Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 299 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 04 csüt., 8:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 09 szomb., 22:13
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Győr
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Maradt még 2db Béta kulcsom, aki kéri jelezze a vogyi73@hommm.hu e-mail címen! Baráti üdv!


Üdv!

Nekem visszadobta az emailt a gép a címedről!

"This is the mail system at host fmxout02.freemail.hu.
I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below."

Így nagy tisztelettel jelentkeznék itt az egyik kulcsra!

Köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 04 csüt., 8:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Psycopathic írta:
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Maradt még 2db Béta kulcsom, aki kéri jelezze a vogyi73@hommm.hu e-mail címen! Baráti üdv!


Üdv!

Nekem visszadobta az emailt a gép a címedről!

"This is the mail system at host fmxout02.freemail.hu.
I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below."

Így nagy tisztelettel jelentkeznék itt az egyik kulcsra!

Köszönöm!


Üdv Bátor Harcos!

Jöhet a mail a vogyi73@gmail.com e-mail címemre is... Ezt meg majd megnézetem, miért nem akar menni... A nevednél lévő email címed jó??? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 04 csüt., 9:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 09 szomb., 22:13
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Győr
Igen jó az a cím, de elküldtem a másik címedre a korábbi levelet!
Nem tudom miért dobta vissza, remélem majd rájösz, hogy mi az oka, reméljük nem komoly!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 04 csüt., 10:43 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Egy ismerősömnek is tetszett a H7 béta! Ez jó jel! Pedig szkeptikus volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 04 csüt., 21:24 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Naahhh elküldtem az első hiba jelentésemet. :)
Egyébként meg egy elsőkörös bétáról meg vagy jót vagy semmit. ;)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 04 csüt., 22:11 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
A Haven harcosoknál mondjuk Crossbowman 1 att 2 def 1-4 sebzés 3 a mozgáspont 0 luck(gondolom a destiny a dobókocka ezt takarná..más kérdés hogy kb. mindig ö kapja ha a rally flag mükszik,pedig másnál is igazán jöhetne :D ) 10 morál na de itt jön a kérdés a 11 sakklovacska az mi lenne?

A másik a Landknecht re mentem rá így elsöre aki az angyalt felhúzta csak kíváncsiságból megmondaná mit tud..a kardos zseni 25 att 30 def 170 hp pont 40-52 sebzés 5 mozgáspont 20 morál 28 ismeretlen sakklovacska :D

Még valami most jutottam el oda hogy fel kéne upgradelni a lövészt..istennek se találom hol lehetne :?: :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 05 pén., 9:16 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Nimbus! Hova küldted a hivatalos beta postba?
Egyébként ha jót vagy semmi akkor tetszett? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 05 pén., 11:18 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Igen hivatalosan küldtem be a reportot, hogyan máshogy lehetne? :)
Össz benyomásként egyelőre annyit elmondok, hogy nagyon H6 feelingem van a bétával játszva, de ez valamennyire természetes. Van pár újdonság ami tetszetős elsőre, de sokat már be is mutattak a béta live stream során. A grafikán nyilván csiszolnak majd még, pl. a townscreen ahogy az lenni szokott a bétafázisban szerintem übergáz (ezt is láthatták már a nem bétások is).

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 05 pén., 18:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 09 szomb., 22:13
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Győr
Üdv!

A háttér irgalmatlan villodzása mitől lehet?
Egyébként már volt egy Crash, íme a kép róla:

Kép

Valaki találkozott hasonlóval?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 05 pén., 19:46 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Én pont azt olvastam sokaktól hogy visszajött a H2 feeling :D Hát talán a Haven vár várkép hasonlósága miatt? :)

Lehet hogy én kimaradok a bétából hiába van itt fent mert mondják hogy várjam meg az új Ati kártyákat a gépújításra de addigra lejár a béta. :( Egyrészt lejjebb megy a régi Atik ára plusz kérdés az újak középkategóriás tagjait mennyiért árulják majd. A VGA-m ugye most nem működik amíg nem megy fel jól a vga driver.

Pedig akartam volna csinálni egy magyar videót vagy streamet ugyanis még mindig nincs.

Azért megnéztem az angol és 1-2 orosz streamet is a játékról. Hát elég H6-os de tény, hogy azért sok elme emlékeztet a H2-H3-ra is pl egye skillek, plusz a H4-re a Kormányzó szerepe és a karaván. H5-re a varázslatok 1-2 H6-ossal együtt. A griffet elvileg semleges alap lénnyé degradálták ejnye és ahogy az elementálok a griffek is tiszta H6! :) Spórolás rulezz. :)
Visszatértek a várárkok is! Juhé!
Azt viszont észrevettem ,hogy az elitek erősebbek mint a H6-ban, szerintem az alaplényekhez képest persze ha normal vagy hard fokozaton is játszunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 05 pén., 21:19 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Psycopathic írta:
Üdv!

A háttér irgalmatlan villodzása mitől lehet?
Egyébként már volt egy Crash, íme a kép róla:

Kép

Valaki találkozott hasonlóval?



Nekem is volt már 1 ilyenbe részem.
Illetve egy olyanba is mikor csak a reset segített a gépen se kép se hang semmi (még a ctrl+alt+del se)
eddig kb 4-5 órát játszottam ezzel a 2 kiakadással!
De nekem tetszik (igaz a h6 is tetszett) Biztos lesznek jó és rossz dolgok ebbe is. Arra a balance-ok miatt nem lehet számítani ami a h3ba volt hogy első héten lvl7es lény és elverek szinte bármit vele. Itt is inkább azt érzem mint a h6-ba hogy próbáld meg lény veszteség nélkül lehozni a harcot :D
De összeségében nekem ez tetszik egyenlőre.

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 05 pén., 23:00 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Részemről eddig egy idegesítő tényező van..a hajam kihullik annyira kevés ez a lépésszám,tolom csak tolom és tolom és még a váram 3 lépésnyi területe van csak megtisztítva..na nem mintha arébb nem olyanok dekkolnának hogy 100 farkas bányavédelemben meg 40 lovas védi az aranybányát nekem meg van veszteség nélkül 8 :shock: az upgradelt egységek cseréje plusz hössel is örökkévalóságnak tünik..mondjuk ez lehet nem baj,de csöppet hosszadalmasnak érzem ezt(ennyi idö alatt az 5 ben készre tettem az egész pályát itt meg a 25% ha látom és annak a fele van szétkapva).

Az a legszebb hogy az egyik bánya befoglalása után,befagy a 3 játékos nem akarja leadni a kört :( akárhogy megyek oda bármilyen napon utána game over..csodás.

Egyébként kaptam én is extra kulcsot ha valaki kipróbálná a játékot szóljon :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 06 szomb., 9:30 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
joeflame írta:
Részemről eddig egy idegesítő tényező van..a hajam kihullik annyira kevés ez a lépésszám,tolom csak tolom és tolom és még a váram 3 lépésnyi területe van csak megtisztítva..na nem mintha arébb nem olyanok dekkolnának hogy 100 farkas bányavédelemben meg 40 lovas védi az aranybányát nekem meg van veszteség nélkül 8 :shock: az upgradelt egységek cseréje plusz hössel is örökkévalóságnak tünik..mondjuk ez lehet nem baj,de csöppet hosszadalmasnak érzem ezt(ennyi idö alatt az 5 ben készre tettem az egész pályát itt meg a 25% ha látom és annak a fele van szétkapva).
:wink:


Ezt én is néztem van olyan nap hogy csak lovagol a hősöm de nem érek el semmit... Amit elérnék azt meg nem tudnám beverni így nem megyek nekik... Volt olyan is hogy a fő hős 3 napot a várban várt mert semmit nem éreztem ugy hogy el tudnék verni és kellett a lény... (de lehet csak én vagyok béna)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 06 szomb., 12:10 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A random skill rendszert próbáltátok? (Bár azt mondták a készítők, hogy még bugos) Vagy inkább a szabad választásost?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 06 szomb., 12:25 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
És harcnál a farkas csoportosan támad a szellem anyagtalan...
Lehet tudni, érzékelni bármit is a lények képességeiből?
Ahogy olvaslak titeket eddig nagy hibákat nem találtatok ez azért biztató :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 06 szomb., 12:28 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Van egy felesleges béta kulcsom, ha esetleg kell valakinek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 06 szomb., 12:52 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
hahakocka írta:
A random skill rendszert próbáltátok? (Bár azt mondták a készítők, hogy még bugos) Vagy inkább a szabad választásost?


Èn szabad választással megyek,ha már lehet,akkor azt jobbnak érzem..annyi felesleges skill van hogy még(nekem legalább is) tüzvarázslatra mentem rá,novice,expert szinten 1-1 et ha kifejlesztettem,mert a többire sajnáltam a nehezen összeszedett XP-t és jobb is ha én választom meg milyen ágat akarok elsőre feltolni(varázsló vagy mezei hősnél)pl. a kezdőhősömmel felvettem pár ládikát hogy meglegyen a fa,kö plusztermelés skill,betehessem kormányzónak nála teljesen más irányba mennék mint a varázslóhősömnél,amit jobb ha én döntök el,mielőtt a gép dobál be olyat ami neki abszolút nem kell és mégis el kell fejlesztenem a kis Xp-t amit rá szánok..sokat nem lehet,mert a varázslóhősöm a sok csata ellenére se fejlődik túl gyorsan.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 06 szomb., 12:54 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
No de igen de kettő hármat ad be és választhatsz. :)

https://www.youtube.com/watch?v=t8IU52nied0

https://www.youtube.com/watch?v=G9zwPIPaa7Q

Pér Heroes 7 béta videó a rajongóktól!

https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/ ... creenshots
Heroes 7 Haven(emberek) 11 perces videó magyarázásással


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 06 szomb., 12:55 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Egyébként kiszivárogtatták a DUngeon és Sylvan nép városában található épületek nevét és jellemzőit bónuszait. :D Ja meg a zenéjét is 3 részletben igaz nem teljes. A 2 nép faji képességét is kiszivárogtatták a bétából! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes VII Béta
HozzászólásElküldve: 2015 jún. 06 szomb., 13:26 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Glacius Van Thomas írta:
És harcnál a farkas csoportosan támad a szellem anyagtalan...
Lehet tudni, érzékelni bármit is a lények képességeiből?
Ahogy olvaslak titeket eddig nagy hibákat nem találtatok ez azért biztató :wink:


A farkasnál 1 előhívható képességet láttam eddig az amikor átszalad a pályán és úgy támad,az unlimtied retaliation még nem tudtam megnézni,mert nem hagyom hogy többen körbe vegyék(egyébként hullik mint a légy..na de ilyen Def el nem is csoda,szóval támadni jó de nehéz megőrizni nagyszámban mert az AI gyakran öt veszi célba,ami nem is csoda mert sentinel nek jó a védelme a lövészt meg nem tudják elérni) de szerintem ez a képessége nem osztódást eredményez hanem minden rátámadóra visszatámad,de mint mondtam ez olyan nesze semmi fog meg jól,ha komolyabb ellenfél csap oda neki akkor már hullik és a visszatámadása lópikulát se ér.

Viszont a Guardian az bika...a dupla támadással,meg a mellette lévőt ha betámadják ö is odacsap a támadónak..hogy álljon már meg a menet :lol: ö tetszik a legjobban ebböl a kasztból..a lovast gyengének érzem(sokat vágtak a védelméböl..19-14) és kevéske van belöle,landsknecht szintén.

Most így néz ki a heti populáció
Lövész 27
Sentinel 28
Farkas 10
Guardian 5
Chaplain 7 (választani kellett,melyik legyen +2..guardian vagy chaplain)
Lovas 3
Landsknecht 1

A lépésszámot eltekintve olyan vészes dolgot én nem találtam(játékügyileg)ezzel mondjuk összefügg a lassú hősfejlődés is..szóval ez így elég sarkalatos pontja az egésznek,de ezenkívül a nyersanyag nem hátráltat lové van..a varázslásról meg ennél a kasztnál sokat nem tudok elmesélni..max. annyit van..előnye nem sok.Ja az is tetszik hogy a hössel én határozom meg mikor varázslok vagy támadok az adott körben..nem kell kivárnom a sorát egyből küldöm az áldást 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 299 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség