Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 503 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 24 pén., 13:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Psycopathic írta:
Sziasztok!

Elég rég jelentkeztem már, de néha én is előkerülök a gödörből :)

Az lenne a kérdésem, hogy csak az vehet részt a béta-tesztelésben, aki meg is veszi a játékot, vagy lehet ugyanúgy jelentkezni rá?
Anno a 6-ban még én is bétáztam, ha jól tévedek, ez is érdekelne, de nem biztos, hogy meg tudom venni a játékot, illetve pontosítva nem tudom, hogy változtatnak-e a gépigényen, mert én eléggé alulról karcolom. Gépbe most főleg nem tudok befektetni, de a béta feltétlenül érdekelne!

Segítségeket köszi!


Üdv Bátor Harcos!

Elsősorban azoknak lesz elérhető a béta, akik előrendelik. (Itt az oldalon is lehet előrendelni hamarosan, extra tartalmakkal! Tájékoztatás később...) Viszont nem kizárt, hogy tudok majd szerezni külön béta kulcsokat is... :wink: Ha lesz, gondolok rád! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 24 pén., 19:06 

Csatlakozott: 2013 ápr. 07 vas., 11:04
Hozzászólások: 24
A béta engem is érdekelne, anno a H6 betat is kipróbáltam. A sok fanyalgóval ellentétben én nagy valószínűséggel elő fogok rendelni a játékra, elvégre a 2. rész óta nyomon követem a széria fejlődését, és rengeteg szép emlék köt az elődökhöz :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 24 pén., 19:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Én is a gépigény miatt aggódok, mert a minimumot sem érem el :( Főképp a processzor a gond, a videókártya annyival nem rosszabb. Szóval nekem ez most nem lesz előrendeléses.

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 24 pén., 19:48 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Én már az op-rendszernél bukom a játékot. Remélem a H8 előtt tudok majd játszani a 6. és 7. részekkel :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 24 pén., 20:37 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!!! :D Én tuti előrendelem majda béta kulcs miatt is. A gépigény nem gond az idő amit játszani tudok az már inkább de majd csak megoldom :D (a h6 alapjáték és a dlc-ket is végigtoltam valahogy sőt még h6 versent is szerveztem)

Úgyhogy várom az előrendelési infókat!! :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 25 szomb., 8:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 szept. 09 szomb., 22:13
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Győr
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcos!

Elsősorban azoknak lesz elérhető a béta, akik előrendelik. (Itt az oldalon is lehet előrendelni hamarosan, extra tartalmakkal! Tájékoztatás később...) Viszont nem kizárt, hogy tudok majd szerezni külön béta kulcsokat is... :wink: Ha lesz, gondolok rád! Baráti üdv!


Hálás köszönet! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 25 szomb., 10:33 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Azért a szerencse mint képesség kicsit furi. Jó a H3-ban mikor expertre fejlesztettem és beadta ütésnél örültem mint majom a farkànak, de belegondolva a szerencse véletlen, forgandó.
A szerencsét nem lehet tanulni. Inkább lennének faji képességek mint a kapunyitás, nekromancia.
A szerencsét meg befolyásolnák a varázstárgyak-kutak...

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 12:55 

Csatlakozott: 2015 ápr. 27 hétf., 12:52
Hozzászólások: 2
Sziasztok, a hazai CE áráról lehet tudni valamit, vagy kb az is 30k lesz?
Van valami lehetőség arra, hogy értesítést kapjon az ember, ha előrendelhető lesz nálatok?
Köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 15:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
lilithn írta:
Sziasztok, a hazai CE áráról lehet tudni valamit, vagy kb az is 30k lesz?
Van valami lehetőség arra, hogy értesítést kapjon az ember, ha előrendelhető lesz nálatok?
Köszi


Üdv Bátor Harcos!

Egyelőre még sajnos nem, ezért sem került még fel az Előrendelés az oldalunkra... Várhatóan reményeim szerint 1-2 héten belül várható róla információ... Aki szeretné előrendelni, írjon egy e-mailt a vogyi73@gmail.com címemre és felveszem egy értesítési listára. Amint eljut hozzám egy biztos infó az árról és előrendelhető lesz a játék, elküldöm az érdeklődőknek emailben az értesítést. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 17:07 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Azt lehet tudni, hogy pl. ha a farkassal támadok akkor csoportosan támad majd-e mint az 5-ben, a goblin mikor támad a sárkánygyíkja is támad? Tudom ezek apróságok, de sok apróság alkotja a legtutibb Heroest :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 17:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Glacius Van Thomas írta:
Azt lehet tudni, hogy pl. ha a farkassal támadok akkor csoportosan támad majd-e mint az 5-ben, a goblin mikor támad a sárkánygyíkja is támad? Tudom ezek apróságok, de sok apróság alkotja a legtutibb Heroest :wink:


Üdv Bátor Harcos!

Lehet tudni (legalábbis én tudom), de köt a titoktartás, így egyelőre nem árulhatom el! :roll: Sajnálom! :roll: Hamarosan úgyis minden kiderül... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 18:04 

Csatlakozott: 2014 júl. 22 kedd, 17:57
Hozzászólások: 4
Sziasztok, arról lehet valamit tudni, hogy a játék mikorra lesz magyarosítva? (Lesz-e egyáltalán?) És ha igen, akkor az eredeti angol Collector's Edition-höz elérhető lesz?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 18:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Milton írta:
Sziasztok, arról lehet valamit tudni, hogy a játék mikorra lesz magyarosítva? (Lesz-e egyáltalán?) És ha igen, akkor az eredeti angol Collector's Edition-höz elérhető lesz?


Üdv Bátor Harcos!

Lesz magyarosítás, a megjelenésig biztosan elkészül. :) Hamarosan lehet előrendelni az oldalunkon is, extra ajándékokkal a gyűjtői változatot. Külön magyar borítós, magyar+magyar feliratos verzió lesz, de hogy külön az angol Collector kiadást hogyan lehet majd magyarosítani, arról nincs infóm... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 18:37 

Csatlakozott: 2014 júl. 22 kedd, 17:57
Hozzászólások: 4
Vologya írta:

Üdv Bátor Harcos!

Lesz magyarosítás, a megjelenésig biztosan elkészül. :) Hamarosan lehet előrendelni az oldalunkon is, extra ajándékokkal a gyűjtői változatot. Külön magyar borítós, magyar+magyar feliratos verzió lesz, de hogy külön az angol Collector kiadást hogyan lehet majd magyarosítani, arról nincs infóm... Baráti üdv!


Köszönöm, ha ez így van, akkor természetesen innen rendelem majd meg, csak nem szeretnék úgy járni, mint a H6 esetében, hogy lemaradtam a CE-ről. Csak azért akartam az angolt megvenni, hogy semmiképp se maradjak le róla, ebben az esetben viszont várom a magyar változatot. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 27 hétf., 21:10 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A Heroes 7 hősök képesség kerekéről hogyan működik miért csinálták így.
http://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/s ... philosophy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 28 kedd, 8:41 

Csatlakozott: 2015 ápr. 27 hétf., 12:52
Hozzászólások: 2
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcos!

Egyelőre még sajnos nem, ezért sem került még fel az Előrendelés az oldalunkra... Várhatóan reményeim szerint 1-2 héten belül várható róla információ... Aki szeretné előrendelni, írjon egy e-mailt a vogyi73@gmail.com címemre és felveszem egy értesítési listára. Amint eljut hozzám egy biztos infó az árról és előrendelhető lesz a játék, elküldöm az érdeklődőknek emailben az értesítést. Baráti üdv!


Szuper köszi!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 28 kedd, 19:43 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://mmh7.ubi.com/…/…/post/view/necropolis-hall-of-heroes
Pár nekró hős! Zoltan is visszatér a H5-ből!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 28 kedd, 21:28 

Csatlakozott: 2008 aug. 14 csüt., 16:13
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Bjuv
Vologya írta:
Milton írta:
Sziasztok, arról lehet valamit tudni, hogy a játék mikorra lesz magyarosítva? (Lesz-e egyáltalán?) És ha igen, akkor az eredeti angol Collector's Edition-höz elérhető lesz?


Üdv Bátor Harcos!

Lesz magyarosítás, a megjelenésig biztosan elkészül. :) Hamarosan lehet előrendelni az oldalunkon is, extra ajándékokkal a gyűjtői változatot. Külön magyar borítós, magyar+magyar feliratos verzió lesz, de hogy külön az angol Collector kiadást hogyan lehet majd magyarosítani, arról nincs infóm... Baráti üdv!


Pár bugyuta kérdésem lenne:
A sima verzió is magyarosítva lesz,ha esetleg valaki nem akar a gyűjtői szenvedélyének hódolni?(szóval nem CE hanem csak a játékot szeretné megrendelni)
Azért az angol nyelvet is elő lehet varázsolni belőle,mert elsőre jónak hangzik a magyarosítás,de jártam már úgy pár játéknál hogy mégis angolul jobban bejött :)

A legérdekesebb kérdés..meg lehet e oldani hogy Svédországban lakom és mégis nálatok rendeljem meg(na ná hogy a magyarosítás miatt) és postán megkapjam tőletek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 28 kedd, 23:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
joeflame írta:
Vologya írta:
Milton írta:
Sziasztok, arról lehet valamit tudni, hogy a játék mikorra lesz magyarosítva? (Lesz-e egyáltalán?) És ha igen, akkor az eredeti angol Collector's Edition-höz elérhető lesz?


Üdv Bátor Harcos!

Lesz magyarosítás, a megjelenésig biztosan elkészül. :) Hamarosan lehet előrendelni az oldalunkon is, extra ajándékokkal a gyűjtői változatot. Külön magyar borítós, magyar+magyar feliratos verzió lesz, de hogy külön az angol Collector kiadást hogyan lehet majd magyarosítani, arról nincs infóm... Baráti üdv!


Pár bugyuta kérdésem lenne:
A sima verzió is magyarosítva lesz,ha esetleg valaki nem akar a gyűjtői szenvedélyének hódolni?(szóval nem CE hanem csak a játékot szeretné megrendelni)
Azért az angol nyelvet is elő lehet varázsolni belőle,mert elsőre jónak hangzik a magyarosítás,de jártam már úgy pár játéknál hogy mégis angolul jobban bejött :)

A legérdekesebb kérdés..meg lehet e oldani hogy Svédországban lakom és mégis nálatok rendeljem meg(na ná hogy a magyarosítás miatt) és postán megkapjam tőletek?


Üdv Bátor Harcos!

Igen, a sima verzió(k) is magyarul+magyar felirattal jelennek meg majd. :) Gondolom, ahogy a H6 esetében, itt is megoldható lesz az angol nyelvre váltás, de erre még nem tudok biztosat mondani, amint lehet, utánakérdezek... :roll: Természetesen megoldható a Svédországi postázás, ha a magyarországi kiadó nem küldené el, akkor maximum én veszem meg neked és elküldöm postán előre utalás után. (volt már erre nem is egy példa a H6 kapcsán) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2015 ápr. 29 szer., 17:54 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://soundcloud.com/might_and_magic
Thanks for listening, even before it is released! Now the trick is how to turn this into solo piano concert versions.....hmmm?

Ezt írta Paul Romero ma! Már készül a Torun-i lengyelországi Heroes koncertjére, ahol Heroes 7 számokat is el fog játszani régi Heroes zenék mellett. Remélhetőleg páran el tudunk majd menni rá Október 24.-én lesz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 503 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség