Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 299 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 27 szer., 21:46 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
A fejlesztők megosztottak egy kis információt velünk arról, hogy miért is csúszik a béta:

https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... m-the-team

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én egy kicsit aggódom. Nagyon remélem, hogy gyorsan megtudják oldani a srácok, mert a fene tudja, hogy mennyi türelme van a kiadónak. :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 29 pén., 18:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 05 hétf., 14:32
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Kecskemét
jani91 írta:
A fejlesztők megosztottak egy kis információt velünk arról, hogy miért is csúszik a béta:

https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... m-the-team

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én egy kicsit aggódom. Nagyon remélem, hogy gyorsan megtudják oldani a srácok, mert a fene tudja, hogy mennyi türelme van a kiadónak. :(


Én játszottam a Heroes V bétájával, és rettenetesen rossz volt abban az állapotában. Szóval béta ide vagy oda, ha rossz akkor nyugodtan javítsák meg! Legyen meg egy stabil alap, hogy utána főleg a bug írtásra lehessen fókuszálni. Ha kell a játék is csússzon át jövőre, én nem bánom, csak legyen legyen a tőlük telhető maximum benne! Az Ubi-nak pedig a tavalyi AC Unity-vel meg kellett tanulnia a leckét, ha véletlen nagyon erőltetni akarná...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 29 pén., 23:45 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... -metamagic
Heroes 7 Víz és fény varázslatok és hős képességek + Metamágia az Academy nép képességága


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 31 vas., 12:55 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://www.youtube.com/watch?v=BTBxbzbjzPw
Helyzetjelentés 75. - Heroes 4 - Gathering Storm kiegészítő 1. kampány 1. pálya 1. rész

Amíg jön a béta csináltam egy kis H4 videót igaz VGA driver nélkul mert ugye kék halált okoz...

https://www.youtube.com/watch?v=5uo1u0cujLQ
Egy újabb Heroes 7 honlap hírek lefordító és bemutató videót is készíttetem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 31 vas., 16:19 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
hahakocka írta:
https://www.youtube.com/watch?v=BTBxbzbjzPw
Helyzetjelentés 75. - Heroes 4 - Gathering Storm kiegészítő 1. kampány 1. pálya 1. rész

Amíg jön a béta csináltam egy kis H4 videót igaz VGA driver nélkul mert ugye kék halált okoz...


Nemrég szereztem be én is a negyedik részt Bundle akció keretében. (1 dolcsi volt, és még járt hozzá a második rész, illetve a might & magic 1-6 ig) De csak mostanában kezdtem el vele játszani. Eléggé béna vagyok benne, úgyhogy ez hasznos lesz. :D Egyébként messze nem olyan borzalmas a játék, mint amilyennek beállítják. Bizonyos dolgokban még jobb is, mint a 3. vagy az 5.rész. Én legalább is élvezem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 01 hétf., 10:25 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Singleben nem rossz igen a H4.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 01 hétf., 21:27 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://www.youtube.com/watch?v=7cAHdUCY3Qg
Helyzetjelentés 75. - Heroes 4 - Gathering Storm kiegészítő 1. kampány 1. pálya 2. rész


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 01 hétf., 22:18 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Holnapra ígértek valami helyzetjelentést a Bétával kapcsolatban,dógóztak egész hétvégén mint állat és reméljük ez pénteki kezdésben fog realizálódni..na de ez csak az én vágyálmom egyenlőre :roll: (és azt is reméljük hogy a magyar Ubi elküldi végre Vologya mesternek a kulcsokat,mert ők se szaggatják szét magukat eddig :mrgreen: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 02 kedd, 17:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 05 szomb., 23:58
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Bp
hello, ha minden igaz, holnap elérhető lesz a béta, sőt aki előrendelt az kap még egy extra kulcsot is, ha esetleg valaki előrendelte, és a másik kulcsot nem tudja kinek adni, az gondoljon már rám :D és küldjön egy privit

előre is köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 02 kedd, 17:12 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://mmh7.ubi.com/…/bl…/post/view/beta-available-tomorrow
Beta - Available to | Might & Magic® Heroes 7 | Ubisoft Official
Might & Magic Heroes VII’s Closed Beta will be available tomorrow (June 3rd)!
mmh7.ubi.com
na holnaptól indul!
Heroes 7 béta


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 02 kedd, 17:18 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Ez gyors volt 8) akkor már csak kulcs kellene :D ha valaki tele van nekem is küldhetne egyet :roll: Köszöntem a lehetőséget


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 02 kedd, 22:13 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://www.youtube.com/watch?v=41q2Y7ahLVY
Újabb H4 játékmenet rész amíg nem jön a béta .:D

Nekem csak jövő héten lesz szerintem mert akkor kapok új gépet a mostani a vga driver hiba miatt nem biztos hogy elindítja,

Addig várom a véleményeket a bétáról! :) Képek videók! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 02 kedd, 22:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
joeflame írta:
Holnapra ígértek valami helyzetjelentést a Bétával kapcsolatban,dógóztak egész hétvégén mint állat és reméljük ez pénteki kezdésben fog realizálódni..na de ez csak az én vágyálmom egyenlőre :roll: (és azt is reméljük hogy a magyar Ubi elküldi végre Vologya mesternek a kulcsokat,mert ők se szaggatják szét magukat eddig :mrgreen: )


Üdv Bátor Harcosok!

Béta kulcsokat megkaptam (persze kevesebbet, mint reméltem), de az előrendelők automatikusan megkapják Tőlem e-mailben, ha marad még, itt fogom jelezni és lehet rá jelentkezni... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 03 szer., 7:40 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 09 szomb., 22:13
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Győr
Vologya írta:
Béta kulcsokat megkaptam (persze kevesebbet, mint reméltem), de az előrendelők automatikusan megkapják Tőlem e-mailben, ha marad még, itt fogom jelezni és lehet rá jelentkezni... :wink: Baráti üdv!


Juhééé :)
Bízom a matekban és a jelentkezési sorrendben 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 03 szer., 14:48 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Heroes 7 béta elindult!
Uplayen vagy Steamen indíthatjátok.

Psycho : Szintúgy! :) Bár a gép miatt lehet csak jövő héten tudom kipróbálni.

Vogyi te már ezerrel tolod mi? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 03 szer., 18:08 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Én már toltam vele egy bő órát :D Csak kikadt :D De nem rossz és ahogy néztem van multi a bétában :D Majd ha többet próbálgattam akkor adok infokat de 1 dologot már most megfigyeltem bár lehet én vagyok csak béna de:
A játék indításakor a hős kiválasztásnál fogalmam nincs melyiknek mi a speckója és hála istennek a játékban se írja sehol :D Amikor veszem a hőst ott mutatja de utána nem :D De amugy nagyon szép grafika(Nálam maxon megy) meg stb...

Szerk.
Megvan hol írja :D Nem az inventoriba hanem a skilleknél írja a hős kezdő képességét :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 03 szer., 19:22 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Én is próbálgatom egy órája. Eddig teljesen frankó :D .
Amik szemet szúrtak azok elsősorban béta állapotra jellemző problémák:
- a sebződés animáció a csatákban eléggé hiányos
- néha késik a hang
- a grafika egy kicsit felemás és kicsit optimalizálatlan ( városképernyőnél hajlamos szaggatni
- nincsen a hősöknek és az egységeknek ismertetője (önéletrajz, lore stb.)
- a lények egyéni képességeinek leírását csak csata közben lehet megnézni
- nincsen birodalom áttekintés képernyő (vagy csak nem találtam :D )
- ha el akarsz foglalni egy őrizetlen bányát akkor is kard ikon jelenik meg, ami egy kicsit megtévesztő.
- A gép lépése lehetne egy kicsit gyorsabb ( Ez, mondjuk ígérték is, elvileg a teljes verzióban gyorsabb lesz)
- Nem tudom, hogy bug-e fagy fícsör, de az építési képernyőből magától kilép a játék egy- két másodperc múlva ,miután építettél, annak ellenére, hogy van egy külön gomb erre a célra :D

Ezektől eltekintve teljesen rendben van. Simán ez lehet az egyik legjobb heroes rész... ha valaha elkészül, merthogy nem lesz ebből szeptemberi megjelenés az is biztos :mrgreen:


A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára jani91 2015 jún. 03 szer., 20:44-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 03 szer., 20:26 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
A megjelenési dátumok legyen az film, játék, könyv olyanok mint az orvosoknál az időpont csak tájékoztató jellegüek :D
Legyen nyugisan később a legifjabb heroes rész csak szoljanak időben, hogy csúsznak, illetve az legyen megfelelően játszható és akkor nem lesz felháborodva a közönség!

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 03 szer., 22:38 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Nekem is megvolt az első teszt kör 8) jól húz,de sokat eszik :lol: nekem nincs vadállat gépem így teljes képernyő már felejtős.
Sikerült a kezdö hös mellé ugyanazt megvenni a tavernba..néztem is most melyik melyik..nálad a sereg vagy az ikertesónál.
Egység kettéosztás miután megvetted a höst a tavernba meleg lehet..mert az ok gomb és a felvétel fedi egymást..most nem lényeg,de sikerült íjjászokat kettéosztanom a megvett hösnél,de nagy igyekezetemben 2 szer kattintottam és hipp hopp már 2 hős lett alkalmazva egymás után..-3000 rugó(ami majd élesben,ha ki vagyunk számolva már hajtépő hiba lehet) és egy felesleges hős,szóval mielött osztogattok lépjetek ki a tavernböl.
Néha a homokóra nem akarja az igazságot hiába nyomok rá 1,2,3 at csak nem adja le a kört..vagy át kell lépnem a másik hőshöz és akkor leadja végre..vagy nem csak át kell lépnem hanem még az ö varázskönyvét is megnyitom hogy méltóztasson leadni a kört.
Skirmish setup iszonyat vérszegény...alig lehet elolvasni a neveket(pedig nincs szemüvegem)képek sehol kb. úgy néz ki az egész mintha valami android telóra tervezték volna(belefeccölhettek vagy 3 órát a kinézete alapján..kis túlzással) de komolyan ehez képest az 5. ös ahol a várképét is látod amit kiválasztasz magadnak meg a hősét is..ez gyenge 2015 ben..nekem legalább is.
Azt én sem találom hogy mennyi a fatermelés naponta..a bánya felett kiírja oké,na de összesítésben..5 nél ez is zsír volt,a játékképernyőn fölé vittem a kurzort és lebontva kiírta,mennyi jön be naponta és honnan,ez nagyon hiányzik..majd..most még nem,de később nem ártana.
Na eddig ilyen apróságok,de a lényeg majd a hétvégén jön úgy is..addig sajnos meló is van ám :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 03 szer., 22:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Maradt még 2db Béta kulcsom, aki kéri jelezze a vogyi73@hommm.hu e-mail címen! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 299 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség