Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 299 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 31 hétf., 8:14 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ez még béta, itt kevesebb artifakt volt. Plusz itt is vannak/lesznek majd épületek, melyben seregek tanyáznak. Pl az Őrhely már volt, amelyben Haven 5 fős sereg van artifaktért, nyersiért. De lesz sokféle azt mondták csak a bétában még kevés fajta ilyen épület van.

Egyébként a map editorban megszabható majd hogy pl egyedi tereptárgyak legyenek sivatagban havas területen stb. Ugyanúgy hogy milyen felosztásban legyen a mixelt sereg (full random vagy mi alakítjuk egyenként meg őket)Ö mely őrzi a bányákat nyersanyagokat stb. Ugyanúgy, hogy milyen sereggel ellátott épületeket legyenek. A hidak , teleportkapuk stb lerombolásának lehetőségét is ki/be lehet kapcsolni majd. Elvileg várban is lehet majd épületeket ha esetleg rosszul döntenénk csak ez pénzvesztéssel jár.

Egyes AI által irányított lények pl fejlesztett Medúza, fejlesztett farkas nem használja a speckó aktív képességét hülyék még reméljük ez változik, sokszor hátba se támadnak stb.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 31 hétf., 13:01 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Ezek jó hírek. Még egy apróság a terepviszonyok között lesz áthidalás?
Pl. A füves erdős terület melett sivatag van akkor szépen kezd fogyni a növényzet kezdi átvenni a sivatagra jellemző terepviszony vagy csak úgy hipp hopp max 1hegylánc választja el a területeket?

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 31 hétf., 13:49 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A béta alapján vagy hegy választja el vagy fokozatos a dolog. A térképszerkesztő úriembertől függ. :) Gondolom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 31 hétf., 14:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Ilyen természetes átmenetet a térképszerkesztőkhöz képest akár a 3 vagy a 4 editorjában is meg lehetett oldani, de tény hogy a halványuló terep miatt a H5-ben volt a legszebb a dolog (H6-ét nem ismerem). Nyilván kivitelezhető lesz a VII-ben is, csak kell hozzá egy szépérzék :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 aug. 31 hétf., 15:56 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Köszi a válaszokat :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 01 kedd, 7:41 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Már csak azt kéne tudni hogy mekkorák lesznek a legnagyobb pályák, gondolom nem akkora mint a h3 hotában van. XDXD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 01 kedd, 7:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Van elemental conflux is ahol venni lehet elementálokat, de van aréna is hol középen kezdünk és az elementálok körbe vesznek minket mint a H3-ban. S van Shantiri rom is 300-400 shantiri gólemmel és 10-15 shantiri titánnal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 01 kedd, 13:00 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
http://www.twitch.tv/limbic_entertainment/profile
Itt lesz 15-16 óra fele élő stream H7 bétáról a fejlesztőkkel! Én majd csak 16 óra után érek haza, de gondoltam valakit érdekelhet.

Kíváncsi leszek mit mondanak a véleményeinkről ha olvassák a fórumokat! :) Vogyi is mondta rakjam be ide gondoltam így teszek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 01 kedd, 20:11 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
No 90%-al már most csökkentették az AI lépésének idejét! Sok minden kiderült a Limbic streamből!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 01 kedd, 21:10 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Elég őszinték ezt jó hallani! A modell újrahasznosításról is sokat meséltek. 6 népet akartak ezért kellett egyrészt időgyorsításra másrészt, így tudtak fókuszálni más dolgokra új dolgokra. Akartak volna újakat de nem volt már ár idő és pénz.
A megjelenés pedig ha lehet mindenképp szept 29.e mert jön a Fallout 4 és Star Wars filmek és játékok akkor nem adhatják ki a Heroest nem vennék meg nem játszanánk vele ilyen nagy nevek mellett.... hm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 02 szer., 6:43 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Tök korrektek!A többi már csak rajtunk áll,ha nagy sikere lesz az alapnak sok jóra számít6unk...
Ez az elementálos tetszik :D

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 02 szer., 7:41 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Már mire gondoltál az elementálos kapcsán?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 02 szer., 8:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 09 szomb., 22:13
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Győr
Hát őszinte leszek, tudván, hogy ez egy béta.

Elindította egy nagy map-ot, 1 ellenféllel, miután láttam, hogy milyen lassú az egész.
Levettem a grafikát is közepesre, vagy Low-ra, mivel gondoltam attól lassú, de nem.
A pálya feléig se jutottam el, megvolt mindenem, hydra stb, de ember legyen a talpán, aki nem unja meg a 2 perces köröket.
Gyakorlatilag az én köröm 20-40 másodperc volt, és 2 perc unalom, mire újra én jövök.
Hagytam is a francba, tegnap elkezdtem egy medium pályát elfekkel, de már minden bajom volt közben, letettem ablak módba, közben híreket olvastam.

Én nem tudom, hogy hogyan gondolták ezt így még bétában is kiadni, mert ez így játszhatatlan. Komolyan mondom, aki nem unta el az életét a két kör között, az vagy mást csinált vagy bealudt.
A grafikával nem vagyok megelégedve, és tudván, hogy 1 hónapjuk sincs, nem hiszem, hogy most húzzák elő az ászokat az ingujjból. A lények szögletesek, a háttér az első alt+tb után vibrál, láthatóvá válik az amúgy még fel sem fedezett rész, az animációk kis részénél a kamerát kitakarja valami.
A Strider valami óborzalom. Mi ez a mozgás? Kb ugyanígy mozgott a Szatír a H4-ben. Gyalázatos, komikus, szánalmas.

Játszható lesz a játék, ha nem tart eddig a kör továbbadása, de még nagyon nagyon nagyon sok dolgot meg kell oldaniuk.
Sajnálom, hogy ennyire félkészen (negyedkészen) adták ki a bétát. Nem emlékszem, hogy ennyire lassú lett volna az első béta amúgy, de lehet, hogy tévedek!

Pedig hogy vártam, hogy na majd a H7...Hát egyenlőre ez csak Háááá..hét... :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 02 szer., 12:00 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
http://www.twitch.tv/limbic_entertainment/profile
Itt látható hogy 7 darab! gépi ellenfél aki 2 hőssel megy elvileg 43-45 sec alatt lép már! A fejlesztők újabb buildjében és még optimalizálnak rajta.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 02 szer., 12:22 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
A magam részéről én meg vagyok elégedve az eddigiekkel. Egyedül az AI hosszú körei zavarnak, de mivel elmondták, hogy a teljesben már jóval gyorsabb lesz, így nem különösebben érdekel ez a hiba sem.
Jó lesz, ez! :wink:

Még az is lehet, előrendelek egy példányt. Szerintem jó úton haladnak. A bétát is élveztem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 02 szer., 12:45 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 09 szomb., 22:13
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Győr
hahakocka írta:
http://www.twitch.tv/limbic_entertainment/profile
Itt látható hogy 7 darab! gépi ellenfél aki 2 hőssel megy elvileg 43-45 sec alatt lép már! A fejlesztők újabb buildjében és még optimalizálnak rajta.


Semmilyen videó nem jön be a linken.
Ezt olvastam, hogy már most gyorsabb, kérdezem, hogy a 7-ig meghosszabbított béta frissül, és már ezt próbálhatjuk mi is, vagy ez csak a készítőknek van ez a gyors(abb) AI?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 02 szer., 13:04 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Psychopatic :
Régebbi közvetítések
Erre kattints ott vam majd 3 órás videó többször megmutatják. 1-2 ellenfélnél hiper gyors néhány sec. 7-nél volt 40 sec körül.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 02 szer., 14:36 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
hahakocka írta:
Már mire gondoltál az elementálos kapcsán?


Arra,hogy írtad majd lehet venni elementálokat.Én csípem őket!

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 02 szer., 20:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Nekem tetszik az új béta eddig, bár tényleg nagyon sokáig lép a gép. Én addig olvasok egy könyvet :)
Viszont kérdezném, hogy másnál is az van, hogy angol nyelvű béta esetén a Dungeon lényei nem reagálnak a D vagy W betűre? Vagyis hogy wait vagy defense legyen. Más várak lényei reagálnak rá, és magyar nyelven is reagálnak rá.
Jah meg egy másik érdekes bug: egyik nap hazateleportál a hősöm, másnap kijövök a várból és egyszer csak ott találom magam ahonnan elteleportáltam.

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 02 szer., 20:23 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Szeptember 7.-éig meghosszabították a bétát! Hogy még több bugjavítást küldjünk! :) Meg sikeres is volt a béta. Kár hogy a multi nem működik még mindig. :D

A Town portalhoz csak az épület kell? Vagy a spell is kell egy külső épületből vagy mage guildből?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 299 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség