Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 299 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 24 vas., 20:47 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Az utolsó 24 órába érve talán érdemes megnyitni ezt a topicot ahol a tapasztalatokról,észrevételekről tudunk beszélgetni a várva várt VII es béta tesztelése közben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 17:55 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Másnál sem jelent meg az uplay fiókjában a heroes 7 béta, vagy csak nálam? Elvileg már látnom kellene.

szerk: OKsa, már látom :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 18:48 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Letölteni is tudod vagy csak látod? :roll: mert a Ubi oldalán áll a bál,hogy sokaknak nem jött kulcs vagy a letöltést nem tudja elindítani..lassú kezdet lesz ebből..de hajrá,ha tudod toljad neki :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 19:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Sajnos sok a probléma, nekünk VIP-eseknek is nehezen ment a letöltés... Türelem, biztosan megoldják, csak tudnám, hogy miért kell ezt mindig eljátszani??? :? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 20:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 09 szomb., 22:13
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Győr
Tudom, hogy akinek sikerült hozzájutnia a Bétához, már rá van kattanva, csak érdeklődnék, hogy került e a kezetekbe esetleg egy szabad kulcs a részemre ? :)

Köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 21:13 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Sajnos sok a probléma, nekünk VIP-eseknek is nehezen ment a letöltés... Türelem, biztosan megoldják, csak tudnám, hogy miért kell ezt mindig eljátszani??? :? Baráti üdv!

Az lenne az első kérdés honnan? :D az én uplay fiókomban bétát azt juszt se találok(talán mert meg se rendeltem még..na de akkor mégis merre menjek)..csak a pre ordert akarja rám sózni de azt feszt :lol:

Közben megtaláltam talán ez lenne rám vonatkozó

Physical shops: a personal Beta code should be given by the retailer at the moment of the purchase. This Beta code will need to be redeemed on the following page: https://mmh7.ubi.com/en/beta.

Csak ehez Vologya mester kulcsos ládájához kéne hozzáférnem :roll:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára joeflame 2015 máj. 25 hétf., 21:23-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 21:21 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Nálam van kulcs be is írtam a beta honlapon azt írták hogy aktiválva van a játék. Bemegyek a uplay fiókba de a kulcsot érvénytelennek írja. ... De megjelent a HVII béta..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 21:28 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
hahakocka írta:
Nálam van kulcs be is írtam a beta honlapon azt írták hogy aktiválva van a játék. Bemegyek a uplay fiókba de a kulcsot érvénytelennek írja. ... De megjelent a HVII béta..


Ahogy nézem sokan vannak ezzel a Ubi oldalán is..szóval a teszt szerver tesztje bebukott :lol: nem kevesen vernek szét pár billentyűzetet(egész nap erre spanolod magad,mint jómagam is..oszt jóccakát..se kép se hang) :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 21:29 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Asszem ebből máma nem lesz semmi. Nem engedi letölteni. Talán holnapra rendbe rakják a dolgokat. Azért ez egy picit amatőr dolog egy olyan óriástól, mint az ubi :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 21:31 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Igen, írták is hogy felfrissítik a bétát (s szólnak amint kész) és valahogy lehet kompenzálnak majd talán tovább tart majd nem tudom.

Mondjuk nálam nicns vga driver fent csak install manager. :) Mert kék halálozik a winfos újraindítás után ha felrakom az ati drivert, szuper 2 napja megy... Lehet hogy VGA problem. Bár konvertálni tudok meg videózni stb.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 21:37 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
jani91 írta:
Asszem ebből máma nem lesz semmi. Nem engedi letölteni. Talán holnapra rendbe rakják a dolgokat. Azért ez egy picit amatőr dolog egy olyan óriástól, mint az ubi :roll:


Elég amatör volt berakni a kezdést hétföre..bejött John egy szétcsapott hétvége után és azt se tudta mit kell hova tölteni és ez lett a vége :D ahelyett hogy rakta volna péntekre..tolta volna ki 3 hétvégére és idöbe betsztelte volna hogy működik és ha 1000 akarnak majd egyszerre belendülni akkor is működni fog a szerver,de Vologya mester szerint ez csak a szokásos..a sok pre orderes mit össze nem anyázhat ezért :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 22:08 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ezt írták :)

From the Team
"Hello Heroes,

It is with a heartbreak we have to announce this very difficult news. Despite all our efforts, we won’t be able to launch the Beta today, as originally planned.

We know this statement is probably as devastating for you as it is for us, so we would like to share with you some transparent information about this situation.

Last week, we identified several issues that were really dangerous for our release: our save/load system had a tendency to corrupt saves under certain conditions; multiplayer was still riddle with desyncs; and finally, we had a very nasty piece of memory leak which halved the performances after an hour or so of gameplay.

We pushed really hard to solve those issues, including this very weekend. We would like by the way to thanks both Limbic and our testers for the overtime they put into this release.

Unfortunately, and despite our best efforts, we could not completely solve those bugs, and today our testers had to let us know that in case of releasing, our players would have faced a much degraded experience.

You might wonder why we hold off until the very last moment to announce this decision. The reason is really simple: we already improved a lot on those issues but unfortunately we didn’t reach the quality we were aiming at. In the meantime, we spent a lot of time agonizing over whenever or not we should release the current build despite its flaws.

Since we know you value (rightfully so!) quality, bug-free and kick ass releases over broken pieces of software, we followed our testers advice and decided to call it a day, despite a heavy heart and a broken promise to you.

As of now, we are already hard at work on our next version. We will make it as good as possible, as we want to present you with a release that makes the quality and the potential of Heroes 7 truly shine. And we hope you will enjoy this game as much we are enjoying ourselves developing it. Well... except for tonight

Now our immediate next steps are towards solving those three big issues and release our Beta as soon as possible. We will keep you posted once we have made some careful calculations before announcing anything.

We understand your frustration and will try to find a way to make it even for your patience. Heroes 7 is really a special title for us and we want it to be a true successor to your favorite series.

Yours truly,
The M&M Team."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 22:32 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
hahakocka írta:
Ezt írták :)

From the Team
"Hello Heroes,

It is with a heartbreak we have to announce this very difficult news. Despite all our efforts, we won’t be able to launch the Beta today, as originally planned.

We know this statement is probably as devastating for you as it is for us, so we would like to share with you some transparent information about this situation.

Last week, we identified several issues that were really dangerous for our release: our save/load system had a tendency to corrupt saves under certain conditions; multiplayer was still riddle with desyncs; and finally, we had a very nasty piece of memory leak which halved the performances after an hour or so of gameplay.

We pushed really hard to solve those issues, including this very weekend. We would like by the way to thanks both Limbic and our testers for the overtime they put into this release.

Unfortunately, and despite our best efforts, we could not completely solve those bugs, and today our testers had to let us know that in case of releasing, our players would have faced a much degraded experience.

You might wonder why we hold off until the very last moment to announce this decision. The reason is really simple: we already improved a lot on those issues but unfortunately we didn’t reach the quality we were aiming at. In the meantime, we spent a lot of time agonizing over whenever or not we should release the current build despite its flaws.

Since we know you value (rightfully so!) quality, bug-free and kick ass releases over broken pieces of software, we followed our testers advice and decided to call it a day, despite a heavy heart and a broken promise to you.

As of now, we are already hard at work on our next version. We will make it as good as possible, as we want to present you with a release that makes the quality and the potential of Heroes 7 truly shine. And we hope you will enjoy this game as much we are enjoying ourselves developing it. Well... except for tonight

Now our immediate next steps are towards solving those three big issues and release our Beta as soon as possible. We will keep you posted once we have made some careful calculations before announcing anything.

We understand your frustration and will try to find a way to make it even for your patience. Heroes 7 is really a special title for us and we want it to be a true successor to your favorite series.

Yours truly,
The M&M Team."

A szívem szakad meg a túlórások miatt :twisted: bár a kérdéses állapot béta..nem hinném hogy hiba nélkülire tolja ki holnapra,akkor meg kapja megint az ívet rendesen :roll: Ez így blama..szépen megfestve is az marad,na de mindegy is nekem ez már úgy se lett volna pálya(kulcs híján) szóval még nem ért nagy hátrány emiatt ha multizni fogunk 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 22:44 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Sajnos az ilyen technikai malőrök sok ember kedvét elveszik az egésztől csak a megértőèket nem :D
Kitartást mindenkinek lesz ez jobb is :wink:
Joeflame ahogyan észrevettem a logikus gondolkodás hungarikum csak a játék ne járjon így... :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 25 hétf., 23:10 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Glacius Van Thomas írta:
Sajnos az ilyen technikai malőrök sok ember kedvét elveszik az egésztől csak a megértőèket nem :D
Kitartást mindenkinek lesz ez jobb is :wink:
Joeflame ahogyan észrevettem a logikus gondolkodás hungarikum csak a játék ne járjon így... :wink:


Van pár találó hozzászólás erről az Ubi oldalán..annak hinnék a legjobban aki azt említi,hogy ez sose volt kész állapotba arra ahova tervezték,kellett a lové a pre megrendelésékből,a sz.rt meg ráhagyták a melósokra..bár ezek a hibák az indulás előtt derülnek ki :roll: az megint másik tészta milyen változást tudnának eszközölni,a béta javaslatok alapján(már ha érdekli őket ez egyáltalán,mert a sok cikk alatti beírás alapján nem sok minden karcolta az ö eredeti elképzelésüket) ilyen rövid idő alatt,ha még 2 kaszt a levegőbe lóg és 2 pálya 2 fajjal ennyire benézős..azt hiszem az a szeptember már innen nézve túl korainak tűnik..nem mintha más játéknál nem lenne csúszás szóval legyen jó novemberben csak ezt időbe is közöljék mielőtt megint lincshangulat lesz :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 26 kedd, 10:39 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Azért mi ne legyünk olyan rossz májuak. Jogos a reklamálás csak véleménytnyílvánítani is lehet kùltúráltan.
Vessen magára az ubi ha egy ilyen ígéretes részt elqr. Rem nem de tőlem jöhet a játèk jövőre, de az legyen is elkészítve :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 26 kedd, 19:23 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Még mindig azt írja ki ,hogy nem valid nem helyes kód amit beírok pedig itt van a cd-ben. :D De azért preorderedként bent van a ják ékUplaymeben. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 26 kedd, 19:27 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Érdekes, hogy nincs fent elvileg vga driver de a Heroes 3-4 az pl megy tesztelgettem. grin emoticon Mert mindig kék halált dob a gép egy ideje ha vga driver újraindítás után windowsba belépnék. Már mindent próbáltam nem tudom mit gondoltok mi lehet az ok?

Emiatt tartok tőle hogy H7 béta kimarad, de a régi részek meg mennek. H5 öt kéne még kipróbálni mert az 3D-s.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 26 kedd, 20:18 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Èn kérek elnézést srácok kicsit elsiettem ezt a topicot..elnéztem a naptárban..nem most..jövö héten indul a béta :lol: (és ez sajnos nem vicc...https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... ion-update )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 máj. 26 kedd, 20:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
hahakocka írta:
Érdekes, hogy nincs fent elvileg vga driver de a Heroes 3-4 az pl megy tesztelgettem. grin emoticon Mert mindig kék halált dob a gép egy ideje ha vga driver újraindítás után windowsba belépnék. Már mindent próbáltam nem tudom mit gondoltok mi lehet az ok?

Emiatt tartok tőle hogy H7 béta kimarad, de a régi részek meg mennek. H5 öt kéne még kipróbálni mert az 3D-s.


A legfrissebb drivert telepíted? Ha igen, akkor próbálj meg egy régebbit, nekem az nVidia csinálja ugyanezt, ha új driver van fent akkor mindig szétfagy a windows.

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 299 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség