Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 299 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 06 szomb., 13:51 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
hahakocka írta:
No de igen de kettő hármat ad be és választhatsz. :)

https://www.youtube.com/watch?v=t8IU52nied0

https://www.youtube.com/watch?v=G9zwPIPaa7Q

Pér Heroes 7 béta videó a rajongóktól!

https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... creenshots
Heroes 7 Haven(emberek) 11 perces videó magyarázásással


Ebben a videókban is manuál választ a játékos :? de részemröl ,semmit jót nem látok abba ha szabadon építhetem fel a nehezen összeszedett Xp böl a höst akkor miért kelljen a random..elég 1-2 szer olyat dobni(mert tutira sikerülhet neki) ami pont nem kéne(hiába van több opció) hogy akkor fejlesszek,mert lenne fontosabb-jobb..és 2 lehetőség közt sok csata eltelhet.. föágon(Fire Magic,Righteousness) 5 mellékböl(Novice,Expert) 2 öt toltam fel azonkívül kiszedtem 1 novice Attack,Light Magicet és ezt rengeteg csatával sikerült csak..Leadership,Destiny nem kell mert van Rally flag,Blind Maiden ami mindkettöt megtolja 3 csatára és van belölük böven azon a kis pályaszeleten is amit már felfedeztem..Warfare még nem kell..Explorer meg ad +2 movement pontot Experten..azt meg megkaptam artival és amúgy is ez varázslóhös..na most itt van rengeteg olyan amit ha bedobott volna és nem érzem szükségesnek(főleg mert bazi lassan fejlődök) akkor hajam tépném :) Aztán ez én vagyok várjuk más véleményét is,ne csak kockuljatok :D

Az viszont felettébb idegesítő,hogy tegnap a 3. játékos miatt nem tudtam folytatni a játékot,mert ugyanott fagyott ki azzal hogy nem adta le a lépést..ma meg a 2. utolsó mentésemnél fagy ki,így mehetek vissza az idöben jócskán :x csecs kivan :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 06 szomb., 18:40 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 09 szomb., 22:13
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Győr
A kis pálya teljesítve, kihívásmentesen. Elég gyenge volt az ellenfél, mine guardok majdnem veszteségmentesen legyőzhetőek.

Észrevétel: Eltűntek az artifactjaim. A lények előszeretettel pörögve/háttal repülnek, néha nem kis mulatságot okozva :)
A vártámadásnál (korábbi részekhez hasonlóan) olyan szögből mutatta volna a kamera a támadást, amit éppen egy ház hátulja takart ki.
Hang sokszor késik, varázslat animációja elmarad.
Remélem bakapcsolható lesz (vagy már működik de nem találtam), hogy mennyi az aktuális HP-ja a lényeknek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 07 vas., 9:48 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Azt hiszem ez a kevés lépésszám kicsit jobban célirányossá teszi a játékot...ugyanis belestem abba a hibába hogy szépen felszámoltam minden ellenséget akik őriztek valamit,már csak az Xp miatt is és a csatázás kedvéért.Large map kék színnel a bal felsö sarokban indultam.Odáig jutottam hogy a hídnál való átkelésnél ahol Upgradelt titánok vannak,készre szétkapták a seregem..míg nekem volt 6 Landsknecht em 100 farkasom 450 lövöm 350 sentinelem 16 lovasom 35 Guardian 47 Abbot az ellenfél 39 Titanja szanaszét vert..szóval rohamléptekkel kell haladni,mert a blokkoló egységek jóval jobban növekszenek mintsem az én főegységeim,mást mondjuk szétkapok pikk pakk..de egy ilyen ellenfél már túl nagy falat,kezdőkörben lazán kilőtte az összes Abbotomat a Landsknecht még pozitív erősítéssel se ment semmire öt is pikk pakk lerúgták az első visszatámadásnál,így visszatekintve a mágia hös se ér kutyagummit Haven oldalon(ahogy várható volt)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 07 vas., 10:42 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
joeflame írta:
Azt hiszem ez a kevés lépésszám kicsit jobban célirányossá teszi a játékot...ugyanis belestem abba a hibába hogy szépen felszámoltam minden ellenséget akik őriztek valamit,már csak az Xp miatt is és a csatázás kedvéért.Large map kék színnel a bal felsö sarokban indultam.Odáig jutottam hogy a hídnál való átkelésnél ahol Upgradelt titánok vannak,készre szétkapták a seregem..míg nekem volt 6 Landsknecht em 100 farkasom 450 lövöm 350 sentinelem 16 lovasom 35 Guardian 47 Abbot az ellenfél 39 Titanja szanaszét vert..szóval rohamléptekkel kell haladni,mert a blokkoló egységek jóval jobban növekszenek mintsem az én főegységeim,mást mondjuk szétkapok pikk pakk..de egy ilyen ellenfél már túl nagy falat,kezdőkörben lazán kilőtte az összes Abbotomat a Landsknecht még pozitív erősítéssel se ment semmire öt is pikk pakk lerúgták az első visszatámadásnál,így visszatekintve a mágia hös se ér kutyagummit Haven oldalon(ahogy várható volt)


Ezen még tuti, hogy fognak változtatni a fejlesztők. A hivatalos oldalon is sokan említették, hogy unbalance a játék, amire jött is a válasz, hogy az erőegyensúly finomhangolására csak a fejlesztés végén fognak hangsúlyt fektetni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 07 vas., 14:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

10db Heroes7 BÉTA kulcs keresi gazdáját. (Sikerült még szereznem, ezen okból kifolyólag.) :) Jelentkezni a vogyi73@gmail.com e-mail címemen lehet érte, aki még június 17-ig kipróbálná. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 07 vas., 18:09 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
jani91 írta:
joeflame írta:
Azt hiszem ez a kevés lépésszám kicsit jobban célirányossá teszi a játékot...ugyanis belestem abba a hibába hogy szépen felszámoltam minden ellenséget akik őriztek valamit,már csak az Xp miatt is és a csatázás kedvéért.Large map kék színnel a bal felsö sarokban indultam.Odáig jutottam hogy a hídnál való átkelésnél ahol Upgradelt titánok vannak,készre szétkapták a seregem..míg nekem volt 6 Landsknecht em 100 farkasom 450 lövöm 350 sentinelem 16 lovasom 35 Guardian 47 Abbot az ellenfél 39 Titanja szanaszét vert..szóval rohamléptekkel kell haladni,mert a blokkoló egységek jóval jobban növekszenek mintsem az én főegységeim,mást mondjuk szétkapok pikk pakk..de egy ilyen ellenfél már túl nagy falat,kezdőkörben lazán kilőtte az összes Abbotomat a Landsknecht még pozitív erősítéssel se ment semmire öt is pikk pakk lerúgták az első visszatámadásnál,így visszatekintve a mágia hös se ér kutyagummit Haven oldalon(ahogy várható volt)


Ezen még tuti, hogy fognak változtatni a fejlesztők. A hivatalos oldalon is sokan említették, hogy unbalance a játék, amire jött is a válasz, hogy az erőegyensúly finomhangolására csak a fejlesztés végén fognak hangsúlyt fektetni.


Na ja van mit..újrakezdve célirányosan minden egység a legkorábban kifejlesztve..erre van 3 db Landsknechtem 10 lovason 25 guardianom 70 farkasom 180 lövöm 130 sentinel..mondom nem húzom az időt egyből rámegyek amilyen gyorsan csak lehet,pont fordulónál kaptam el mert 10-19 váltott 1 nappal később,de helyette még 3-9 el 3 as felállással nekiveselkedtem(persze 9 et rakott le..így 27 nek mentem neki 3 saját Landskecht el meg a többiek amik lófüty a szélben)..mondanom se kell,szétkapott mint foxi a lábtörlőt..a másik kijáratot egy angyal őrzi,de ott lehet megúszom 2*9 el..na már most ennek így semmi értelme ebből a várból..ennél jobban nem lehet építkezni,destiny,leadership..morál,luck rogyásig de ekkora túlerővel szembe hajamra kenhetem..ezt picit elnézték,most kedvem már nem sok másik várból nekiindulni..azt hiszem leteszem pihenni,ha valami nagyágyú neki állna és megpróbálná innen kíváncsi lennék mire megy(biztos lehet jobban is..de hogy :?: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 07 vas., 19:40 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://www.youtube.com/watch?v=R6kK5VuP0OY
Csináltam egy videót képekből és más videókból összevágva. S közben mesélek a játékról.

https://www.youtube.com/watch?v=eQb2lLiTbYo
Egy másik magyar rajongó is csinált több videót is!

Hát én láttam hogy sok külföldi átment rajta elvileg mert szinte az egész térképet látta. Sivatagos rész van alul meg halottas is! Elég nagy térkép a 4 fős!

Ja és kiderült hogy mindegyik népnél 1 alap és 1 elit lény erősebb lesz a többi alap/elitnél! Havennél ez a farkas és a Lovas! Azért is kaptok kevesebbet! Az Academynél ez a gólem és a rakhsasa.

Akkor az angyalt úgy érzitek nem érdemes még választani? Inkább Landschnect?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 07 vas., 20:19 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
hahakocka írta:
https://www.youtube.com/watch?v=R6kK5VuP0OY
Csináltam egy videót képekből és más videókból összevágva. S közben mesélek a játékról.

https://www.youtube.com/watch?v=eQb2lLiTbYo
Egy másik magyar rajongó is csinált több videót is!

Hát én láttam hogy sok külföldi átment rajta elvileg mert szinte az egész térképet látta. Sivatagos rész van alul meg halottas is! Elég nagy térkép a 4 fős!

Ja és kiderült hogy mindegyik népnél 1 alap és 1 elit lény erősebb lesz a többi alap/elitnél! Havennél ez a farkas és a Lovas! Azért is kaptok kevesebbet! Az Academynél ez a gólem és a rakhsasa.

Akkor az angyalt úgy érzitek nem érdemes még választani? Inkább Landschnect?


Átmenni én is áttudnék,de milyen áron...lekapná az összes lovasom az összes Landsknecht et és jó esetben a farkas,guardian at..na ez meg nekem sok :roll: ,volt hogy átmentem automata csatával a 39 titánon is(hogy csinálta a gép ne kérdezd) és még elég jól is jöttem ki belőle,utána pont el kaptam egy piros hőst is a maradékommal..szóval nem lehetetlen,de akkor is bőven röhejes az ilyen blokk,főleg ennyire gyors mennyiségi emelkedéssel.
Az ellenfelek nem lehetnek olyan túl okosak,kémkedtem is őket,most amúgy megpróbálok alul átmenni valahova(amúgy van valami teleport is,de hiába megyek bele,kijövök a másik oldalán és annyi :lol: ) ezért nem biztos hogy létszükséglet leütni azokat a lényeket,de maga a tudat idegesít benne :roll:

Elsöre Landsknecht lett mert kevesebb fajta nyersanyag kell hozzá..másodszorra az időhiány miatt megint az lett,de élesben az angyal jobb lehet,ugyan egyszerre többet támad a Lands. de az angyal feltámaszt és meg is óv az ellen mágiától,ami jó lehet a két lövőnek kezdésre(bár kérdés mit bír megóvni és milyen hős ellen)

Na átmentem a sárgához a barlangrendszeren keresztül és menetből szét is csaptam..AI intelligenciája nulla közeli..viszont érdekes bugba futottam bele.Befoglaltam a várat,megépítettem kíváncsiságból az angyalt és vettem egy hőst hogy majd jön velem kolbászolni..az angyal még nem volt upgradelt ezért bennhagytam, a maradék sereget meg gondoltam átadom a főhősömnek amit a sárga még benn hagyott(gondolom pénzhiány miatt) áttettem a vett kishösnek de nem tudott kilépni a várból :shock: jó akkor majd belépek a főhőssel..erre az angyal benn van a többiek sehol(illetve a kishösnél voltak de az meg szellemtelen anyagba lépett át :o ) kiléptem a várból a föhössel..na mondom akkor megpróbálom kirakni a kishösböl a populációt..kijelöltem öt aztán ráböktem a várra..és láss csodát megtámadtam a saját váram..az egyik oldalt a kishös a populációval a másik oldalt az egyetlen angyal állt..mindkettőt én irányítottam de megtámadni nem tudtuk egymást :shock: :lol:

Egyébként én már letettem a voksom a szabad választás mellett..Ekonomy a főhősnél kezdésre(a Ubi oldalán még az expertbe van,de itt a bétán a nocive ban..lehet bug) elsöre megy az épületek 20% költségcsökkentése + 250 arany a novicért..aztán az alchemist +1 nyersanyag naponta +250 arany az expertért.Na ezek után sorozatban húztam fel mindent szinte bányák elfoglalása nélkül is,mert ez kb. a 3-4 napon már megvolt annyi Xp összetudtam szedni..most már belefulladok a nyersanyagba meg a lovéba is és ez mindössze 3 szintbe került mert Amilcarnak alapból megvolt a ekonomy novice-a


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 08 hétf., 7:59 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Normalon toltad? Easyn nagyon gyenge a gép elvileg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 08 hétf., 10:58 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Pedig reménykedtem benne, hogy azok az egységek akiket pénzhiány miatt nem tudunk megvenni azért csak csatlakoznak a várvédőkhöz. Ìgy akkor várvesztésnél ellenem a katonáim, lényegtelen ha ellentétes fajokról is van szó :(

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 08 hétf., 13:30 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Várvédés hogy van? Mert most berak alap vagy elit embert is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 08 hétf., 17:33 
Avatar

Csatlakozott: 2010 jan. 23 szomb., 17:30
Hozzászólások: 29
Én azt szeretném kérdezni, hogy a Heroes 7-ben zónákra osztott térképek vannak, a 6.részhez hasonlóan, vagy ebben visszatértek a klasszikus térkép rendszerhez és bármikor elfoglalhatok bányákat?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 08 hétf., 18:05 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Nem zónás a térkép!! Ugy értettem hogy itt a bétában. De látszik hol van a terep határ. Pl a folyón ott tudsz átmenni meg ilyenek :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2015 jún. 09 kedd, 6:54-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 08 hétf., 18:07 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A magyar srác a videóban nekiment a Rakhszasa rajanak és ugye az az Academynél a legerősebb elit egység. Hú hát ez egy terminátor! :D 16 darab megölte majdnem az egész seregét pedig volt guardian + 30 gargoyle meg 70 nyilas, 60 legionárius meg 9 kutya :D Tehát academynél érdemes gólemet és rakhaszasát építeni először embereknél meg kutyát és lovast. Ezek a legjobb alap és elit lények.

Vannak zónák csak lehet a 2 skirmish map a bétában még nem zónás volt. Csomó zóna befolyásoló skill van meg varázslat stb. Vagy úgyértetted csak Zoli hogy ezek a pályák nem olyanok?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 08 hétf., 22:46 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
hahakocka írta:
Normalon toltad? Easyn nagyon gyenge a gép elvileg.


Normálom megyek..kb. 8 hét után értem el a sárgát,de ez erőltetett menet volt a hídon lévő Elit miatt,se a felszínen se amikor átrohantam a barlangrendszeren nem szedtem ki egy csomó artit,kiértem és 3 sereg volt 2-3 lépés távolságra,az egyiket még megértem hogy nem tudta elvinni elölem,de a másikkal meg leparkolt mellém..gyere üss meg jelszóval ahelyett hogy eliszkolt volna vissza a várába,a 3. al is elment felvenni 1000 píízt szóval ez így nem sok intelligenciára vall,csata közben nem tudom mit tudott volna,mert 1 körbe levertem a hőseit(varázslat nélkül)de építkezésben ugyanott tartott mint én(31 szint),csak a föegységet és a lovast felejtette el felhúzni :roll: mondjuk ez béta,de az 5. ben ennél azért több gógyija volt a gépnek :D

A védelembe lehet Champion lény is max. 5 de az választás kérdése hogy várárkot vagy Champion Guard Towert építesz..amúgy lehet jobb a várárok mert ,akkor csak a kapunál mehetsz be nem enged belelépni a várárokba,de 5 angyal se rossz védelembe alkalomadtán.Egyébként upgradelt 100 lövész 20 guardian 71 farkas 13 sentinel volt a fullra húzott local gurads védelmében(ami 3 szint).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 08 hétf., 23:06 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 21 szomb., 18:19
Hozzászólások: 2
Ti észrevettétek, hogy nincs vízelementál? Először azt hittem, hogy azért, mert a heroes 6-ból veszik át a modelleiket, és a víznek csinálnak egy újat (mert már abban sem volt neki saját, a szentély egyik lénye ugyan úgy nézett ki). De valami kis ikonon is láttam, hogy csak 3 fajta elementál van rajta víz nélkül. A három óta vagyok ilyen elementál mániás, a kedvenc váram volt. Mindig nagyon érdekel a sorsuk, mégha haszontalanok is, az első dolgom egy új heroesban, hogy megkeresem és kipróbálom őket. Reménykedem, hogy egyszer talán lesz megint egy Conflux vár.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 08 hétf., 23:10 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
hahakocka írta:
A magyar srác a videóban nekiment a Rakhszasa rajanak és ugye az az Academynél a legerősebb elit egység. Hú hát ez egy terminátor! :D 16 darab megölte majdnem az egész seregét pedig volt guardian + 30 gargoyle meg 70 nyilas, 60 legionárius meg 9 kutya :D Tehát academynél érdemes gólemet és rakhaszasát építeni először embereknél meg kutyát és lovast. Ezek a legjobb alap és elit lények.

Vannak zónák csak lehet a 2 skirmish map a bétában még nem zónás volt. Csomó zóna befolyásoló skill van meg varázslat stb. Vagy úgyértetted csak Zoli hogy ezek a pályák nem olyanok?


Ha az a srác volt akinek a videóját belinkelted...hát akkor nem csodálkozom :lol: 2 percig bírtam nézni a srácot :roll: de tény a rakhasa alapon 16-16 os a guardian meg 9-9 a farkas meg 4-2 a lövész 1-5 a dárdás meg 2-8 hát ez nem sok jót sejtet akárki megy nekik..és a lovasnál jobb a rakhasa mert annak megvágták a védelmét,de kell is az academyben mert ott az alap lények elég gyengék lehetnek(bár még nem voltak velük) hogy ellensúlyozzák a varázslatot.

Amúgy jó a farkas,mert 14 et lehet kiszedni belőle hetente ha ráfejleszt az ember(választani kell hogy lövész vagy farkas jöjjön több hetente) és haven core dwelling is van ahonnan 7 dárdás,7 lövész,4 farkas kiszedhető hetente..ami elég jól jön..söt a második ilyennél amit befoglaltam a 7. héten, készleten benn figyelt 70 lövész,70 dárdás és 40 farkas ami elég jól esett erősítés gyanánt.

A farkas az átszaladós extra képességével jól jöhet,de a dupla támadás, az egyenlő védelem és támadás(alap 9-9 upg. 12-10 szemben a farkas 4-2 értékeivel) plusz a szomszédos baráti egység megtámadásánál ö is visszaüt nálam többre taksálja a Guardiant..nekem ö tetszik a legjobban 8)

A lovas 9 es szintnél elérhető,az elsö héten pedig a guardian,lövész,varázsló is kiszedhető(a dárdás,farkas nálam maradt a a 2. hétre mert azok alapból jöttek a kezdő meg vett hőssel is) a 3. hétre pedig lesz már 15 Guardianod,15 varázslód..és lovasból meg lesz 3..a kezdeti szakaszban sajnos nem sokat ér a lovas,nagyon vigyázni kell rá a 20-14 böl fakadó gyors elhullásra,így az 8-10 alatt inkább dísz mintsem agyonhasznált brusztoló egység..upgradelve 10+ számban, a roham extra képességével már odacsap szépen,de nekem őszintén szólva kicsit csalódás :(


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára joeflame 2015 jún. 08 hétf., 23:23-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 08 hétf., 23:21 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Csibeubi3 írta:
Ti észrevettétek, hogy nincs vízelementál? Először azt hittem, hogy azért, mert a heroes 6-ból veszik át a modelleiket, és a víznek csinálnak egy újat (mert már abban sem volt neki saját, a szentély egyik lénye ugyan úgy nézett ki). De valami kis ikonon is láttam, hogy csak 3 fajta elementál van rajta víz nélkül. A három óta vagyok ilyen elementál mániás, a kedvenc váram volt. Mindig nagyon érdekel a sorsuk, mégha haszontalanok is, az első dolgom egy új heroesban, hogy megkeresem és kipróbálom őket. Reménykedem, hogy egyszer talán lesz megint egy Conflux vár.


Én is a 3. rész óta hiányolom őket. Szerintem kicsit sem haszontalanok főleg,hogy elemekről van szó.
Tehát mindenütt ott vannak :wink: Attól, hogy van vizi faj kellene lennie vízelementálnak is.
Ez olyan nem csinálok tűzelementált mert ott vannak a démonok.
Remélem még látjuk őket a régi és új fortressel karöltve.

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 09 kedd, 10:17 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
6 féle elementál lesz itt is elvileg! Fény, sötétség, Víz, Tűz, Levegő, Föld. De érdekes levegő elementál picit máshogy nézett ki de a tűz tiszta H6 csak nem robban fel és szívat a halálakor és nem fáj éget ha belé ütsz. :) Meg még sok egyéb más semleges lény.
Farkasnál persze, hogy jobb a guardian hisz az elit lény. A ****** erős Rakhszasa végülis kibalanszolja a gyengébb alap lényeit az academynek. Mondjuk 270 fejlesztett gargoyle ****** erős volt egy H7 bétás vég csatánál. a * * * * * * kicsillagozza ? :D
Igen kicsillagozza. Használd helyette pl. a "nagyon" szót! ;) - szerk. Nimbus
A srác szerintem a H5-el nem játszott még csak a H6 H3 H4 H2-vel.
A griffet jól legyengítették alap egységgé és tiszta h6-os!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 09 kedd, 11:40 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
És a mondás miszerint ne játsz a tűzzel, mert megéget!?
Rem az alapjátèkban visszakapja azokat a képességeit.
Pl ha démonokkal vagy, van valami tűzellenes tárgyad, mágiaellenállás akkor érthető,hogy nem sebez vagy minimálisat ha megütöd vagy legyőzöd.
De mint pl ember rácsap minden nélkül és nem sebzi az nem buli!
Én kérek tűzsebzést :D
Ja az ilyen képességeket én nagyon bírom pl pár lény mágiahasználó, a gremlin javította a gólemeket...
Az ilyen képességek sokat dobnak a lényeken főleg ha sokaknak nem tetszik a kinézet.

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 299 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség