Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 448 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: SEGÍTSÉG!!! - csak úgy ömlesztve (3)
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 01 vas., 12:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Sajnos az előző topic is néha görgetett maga előtt egy oldalt, így lezártam és hamarosan a temetőbe kerül, ahol persze még vissza lehet olvasni benne.

Függőben lévő kérdés:
barkvaros írta:
Sziasztok én vettem egy Heroes 3 az egyben full goldos packot(armageddons blade,erathia és a deathos hirtelen nem jut eszembe a neve) szóval az érdekelne hogy megpróbáltam instalálni rá a WoG-ot és amikor kiválasztottam a nyelvet beadta azt az üzenetet hogy még megváltoztathatom az instalálás után(vagy valami ilyesmi) rányomtam az OK-ra de kikapcsolta asz egészet és el se indította az installálást. hogy tudnám másképp felrakni?

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trunks 2012 jan. 05 csüt., 3:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 9:46 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A wog-ot úgy lehet feltelepíteni, hogy a VEZÉRLŐPULT-> NYELVI BEÁLLÍTÁS-nál átteszed angolra a nyelvet, utána tudod telepíteni. Ne felejtsd el visszaállítani magyarra.

A wog-ot csak ezen a módon lehet telepíteni.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 16:43 
Avatar

Csatlakozott: 2012 jan. 02 hétf., 15:14
Hozzászólások: 1
Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni, vettem egy eredeti Heroes 5 játékot ( Heroes of Might and Magic 5 Gold Edition ). Feltelepítettem az otthoni gépre ( XP ) - ami egy régebbi típusú Avasttal működött - és tudtam játszani. De a gép fejlesztve lett és újra lett telepítve rajta minden (Win7 ). Megpróbáltam feltenni újra a játékot, feltelepítette de nem indította el. Így uninstalláltam. De az AVG vírusírtó a játékot ( ... MAGIC V/BIN/H5_GAME.EXE ) karantéba helyezte, mert szerinte ez egy Win32/Heur vírus.
Nem tudom mi lehet a baj :? .

A válaszokat előre is köszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 18:47 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsold ki a vírusirtót. Ilyet szoktak csinálni a drágák hogy nem létező vírusokat látnak :)

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 19:25 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
marta írta:
Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni, vettem egy eredeti Heroes 5 játékot ( Heroes of Might and Magic 5 Gold Edition ). Feltelepítettem az otthoni gépre ( XP ) - ami egy régebbi típusú Avasttal működött - és tudtam játszani. De a gép fejlesztve lett és újra lett telepítve rajta minden (Win7 ). Megpróbáltam feltenni újra a játékot, feltelepítette de nem indította el. Így uninstalláltam. De az AVG vírusírtó a játékot ( ... MAGIC V/BIN/H5_GAME.EXE ) karantéba helyezte, mert szerinte ez egy Win32/Heur vírus.
Nem tudom mi lehet a baj :? .

A válaszokat előre is köszönöm.


Szia!

Ha karanténba került az exe file, akkor egyáltalán nem fog elindulni. Amikor a program karanténba akarja helyezni és rákérdez, ne engedd. Ha ezt kérdezés nélkül teszi, akkor a programot be kell állítani, hogy ne tegye. A vírusirtók egyébként gyakorta látnak rémeket, de a lényeg, hogy eredeti program sose vírusos. Ha ettől függetlenül sem indul el, akkor a másik probléma az lehet, hogy valamiért blokkolja a tűzfalad. Ha a tűzfaladat a vírusirtó programod látja el, akkor azon belül be kell állítanod, hogy a heroes 5 programot átengedje. Ha nem a vírusirtód látja el /általában az ingyenes verziós vírusirtók nem tűzfalasak/, akkor windows 7 esetében a Start menüben a Vezérlőpulton belül a Rendszer és biztonság, és ezen belül a Windows Tűzfal, Program átengedése a tűzfalon.

Ha mindent beállítottál és mégse megy, akkor megpróbálkozhatsz még két aprósággal, bár ezeknek is oka szokott lenni hogy miért így indul csak el egy program. Az egyik, jobb egérgombbal az asztali indítóikonra és futtasd rendszergazdaként, a másik ugyanúgy jobb egérgomb és ráklikkelsz a tulajdonságokra, a felugró kisablakban a kompatibilitásra mész. Ezen belül kipipálod ezt: "futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban" és utána kiválasztod ezt: Windows XP (Service Pack3).

Remélem sikerrel jársz és tudtam valamelyest segíteni. Sok sikert kívánok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Fortress town
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 19:44 
Avatar

Csatlakozott: 2011 dec. 30 pén., 23:38
Hozzászólások: 4
Sikeresen feltelepítettem a wogot de most meg kiszedte a fortress town-t és kicsit zavar mert az egyik kedvencem hogy tudnám visszarakni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: @Barkvaros
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 20:23 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Az alap WoG nem szedi ki a fortress-t. Miket raktál fel honnan?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 20:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 dec. 30 pén., 23:38
Hozzászólások: 4
a wog grove town ennyi más nem is tudom hogy van-e ha van még WoG kiegészítő szívesen megérdeklődném mellesleg a tiedet is felraktam(tehát belepakoltam a file-kat) de semmit nem csinált valószínüleg valamit nagyon elrontottam(jellemző rám)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 22:12 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A grove szedi ki a fortress-t. Azt a problémát még nem sikerült eszközölni!
Back up-olni kell a WoG-ot.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 03 kedd, 14:46 
Avatar

Csatlakozott: 2011 dec. 30 pén., 23:38
Hozzászólások: 4
én arra gondoltam (az egyszerű kis paraszti eszemmel :D) hogy a fortress town és egyéb hozzátartozó fileokat berakosgatnánk megint a heroes mappákba mindent ahova kell ésakkor mint egy új várat érzékelné ez nem lenne megoldható? amúgy gratulálok ahoz hogy képes voltál heroes 3 kiegészítőt fejleszteni :D az nem kicsit nehéz dolog elismerésem :DD


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 03 kedd, 17:38 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Igen, a WoG 3.58f verzióban még csak cserélni lehet a várakat kiegészítőkkel. A VCMI meg még nincs kész. A legtisztább megoldás a Fortress visszarakására a WoG újratelepítése Grove nélkül.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 03 kedd, 22:13 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Nem fejlesztettem h3 kiegészítőket :P
Csak figyelemmel kísérem a Heroes Community-t.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 04 szer., 18:07 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
Sziasztok!

Ismét az Unleashing the bloodthirsty pályával lenne kérdésem...
Dwarvenheimot elfoglaltam, és a labirintuson is végigmentem, úgyhogy a Rampartoknál tartok. (Egy jó ideje már, de újra csinálom egy régebbi mentéstől)
Truenonál:
2k elf,
1k m gorgon,
Pár titán, és dragonfly, illetve 900 wyvern (esetleg rust dragon, hogy a kezdeményezés meglegyen)

Az ellenfélnél:
700 Goldi,
5k elf, 6k törpe 3,7 k pega 1500 uni, stb...

Eddig amit kitaláltam: Várvédelem, mindenki golyófogó a gorgonokhoz, hogy a pegákat legyen idő vakítani, és force fielddel gorgont és elfet védeni. A többi lény szinte kapásból meghal így, de a csatát így lehet legtovább átvészelni, és azt hiszem meg is lehet nyerni, csak írtó nehéz, illetve nem tudom, hogy elég-e a mana a feltámasztáshoz.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Heroical 2012 jan. 04 szer., 22:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 04 szer., 22:02 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
2k GE, melyik lény?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 04 szer., 22:37 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
T-Rex írta:
2k GE, melyik lény?

Grand elf
(wááá következetlenül később az ellennél csak simán elfnek írtam már őket ) :cry:
szerkesztve...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Heroical 2012 jan. 04 szer., 22:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 04 szer., 22:37 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
a GE gondolom Grand Elf.
sajnos nem ismerem a pályát (még :)), érdekes lenne tudni, hogy van-e pl feka gömb vagy még inkább berserk, hogy hit and run-nal kicsit megszedd az ellenfelet.

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 04 szer., 22:42 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
adam771220 írta:
a GE gondolom Grand Elf.
sajnos nem ismerem a pályát (még :)), érdekes lenne tudni, hogy van-e pl feka gömb vagy még inkább berserk, hogy hit and run-nal kicsit megszedd az ellenfelet.

A pálya legvégén van csak fekete gömb, szintén a végefelé van tavern. (Cheattel, no meg editorral is belenéztem)
Ha akarod, töltök fel mentést. (A fekete gömböt 5k azúr saris hős védi, meg mellette a sallangnak 9k enchanter stb. Az a hős badge of courage-et is visel)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 04 szer., 22:46 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ez GE=grand elf kilőtte a biztosítékot :lol:

A megoldásként én is a berserket tudnám ajánlani, az még jobb lenne, ha mindezt expert fire magic-al csinálod.
Akkor akár 3-4 lényt is rávehetsz a legközelebbi megtámadására. Az íjászra nem ajánlatos. Nem garantálom, hogy az ellenét lőnné.

Ajándék gorgonnak, ne szagold a lehelletét. Vagyis az az 1000 gorgon elég szépen tudja szedni a lehelletével az ellenséget. Próbáld meg azt, hogy a gorgonokkat ketté szeded. (2*500), talán hatásosabb lesz a bűz.

Ha a goldi az arany sárkány és nem arany gólem, akkor a csata kényes ügy + a pegák növelik a mana pontodat, vagyis több pontért varázsolsz.

Szükség lenne a hősőd értékeire, varázslataira, képességeire.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 04 szer., 23:14 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
A pályán tiltva van a fire, és air magic (az első változatban még nem volt, de azt túl könnyűnek ítélte a készítő)
A kért információk: El Trueno: A: 69, D:58, Sp:49, K: 62, kb minden varázslat van, képességek: (minden expert) earth, water magic, log, wisdom, leadership (spirit of opression bent van) archery, offense, tactics (ellenfélnek is van).
Ellenfélnek: A: 77, D: 73, Sp: 69, K: 67.
Itt egy mentés, ha szeretnétek próbálkozzatok:
http://www.megaupload.com/?d=PM591Z1S
(A csatát meg tudom nyerni , de nagyjából veszteség nélkül kéne, ezért nem használom a behemótokat és hidrákat.) Egy town portal oda visszára még van mozgása a hősnek, fönt csak azért a csökkentet lépészámot írtam. Célszerű valamelyik fortress várba menni ahol sok dragon fly van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 04 szer., 23:17 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Érdekes lesz :D

Idézet:
nagyjából veszteség nélkül kéne


Veszteséged mindenképp lesz :?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 448 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség