Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 10:39 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kedvenc sorozatunk legújabb része a tegnapi napon immáron hivatalosan megjelent! 8) Éppen ezért mostantól lezárhatjuk a Heroes VII Béta topicot, mellyel együtt megnyitható a játék fő topicja is! 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 12:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Akkor gyorsan bele is pofáznék :)

Game install :
Akinek DVD-n van meg, az készüljön fel egy 11GB-os patch letöltésre első indítási próbálkozáskor. A steames verzió "csak" 2.8GB-os patchet kapott.
Fontos:
Ha nem indul el a patch, akkor kilép teljesen az Uplay-ből és visszalép, újrapróbál szokott működni 2-3 alkalom után.

Game running :
Elég sok fórumon írtak arról, hogy win10 alatt nem mindenkinek indul el a játék. Első megoldásként próbáljátok ki a 32 bites exe indítását, ha a 64 bites nem megy. Nálam minden gond nélkül elindult a 64 bites verzió. Amire fel kell készülni, hogy egyelőre bizony sok RAM-ot eszik a játék, főleg amikor egy nagy pályán sok ellenféllel játszol és eléred a 4-5-6. hetet. Remélhetőleg ezen majd fixálnak az Ubisok. Update : Nálam simán eszi a 6GB RAM-ot a 64 bites verzió Win 7-en.

Game review :
Egyelőre csak 3 kampány első map-ját próbáltam ki, meg egynek a második mapját kezdtem el, de nekem úgy tűnik, hogy még normál nehézségen is van kihívás benne. Jó-jó én nem vagyok profi, szeretek összeszedegetni mindent és minimális veszteséggel letolni csatákat. Talán ezért is buktam el a második mappon a Sylvan campaign-ben. Majd újra próbálkozom :D

Dióhéjben egyelőre ennyi.

Gépigény a DVD-n ott van. Kíváncsi vagyok, hogy aki 4-8GB rammal és 1-2GB-os videokártyával tolja, az mit tapasztal. Majd írjátok meg.

(Gépem, amin flottul fut a dolog: ASUS ROG 751JY - 16 GB RAM, Geforce GTX 980M 4GB, 256 GB SSD, 1T HDD)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Magix 2015 szept. 30 szer., 13:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 12:23 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Na az jó én is szeretem a kihívásokat a h6nál ez mondjuk azért a gép csalásában nyilvánult meg . :D Normalon is volt 2 pálya egy infernos és egy nagas amit kb 5-ször kellet újrakezdenem. :D Remélem azért itt nem lesz ilyen. :D Alapból erősen indulunk típusú gépi ellenfél.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 12:44 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Bizony, nekem is feltűnt, hogy win10 alatt mennyire eszi a RAM-ot. Először láttam, hogy egy "mezei" játék egyedül képes felzabálni a 8GB RAMból azt amit a win10 hagy neki. Mondjuk gyanítom, hogy amennyiben vkinek 4 GB RAM-ja van, de cserébe SSD-re tud swappelgetni a Win10, akkor olyan nagy problémája nem lehet.

Kampány kapcsán azért én nem várok csodát, pláne nem kihívásokat az eddigi tapasztalatok alapján, de az mindenesetre már egyértelmű számomra, hogy a bétához képest a villámcsatán nem sikerült javítani, így aztán az első 1-2 héten gyakorlatilag használhatatlan és mindent le kell játszani manuálisan, mert az AI képes két pixie ellen elbukni egységeket...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 13:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Kicsit kiegészítettem az első hozzászólásomat, majd írjátok meg mit tapasztaltatok különböző gépeken. Thx


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 13:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A laptopomon simán megy a játék max. beállításokkal. (i7 - 4500u CPU, 8GB 1600Mhz RAM, ATI HD8870 2GB GDDR5 videókari és 250GB Samsung SSD). A RAM-ot eszi, ez igaz én is hasonlókat tapasztalok, mint Magix, de ezen még biztosan lehet a későbbiekben javítani, ahogy sok más dolgon is...

Metacritic-en 7,5-en áll a játék, a játékosok 7,9-et adtak eddig, Steamen rosszabb a helyzet, ott 45% a pozitív hozzászólás, 55% a negatív, de érdemes beleolvasni a negatív kritikákba, tanulságos! Én ez alapján biztosan nem ítélnék meg egy játékot sem...

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 13:39 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A kampányát dicséri a legtöbb kritika hogy az jó lett és egységes. H4-H5 kampánya jött be nekem eddig igazán.

A ramot elvileg csak Win 10 alatt eszi, de ott igen erősen még nem optimalizálták a win10-re játékot. Win 8.1-en remélem nem fogja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 13:57 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Azért összességében szerintem induláskori állapothoz képest (még igen sok optimalizálási lehetőséget biztosan nem használtak ki), egészen tisztességesen teljesít a játék, ami a gépigényt jelenti. Az én gépem lassan két éves (mindössze i5 proci, igaz abból a teteje, 8GB RAM, SSD az oprendszernek fenntartva és egy Radeon 7870 2GB videokari), és fullon gond nélkül megy a játék.

Némi talán vicces adalék, hogy nekem van némi "deja vu" élményem, ami a memória méretet illeti. A Heroes 1 megjelenésekor az átlag gép 4 MEGAbyte memóriával rendelkezett, és azon bizony ügyeskedni kellett, hogy fusson a játék (persze erről most nincs szó 4 GB esetén), aztán volt pár emberke akinek a 8 MB RAM-al már semmi gondja nem volt és kicsit hitetlenkedve hallgattuk, hogy már hallandó emberek körében is léteznek gépek amikbe már 16 MB RAM-ot szereltek. :D Az eddigi pár hozzászólásban is előjött a 4-es, 8-as és 16-os számok, csak éppen van egy nagyságrendi eltérés. 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 15:11 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A H4 és H5 esetén még memory leak is volt! 3-4 óra után kilépett mert elfogyott a dedikált memória vagy mi ha jól emlékszem.
:D

H7 jobban van optimalizálva a béta is már ment simán hasonló gépen mint amit írtál. (I5 4690 , 8 gb ram, Ati R9 380, SSD-vel és HDD-vel ) D sokan fps droppról beszélnek most is még.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 21:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Én most patchelek :S Azt hittem végre ma tudok játszani mivel szombaton elromlott a laptop töltő és csak most szerda estére sikerült orvosolni a problémát :D Erre most ez a patch :S Ma se játszok úgy néz ki pedig várom már!! :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 21:21 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Nekem is ma szóltak az áruházból, hogy mehetek érte. Holnap délelőtt elugrom érte, utána meg mehet a patchelés. Hétvégére talán sikerül is beüzemelni. Már alig várom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 21:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
jani91 írta:
Nekem is ma szóltak az áruházból, hogy mehetek érte. Holnap délelőtt elugrom érte, utána meg mehet a patchelés. Hétvégére talán sikerül is beüzemelni. Már alig várom.


Üdv Bátor Harcos!

Nem nálunk rendelted? :roll: Szomorú vagyok... :( Arról nem beszélve, hogy akkor már régen játszhatnál... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 szept. 30 szer., 22:04 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Vologya írta:
jani91 írta:
Nekem is ma szóltak az áruházból, hogy mehetek érte. Holnap délelőtt elugrom érte, utána meg mehet a patchelés. Hétvégére talán sikerül is beüzemelni. Már alig várom.


Üdv Bátor Harcos!

Nem nálunk rendelted? :roll: Szomorú vagyok... :( Arról nem beszélve, hogy akkor már régen játszhatnál... :wink: Baráti üdv!


Hidd el, szerettem volna az oldalon előrendelni. A dolog azonban ennél egy kicsit bonyolultabb. A lényeg annyi, hogy szerettem volna titokban tartani a család előtt a vásárlást. Ha itt rendeltem volna meg, akkor ezt nem tudtam volna kivitelezni, mert házhoz szállítás volt csak lehetséges, amivel lebuktam volna :roll: A személyes átvétel az üzletben viszont sokkal diszkrétebb :oops:

Remélem nincs harag!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 01 csüt., 12:58 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Harc közben milyenek a lények vannak speckó képességeik?
Varázslatok kidolgozottak,pályákon vannak mit felszedni,kirabolni,megtámadni...?
Pár print screent nyom6nátok :D

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 01 csüt., 13:30 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Én még épphogy elkezdtem a Haven kampányt .:D De majd csinálok videót.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 01 csüt., 14:28 

Csatlakozott: 2003 aug. 11 hétf., 14:16
Hozzászólások: 40
A térkép szerkesztő nálam nem indul, másnál ?
be sem tölti
Más: A heroes 2-3-4-gyel játszottam, és ez a skillfa érdekes számomra.
Honnan látom, hogy melyik skill mit módosít a hősön? Azaz milyen értékei( attack, def,stb.) nőnek ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 01 csüt., 15:06 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Oda van a skillfánál írva magyarul is. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 01 csüt., 18:12 

Csatlakozott: 2003 aug. 11 hétf., 14:16
Hozzászólások: 40
hahakocka írta:
Oda van a skillfánál írva magyarul is. :)

Hol ? Komolyan nem látom.Minden szintlépésnél gondolom +1-el nő vmelyik képessége a hősnek(erő, védelem, mágia,szellem).Igaz ? De honnan tudom, hogy, ha vmelyik skillt választom az ezek közül mit növel. ha a skillre rákattintok jobb gombbal, nem írja.
Lehet, hogy csak én vagyok béna, de ezt nem látom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 01 csüt., 19:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Azért annyira nincs is elviselhetetlenül optimalizálva a játék. Én most egy AMD Athlon II X2 270-es processzor, 4 Gb RAM és egy GeForce 8800GT 512 Mb videokártyával rendelkező gépen játszottam ki a heaven első két pályáját közepes szinten. Időnként kimaradnak animációs fázisok, induláskor elég sokat tölt, de játék közben nem akadozik látványosan, a gép is gyorsan lépett.

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Might & Magic Heroes VII
HozzászólásElküldve: 2015 okt. 01 csüt., 21:18 

Csatlakozott: 2012 máj. 06 vas., 19:24
Hozzászólások: 3
Sziasztok,

Strongholddal kezdtem tolni és a második pályán, amint várak vagy erődítmények ellen kéne harcoljak, mindig hibaüzenettel kiugrik, ami azért érdekes, mert a kis erődítményeket le lehet tolni gyors csatával, de pl. a legvégső harcot nem.... És ugye mindig kiugrik. Valakinek hasonló probléma? Esetleg megoldás?

Előre is köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 177 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség