Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes kampány -> elakadtam (megint)
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 15 vas., 22:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Sajnos az előző topic néha görgetett maga előtt egy oldalt, így lezártam és hamarosan a temetőbe kerül, ahol persze még vissza lehet olvasni benne.

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 30 hétf., 18:10 

Csatlakozott: 2012 ápr. 30 hétf., 17:52
Hozzászólások: 2
Szia!
Nemrég találtam az oldalra és nagyon tetszik:)
Sajnos elakadtam a Heroes 2 negyedik pályáján. Nem tudom megcsinálni.
Próbáltam alkalmazni azt a taktikát, amit a végigjátszásoknál van, de nekem nem sikerül. Mindig visszafoglalják a váraimat. Van elég lényem, de azokkal nem tudok egyszerre felfedezni meg védekezni. Mit csináljak?
Ha tudna valaki segíteni, azt nagyon megköszönném.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 30 hétf., 21:34 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Roland vagy Archibald kampánya?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 ápr. 30 hétf., 22:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Elméletileg Roland:
:arrow: Carator Mines

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 máj. 03 csüt., 7:20 

Csatlakozott: 2012 ápr. 30 hétf., 17:52
Hozzászólások: 2
Roland


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 28 csüt., 17:05 

Csatlakozott: 2011 jún. 23 csüt., 15:39
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Ujpest
Bocsánat,hogy megint problémám van.
Krityo kedvencei II az utolsó pálya.Istenek harca (javított) Alvilág.Teljesen bejártam a területet de nem tudok átmenni az "ördög" területére.Egy örvény van(whirpool) ami esetleg át vinne de nem visz át.
Ha tud valaki segíteni azt megköszönném.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 29 pén., 15:59 

Csatlakozott: 2011 jún. 23 csüt., 15:39
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Ujpest
megoldottam.
valami bug volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 30 szomb., 7:51 

Csatlakozott: 2012 jún. 29 pén., 19:33
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

A H5, ToE ork kampány utolsó küldetésében csak Gotait kapom meg az elején, Kujint sajna nem.
Kujin később megjelenik, vagy elszúrtam valamit?

Előre is köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 30 szomb., 9:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Semmit se szúrtál el ott csak vele tudsz lenni sámán nem jelenik meg.

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 02 hétf., 10:51 

Csatlakozott: 2012 jún. 29 pén., 19:33
Hozzászólások: 2
Köszi szépen!

Kicsit félreérthető a kampány végigjátszásnál a leírás:

"A két főhősöd, Gotai és Kujin mostanra nagyon erős lett, ideális felállás ha Kujint meghagyod várad védelmére, míg Gotai-t ez ellenség felé irányítod majd."

Ebből gondoltam, hogy Kujin is részt vesz a kampányban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 04 szer., 8:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
Jelenleg a H3 Armageddons Blade kampányok vége felé járok, és most találtam rá egy oldalra, ahol fent van az összes H2 és H3 térkép, hátha valakinek segítség:
http://www.vgmaps.com/Atlas/PC/index.htm#H


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 09 hétf., 11:12 

Csatlakozott: 2012 júl. 09 hétf., 10:41
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Érd
Sziasztok!

H6 Végső kampányában végeztem Michael arkangyallal, de a 2. pályát nem tudom kiválasztani. Van valami spec. feltétele, vagy bug lehet?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 09 hétf., 12:34 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Üdv!

Ott nincs második pálya. Ahogy te is írtad, az a "Végső pálya". Egyetlen pálya van, csak kétféle végigjátszással ill. befejezéssel. Hogy melyiket tudod kiválasztani, az attól függ, hogy a választott kampányfőhősöd Vér vagy Könny útján lett-e kifejlesztve.

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 09 hétf., 15:14 

Csatlakozott: 2012 júl. 09 hétf., 10:41
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Érd
Köszönöm!

Akkor azt egy másik hőssel végigtolom még. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 17 kedd, 21:29 
Avatar

Csatlakozott: 2012 máj. 13 vas., 11:48
Hozzászólások: 3046
Tartózkodási hely: Winterfell, Gallifrey, meg mikor hol :D
Sziasztok!
Kéne egy kis segítség H3 Dungeons & Devils c. kampányának utolsó részéhez. Ugye a kldetés lényege az, hogy 3 hónapon belül be kell venni a pirosak egy városát. Lehet választani, hogy az elző két mappokról áthozható hősök közül melyikkel szeretnénk menni, a Dungeon csapatot választottam, mivel jobban ki tudtam fejleszteni őket mint az Infernósokat. Adott főhősnek Shatki. Ugye ő erősíti a trogloditokat / :shock: / és a taktikája is expert, ennek köszönhetően álltalában én kezdem a harcokat és a seregem is félpályáról indul.
Eddig úgy csináltam, hogy az első héten kifejlesztem az Inferno és Dungeon várakban a pénznyerő épületeket. Dungeonba rakom a Capitolt mivel azt könnyebb védeni. Eközben a 8 heróval körbejárom a mappot, ameddig csak lehet, gyűjtöm a cuccokat és foglalom a bányákat.
2.hétre kb kész vagyok a pénznyerőkkel, itt neki látok a lények gyűjtésének.
3.héten Shatki elindul hóditani. Az elején könnyen írtom a pirosat.
Az 1. hónap végére Dace /aki 3.szintűen került át, tehát Shatki 12. szintjje után ő a legnagyobb/ vezeti az Infernó sereget.
A két hőssel előrehaladok az elfoglalandó város felé, amikor legyengülnek, akkor egyesítem a sereget és Dace-t visszaküldöm az Inferno várhoz. Eközben a Dungeonból egy kis hőssel elindítom az utánpótlást.
Shatki elrenyomul az egyesített sereggel. Amikor odaérek az elfoglalandó várhoz, akkor Gen Mittudoménki megtámad a griffjeivel meg championnjaival és szétver. Próbáltam úgy is, hogy megvárom az erősítést, feltankolom Shatki seregét, de úgy is megöl. Lehet, hogy az a baj, hogy csak vörös sárkányom van? Feketét és őrdögöt/arkördögöt meg egyátalán nem vettem? Csakhogy a 3 hónap alatt nincs idő, ezeket kifejleszteni és mellé egy normális sereget felállítani az ellen túlerősödése nélkül. Vagy igen?

Oopsz ez kicsit hosszú lett. Tudom,hogy egyszer már megcsináltam ezt a kampányt / mondjuk akkor Darkstorm expert szintű spelljeivel mentem/ de most nem megy. Nem tud valaki egy jó taktikát Overlorddal való végigjátzásra?


U:I:bocsi a helyesírási hibákért, csak az Ő és az Ü,Ű nehézkesen működik, meg már türelmem sincs nagyon :roll: :?

_________________
“Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb, but they refuse...”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 18 szer., 2:24 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Nagyjából hasonlóan csináltam én is mindig.

Van egy taktikám. Nem kell hozzá más csak 2 hős, de azoknak be kell jutni Steadwick közelébe.
Az 1-es hős álljon a vártól ponz úgy, hogy a várban lévő hős elérje, de ne tudjon visszamenni a várba. Ez egy feláldozható sereg.

A 2-es hős is egy napi járó földre van a vártól, de ez ne jelentsen fenyegetést a várra (1 egység). Viszont, ennek a hősnek el kell foglalnia a várat!

Ha minden jól megy, akkor a várban lévő hős megtámadja a potenciális veszélyforrást és nem ér vissza időben a várba. A kövi körben te elfoglalod a várat és nyersz.

A Steawick-i sereg mindig erősebb lesz nálad, így ki kell cselezni őket :wink:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 18 szer., 2:53 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
T-Rex írta:
Nagyjából hasonlóan csináltam én is mindig.

Van egy taktikám. Nem kell hozzá más csak 2 hős, de azoknak be kell jutni Steadwick közelébe.
Az 1-es hős álljon a vártól ponz úgy, hogy a várban lévő hős elérje, de ne tudjon visszamenni a várba. Ez egy feláldozható sereg.

A 2-es hős is egy napi járó földre van a vártól, de ez ne jelentsen fenyegetést a várra (1 egység). Viszont, ennek a hősnek el kell foglalnia a várat!

Ha minden jól megy, akkor a várban lévő hős megtámadja a potenciális veszélyforrást és nem ér vissza időben a várba. A kövi körben te elfoglalod a várat és nyersz.

A Steawick-i sereg mindig erősebb lesz nálad, így ki kell cselezni őket :wink:


T-Rex ötlete valóban jó, és mivel tudtommal Gen Kendal hatótávra van állítva (ergo mindig tíz mezőre megy csak el a várától max :wink:), ki kell centizni a dolgot, s a feláldozandó hőst pontosan tíz mezőre a vártól kell megállítani, míg a fősereget értelemszerűen ezen a hatótávon kívül, de úgy, hogy a következő körben kapásból elérje Steadwicket. (Kis szerencsével a generális úrnak nincs húsz mozgáspontja egy körre :P) Bár igaz, már nagyon rég játszottam azt a kampányt, de ez így valóban jó lehet.

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 18 szer., 7:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes3/campaigndungeons.shtml
Itt is azt írják, hogy csald ki, illetve ne a várban támadd meg a tábornokot.
Az elozo oldalon linkeltem egy oldalt, ahol fent van az osszes h2-h3 térkép, a késobbiekben jól jöhet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 júl. 18 szer., 8:30 
Avatar

Csatlakozott: 2012 máj. 13 vas., 11:48
Hozzászólások: 3046
Tartózkodási hely: Winterfell, Gallifrey, meg mikor hol :D
Köszi mindenkinek a segístéget! Akkor majd ma megpróbálom újra :D

Update:
Éééééés Sikerült! Köszönöm mégegyszer mindenkinek! Bementem a két sereggel Shatki hátul maradt a fősereggel Gen Kandal kijött megölni a csalit és épp nem tudott visszaérni én meg trollfésszel belovagoltam a várába! :D

_________________
“Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb, but they refuse...”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 06 hétf., 21:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
Az ezen a pályán lévő saját helyőrségből bug miatt nem tudom kiszedni a lényeket, vagy van neki valami trükkje?
http://www.vgmaps.com/Atlas/PC/HeroesOfMightAndMagicIII-ShadowOfDeath-NewBeginning-D-DrivingForTheBoots.png


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség