Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 4:27 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Épületpontot csak 3× ad 3 főküldetés. Ha valakinek ez nem elég vehet a shopban kemény pontokért vagy 500.000 aranyért darabonként a kincsárusnál, de ennek a használatához toplistásnak kell lenned. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 9:06 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Igen azt láttam toplistásnak hogyan lehet lenni?, pontokért is néztem már nekem van most 6,46 millám a tegnapi baszakodással csomót elvertem sajna. De nekem pontokért se engedi megvenni.

Viszont ki lehetett végre fejleszteni az embereket királyság, csak a nálam lévő embereket hogy tudom?, meg ez a 6 hely nagyon kevés nem tudok megvenni mindent.

Csak egy baj van kristály kellenek hozzá ami nekem nincs túl sok 4047 csak és bánya sincsen régen pedig mintha lett volna vagy tévedek?

A 240-ről hogy tudom megnövelni a számot hogy ki tudjam nyomni csutkára a várat?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 11:44 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Úgy lehet valaki toplistás, hogy napfordulókor szerepel valamelyik ranglista TOP10-ében.
Nem tudom miféle pontokból vannak millióid, de biztos nem abból ami kell. :D
Shop :

Kép

Ezt nem igazán értem:
"Viszont ki lehetett végre fejleszteni az embereket királyság, csak a nálam lévő embereket hogy tudom?, meg ez a 6 hely nagyon kevés nem tudok megvenni mindent.
A 240-ről hogy tudom megnövelni a számot hogy ki tudjam nyomni csutkára a várat?"

Kristályt csak küldetések teljesítésével lehet kapni, bánya nincs. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 17:36 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
itt van a 240 nem nagyon látszik az fps mutató miatt.
ezt mondtam hogyan lehet növelni.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140425/ ... es.hu_.png


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 21:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
A képen nem látszik a 240, de rájöttem, hogy a maximum felhasználható épületpontról van szó. :) Hát azt sehogy. Viszont mi a fenének kell maximumra építeni minden várat ? :shock:
Nekem egy váram sincs, ahol egyáltalán az összes felhasználható helyre lenne épület építve :D Mégis minek :?:
Viszont az látszik a képen, hogy a milliók tényleg azok a pontok, amik a shophoz kellenek ... :shock:
Nem tudom annak a teszt szervernek mi lesz a sorsa, de gondolom majd egy az egyben becsukják, szóval nem is érdemes rajta játszani, mert úgyis minden elveszik majd, míg a német official szerver maradandó, szóval ha kijut egyszer a béta fázisból ugyanúgy megy tovább. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 22:32 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Ja értem akkor ez felejtős az angol verzió?, de nem tudok belépni a németre meg nem is tudok németül se.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 01 csüt., 15:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Senki sem játszik a német nyílt béta pályán ?
Necro Death te ott milyen nicknéven szerepelsz ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 03 szomb., 19:59 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Nagyon úgy tűnik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 10 szomb., 9:39 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Na már majdnem eljutottam oda ahol abbbahagytuk a múltkor az újrakezdés előtt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 11 vas., 13:18 

Csatlakozott: 2006 jún. 28 szer., 9:01
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: szeged
ZsoZso írta:
Senki sem játszik a német nyílt béta pályán ?
Necro Death te ott milyen nicknéven szerepelsz ?


Nem játszok rajta, angol community testre sikerült valamelyik facebook akció során szereznem egy keyt. Igazából lehet, hogy játszanék németen, (annak ellenére, hogy nem beszélem a nyelvet :D), mert ugye ott megmarad, amit elérsz, de a fő problémám az, hogy egy régi gépem van, amin nem fut a játék (mint az a sikeres kulcsszerzés után kiderült). Igazából csak a véletlen műve volt, hogy sikerült kipróbálnom a játékot egy másik gépen. Ezután gondoltam írok ide egy két részletet kedvcsinálónak, mert én eléggé élveztem és hátha kedvet kap más is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 11 vas., 18:34 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
új gépet kell venni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 12 hétf., 3:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Necro Death írta:
Nem játszok rajta, angol community testre sikerült valamelyik facebook akció során szereznem egy keyt. Igazából lehet, hogy játszanék németen, (annak ellenére, hogy nem beszélem a nyelvet :D), mert ugye ott megmarad, amit elérsz, de a fő problémám az, hogy egy régi gépem van, amin nem fut a játék (mint az a sikeres kulcsszerzés után kiderült). Igazából csak a véletlen műve volt, hogy sikerült kipróbálnom a játékot egy másik gépen. Ezután gondoltam írok ide egy két részletet kedvcsinálónak, mert én eléggé élveztem és hátha kedvet kap más is.


Éppen a beszámolód miatt gondoltam, hogy játszol néha, ha nem is vagy mindig fent. :(
Gépügyileg én is csak az ajánlott minimumot teljesítem, szóval egy 3 GHz-es Pentium IV-ről tolom. :D
Először mikor beléptem nem igazán tetszett, mert inkább kalandjáték szaga volt, mint stratégia a rengeteg mászkálás meg történet miatt, de aztán megfogott és mostanra kimondottan tetszik. :)
Szerintem a nyelvtudás a játék szempontjából érdektelen, mert a feladatok és küldetések térképen megjelöltek, szóval nem szorul semmi magyarázatra, ha valaki nem kíváncsi nagyon a történetvezetésre és persze nem akar egyfolytában a chaten lógni, mert ahhoz elengedhetetlen. ;)
Tegnap előtt este vettem egy új hőst, szóval már egy nekro mágussal is nyomulok Szellem néven. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 12 hétf., 8:24 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Hát azért nem minden küldetés érthető vannak ezek a tárgyasak ahová tárgyakat kell leadni, meg embereket kinyírni azért az nem olyan egyértelműek.
Azért még vannak hibái a játéknak nem kevés. Még mindig nem írtották ki teljesen ezt a pontos baromságot hogy leszedi a bossharcoknál és venned kell hogy rendesen tudj haladni főleg a 4-dik szigeten érvényes mikor tonnaszámra kell kinyírni a bossokat. Másik a varázslás még nincsen jóformán semmi jó benne mint az előző online részben, hogy kellett használni őket hogy több varázslat legyen benne. Meg ezek a hős képességpontok is ami ott van még az egy vicc.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 12 hétf., 14:52 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Most erre mit írjak :?: Akinek ez bonyolult amit írtál, annak inkább no comment ... :shock:

Varázstárgy gyűjtés :

Kép Kép

Mint ahogy látható kijelölve a feladatnál és a profil képnél, szerintem egy gyenge elméjű is képes meghatározni a feladat tárgyát sima logikával mindenféle nyelvtudás nélkül ...

Lénytrófea gyűjtés :

Kép
Kép

Látható, hogy csata közben még ki is van jelölve a feladat teljesítéséhez szükséges lény. A lény mindig annak a városnak a területén található, ahol a tábla a feladatot adta. De akár pontos helyszínt is kaphatunk például itt :

Kép

Az akciópontokat 3 frissítéssel a mostani előtt emelték magasabbra, nem hogy meg akarnák szüntetni ... lol
Varázslás, képességpontok - ez a kettő ugyanaz ... szerintem te nagyon nem érted ezt a játékot Gábor és ez nem hiszem, hogy nyelvtudás gond lenne ... :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 12 hétf., 20:45 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Most néztük ezt a bossharcot a 4-dik szigeten a bal felső sarokba, behívtam egy elég erős társat nekrósat de az utolsó menetnél esélyünk nem volt már ellene azt hogy kell kinyírni?, tárgyakat szedni meg nem lehet az erőnöveléshez. Az alsónál meg démonos bossharc lesz ott előtte van még egy útonálló azt még nem néztem meg, de gondolom az is ilyen mint emez.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 13 kedd, 4:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Al-Khadir harmatgyenge, még esélye sincs arra, hogy bármit levegyen a seregemből, de ha az nem ment, akkor szerintem Daeva még annyira sem fog ... viszont tőlem ehhez ne kérj tanácsot, mert én még embert sem veszítek egyik heti boss ellen sem, szóval elképzelésem sincs arról, miként lehet kikapni bármelyiktől ... :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 13 kedd, 8:58 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Hát akkor te valamit nagyon faszán tudsz mi az hogy nem veszítesz semmit nem hiszem el :shock: :shock: :shock: :shock:
Muti már a seregedet mit tudsz amit mi nem?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 13 kedd, 11:06 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 29 csüt., 13:34
Hozzászólások: 36
Mint már korábban írtam mágus hősöm van nem lovag, tehát 2 körönként tudok feltámasztani, ami feltétel szerintem egy veszteségmentes csatához főleg Daeva ellen, mert a tűzlabdák mindenképpen levesznek egységeket.
Ezen felül mindenkihez saját taktika kell. Al-Khadir ellen 5 egység arany glóriával harcolok, Daeva ellen pedig 3 egység arany glória és 2 egység arkangyal kell a veszteségmentes csatámhoz. :)
Viszont lovag hőssel, ha nem viszel magaddal egy erős mágust a veszteségmentes csata csak álom. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 13 kedd, 16:16 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Lovaggal vagyok én csak van pacim griffem 2 egy ami nem adják neki vissza meg a sima angyal.
Vinnék én kifejlett angyalt is csak az a ********* kristálybánya nincs.
Így ha úgy sem tudom kinyírni akkor nincs új esélyem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 13 kedd, 19:43 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Sikerült kinyírnom a két köröset, nem is volt olyan vészes. Most látom viszont, hogy a két faj embereit össze lehet mosni, de hogyan?, nekem is kéne az a pók ehhez a csatához a 3 köröshöz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség