Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 24 hétf., 20:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 10 hétf., 18:37
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Budapest
Miért vannak olyan egyének akik a korukra jellemző - másoknak vélhetően problémás - személyiségbeli megnyilvánulásokat egy normális hangvételű fórumon teszik közzé? :evil: Én az ötödik hozzászólás után bannoltam volna a srácot.

Tudom, hogy fontos a helyesírás, de nem kéne ezen rágódni!

:evil:
Értékes helyek mennek el ezzel!

_________________
Ujra szól a hatlövetû!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 24 hétf., 20:18 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 10 hétf., 18:37
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Budapest
Egyébként Nekropolis a kedvenc váram(ez kimaradt)

_________________
Ujra szól a hatlövetû!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 24 hétf., 20:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
"Tudom, hogy fontos a helyesírás, de nem kéne ezen rágódni!
:evil:
Értékes helyek mennek el ezzel!"

Én a sok rövid, egymásutáni hsz.-re céloztam, hogy az mennyire értelmetlen.Bezzeg ott nem megy el értékes hely.És én nem vesztegettem el helyet mivel hozzászóltam a témához.Csak volt egy megjegyzésem.Ennyi...De ez már megint...áhh, hagyjuk.

Azért az egyik kedvenc váram a Fortress, mert gyors.Az első pár napban már Wyvern Monarchokkal tudonk menni, amik a bányák elfoglalásakor nagy segítséget jelent.És onnan már csak egy lépés a hidra.Bár ugye ez a taktika ERŐSEN fokozat és pálya függő.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 27 csüt., 19:25 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 10 hétf., 18:37
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Budapest
OK!


Tudom milyen érzés! :wink:

_________________
Ujra szól a hatlövetû!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 08 kedd, 18:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Nekem a H4-ben a kedvenc váram a Necropolish és a Stronghold. A H5-ben a kedvenc váram a Dungeon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 12 szomb., 14:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 10 hétf., 18:37
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Budapest
Én a h3-ban még elfogadom a Strongholdot de a H4-ben a Dühöngő lerontja a nézetet.Ja és a H2-ben is jó(a farkas miatt).

_________________
Ujra szól a hatlövetû!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 12 szomb., 14:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Mutle írta:
Én a h3-ban még elfogadom a Strongholdot de a H4-ben a Dühöngő lerontja a nézetet.Ja és a H2-ben is jó(a farkas miatt).


Ne becsüld alá a dühöngő harcosokat! Erősek, szívósak és nagyon gyorsak. Bár az egyik barátam az mondja berserkerre, hogy parszt, mert úgy néz ki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 12 szomb., 16:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 09 vas., 19:49
Hozzászólások: 509
Tartózkodási hely: Behemoth's Lair
Dougal írta:
Mutle írta:
Én a h3-ban még elfogadom a Strongholdot de a H4-ben a Dühöngő lerontja a nézetet.Ja és a H2-ben is jó(a farkas miatt).


Ne becsüld alá a dühöngő harcosokat! Erősek, szívósak és nagyon gyorsak. Bár az egyik barátam az mondja berserkerre, hogy parszt, mert úgy néz ki.

Esténként a nagy, harcedzett, vérre kiéhezett, 64-65 éves öreg "barátak" leülnek a gép elé, és hajnalig nyomják a hírózt, pontosabban annak a negyedik részét, mivel csak azok a hősök az igazi hősök, a többi játékot szóra se méltatják :oops: :lol:

ON: az eddigi tapasztalataim szerint a H3-mas Stronghold erős a játék kezdeti szakaszában, viszont a végső csatában nagy veszteségeket szenvedhet az alacsony védekezési értéke és lassú lényei miatt. A H2-höz és H4-hez nem tudok hozzászólni :roll:

_________________
Mindannyian őrültnek születünk. Néhányan azok is maradunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 12 szomb., 20:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
zolirobi írta:
Dougal írta:
Mutle írta:
Én a h3-ban még elfogadom a Strongholdot de a H4-ben a Dühöngő lerontja a nézetet.Ja és a H2-ben is jó(a farkas miatt).


Ne becsüld alá a dühöngő harcosokat! Erősek, szívósak és nagyon gyorsak. Bár az egyik barátam az mondja berserkerre, hogy parszt, mert úgy néz ki.

Esténként a nagy, harcedzett, vérre kiéhezett, 64-65 éves öreg "barátak" leülnek a gép elé, és hajnalig nyomják a hírózt, pontosabban annak a negyedik részét, mivel csak azok a hősök az igazi hősök, a többi játékot szóra se méltatják :oops: :lol:

ON: az eddigi tapasztalataim szerint a H3-mas Stronghold erős a játék kezdeti szakaszában, viszont a végső csatában nagy veszteségeket szenvedhet az alacsony védekezési értéke és lassú lényei miatt. A H2-höz és H4-hez nem tudok hozzászólni :roll:


Nem is kell hozzászólni. Itt csak el kell mondani, hogy mi a kedvenc várad, és kész.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 12 szomb., 23:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Ez mekkora sületlenség! :evil: :evil: :evil:

A kedvenc vár lehet éppen a második vagy a negyedik részből is. Ez a kinyilatkoztatás-féle pedig az általam tolerált dolgok alatt van már. Dougal, kérlek szépen vegyél vissza.

ON:
Az összes részben szeretem a "Dungeon"-t(tehát ez lenne a kedvenc, valamint az első és második részekben a Sorceress-t is, mert olyan bájos. :lol: A harmadik részben még az Inferno és a Castle is nagyon szimpatikus. :)

Az off sajnos már kihagyhatatlan volt, sajnálom. :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 13 vas., 8:40 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
BHappy írta:
Ez mekkora sületlenség! :evil: :evil: :evil:

A kedvenc vár lehet éppen a második vagy a negyedik részből is. Ez a kinyilatkoztatás-féle pedig az általam tolerált dolgok alatt van már. Dougal, kérlek szépen vegyél vissza.

ON:
Az összes részben szeretem a "Dungeon"-t(tehát ez lenne a kedvenc, valamint az első és második részekben a Sorceress-t is, mert olyan bájos. :lol: A harmadik részben még az Inferno és a Castle is nagyon szimpatikus. :)

Az off sajnos már kihagyhatatlan volt, sajnálom. :roll:


Csdakhoy mikor én azt mondtam, hogy a Dungeon a kedvencem, én a H5-re gondoltam, és nem a %3-ra. Ha én egy várat mondok, ami a kedvencem, akkor vagy a H4-ből való vagy a H5-ből. Tehát én a H5 beli Dungeonra gondoltam, sötételfestől.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 13 vas., 9:53 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 15 pén., 19:40
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Dougal írta:
Csakhogy mikor én azt mondtam, hogy a Dungeon a kedvencem, én a H5-re gondoltam, és nem a H3-ra. Ha én egy várat mondok, ami a kedvencem, akkor vagy a H4-ből való vagy a H5-ből. Tehát én a H5 beli Dungeonra gondoltam, sötételfestől.

Csakhogy mi honnan tudjuk hogy te mire gondoltál? Telepátia? :roll:
Mellesleg hatvan valamennyi évesen igazán illene tudni írnia az embernek! A Csdakhoy=Csakhogy átalakulást még értem is, de a H3-ból hogy lesz %3?? Lehet nekem van másmilyen billentyűzetem, de nálam %=5. Ha neked is akkor mi az az 53? Miért nem negyvenkettő? :P

Egyébként: BHappy csak annyit mondott hogy Ő_Az_Összes_Heroes_Részben szereti a Dungeont.

ON: Egyet is értenék veled, BHappy, bár még csak a H3,H4,H5-el volt szerencsém játszani, de mind a 3ban bejött a Dungeon (illetve Asylum a negyedikben). Bár ez a sötételfes megoldás annyira nem tetszik mint anno a 3-as vár. Blood Maiden=Hárpia; Minotauruszt legyengítették és még a sárkány sem tért vissza régi mivoltához. :(

_________________
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 13 vas., 10:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
MGee írta:
Dougal írta:
Csakhogy mikor én azt mondtam, hogy a Dungeon a kedvencem, én a H5-re gondoltam, és nem a H3-ra. Ha én egy várat mondok, ami a kedvencem, akkor vagy a H4-ből való vagy a H5-ből. Tehát én a H5 beli Dungeonra gondoltam, sötételfestől.

Csakhogy mi honnan tudjuk hogy te mire gondoltál? Telepátia? :roll:
Mellesleg hatvan valamennyi évesen igazán illene tudni írnia az embernek! A Csdakhoy=Csakhogy átalakulást még értem is, de a H3-ból hogy lesz %3?? Lehet nekem van másmilyen billentyűzetem, de nálam %=5. Ha neked is akkor mi az az 53? Miért nem negyvenkettő? :P

Egyébként: BHappy csak annyit mondott hogy Ő_Az_Összes_Heroes_Részben szereti a Dungeont.

ON: Egyet is értenék veled, BHappy, bár még csak a H3,H4,H5-el volt szerencsém játszani, de mind a 3ban bejött a Dungeon (illetve Asylum a negyedikben). Bár ez a sötételfes megoldás annyira nem tetszik mint anno a 3-as vár. Blood Maiden=Hárpia; Minotauruszt legyengítették és még a sárkány sem tért vissza régi mivoltához. :(


Mit beszélsz? A Heroes 5 úgy jó ahogy van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 13 vas., 10:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Nekem a Rampart típusú várak a kedvenceim, minden részben (illetve az elsőről nem nyilatkozom, abban még nem láttam) - kivéve a 4-ben, mert abban iszonyúan ízléstelen és kislányos lett, :cry: :evil: ott talán a pokol/nekró kombó - a legjobb az 5-ben és a 3-ban lett, ebben a 2 részben iszonyúan eltalálták a hangulatát. Amit még szeretek az a Necropolis, a H3-ban először csak taktikából játszottam vele, aztán a H5-ben nagyon megfogott a hangulata - az eredeti (bétás) zenéje rohatt jó volt, a teljes verziósé már sajnos kevésbé :( - úgyhogy azóta második kedvencemnek vallom. Egyébként, bár a H5-ben is a Sylvan oldalán állok, innen kerül ki a kedvenc lényem, a kaszás Wight. :twisted:

Szerk.: Nem akartam OFF-olni, de most úgyérzem mégis muszály. Dougal, mi lenne, ha elfogadnád mások véleményét is? Szerintem a H5 NAGYON nincs jól úgy, ahogy van, sürgősen javításra szorul, hogy ne az legyen vele, mint a H4-gyel.

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 13 vas., 11:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Dougal írta:
Mit beszélsz? A Heroes 5 úgy jó ahogy van.

Nálam ez a hsz volt az utolsó csepp a pohárban. Ha csak rajtam múlna, már nem lennél köztünk!
Miért nem lehet más nézeteit elfogadni? Én teljesen egyetértek vele. Veled viszont csöppet sem. Olyan vagy, mint a Forma 1 fanatikus M. Schumacher rajongói, akik nem követik az háttéreseményeket, verseny alatt leereszkedik rájuk a vörös köd és számukra csak ő, senki más nem létezik. Ha nem nyer, akkor szerintük csalás történt, azt még véletlenül sem tudják felfogni, hogy lehet nála jobb pilóta vagy gyorsabb autó...
Szóval gyorsan bújj ki végre az alól a förtelmes H5 köd alól, vagy meglátod...
Ideje levenni a szemellenzőt!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 13 vas., 13:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Balee írta:
...(illetve az elsőről nem nyilatkozom, abban még nem láttam)...


Végülis az H1 és H2 között lények szintjén nem olyan sok a különbség, a H1-ben még ha jól emléxem nem lehet upgradelni, míg a H2-ben már lehet (Sorceress/Rampart)-nál is. De csak kevés lénynél van más adata (nagyobb HP, dmg...) Amúgy ha teheted próbáld ki az első részt is, jókat lehet szórakozni vele)

ui.: Nem tudja vki, hogy miért nem voltak varázslók (Wizard) és nekromanták az első részben? Talán a folytatás miatt? Nem tudja vki?

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 13 vas., 15:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 7:20
Hozzászólások: 10
H3:Fortress
H4:Káosz
H5:Dungeon
Heroes a legjobb játék gondolom ebben egyetértünk:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 13 vas., 15:40 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Blue Wywern írta:
H3:Fortress
H4:Káosz
H5:Dungeon
Heroes a legjobb játék gondolom ebben egyetértünk:)


Abban eggyet értek, hogy a Heroes a legjobb játék, de azt még meg kell vitatnunk, hogy melyik része a legjobb. Szeritem a H5.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 13 vas., 18:56 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Dougal írta:
Blue Wywern írta:
H3:Fortress
H4:Káosz
H5:Dungeon
Heroes a legjobb játék gondolom ebben egyetértünk:)


Abban eggyet értek, hogy a Heroes a legjobb játék, de azt még meg kell vitatnunk, hogy melyik része a legjobb. Szeritem a H5.


Viszont nem ebben a topicban, itt ez OFF-nak számít. :wink:

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 13 vas., 20:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Balee írta:
Dougal írta:
Blue Wywern írta:
H3:Fortress
H4:Káosz
H5:Dungeon
Heroes a legjobb játék gondolom ebben egyetértünk:)


Abban eggyet értek, hogy a Heroes a legjobb játék, de azt még meg kell vitatnunk, hogy melyik része a legjobb. Szeritem a H5.


Viszont nem ebben a topicban, itt ez OFF-nak számít. :wink:

Jó,jó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség