Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes VI tippek, trükkök
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 07 pén., 1:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Bár nekem még csak úton van elvileg a játék, gondoltam megnyitom a témát, hogy akik már javában tolják a teljes verziót, adhatnának némi iránymutatást a multis játék alapjaihoz. :)

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 feb. 16 szomb., 4:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
No, úgy látom még nem írt senki ide, gondoltam felavatom. :)

A kastély kampányt játszva az egyik alapvető taktika az angyali védelmező képesség (A.V.) használata. Ugye úgy töltődik gyorsabban a szokásosnál, ha egységeink moráloznak, tehát érdemes ráhajtani az ilyen képességekre. Ezek a vér alapú hősiesség és a könny alapú 'burning determination' igék, valamint passzívként érdemes legalább kettőt tenni a vezetés képességre is, valamint beválasztani a 'kényszerített támadást is' ( amelyik egységünkre tesszük és üt/lő, előtte hősünk is beviszi a magáét) ami szintén megtolja a képesség növekedését.
Így a A.V. képesség egy csata alatt körönként akár 3-asra is feltöltődhet, vagy akár négyesre is, ami azt jelenti, hogy feltámaszthatunk elhullott egységeket, amik így sérthetetlenné is válnak az adott körben(ráadásul ezt mind mana költség nélkül!!!), csak a tűz varázslatra költünk el manát ezzel.

A másik, amit észre vettem, hogy a könny úton játszva, hatásosabbak a gyógyító képességek, amik nekem a nagyobb csatákban voltak nagyon hasznosak és mellette ott van az arcane dinasztia fegyver is, ami még pluszba besegít. Bár tény, hogy a vér útján játszva a 'védelmező' karakter nagy sebzéseket garantál az egységeinknek(és növeli az arcane hatékonyságát is ugyebár), viszont a veszteség mentes csaták megvívásához, sok-sok gyógyítás és regeneráció varázslat elsütésére van szükség, amik meg a könny útján hatékonyabbak. Nekem bejött ezaz út is a leírással ellentétben, érdemes hardon így nekileselkeni mégegyszer . 8)

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 márc. 08 pén., 17:32 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Érdemes olyan képességeket választani, ami a választott úttal egyezik (vér vagy könny). Így ezek használatával gyorsabban el lehet érni a kiválasztott út képességeit, 250 ill. 1000 pont.Multiban csatadöntő lehet egy-egy ilyen képesség megléte, bár nem mindegyik ugyanolyan erős.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség