Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 03 kedd, 15:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Benyo írta:
Azert irok, mert elkezdtem olvasgatni a forumot, de egy vmi nagyon hianyzott. Mindenki csak a single palyakrol mesel, egy szo sem hangzik el a multiplayerekrol. Ennyire nem szeretitek megmerni magatokat masokkal, vagy csak kenyelmesebb a gep ellen? En annak idejen kiabrandultam a singlebol, unalmas volt az AI, meg impossiblen is.
Most hogy ujra elovettem a jatekot azert elvezem igy is :wink:
Benyo


Nem tudom, kit, mi motivál a különböző játékok közötti választásban, annyi bizonyos, én azért nem játszom multiban, mert nincs kivel. Telefonos netem van (még), azzal kicsit költséges mulatság lenne, a lakásban meg rajtam kívül nem játszik senki heroes-t :cry: Amikor iskolaszünetben eljön hozzánk a nővérem kisfia, akkor vele szoktam multizni (csak 12, de már volt, hogy elkapott :lol: ). Sajnos ezért nincs sok tapasztalatom, de biztos, hogy multiban nem egészen ugyanaz a jó, mint a (butácska) A.I. ellen :wink:

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 03 kedd, 15:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Benyo írta:
a diplomacyt lehetne fejleszteni az 5-ben meg tovabb, de nagyon jo, h a 4-ben mar csak bizonyos % all hozzad, szerintem ez jol ki van optimalizalva (rogton be is aldozom oket a csataban:) )
a 3-ban tul durva volt. A gep ellen nagyon kellemes, az teny. De ha mondjuk multiban megtamadod az ellent a 3. heten a full seregeddel, es kiderul, h nala a 100 goblin helyett 8 gold dragon van, mert joinoltak (poenbol...) akkor 1csapasra oda a jatek orome, m az mar nem jatek hanem pusztan szerencse. Altalaban ugyanezert kiveszik a dimdoort es a fly-t is.


...azért a játéknak, csakúgy, mint az életnek, a szerencse is része... 8)

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 04 szer., 13:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 02 hétf., 14:25
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest
Persze, a szerencse mindig ott figyel:)
de azert valljuk be mas szerencse az, ami egy kis elonyt biztosit, vagy megkonnyiti vmiben a dolgod, mint az, amivel kapasbol nyersz, a masik ugyessegetol FUGGETLENUL. Na ugye:)

En is modemen jaccottam, ejszaka 150 HUF, abbol kijon 2 game altalaban. Persze eleg megerolteto a fennmaradas, de nekem megerte!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 04 szer., 16:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
csakhogy a 150FTos kedvezményt a MSZP kormányralépésével eltörölte a Matáv, mert Megyóék nem voltak hajlandók az így (éjszakára nézve) veszteséges Matávnak ezért pótlást fizetni.

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 04 szer., 19:04 

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 21:14
Hozzászólások: 6
Sziasztok!

A 150ft-s korszakban sokat voltam fenn a neten, de nem heroes-t hanem sc-t jatszottam multiban.
Jelenlegi korulmenyek kozott szamomra ertelmetlen teljes ejjeleket fenn logni, a heroes meg multiban lassu, nem porog elegge.
Szoval a gond nem az, hogy szeretnem-e osszemerni eromet massal on-line, hanem hogy erre csak nehezen lehet sort keriteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 04 szer., 21:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
credo írta:
csakhogy a 150FTos kedvezményt a MSZP kormányralépésével eltörölte a Matáv, mert Megyóék nem voltak hajlandók az így (éjszakára nézve) veszteséges Matávnak ezért pótlást fizetni.


Nem tudom pontosan, melyik kedvezményre gondolsz. Az, hogy esti csatlakozás után reggelig fentlehetsz 150 ft-ért, azt csak régi előfizetőknek tartották meg, addig, amig megtartották. Én éppen két éve szerződtem a Matávval, és ez a kedvezmény új előfizetőkre már akkor sem volt érvényes (pedig akkor még előző kormány volt). Szerencsére, még annyi maradt nekünk, modemeseknek, hogy éjféltől reggel hétig 50 fillér egy perc, tehát, akinek van ereje fennmaradni, és megfelel neki a sebesség, az egy éjszakát egy milka-csoki áráért netezhet (210 ft).

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 05 csüt., 12:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Visszatérve magához a témához. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a haverjaimmal azért időnként összeülünk multizni. Hot seat-ben. Az általános dolog megvan itt is. A várválasztás pályafüggő. De tapasztalataim szerint a rend és a halál a két gyerő. A halál pusztán a vámpírok miatt. A rendben pedig 2 GM ordermagic hős egy partiban verhetetlen. Itt multiban már van értelme a steal enchantmentnek is. A haverom örjöngött a feltápolt life-os csapatával amikor szétszortam a varázslatait az enyémakre. Ja és csúny dogokat lehet csinálni a GM stelth-os hősökkel. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 05 csüt., 19:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:51
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Cegléd
Castle: elég gyök, nem értem, hogy tudnak a training groundon gyakorlatozni. a griff graf(f)ikája táp. maga a vár lehetne világosabb, a tavern egész jó. a felhők is.

Rampart: ehhez nem fűzök hozzá semmit. ilyen hihetetlen grafikát. az erdő valóban mintha élne, hihetetlen. az elf ház se rossz, de a pegazusos csávók szökőkútja nagyon fak. a sárkánysziklán lévő 81345 sárkányt mér nem lehet felbérelni?

Tower: amikor először jáccottam, majdnem megfagyott a kezem, olyannyira beleéltem magam. félelmetes.

Necropolis: nem jön be, nem szeretem a dark dógokat, a zene vége viszont táp

Inferno: lásd necró, de itt a zene is sz*r

Dungeon: "hangulatos", grószmutterom kedvenc zenéje

Stronghold: no comment. ez a vár és környéke olyan tápul van megcsinálva, a lények is (bár a küklópsz nem), hogy ha jáccom, elsírom magam. Manowar: Fight until we die- vel (mp3) kombinálva őrületes good

Fortress: a zene az köcccccccccccccccccccccccccccsög. a víz mozgása is. hihetetlen jól van megcsinálva.

Conflux: nem rossz, főleg Manowar: Hatred-del, vagy bármilyen heavy metallal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 05 csüt., 20:59 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
táp táp, köcccsög. Mintha most jönnél magyaróráról.

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 05 csüt., 21:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
ja és őrületes good...:( elszomorító

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: online
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 06 pén., 11:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Régen (3-4 éve) én is sokat sc-ztem, mostanság war3 vagy dio2 lod ment, vagy totalannihilation. Vagy a nemrég fizetőssé vált Ragnarok.
H3-t a tábor óta nemigen vettem elő (2 éve), csak néha ha jön vki neten és akkor jol el kell verni :lol:
Azota én is leváltottam a modemes netet kábelre, de nem jatszok több hirózt, 4-et meg végképp nem mert nem megy fel az 1.0-ra a multi patch (másolt).
Asszem a táborban megint ki fogom magam hiiróz3-mazni és azzal el is leszek még egy évig... :idea:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 06 pén., 11:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 02 hétf., 14:25
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest
Haaat Gepy,

akkor kicsit azert gyurjal tabor elott; legalabb 1 single palyat nyomj vegig experten, mert kulonben nagyon ciki lesz, hogy a Heroes Team tagjakent folyton masokat kerdezgetsz majd "Mephalanak mi a spec. kepessege?" vagy "nekimenjek az utopianak a 2. heten szerinted?" :wink:

Viszont ez tenyleg s**r, hogy a multi nem oke a H4-ben, a kispenzuek ekkora hatranyban meg nem voltak :)

Mostanaban (telen) en is mast nyomtam, Warcraft 3 campaign pl., de amikor ugy erzem mar nincs kedvem semmihez, azert csak felrakom ujra a H3 a multihoz, vagy a H4-t, ami meg tartogat meglepeteseket.

A korabbi taborosok tudjak, hogy mennyi uj dolog van meg a jatekban. Emlexem, a 2. taborban mar azt hittem tenyleg MINDENT tudok a jatekrol, a ZONE-on se tudtak mar ujat mondani multiban, erre a taborban (ezt most szo szerint vegyetek!) minden nap hallottam vmi ujat!

na ezert jo ez a jatek!

Benyo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 09 hétf., 13:16 

Csatlakozott: 2003 máj. 24 szomb., 14:23
Hozzászólások: 5
sztem azért nem multizunk a Heroes 3mal mert egy átlag meccs single playerben eltarthat napokig is, namost az multban 2x ennyi idő. Egy ember végül is nem lép olyan gyorsan mint a gép.

_________________
http://evilboris.sonic-cult.org


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 09 hétf., 20:20 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Hy EdeMcPuller!

Illik hozzád Crag Hack de nagyon, ugye tudod miért?
Úgy mellesleg, nekem pont az Infernó és a Fortress zenéje tetszik leginkább legkevésbé meg a bágyadt Rampartos mjuzik... Dehát, nem lehet egyforma mindeki ízlése!

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 10 kedd, 0:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 02 hétf., 14:25
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest
TurboK!

Epp ez a lenyege a multinak! Nem visszatoltesz 1 csatat 25*, hogy kioptimalizald amig veszteseg nelkul lenyomod az ellent, hanem koncentralni kell mert 5 goblin is zsamithat, de ha kell, akar 5 manticoret is bealdozol az utopiaban a cuccosert, kulonben 2 nappal kesobb mar a masik kifosztja eloled.
1ebkent a 4 perces idolimitben akar 8 sereggel is lephetsz, ha megtervezed a masik kore alatt a sajatod.
De hat a taborban majd ugyis +latjatok.

Na jo, nem ez volt a topic lenyege, bocsi
8)

Benyo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 10 kedd, 20:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:51
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Cegléd
gezsa: fortresst nem fikáztam. az jó.
egymást se fikázzuk, itt nincs helye


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 10 kedd, 20:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Az egymást fikázást szerintem is el kéne kerülni... :?

Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 10 kedd, 22:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Oké, na nem így gondoltam :cry: :cry:! Csak a stílus egy picit, idegen tőlem, ez a laza duma...
Ne vedd sértésnek, de csak arra céloztam, hogy a választott avatár tükrözi picit a személyiséget, de ez nem feltétlenül gond!

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Stronghold!
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 11 szer., 17:56 

Csatlakozott: 2003 máj. 08 csüt., 18:58
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Vasvár
Hello mindenkinek!

A Stronghold vár a legjobb. Olcsók, gyorsak és erősek. Hamar fel lehet velük fejlődni. Csak egy-két jó varázslat állíthatja meg őket! Remekül lehet kombinálni őket. A hőseik is gyorsak.
Én nem szidom más várát, mert azok sem rosszak. (Csak nekem nem azok jöttek be.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 12 csüt., 10:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 12 csüt., 10:03
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Orosháza
Sziasztok!

Senki nem szólt még a Dungeon mellett??? Vajh miért? Noha egyértelműen csak a feka sármány ér valamit az egész bandából, mert mindenki másból 4-5000 kell, hogy üssön is valamit, azért még jó vár az...
Ja, és a legkeményebb, amikor 789 db mincsi közel 18000-et üt :twisted: :twisted: :twisted:

Viszlát és köszi...
KS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség