Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 20 kedd, 17:00 

Csatlakozott: 2004 dec. 29 szer., 21:29
Hozzászólások: 22
pleco: Nem tudom, hogy ez létező probléma e, talán abba belefutottam én is egyszer, hogy mintha egy bánya valamiért 4 nap után nem váltott vissza alaptermelésre, hogy újra fosztható legyen; illetve abban még biztos vagyok, hogy amikor az ork kampány, talán utolsó pályáján volt egy mellékküldi, hogy fosszak ki 5 bányát, akkor nekem az istenért se számolt, csak egy darabot, pedig sorra fosztogattam.

Megoldás neked: Attól még, hogy kifosztasz egy bányát az nem kerül a tulajdonodba (csak azt jelzi, hogy 'kifosztva: #neved', de nem a tiéd. Keresd meg az adott területhez tartozó erődöt és verd le (meg fog semmisülni / összedől), hogy a bányákat utána elfoglalhasd kétféleképpen.
Az egyik: Újjáépíted az erődöt a meghatározott nyersanyagokért cserébe, ekkor minden bánya automatikusan a tulajdonodba kerül (+nem kell _manuálisan_ elfoglalnod megint mindet), és amíg áll az erődöd addig az ellenfél is max. csak kifosztani tudja.
A másik, hogy nem építed újra az erődöt, hanem _manuálisan_ elfoglalod az összes bányát, bányáról bányára az adott területen. Ekkor már a tulajdonodba kerül minden, amit újból el is foglalsz, de ezt az ellenfél is eltudja foglalni, azaz mindig azé a bánya meglévő erőd nélkül, aki utoljára elfoglalta (ilyenkor nem is lehet fosztogatni, csak elfoglalgatni).

Szerk2: szintén pleco, csak lemaradt: a sebességet minden indításnál, újraindításnál visszaveszi alapértékre, talán még a köv. map folytatásnál is. Idegesítő, nekem is folyton vissza kell venni maxra az értékeket egy új játék indításnál, folytatásnál, vagy régi visszatöltésénél.

Szerk.: Vass Gábor: már kint van az "új" patch múlt hét kedd / szerda óta, nem emlékszem. Ha még egy ennél is újabbra vársz, mert az bizony kelleni fog, akkor azt nem tudom.
Nekem játékindításnál szólt, hogy új patch érhető el, és frissítene az Uplay. Ha neked nem, akkor indítsd el a Uplay-t és indíts kézzel. Nekem eddig egyszer se indult el az azonnali letöltés, csak állt, hogy 0 kb/s tölt jelenleg.
Megoldás: nyomj a egy szünet (pause) gombot a uplay letöltés vezérlőjében, majd indíthatod is rögtön a kezdés / folytatás (start vagy continue) gombbal, és azonnal el is kezdi leszedni a dolgot max sávszélességgel ami épp elérhető nálad.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 20 kedd, 17:33 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Nyú peccs:
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... -available

Szorgalmasak a srácok :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 20 kedd, 17:44 

Csatlakozott: 2004 dec. 29 szer., 21:29
Hozzászólások: 22
Köszi, akkor ezt én nem tudtam, és nem néztem kellően utána. Jáj, csak oldja meg a bajom zömét, leszedem, de most szabad időmben is inkább mást csinálok 1-2 napig, esküszöm, mert mostanság annyit sírtam és nevettem (egyszerre), hogy nem bírok el további izgalmakat, legyenek azok bármilyen irányúak vagy hatásúak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 21 szer., 8:30 

Csatlakozott: 2015 okt. 20 kedd, 13:39
Hozzászólások: 7
Borax!

Nagyon köszi az ötletet! Kipróbálom amint tudom!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 21 szer., 19:40 

Csatlakozott: 2004 dec. 29 szer., 21:29
Hozzászólások: 22
Végre javították a load crash bugot, most már szépen visszatölt mindent, és sokat gyorsult a játék minden tekintetben. Annak még örültem volna, hogyha tájékoztatták volna a játékosokat, hogy rajta vannak, mert megjelenés első napja óta jelentették, de semmi reakció nem jött rá a hivatalos fórumon, illetve soha nem tüntették fel a 'known issues' (ismert hibák) szekcióban; első patchban meg nem is foglalkoztak vele. Így kezdtem azt hinni, hogy pont a legnagyobb gonddal nem foglalkoznak, de végre egy kellemes meglepetés, ezután már nem lesz felesleges szájtépésem.:P :)
Amint lesz időm azért a logikai bugokat majd tesztelem itt-ott, hogy az fennáll e még.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 21 szer., 21:57 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Képet nem tudok valahol itt fetölteni? Az Academy kampány utolsó pályájának vége durva volt. :D Hatalmas túlerő ellen nyertem amit bőven halálosnak jelzett a gép.
Csináltam is a győzelemről egy képet hogy látható legyen a túlerő és hogy alig maradt emberem de megcsináltam a lehetetlent. :D

Na hát nyertem maradt kb 49 fejlesztett gargoylem grin emoticon
de szép egy halálosnak kiírt ellenségre hát elég nagy előnye volt + a fal
?D
de annyiféle és oly erős varázslatom volt, hogy megoldottam
vízmebrán és szent égi vagy milyen pajzs
alig szivattak a végén már az egységemnek
A összeomlás spellem meg 30 rakhaszaát kinyírt meg 8-10 fejlesztett varázsmadarat
bármit gyakorlatilag
800 mannával meg megoldható. De mekkora csaló volt a gép ekkora sereget berakni váeba. Előtte még kb ennek a fele 2 sereggel is volt már :D Meg azt hittem a 41 es Mágiám jó lesz erre ő jött 47 essel :D Ja ő is és én is nyomtuk az elementálékat ezerrel. :D Neki volt pár gargoyle-a cska azokkal tudtam leverni ugye spellt nem lehet rá nyomni. Seregben meg picit elmaradtam a pálya végén már tőle. :D
:d


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 21 szer., 22:01 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
http://kepfeltoltes.hu/view/151021/MMH7 ... es.hu_.jpg

No elvileg megoldottam itt a kép a durva csatához. :D Még helyi őrség is volt. :D Dzsinnből nem volt annyi az bugos meg nem is piros lol. :D
Sokszor bugos képeket mutat az iniative barnál is. Meg mindig ha újra betöltök egy játékot újra kell állítani a animáció és lény meg gépi hős lépés sebességet.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 22 csüt., 16:38 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Ez nagyon szép.
Most már megy 32 bitesen is?,letöltöttem a legújabb drivert is a kártyámhoz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 22 csüt., 18:58 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Ha minden igaz, holnap kapunk némi infót arról, hogy mit is tartalmaz majd az 1.3-as patch.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 22 csüt., 20:11 

Csatlakozott: 2004 dec. 29 szer., 21:29
Hozzászólások: 22
Valaki csinálta már a sötét elf utolsó kampányt? Én nem találom az első (és jelenleg egyetlen) küldimet - a ne haljanak meg a hőseim küldin kívül. Az Agyar-öbölbe kéne eljutnom, de nem mutatja a játék a térképen a hol létét (korona jel). Nem is lenne baj, de anélkül sem sikerült megtalálnom, pedig már egy térképésznél is voltam, és így mindent látok már a mapon. Az ellenség hősei meg csak egy helyben szotyiznak, és semerre sem mennek. Mondjuk épp amikor az utolsó föld alatti erődöt is levertem és újjáépítettem, akkor kezdtek el mozgolódni; de ennek örömére ki is dobott a játék.

Kezdek attól tartani, hogy megint valami logikai hibás szösszenet lesz. Valaki esetleg?

Szerk.: Megtaláltam, figyelmetlen voltam. Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy megint összedőlt volna e kártyavár, ha a püspököt hamarabb leverem. Valahogy éreztem, hogy nem szabad ezúttal piszkálni őket, jól tettem, azt hiszem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 22 csüt., 21:47 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Na az jó várjuk az infókat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 22 csüt., 21:58 

Csatlakozott: 2013 ápr. 07 vas., 11:04
Hozzászólások: 24
Új fan made pályák, mod a Heroes 7-hez :)

https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... -maps-mods


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 23 pén., 15:53 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 02 vas., 21:11
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy lesz-e hivatalos demo a játékhoz? Én lemaradtam a béta key-ekről, és előbb szeretném megnézni, hogy működik-e egyáltalán a gépemen mielőtt megvenném, mert valljuk be nem két fillér. :S Az előzőekhez képest pláne, főleg ha azt nézzük, hogy ez csak az alapjáték, mindenfajta kiegészítő nélkül. (Ha lesz egyáltalán). :S

_________________
"Sé onr sverdar sitja hvass!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 23 pén., 17:58 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
edinaTheElf írta:
Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy lesz-e hivatalos demo a játékhoz? Én lemaradtam a béta key-ekről, és előbb szeretném megnézni, hogy működik-e egyáltalán a gépemen mielőtt megvenném, mert valljuk be nem két fillér. :S Az előzőekhez képest pláne, főleg ha azt nézzük, hogy ez csak az alapjáték, mindenfajta kiegészítő nélkül. (Ha lesz egyáltalán). :S


Nem hinném, hogy adnak ki demo-t. A virágbolti verziót nem ajánlanám kipróbálásra ilyen célból sem, ugyan is nem valószínű, hogy azok fel vannak patchelve.

Ami nagyon fontos: Elég durva gépigénye van a játéknak. 8GB ram legalább kell neki, de az se hátrány, ha ennek a duplája van a gépedben.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jani91 2015 okt. 23 pén., 18:00-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 23 pén., 17:59 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
edinaTheElf írta:
Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy lesz-e hivatalos demo a játékhoz? Én lemaradtam a béta key-ekről, és előbb szeretném megnézni, hogy működik-e egyáltalán a gépemen mielőtt megvenném, mert valljuk be nem két fillér. :S Az előzőekhez képest pláne, főleg ha azt nézzük, hogy ez csak az alapjáték, mindenfajta kiegészítő nélkül. (Ha lesz egyáltalán). :S


Szia!
Nem lesz hozzá semmiféle demó, mivel már megjelent a teljes játék. Amúgy a neten számtalan helyen fenn vannak a minimális és az optimális rendszerkövetelmények is. Ha összehasonlítod a saját géped paramétereivel, egyből választ kaphatsz a kérdésedre. :)

Amúgy írtam Neked PÜ-t! ;)

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 23 pén., 18:02 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
1.3-as patch a jövőhéten várható:
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... nouncement


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 23 pén., 19:21 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Na királyság akkor jövőhéten teszek vele egy próbát hátha elmegy 32 biten is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 23 pén., 22:00 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 02 vas., 21:11
Hozzászólások: 151
Tartózkodási hely: Debrecen
ElderOne írta:
edinaTheElf írta:
Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy lesz-e hivatalos demo a játékhoz? Én lemaradtam a béta key-ekről, és előbb szeretném megnézni, hogy működik-e egyáltalán a gépemen mielőtt megvenném, mert valljuk be nem két fillér. :S Az előzőekhez képest pláne, főleg ha azt nézzük, hogy ez csak az alapjáték, mindenfajta kiegészítő nélkül. (Ha lesz egyáltalán). :S


Szia!
Nem lesz hozzá semmiféle demó, mivel már megjelent a teljes játék. Amúgy a neten számtalan helyen fenn vannak a minimális és az optimális rendszerkövetelmények is. Ha összehasonlítod a saját géped paramétereivel, egyből választ kaphatsz a kérdésedre. :)

Amúgy írtam Neked PÜ-t! ;)


Értem. Hát azért kár, mert pl. rendszerkövetelményben a gépem nem ütné meg a Heroes 6 szintjét, de a demo megmutatta, hogy gyönyörűen viszi, plusz a teljes verzió már nem is szaggat. :) Dehát akkor még meglátom.

_________________
"Sé onr sverdar sitja hvass!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 24 szomb., 8:53 

Csatlakozott: 2013 ápr. 07 vas., 11:04
Hozzászólások: 24
Edina, szerintem még optimalizálni fognak a játékon, jelen pillanatban ahogy előttem is írták minimum 8 GB ram kell neki és még így is ki fogja írni, hogy kevés neki a memória, ha nincs beállítva, hogy a fizikai ( 8 gb ) memórián kívül virtuális memória is fusson a háttérben. Sokan vannak jelen pillanatban úgy a játékkal, hogy megvárják, amíg néhány javító patch kikerüljön, amíg élvezhetőbb, optimalizáltabb lesz a játék.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 24 szomb., 13:00 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Ferry88 írta:
Edina, szerintem még optimalizálni fognak a játékon, jelen pillanatban ahogy előttem is írták minimum 8 GB ram kell neki és még így is ki fogja írni, hogy kevés neki a memória, ha nincs beállítva, hogy a fizikai ( 8 gb ) memórián kívül virtuális memória is fusson a háttérben. Sokan vannak jelen pillanatban úgy a játékkal, hogy megvárják, amíg néhány javító patch kikerüljön, amíg élvezhetőbb, optimalizáltabb lesz a játék.


Más szóval, amíg befejezik a játék fejlesztését és végre a kész termékkel ügyködhetünk. :D

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség