem még optimalizálni fognak a játékon, jelen pillanatban ahogy előttem is írták minimum 8 GB ram kell neki és még így is ki fogja írni, hogy kevés neki a memória, ha nincs beállítva, hogy a fizikai ( 8 gb ) memórián kívül virtuális memória is fusson a háttérben. Sokan vannak jelen pillanatban úgy a játékkal, hogy megvárják, amíg néhány javító patch kikerüljön, amíg élvezhetőbb, optimalizáltabb lesz a játék.


Más szóval, amíg befejezik a játék fejlesztését és végre a kész termékkel ügyködhetünk. :D

Akkor várunk és patchelünk ezerrel. Elvégre a Heroes 6-nál is az jelentette a felmentést. :wink: Azért persze érdekes, hogy a régebbi játékoknál nem volt szükség ennyi patchre..

_________________
"Sé onr sverdar sitja hvass!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 24 szomb., 15:58 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Heroes 3-nak elég 32 Mega Ram, vígan elfut vele! :lol: :lol: :lol:

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 24 szomb., 18:49 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 02 vas., 21:11
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Debrecen
Régi szép idők. :D

_________________
"Sé onr sverdar sitja hvass!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 25 vas., 12:40 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://www.facebook.com/bhsummers/vide ... 553601938/

Musical Heroes moment
— with Paul Anthony Romero and 2 others at OD NOWA.
Kis meglepetés történt a lengyel Heroes koncerten ahol a Heroes 4 és a 7 zenéi biztosan szerepeltek. Reméljük lesz majd később egy teljes videó.

Heroes 3-nak is is kellett 4 patch és pár mod azért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 25 vas., 13:00 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
http://index.hu/tech/2015/10/24/hibas_t ... enketezer/

Nem azért, de ez az index cikk egy szokásos egyszerű barom index fikázás. Hát ha nem akar Heroessal játszani akkor játsszon COD-al ott elég az 1 óra belefécolás.... A Heroes 3 at meg szintén azért ismeri jól mert régen iszonyat sokat játszott vele fiatalként.... De most már nem akar vele néhány órát se játszani akkor ne is játsszon. ha nincs rá ideje minek ír róla cikket? Láthatóan nem vág semmit a játékból. Én 2,5 kampány után elég sok mindent átláttam pedig még a felét se vittem ki.
A régi Heroesoknál nem volt oda írva szinte semmi magyarázás (pl artifaktok mit adnak, skillek tágabb részletezése stb), s főleg nem magyarul a H2 H3ban. Most neki ez nagyon bonyolult pedig minden fele van írva szinte már túl sok minden is.
Sokkal több a hasznos skill választási lehetőség is mint a régi részekben azokban pl a baj az volt hogy nagyon kevés volt és sokszor volt hogy a 2 választás közül az egyik **** is volt pl Eagle Eye. Egyébként pont a fanok nagy része a Heroes 3 -hoz hasonlítja az új részt nézzetek meg pár külföldi rajongói youtube videót vagy 1-2 magyart vagy a metacriticet. S ugye az t baj hogy nem Heroes 3 pedig pont ahhoz hasonlít.
Áh hülyeség csak felhúzott ezzel a szokásos is index szidás cikkel amit a filmek 90%-ához és játékok 95%- ához csinálnak. Ezért kapott pénzt az elég fájó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 25 vas., 13:25 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
hahakocka írta:
http://index.hu/tech/2015/10/24/hibas_termek_most_csak_tizenketezer/

Nem azért, de ez az index cikk egy szokásos egyszerű barom index fikázás. Hát ha nem akar Heroessal játszani akkor játsszon COD-al ott elég az 1 óra belefécolás.... A Heroes 3 at meg szintén azért ismeri jól mert régen iszonyat sokat játszott vele fiatalként.... De most már nem akar vele néhány órát se játszani akkor ne is játsszon. ha nincs rá ideje minek ír róla cikket? Láthatóan nem vág semmit a játékból. Én 2,5 kampány után elég sok mindent átláttam pedig még a felét se vittem ki.
A régi Heroesoknál nem volt oda írva szinte semmi magyarázás (pl artifaktok mit adnak, skillek tágabb részletezése stb), s főleg nem magyarul a H2 H3ban. Most neki ez nagyon bonyolult pedig minden fele van írva szinte már túl sok minden is.
Sokkal több a hasznos skill választási lehetőség is mint a régi részekben azokban pl a baj az volt hogy nagyon kevés volt és sokszor volt hogy a 2 választás közül az egyik **** is volt pl Eagle Eye. Egyébként pont a fanok nagy része a Heroes 3 -hoz hasonlítja az új részt nézzetek meg pár külföldi rajongói youtube videót vagy 1-2 magyart vagy a metacriticet. S ugye az t baj hogy nem Heroes 3 pedig pont ahhoz hasonlít.
Áh hülyeség csak felhúzott ezzel a szokásos is index szidás cikkel amit a filmek 90%-ához és játékok 95%- ához csinálnak. Ezért kapott pénzt az elég fájó.


"Egyszerűen az van, hogy a harmadik részben a játék elkészült. Azóta csupa olyan dolgot erőltettek bele, amire a játékosoknak nem volt igénye."

LoL :D . Ekkora marhaságot. Én is imádom a harmadik részt, de ez nem jelenti azt, hogy szemet kell hunyni a hiányosságai felett (amiből van jócskán). Az azt követő részek újdonságai egytől egyig megoldást nyújtanak ezekre (pl: karavánrendszer, előretervezhető karakterfejlesztés, zónák, stb.)

"Például a karakterfejlődés, vagyis azok a képességek összessége, amelyeket a hős az egyes szintlépésekkor választhat, megint valami olyan rendszer alapján készült, ami a fejlesztők terveiben elképesztően ötletesnek tűnt, de egyszerű játékosként túl sok időt kéne eltöltenem azzal, hogy rájöjjek, mit is akart mondani a költő."

Nem értem mit tart olyan nagyon bonyolultnak. Ráviszed az egeret és kiírja, hogy mi micsoda. De lehet, hogy az indexnél már értelmi fogyatékosokat is alkalmaznak cikkírónak, akiknek nehezére esik a szövegértés.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 25 vas., 14:56 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Igen úgy tűnik. :D

Meg itt sokkal jobb az épületfa rendszer is. H3-ban l Barbárnál 2-3. nap behemoth többieknél akár 1-2 hét múlva is. :D Nem egál. S akkora különbség nincs a sima behemoth meg a sima sárkány közt. Karaván is jó újítás volt úgy szintén.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 25 vas., 19:28 

Csatlakozott: 2004 dec. 29 szer., 21:29
Hozzászólások: 22
A tudással a birtokomban nagyon messze elkerültem a Hammerfall-i bányák elfoglalását, és így egy kisebb gigszert leszámítva sikerült az utolsó térképet is végigjátszani. A végén még egyszer megtréfált a játék, mert levertem az utolsó ellenséget, megnyertem a játékot, éljen. Jött a map végi outro. Semmi gond, aztán csak kirakott a főmenübe. Mondom itt valami nem stimmel, mert eddig mindig volt egy kampányvégi outro a tanácsteremben is, de most nem. Benézek a tanácsterembe, meglesem Murazelt, és bizony még mindig aktívnak érzékelte az utolsó küldetését, és nem jelezte, hogy teljesítve. Kicsit megijedtem, de nyomtam egy folytatást, és gond nélkül betöltötte az utolsó csata napját. Elagyabugyáltam még egyszer, és ezúttal mindkét outrot megkaptam, és most már teljesítve az utolsó kampány is. Nem tudom, hogy ez mi volt, de jól rám ijesztett, hogy már megint nem tetszését fejezi ki a játék valamivel kapcsolatban. És talán ez volt az eddigi legjobb map a bugot leszámítva, első hétre olyan gazdaságot meg utánpótlást röffentettem össze, hogy öröm volt nézni, és a 4 hőssel is jól esett a felfedezés. Mondjuk az ellenfél is a frászt hoztam rám az 5. napon amikor megjelent 21 angyallal, meg a többi egysége sem volt azért kevés. De sikerült áthidalni a kezdeti ijedtséget és elmenekült, amikor látta, hogy komolyan gondolom a csatározást.:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 25 vas., 20:11 

Csatlakozott: 2013 ápr. 07 vas., 11:04
Hozzászólások: 24
Nem értem egyébként az embereket. Igazából a heroes 3-at divat isteníteni, de én személy szerint a 2. rész óta játszom heroessal, és azt kell hogy mondjam a heroes 4 ( bár tudom sokmindenkinek nem tetszett az újításai miatt ) volt a leghangulatosabb rész a grafikája, illetve a zenének köszönhetően. A mai napig a legjobb muzsikája a 4. résznek van. Az 5. rész is nagyszerűre sikeredett, főleg a tribes of the easttel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 25 vas., 22:32 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Ferry88 írta:
Nem értem egyébként az embereket. Igazából a heroes 3-at divat isteníteni, de én személy szerint a 2. rész óta játszom heroessal, és azt kell hogy mondjam a heroes 4 ( bár tudom sokmindenkinek nem tetszett az újításai miatt ) volt a leghangulatosabb rész a grafikája, illetve a zenének köszönhetően. A mai napig a legjobb muzsikája a 4. résznek van.


Nem vagy egyedül a véleményeddel. :wink: A negyedik rész lehet, hogy nem a legkiforrottabb, de rengeteg izgalmas újítás van benne az azt megelőző részekhez képest. A mai napig fenn van a gépemen.

S mivel év végén jön a Lost tales of Axeoth, lehet, hogy végig pörgetem majd decemberben, hogy meglegyen a hangulat :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 25 vas., 23:43 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Meg lesz a plusz H7 H4-es kieggel is, hisz az eredeti zenék lesznek benne, plusz egy vadi új, ami nem került bele a H4-be, de elkészült annó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 26 hétf., 14:42 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Sajnos ma minden játéknál ez a hibás kiadás van, kivétel Blizzard és CdProjekt kb. Nézzétek csak az EA játékokat a Warner Bros játékokat (Arkham Knight khmm bolt visszahívásai, Ubisoft új játékai, Bethesda játékok (Skyrim, Oblivion stb) is csak kb az év játéka változattal jók addig kijön 20 patch)), Az a trend, hogy minél gyorsabban hozzunk ki játékokat minél gyorsabb nagy pénzszerzéssel.
Én annyira nem csodálkoztam. S néha még többet is kérnek, mint 12e ft ezekért. Én a H7 játék alap játékmechanikáját viszont jónak tartom még ha technikailag bugos is . S ne felejtsük el itt van először random map generator az alap játék esetén az egész sorozatban! Mod és pályaszerkesztő mely jobb és részletesebb a H5 és a H6 -nál. Már ki is jöttek az új mapek hivatalos oldalon is meg a map4heroes oldalon is. Sokaknak a 3D -s térképpel van bajuk, én is jobban örülnék egy jól megalkotott akár a h3 vagy h4 féle 2D-s vagy izometrikus grafikának, de a h5 óta 9 éve már félig meddig megszoktam a 3D-t lehet csak azért látom át jobban mint mondjuk 6-7 éve. S mindenhol azt mondják a fejlesztők és kiadók, hogy ma már mindenki 3D-ben dolgozik s gyakorlatozik, ma már 2D-ben drágább és nehezebb a munka ez azért mondjuk durva. :D Ezért dolgoznak a 3D-vel még gyorsabb is. Ez kb olyan mint a filmeknél a CGI. Ma már olcsóbb és gyorsabb vele dolgozni, de akkor se azt az érzést adja.
Amiben viszont változtatnia kéne mindenképp az Ubinak a grafikai stílus legyen sötétebb ala H3 féle ne ilyen csili vilis. Tehát én az alapokkal vagyok megelégedve ami a H6 ban nem volt teljesen jó. A technikai kérdés javítható csak várni kell rá sajnos, a héten jön az 1.3 patch már pl. H3 -ra is kellett 4 darab patch és 1-2 mod pl WT.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 26 hétf., 15:55 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Akárki akármit mond a legkiforrottabb akkor is a jó öreg H3! 8)
Megunhatatlan, egyszerűen csúcstartó! Igaz 15 év kellett neki, hogy idáig evolváljon, de a ruszkik mind a mai napig fejlesztik (lásd: HotA)

És szvsz, ha azt tovább tudnák fejleszteni, pl. karavánrendszert beletenni, és néhány újonnan megjelent hasznos dolgot, még mindig felvehetné a versenyt a legjobb stratégiai játékokkal!

Elolvastam a cikket, és egyértelmű, hogy aki írta, totál dilettáns, hozzá nem értő egyén....
Fáj neki, hogy más kasztoknál más skilleket dob be és átláthatatlanul keveri. WTF? Hát kérem, csak utána kéne olvasni, minden népnek vannak egyedi képességei, amit másokkal nem tanulhatsz meg, és még ott van a Might/Magic hősök közti különbség is. Fák, kövek mögött megbúvó nyersanyagok?? Hát ott az ALT gomb, ami megmutat minden rejtőző farönköt, aranyrögöt! :)
Én teljesen elégedett vagyok azzal, amit a H7 nyújt, kivéve a lények, várak, látogatható épületek variációit és mennyiségét... Valamint azt, hogy a játék keretrendszerét egyszerűen átlopták a H6-ból. A 30-as szintkorlát egy fölösleges és bosszantó hülyeség, amikor a skillkeréken skillenként 9 pontot lehet kiosztani, plusz ott van a 3 Grandmaster képesség is! Így gyakorlatilag soha nem fogsz tudni teljesen kifejleszteni egy hőst, vagyis a cikkírónak valamelyest igaza van abban, hogy a skillek kb. felét SOHA nem fogja senki kiválasztani, max egyszer kíváncsiságból..
A játék egy dologban sajnos nagyon is 21. századi trendet követ: minél kevesebb, annál jobb, hogy a többit extra lóvéért adják el a parasztnak...

És itt nem is ezzel van a baj, mert a H3-nak is voltak expansion-jai, ahol több épület, lehetőség, vár nyílt meg. Hanem azzal, hoyg már a tervezés fázisban tudatosan így csinálják meg a koncepciót: Minél kevesebbet a játékba, de még éppen annyit, hogy ne legyen pofátlanul kevés és ne érezzék a vásárlók átverve magukat...

Én is azok közé tartozom, akik akkor fognak pénzt áldozni erre, ha majd a Gold, vagy a Complete edition kijön... A Heroes 6 preordernél megtanultam a leckét!! :(

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 26 hétf., 19:05 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
H4 óta 30-as max hős szint van sajnos..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 27 kedd, 9:00 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
az 5-ben 42-es volt, csak a 6-ban volt 30, ebben az új részben mennyi?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 27 kedd, 13:21 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Az 5.-ben a kiegészítőkkel lett 42 nem? Alap játékban nem 30 volt?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 27 kedd, 16:33 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
ÉS itt is van az 1.3 :D
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... -available

Végre van lehetőség random frakciót beállítani! És még a kamera is forgatható az egérrel! :D

De az 1.4-re sem kell sokat várni: "The team is already working on a 1.4 update to be released in the upcoming weeks. Stay tuned on our channels for latest information on this upcoming patch."

Az editorral is kezdhetnének valamit. Több memória kell neki, mint a játéknak. Próbálnék szerkeszteni, de egyszerűen nem bírja a gépem. Folyamatosan fagyogat. Ha már ilyen klassz szerkesztő van hozzá, akkor lehessen már használni is :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 28 szer., 2:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 14 pén., 16:26
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Abony
Nektek működik a multiplayer rendesen?
Mi nem tudunk csatlakozni a játékhoz. Próbáltuk tűzfalak nélkül, ő a host vagy én, Online vagy LAN nem számít, sajnos nem működik.
Látjuk a játékot a listában, de csatlakozáskor időtúllépési hiba jön.
Más játékosokhoz sem tudunk kapcsolódni.
Heroes 3 HD-val nincs ilyen probléma.
Mi lehet a baj?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 28 szer., 8:49 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Most ha lowra venni a grafikát mennyi ramot zabál?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 28 szer., 14:52 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
jani91 írta:
ÉS itt is van az 1.3 :D
Az editorral is kezdhetnének valamit. Több memória kell neki, mint a játéknak. Próbálnék szerkeszteni, de egyszerűen nem bírja a gépem. Folyamatosan fagyogat. Ha már ilyen klassz szerkesztő van hozzá, akkor lehessen már használni is :?



Ez már csak ilyen. A H5 editora is ilyen volt. Ha teleraktam a pályát, és megdöntöttem, hogy az egész látsszon lapos szögben, úgy megállt tőle a gépem, hogy a kurzor is beszaggatott... Pedig akkor már volt egy 1 GB-s videokártyám; 4GB memóriával..

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség