Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 03 csüt., 14:21 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Na végre már és onnantól már lehet videókat is felrakni gondolom?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 04 pén., 4:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
hahakocka írta:
Egy csatába ha jól láttam akár két baráti szövetséges hős (2 játékos) is harcolhat vállvetve, a gépi ellenfél ellen is igaz?


Az éppen aktív játékosok közül bárkit meg lehet hívni egy csatába segítség gyanánt, de nem árt előtte a chat-en megbeszélni, mert ugyebár egy meghívást elfogadni nem muszáj. :D
Ha éppen olyan játékost hív meg valaki, aki ugyanott tart a játékban, egyszerre is teljesíthetik az éppen soron következő küldetést. Ráadásul a megosztott csatákban az akcíópont is megoszlik, így később fogy el, ami előnyös és jó dolog. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 17 csüt., 22:24 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Jövőhéten kezdődik a nagy buli keddtől végre valahára mindenki ki tudja próbálni és lehet haverokat szerezni :D:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 18 pén., 9:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
A német pályát tegnap megnyitották, akit érdekel és valamennyit azért konyít a német nyelvhez ... :wink:
A hivatalos 22-e előtti regelők ajándék háziállatot kapnak ... :D
Én is itt nyomulok szóval aki regel Arkangyal nicken megtalál ... 8)

Link


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 18 pén., 10:59 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
http://test.heroes-online.com/en/homepage

ezen regiztem még tavaly. Gabi néven vagyok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 21 hétf., 22:39 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Elkezdhetitek izzítani a szervereket alig 1 óra és mehet a buli, én már találkoztam is egy újítással is egy őrhelységet kell kinyírni két toronnyal bika erősek 25 ezer 170 életük van ki se lehet őket nyomni.
Holnap csinálok is egy kezdő videót ugyanis mostantól lehet már végre bemutató videókat csinálni. Nézzük ki hogyan áll benne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 23 szer., 9:39 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Tudtok adni egy linket? :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 23 szer., 12:42 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
http://test.heroes-online.com/en/homepage

ezen regiztem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 23 szer., 23:56 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Köszi :)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 4:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Ezt különben nem igazán értem, hogy miért van külön angol tesztoldal és miért nem a normál oldal megy rendesen, úgy mint a német ...
Német oldalon nem kell külön regisztráció. Elfogadja a meglévő régi UBI reget, ami nekem a Heroes Kingdoms miatt volt, azzal léptem be már a zárt béta teszt alatt is.
A verziószám is magasabb a német pályán, mint az angolon a log szerint.
De nincs kedvem egy új reget létrehozni azért, hogy megnézzem van-e tényleges különbség a két verzió között.
Mióta volt a nyitás egyfolytában van valami extra. Először egy háziállat a 22-e előtt kezdőknek, majd extra hősformáló bónuszok, most pedig egy újabb háziállat nevezetessen egy arany kappabébi. :D

Német link


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 8:05 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Érdekes mert itt az angolon még mindig zárt béta van ez hogy lehetséges?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 10:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Hát ez jó kérdés ... passz ... :D
De ha van valamilyen régebbi játékból UBI reged, akkor te nagyon egyszerűen benézhetsz a német pályára.
Ha valakinek segítség kell csak írjon. Arkangyal néven vagyok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 15:23 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Az jó ez az angol egy rakat **** most kéne kinyírnom sandrót de olyan hülye ez a hős hogy beszarás semi erősítést nem tudok rányomni azt az utolsó csatába egy embere mindig életben maradt azt is úgy tudnám kinyírni hogy a pacival ide oda rohangálnék de a hülye hős mindig varázsol azt esélyem nincs ellene a rohadék.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 15:50 

Csatlakozott: 2006 jún. 28 szer., 9:01
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: szeged
Eleve csak a német szerverre hirdettek nyílt bétát. Angol szerveren még mindig Vip community teszt folyik, ezután fog még csak jönni a zárt béta!
(Lesz még elvileg orosz, francia, lengyel szerver is, de ezek még el se indultak.) Gondolom azért van ez így mert német csapat fejleszti a játékot az Ubi szárnyai alatt. Az, hogy milyen csodás stratégia vezetett odáig, hogy az angol szerver a jelenlegi állás alapján még 2-3 hónap múlva kerül csak nyílt bétába legjobb esetben is, az még egy érdekes kérdés.

Volt egy kis időm kipróbálni előző héten a játékot egyébként jónak tűnik. A PVE részben a gazdasági rendszer lehet a gyengéje, mivel a bányák felhúzásához elég sok nyersanyag kell, ezek meg kellenek a lények toborzásához, meg a további épületfejlesztésekhez. Viszont a bányákat meg muszály felhúzni, mert a pályán lévő dögöktől mire összeszedné az ember, a kellő nyersanyagot sajnos még jó játékkal alap nehézségi fokon is elfogyna hamar a sereg, anélkül meg nem lehet haladni. Viszont ezt nem igazán sikerült letesztelnem mert, adtak egy csomó prémium erőforrást a kezdésnél és gyors vettem nyersit a boltban és kimaxoltam a két alap bányát :D . Viszont ha az elején kicsit lassabban is halad az ember, a gazdasági háttér kiépítése miatt, utána már nem hinném ,hogy problémát okozna a haladás.

A harcrendszer jó bár az ai kicsit béna helyezkedés szempontjából. (pl. van olyan pálya ahol 1 hexa átjáró van a harctér közepén, na ő oda szépen belép, én 2 egységgel blokkolom, a többi egysége nem tud átjönni...) Meg gyalogsági egységgel bejön az én egységeim ütőtávjába. Meg ugyanígy bejön és kövi körben ott lövi el a buffját az egységnek, ami után nem tud lépni... Viszont távolsági sebzőkkel jól mozog. :roll:

Viszont a csatákat lehet magasabb nehézségi fokra állítani, ott meg a játék erőkalkulátora alapján közel azonostól, elvileg a 1,5X erősebb sereggel is találkoztam már.(őket békén hagytam) Így viszont már elég kemény csatát jelent a 20-30%-al erősebb ellenfél is. Meg a sereget is közel nullázzák, főleg, hogy van a 2 alapegységed az elején.(bár én fabányát választottam a harmadik alapegység helyett, mert fa nélkül nincs épületfejlesztés). Bár ezeket a csatákat már élveztem, igaz nem sokat játszottam ilyet a magas veszteségek miatt.

Ami nagyon tetszett, hogy a pályák különböző alakúak és hosszúságúak, továbbá sokféle terepen játszódnak és ahhoz képest, hogy minden küldetés lényegében a harcról szól elég kreatívan megoldották. A boss csaták is jók és kihívás is van némelyikben.

A hősök képességei hát nem valami sok (ezekkel tudsz varázsolni is), de így is adnak azért taktikai lehetőségeket. Bár én might-os hőssel játszottam már kb. 2-3 varázslatot is eltudok lőni egy csata alatt.

Az energia rendszer, jelenleg úgy áll, hogy a sztorit előre vivő csatákat csak stamina erőforrás segítségével tudod megvívni,(a sima kis dögöket addig csaphatod amíg van sereg) de engem egyáltalán nem gátolt abban, hogy szabadon haladjak előre, és ez minden nap újra töltődik. Ha van egy nap pár óra szabad időd biztos, hogy nem fog semmiben se gátolni.

A PVP-t erőforrás mentesen tolhatod amennyit tetszik , és lényeket se vesztesz közben. (biztos jó még nem próbáltam).

A sztori meg a karakterek szövegei nekem tetszettek eddig.

A hőst tápolni itt is artifactokkal lehet. Ezeket lények őrzik, vagy csaták után is kaphatsz.(magasabb nehézségi szint után lényektől több az esély jobb cuccra) Itt is bejött a divatos színezős módszer, bár ahogy látom igazából az utolsó szintekre érdemes csak külön cuccokat farmolni. Én annyit csináltam, ha útközben valaki mögött megláttam egy artis ládát lecsaptam és megszereztem. Teljesen jól tudtam haladni. (nyílván alap nehézségi fokon csatáztam)

A zene kellemes a háttérben. Grafikáról nem tudok sokat mondani, mivel engem nem különösebben érdekel, meg csak low fokozaton megy, de amúgy jól néz ki :) .

Alapból sajnos csak necro, meg heaven vár van, amiket nem annyira szeretek, de elvileg később lesz több vár is. Viszont a pályán található lények elég változatosak, bár területegységenként ugyanazok fordulnak elő.

Még ami fontos, hogy cash shop cucokkal csak gyorsabban lehet haladni (pl veszel nyersanyagot), meg szépre színezed a hősöd, de pl. artifactokat meg ilyeneket nem tudsz venni.(Egyedül asszem van vmi kezdő csomag, de az max az elején egy kis segítség).

Ugyan csak 11-es szintig jutottam (jelenleg 30 a max+ilyen presztízs xp alapú lvl-ek), de nekem tetszik eddig. Szóval senkit se tévesszen meg, hogy csak egy böngészős heroes engem meglepett, hogy ilyen jó. Úgyhogy nyugodtan próbálja ki mindenki, akit nem riaszt a német vagy beszéli... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 17:27 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Remélem a teljest amikor indítják akkor leveszik ezt a korlátozást is.
A csatazenék meg olyan bénák nincs is egészben benne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 17:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Ez jó hosszúra sikerült Necro Death. :)
Csak a legelején tűnik úgy, hogy kevés a nyersanyag, aztán meg már nem tudsz vele mit kezdeni, mint én. :D
Jelenleg 2,3m aranyam, 100e fám, 30e ércem, és 22e kristályom van. ;)
Mindez úgy, hogy van 1 db lvl 10-es és 1 db lvl 6-os aranybányám + 1 db lvl 8-as fatelepem ... ércet már nem is fejlesztettem, kristály meg nincs is.
30. szint után jönnek csak a lila és arany varázstárgyak, a többi semmit sem ér. ;)
Csatában nem szoktam embert veszíteni az elején sem, szóval koránt sem kell arra annyit költeni, ez csak játékstílus kérdése. Lehet úgy is, hogy mindenki előre teljesen mindegy mi hullik csak nyerjek. :D
Bár én lovag mágus vagyok, nem tudom might hősből mit lehet kihozni.
A különböző formájú csataterek éppen arra valók, hogy ki lehessen használni a terep adta előnyöket, ha van ilyen és természetesen fő a változatosság.
Én most 11. szintű sárkánylovas vagyok és hiába volt a varázstárgyak gyengítése, heti boss-ok erősítése az utolsó verzióval megfelelő taktikával mindent verek veszteség nélkül, szóval ennyi. 8)
100 a maximum sárkánylovas szint a sima 30 szint után és nálam sokkalta erősebbek is rohangálnak a pályán nagyon sokan. :)
Nyolcvan valahányadik szintű aki vezeti az ehhez kötődő ranglistát...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 18:53 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Ezt a sandrót hogy az istenbe verjem le?, semmi nem használ. Egyenlő a lófasszal.

A német serverrel meg mivan hogy nem enged be?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 19:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
1. vagy 2. Sandro ?
Miért nem kérsz segítséget valaki erősebbtől és csinálod vele együtt ?
Az angol pályán nem dívik egymásnak segíteni ?
Én reggel óta fent vagyok a német pályán, nincs vele semmi gond. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 19:58 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Lehet bossharcnál is kérni?, nem tudtam de nem tudok angolul az a baj.

A végén mikor várat tudnék szedni. De akkor még erősebb lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 24 csüt., 22:43 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Na végül lett egy nekrós hős aki segített nekem köszi a tippet, de hogy szerzek a várhoz olyan vackokat hogy tudjam építeni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség