Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 07 kedd, 1:51 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
light írta:
http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes3/campaigndungeons.shtml
Itt is azt írják, hogy csald ki, illetve ne a várban támadd meg a tábornokot.
Az elozo oldalon linkeltem egy oldalt, ahol fent van az osszes h2-h3 térkép, a késobbiekben jól jöhet.


Ugyan ezt akartam mondani. Mindig arra gyúrok ezen a pályán, hogy a generális kijöjjön a várból. Eddig mindig bevállt :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 22 szer., 20:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Én meg mindig legyőzöm :) Ehhez az lenti linken lévő C stratégiát használom. Ehhez persze kell 5-6 hős az előző Dungeon-os pályáról, köztük pár erős Warlock, akik közül legalább egy tud mondjuk Meteor Shower-t, egy másik meg Expert Scholar-t.
Így első héten el lehet foglalni a Dragon Cave-t, és csak azt. Szóval már első héten van 2 Red Dragon, azokkal már végig lehet menni a pályán, majd hetente 5(!), ha van Castle.
A pénz gyorsan jön, ha csak a Dungeon várat fejlesztem, a többiben pedig csak a pénztermelőket. Szóval legutóbb 2 hónap 2 hét 2 nap alatt támadtam meg Steadwick-et 15-ös szintű Sephinroth-tal 27 Black Dragon, 20 Scorpicore, 29 Minotaur King, 48 Evil Eye, 36 Medusa Queen és 91 Harpy Hag társaságában. Auto combat is nyer.
Viszont azt eláruljátok, hogy ti ezzel a taktikával mennyi pontot kaptatok ezért a kampányért, mert valószínűleg sokkal hamarabb teljesítitek?

verne

T-Rex írta:
light írta:
http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes3/campaigndungeons.shtml
Itt is azt írják, hogy csald ki, illetve ne a várban támadd meg a tábornokot.
Az elozo oldalon linkeltem egy oldalt, ahol fent van az osszes h2-h3 térkép, a késobbiekben jól jöhet.


Ugyan ezt akartam mondani. Mindig arra gyúrok ezen a pályán, hogy a generális kijöjjön a várból. Eddig mindig bevállt :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 23 csüt., 1:39 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Az a gond, hogy annyiszor kellett újra húzni a játékot, hogy elszállt az eredmény táblám.

De, arra emlékszem, hogy a top 5-ben mindig benne volt.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 27 hétf., 9:15 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
verne írta:
Sziasztok!

(...)
Viszont azt eláruljátok, hogy ti ezzel a taktikával mennyi pontot kaptatok ezért a kampányért, mert valószínűleg sokkal hamarabb teljesítitek?

verne


375, de már nem emlékszem, hogy harcoltam, vagy kicsaltam?!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 27 hétf., 10:48 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
light írta:
verne írta:
Sziasztok!

(...)
Viszont azt eláruljátok, hogy ti ezzel a taktikával mennyi pontot kaptatok ezért a kampányért, mert valószínűleg sokkal hamarabb teljesítitek?

verne


375, de már nem emlékszem, hogy harcoltam, vagy kicsaltam?!

Ha az előző pályákon adottak a feltételek, akkor az utolsót egy nap alatt is meg lehet csinálni dimension door + town portal kombinációval, ez talán a legegyszerűbb. De a kampány pontozásába a többi pálya pontszáma is beletartozik, úgy tudom.

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 27 hétf., 17:16 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
http://www.heroesofmightandmagic.com/he ... eons.shtml

tapsztalto szerint az a leggyorsabb ha az előző dungeonos pályán kifejlesztettük Gunnart, és addig kezdjük újrá pályát amíg lent nem Angels wings lesz a relic a föld alatt. De igazából annyira nem szükséges sietni, csak ha direkt sok pontra mész.

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 27 hétf., 21:48 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
adam771220 írta:
light írta:
verne írta:
Sziasztok!

(...)
Viszont azt eláruljátok, hogy ti ezzel a taktikával mennyi pontot kaptatok ezért a kampányért, mert valószínűleg sokkal hamarabb teljesítitek?

verne


375, de már nem emlékszem, hogy harcoltam, vagy kicsaltam?!

Ha az előző pályákon adottak a feltételek, akkor az utolsót egy nap alatt is meg lehet csinálni dimension door + town portal kombinációval, ez talán a legegyszerűbb. De a kampány pontozásába a többi pálya pontszáma is beletartozik, úgy tudom.


Kétlem, hogy 1 nap alatt lehetséges, mert mindvégig a várban van a generális és csak akkor mozdul ki, ha a hősöd közelben van. + Nem hiszem, hogy Steadwick közelébe lehet protálódni egynap alatt, idő előtt elfogy a lépéspont. Bár még nem próbáltam. De nem lesz, akkora sereged, hogy átüsd a védelmét.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 28 kedd, 0:06 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
T-Rex írta:
adam771220 írta:
Ha az előző pályákon adottak a feltételek, akkor az utolsót egy nap alatt is meg lehet csinálni dimension door + town portal kombinációval, ez talán a legegyszerűbb. De a kampány pontozásába a többi pálya pontszáma is beletartozik, úgy tudom.


Kétlem, hogy 1 nap alatt lehetséges, mert mindvégig a várban van a generális és csak akkor mozdul ki, ha a hősöd közelben van. + Nem hiszem, hogy Steadwick közelébe lehet protálódni egynap alatt, idő előtt elfogy a lépéspont. Bár még nem próbáltam. De nem lesz, akkora sereged, hogy átüsd a védelmét.


2 hőssel lehet megcsinálni, az első DD-kkel elfoglalja a Steadwick előtti falut, a másik TP után 2 DD-vel eléri a várat. Kendal nem a várból indul.
Feltegyem a mentett állást valahova? :)

ui: Egyébként ha a generális a várban lenne, akkor is menne a dolog szerintem. 8 hősből eggyel kell a falut elfoglalni, utána hattal mehet hit and run (exp chain, meteor, berserk vagy hasonló). 30 champion, 30 crusader, 40 zealot van a piros hősnél, 10-es powerrel pl a meteor 350-et üt, a chain 575-öt. Az utolsó hős talán el tudná foglalni a várat a maradék ellen a 8 hős egyesített kezdőseregével + varázslatok. Most lemértem, a dragon dwell elfoglalása is belefér egy hőssel és még meg is tudja támadni a generálist.

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 28 kedd, 0:31 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én úgy emlékeztem, hogy a várban vár. Mert amikor odaértem állandóan bent állt.

Így már világos, hogy-hogy sikerült teleporttal. Lehet, hogy én is kipróbálom :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Elakadtam
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 15 szomb., 18:45 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 22 hétf., 21:45
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Budapest
Én elakadtam a heroes 3 káoszos hadjárat 3. küldijében: A dungeons and devils-nél, abban kérnék segítséget, hogy azt a sok sereget hogy lehet legyőzni, ami a Steadwick várban van. HELP!!! Ricsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Elakadtam
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 15 szomb., 19:02 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
Ricsi írta:
Én elakadtam a heroes 3 káoszos hadjárat 3. küldijében: A dungeons and devils-nél, abban kérnék segítséget, hogy azt a sok sereget hogy lehet legyőzni, ami a Steadwick várban van. HELP!!! Ricsi


Az utolsó oldalakon pont a kérdésedre válaszolnak, olvass vissza!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 16 vas., 0:36 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
T-Rex írta:
Nagyjából hasonlóan csináltam én is mindig.

Van egy taktikám. Nem kell hozzá más csak 2 hős, de azoknak be kell jutni Steadwick közelébe.
Az 1-es hős álljon a vártól ponz úgy, hogy a várban lévő hős elérje, de ne tudjon visszamenni a várba. Ez egy feláldozható sereg.

A 2-es hős is egy napi járó földre van a vártól, de ez ne jelentsen fenyegetést a várra (1 egység). Viszont, ennek a hősnek el kell foglalnia a várat!

Ha minden jól megy, akkor a várban lévő hős megtámadja a potenciális veszélyforrást és nem ér vissza időben a várba. A kövi körben te elfoglalod a várat és nyersz.

A Steawick-i sereg mindig erősebb lesz nálad, így ki kell cselezni őket :wink:



Tessék. Ez csak egy a sok közül ;)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 24 hétf., 10:48 

Csatlakozott: 2012 szept. 24 hétf., 10:27
Hozzászólások: 1
Sziasztok,

H5-ben a triumvirátus küldinél(mágus kampány),nem tudom kiszabadítani godricot.illetve ki tudom,de a progi nem ismeri el teljesítettnek a feladatot.
egyébként findant se sikerült összeszedni,pedig a végigjátszás szerint haladtam.
1.2-ig pecseltem,aztán rájöttem hogy felesleges,mert valszeg ezt már az elsőben javították volna mert enélkül nem lehet a kampányokat végigvinni.
Köszönöm a segítséget,
d.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 25 kedd, 17:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Eredeti ???

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 28 pén., 14:40 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Itt egy másik végigjátszás a "Fall of Steadwick"-hez

A "Groundbreaking"-os hőseimet vittem tovább (csupa warlock-ot), ezen a pályán megszereztem az "implosion".
1.2.2-nél kiszedtem a Dungeon várnál lévő vörössarikat, hála az implónak :D

2.1.1.-nél megtámadtam a several feketét, mely az angel wing-et védte. Oda veszett 138 inf trogi és (önhibámból, hála a vörössariknak) 3 manti. Gyorsan felkaptam és town portal a Whitemoon nevű kastélyomba, mely 5 napi járó földre fekszik Steadwicktől.

2 napon belül bejutottam (2.1.3.), de szobroznom kellett a főhőssel, mert 2 sereg is volt benn a várban. General és Astral. Elég tekintélyes sereggel.

2.2.1-ig álltam egy helyben, reménykedve, hogy a hősöm túléli. 2.2.2-nél a két hős üresen hagyta a várat és Darkstorn elfoglalta azt :D

Nem gyorsabb megoldás, mint dimdoor-os, de nálam ez volt a leggyorsabb.

Ezen a pályán vesztett egységek:
138 inf trogi
3 manti és semmi több :)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 26 pén., 21:14 

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 19:16
Hozzászólások: 1
Én asszem úgy csináltam végig ezt a pályát, hogy az infernó vonalat vittem tovább, lett egy 4000+-ot sebző armageddonom, és az bontott mindent.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 26 pén., 23:50 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ezt a topikot kerestem én...

A "Long live with the King" és azon belül is a "day to night" pályához kérnék ötleteket.

Ez a pálya nagyon nem tartozik a kedvenceim közé, mert mindig elfelejtem azt, hogy hogyan jártam túl a gép eszén.

Mindig úgy sikerül összehoznom a dolgot, hogy a főseregem szépen kirushol a 4 castle vár elfoglalására. Probléma ezzel nincs, hacsak a vörös seregeit nem nézem. 5 csapata rohangászik olyan sereggel, mely lazán lenyomja az enyémet. Persze az elsőt még megtudom fogni, azzal nincs gond, de a másik 3 kemény dió.

A tervem az volt, hogy elfoglalom a castle-ket és 1 hétig kihúzom, de ezek sorra foglalták vissza a váraimat :?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 24 szomb., 10:24 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Oké. Sikerült megoldanom a "Day to Night" pályát, rájöttem annak idején, hogy csináltam. :D

A "Troglodites and tunnels" pálya sem tartozik a kedvencek közé. Valaki tudna adni egy jó ötletet? Mert Lorelei 28 feka sarija zúz, mint törpe a követ :lol:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 26 hétf., 8:56 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
T-Rex írta:
(...)

A "Troglodites and tunnels" pálya sem tartozik a kedvencek közé. Valaki tudna adni egy jó ötletet? Mert Lorelei 28 feka sarija zúz, mint törpe a követ :lol:


Angol megy?
Ez az oldal megvan?

http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes3/campaignliberation.shtml


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 26 hétf., 19:10 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Az angollal nincs problémám ovi óta :D
És köszi szépen.

Az volt a gondom, hogy mind a három várat építettem. Így megoszlott a pénzem :?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség