Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 503 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 13 szer., 18:18 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
6. vár döntésénél Inferno/Dungeon vagy a nagák.

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 13 szer., 18:49 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
6. várnál könnyebb a döntés. Már több dologhoz tudsz mérni. Ajj... nem volt fair két olyan frakció köré szavazást indítani, amiből egyik sincs se a Heroes VI-ban, se a Duel of Champions-ben...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 13 szer., 19:18 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 11 csüt., 12:51
Hozzászólások: 188
Kevésnek tartom a várakat, az elmúlt részekben olyan sok várat hoztak be amit megszerettünk(Ha jól számolom 11), aki játszott az összessel, az ebből 6-ot igen nehezen tudna csak kiválogatni, hisz már a hármasban 8 vár volt alapból, azóta meg valahogy ez a szám csak lefele megy(bár mindenképp javulás a 6-hoz képest).

Amúgy reméljük a legjobbakat, reméljük most kapunk valamit ami legalább súrolja a hármas szintjét.

_________________
Ide azért kell alá írás mert azt is tudok.
Jók a nekrók de én jobb vagyok náluk.
WoG 4ever


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 13 szer., 19:38 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Az ashani világkép csak 9 frakciós. Sose bővült. A Sanctuary alapkoncepciója is élt már, mikor a Heroes V kijött, csak a Stronghold bevitele miatt nem dolgozták ki.
A 6 vár elsőre igazából szerintem ideális. Nem kevés, de nem is túl sok. Még bőven ki lehet dolgozni őket nagy részletességben. Az 5-ben is jó volt a 6-os indulás, majd maximum utólag bővül.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 13 szer., 20:06 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
6 frakció lesz a játékban
- 7 nyersanyag lesz
- nem lehet majd átalakítani a városokat a saját frakciónkra
- nem lehet egy helyen bevásárolni minden lényt
- lesznek karavánok
- 7 kampány lesz 4-6 pályával
- H5ös skillwheen lesz
- választani kell a 2 champion lény közül
- az interfész prototípus, szóval elvileg a végleges nem egy felturbózott H6 interfész lesz
- unreal engine 3-mal készül a játék
- editor érkezik a játékkal
- a csatatéren az eddig megszokottnál több object/obstacle lesz
- a következő szavazás dungeon VS inferno lesz
- lesz first aid sátor, catapult, ballista
- 6 magic iskola lesz
- lesz hotseat

tehát hőssel megint nem lehet csatázni a fene egye meg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 13 szer., 20:13 

Csatlakozott: 2012 máj. 23 szer., 19:04
Hozzászólások: 3
Szerintem is teljesen ideális kezdés a 6 faj, ha ehhez kiegészítőként még hozzácsapnak majd 2-t, akkor végképp boldog leszek. Egyáltalán nem bánnám, ha az Inferno most kimaradna, az előző két játék másról sem szólt, csak a démonokról. (Bár a Heroes VI alapkoncepciója nagyon tetszik, azaz hogy 5 összefüggő történet, azonos időben játszódva, egy végkifejlettel.)

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy pontosan mi is lesz ez a Warfare unit. Gondolom ostromgépek, fajokra szabva, de akkor is érdekes. Illetve az érdekel még, hogy 4 kaszt lesz-e, vagy csak kettő, női-férfi portrékkal.

Egyelőre tetszik az is, hogy az Ubi ráállt a saját világára, valószínűleg ennek hosszú jövője lesz, nem úgy néz ki az Ubi, mint ami elég hamar be akarna dőlni. Szóval remélem, hogy egy igazán gazdag világ fog kialakulni Ashan-ból. :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 13 szer., 20:17 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Egyetértek Womath-al. Unalmas volt már a démonok ellen harcolni. Nem volt mögötte semmi érdemi koncepció. Azért elmorzsolok egy könnycseppet a nagákért, mert nagyszerű frakció voltak és nagyon szívesen láttam volna őket a 7-ben is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 13 szer., 20:21 

Csatlakozott: 2012 máj. 23 szer., 19:04
Hozzászólások: 3
Igen, nekem is nagy kedvenceim voltak, főleg azért, mert az elfeket kihagyták onnan. Viszont ezeket az infókat olvasva úgy tűnik, hogy az elmúlt Heroes játékok kedvelt tulajdonságait fogják bevetni, továbbfejleszteni. Gondolom a Heroes VI után rájött az Ubi, hogy ha akarnak valamit kezdeni a M&M-kel, akkor tenniük is kell érte.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 13 szer., 20:27 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Hát, nem árt kérdezgetni a fanokat, az biztos. Azért érdekes kis meta lesz ebből. Ha tényleg visszatérnek az 5 dolgai (karaván, skillwheel, stb.), nagy reményei vannak a játéknak.
Az külön dícséret, hogy a Havent végre a birodalmi oldalára dolgozzák inkább ki, mint a fényesre. Ez jobban illik hozzá.
Azért ha lehetne egy kívánságom még a lényekhez, iszonyúan örülnék, ha a viharmadár visszakerülne a Stronghold Champion kategóriájába. Ha meg a Sylvant hoznák ki az 5. frakciónak, remekül állna neki néhány bestia a lényei közé. Nehogy már a Haven a farkassal és valószínűleg a griffel lenyomja őket ebben a számban, amikor ők a természet...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 13 szer., 22:01 

Csatlakozott: 2012 máj. 23 szer., 19:04
Hozzászólások: 3
Szerintem annak ellenére, hogy a Sylvan a természet, nem lesz bestiákkal tele. Gondolom megint jön majd az unikornis, az ent, a zöld süsü, meg az elf horda. Mondjuk a Heroes IV fehér tigrisét szívesen viszontlátnám. Így belegondolva, ott tényleg a természet volt az a faj, igazi állat hordát lehetett összerakni. Az már más kérdés, hogy az elf íjász többet ért, mint a fehér tigris. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 14 csüt., 7:07 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
http://www.gamestar.hu/gamescom-2014-ub ... #kommentek




Ezt láttátok már?

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 14 csüt., 7:12 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Egy tündér egység is volt ottan :D Fortres várát jobban bírnám a törpök mocskos erős egységek voltak és hangulatos váruk is volt na me g az egyedi rúnamágia.

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 14 csüt., 9:31 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Na, igen, a rúnamágia abszolút mellettük szól. Ráadásul a valkűr meg a harci medve is menő egységek lennének. Plusz, ha nem jön össze az Inferno ebbe a játékba, akkor kéne egy tűz alapú frakció, különben a Sylvan-Dungeon páros miatt a frakciók egyharmada elfekből állna és az kicsit kiegyensúlyozatlannak tűnik.
De a Sylvan vadregényes hangulata már olyan rég nem volt jelen...

_________________
Glace, önjelölt Ashan-történész és krónikás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 14 csüt., 9:51 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Hát igen ott a zene is jó volt :) De am sok fórumon azon megy a vita miért egy H3 remeka csinálnak..... Én is szeretem a H3 még most itt van gépemen de SOW történetén kívül a többi rossz és a H3 erénye és hogy fent maradt az modolhatóság.
Remélem a H7 jó lesz hogy a páratlanok jók voltak :D H6 történetileg felemás volt játéktartalmilag meg az is. Biizakodok ezekben a fejlesztőkben a might and magic x-el jó kis retro játékot hoztak össze.
Meg szerintem új lényeket is találhatnak ki nem kell feltétlenül visszanyúlni a régiekhez.

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 14 csüt., 15:24 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Én már fentebb leírtam a vágyaimat a folytatással kapcsolatban, ajánlom a fejlesztők figyelmébe :D :wink:

Még lehetőségem sem volt játszani a VI-al máris jön a VII? :o
Amondó vagyok a jó munkához idő kell, de legyünk bizakodóak. Miért kell választani 2 frakció közül? Érthetetlen! Miért hagynám ki bármelyik aranylábú csatáromat a kezdőből mikor rendelkezésemre állnak? Nem a kampányokra kell gyúrni hanem a kampányok utáni játszhatóságra.
Az, hogy állandósultak a démonok tényleg kicsit uncsi, ennél szerintem már csak az unalmasabb, hogy mindig a Griff vagy Ember birodalmat kell megvédeni. Egyszer már mi is kimaradhatnánk a játékból :D A trailer nekem kicsit gagyi, de ebből még semmi sem vonható le. Ez a 843 pedig csak a Griff birodalom történelmében szerepel... Azt írják, hogy a hatalmat akarják megkaparintani az uralkodó halála után. (Ilyen már volt a sötét elfeknél mikor Realag lett a vezér, azt lejátszották kicsibe) Igazi kis birodalmi perpatvar. Csak ha házon belül megy a vita, akkor miért kell bevonni a többi népet is? Olyan kemények az emberek? Mert ha Lord Géza hívná szövetségesül az Orkokat, Lady Gizi meg a varázslókat, Sir Pityu a Nekrókat, Miss Jolán az Elfeket, akkor érteném, erre van egy Artúr királyunk a kerekasztaljával aki Iván :D ...Kicsit gyengus a sztori, Avatar sokkal jobbat kezdett el írni :wink: Nem szeretem az összefüggéstelen történeteket, de ez már az én hibám, ezektől függetlenül szívből remélem a legjobb rész lesz a VII! :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 14 csüt., 18:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Egy stratégia játéknál a sztori is fontos ;)

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 14 csüt., 20:06 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Egyetértek van Thomas állításaival, de sajnos kell a Haven protagonistának. Az még annak a játékosnak is kézenfekvő és beleélhető, aki életében nem hallott a Heroesról. Lovag, ember, fény, biztos ő a jó... nem kell sokat törpölni ezen. Cserébe a régi motorosok a Necrot kapják kötelező jelleggel. Abból nagy lázadás lenne, ha nem kerülnének be az élőholtak.
De az igaz, rengeteg kihasználatlan potenciál van a Sylvanban és a Fortressben egyaránt, mint központi pozitív karakterek. Az Academyről meg ne is beszéljünk, az az lehet, ami akar.
Ami a történetet illeti, igen is tessék csak bővíteni az univerzumot! Ashan már 9 éve létezik és ahhoz képest még mindig nem elég kidolgozott. Sajnos tényleg nem választottak egy jó korszakot a fámából, de ezt majd utólag meglátjuk, mennyire tudják a lore-scriptorok megcsinálni. Pedig annyi jó alapanyag lett volna még: az elfháborúk, a föld alatti háborúk, a tört bot háborúja, a lótusz birodalmi polgárháború, a Szürke Szövetség... stb.

_________________
Glace, önjelölt Ashan-történész és krónikás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 14 csüt., 21:58 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Hát a 3do-féle Heroes-hoz képest az 5-6. rész sztoria még így is kész Trónok Harca. A régi Might& Magic játékok sem a lore miatt váltak klasszikusá, hanem a játékmenet miatt. :D Az is tudott rajongani értük aki még csak rá sem bagózott a történetre. :lol:
Persze, én is amellett vagyok, hogy dolgozzák ki rendesen a hátteret is és ezért hatalmas tisztelet az Ubisoft-nak, mert látszik rajtuk, hogy igyekeznek ezerrel :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 14 csüt., 23:58 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Nekem az egésszel az a gondom még, hogy Might and Magic: Heroes 7 és nem a régi kedvenc Heroes of might and magic 7.

Bár az tény, hogy nem a neve teszi a játékot naggyá.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 15 pén., 10:00 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Csokorba kellene szedni az 5leteket és keresni egy angol nyelvben keményen jártas embert. Elküldeni a fejlesztőknek és reménykedni, hogy valamennyit viszontlátjuk a játékban!

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 503 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség