Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 20:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
gezsa írta:
"Nehéz azzal vitatkozni hogy a castle vár a legerősebb". Hát akkor én most vitatkozék! Az ugye igaz, hogy az arkangyalnál, lovasnál kevés a jobb harcos és a lovagok is közelítenek a tökéletes hős felé. De: kis térképen igencsak megnézheti magát a castelés. Amíg az arkangyalt kifejleszted, addíg jó sok idő meg lé elmegy és bizony


Nos, nem véletlenül írtam, hogy "legerősebb", és nem azt, hogy "legjobb"...

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 16 szer., 6:37 

Csatlakozott: 2003 ápr. 16 szer., 5:49
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
A Rampart a legjobb gyermekeim...... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 16 szer., 8:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Ezt kifejtenéd bővebben? :lol: Én sajna nem tudok vele játszani. Nehéz felépíteni a dendroid meg teleport nélkül nem sokat ér és a pegazus is nagyon fogy amellett, hogy ijjász brigád ellen kitünő. Viszont az aranysárkány tényleg ok, habár implosionnal csúnyán meg lehet ritkítani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 16 szer., 11:14 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 16:15
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Debrecen
Pedig nem rossz a rampart sem, szerintem a legszebb vár belülről.
Válsz harcos hőst+taktikát, és az aranysárkánnyal, meg a pegazussal csak akkor támadj, ha sok íjász ellenfél van. Ellenkező esetben hagyd had jöjjön az ellen, várjál, amíg el nem éri mindenki. Az AI egyébként nem sűrűn használ implosiont.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 17 csüt., 12:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Udv !

Az Ai nem sürün használ Implosion-t :DDDDD Nevetséges,ha van neki a csata vége felé mindig használja !
A rampartban csak az elf-ek és atreasury az emlitésre mélto,talán még az Unicorn,de a vakitása elég ritkán jön be,és a 10 % resistje se valami fényes,szoval nem valami jo vár,viszont élvezetes vele játszani !

Heroes és fallout 2 forever ! :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 17 csüt., 15:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 16:15
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Debrecen
Nem szoktam megvárni a csata végét, már jóval előtte kinyírom a gépet :-)
Komolyan: ha elég sok a defenzed van nem is próbálkozik vele, mert nem is használna semmit, inkább feltámaszt, vagy summonol.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 21 hétf., 9:52 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Sziasztok!

Osztom credo tömör, de lényegretörő véleményét.
Igazság szerint Thant-tal ás Animation death-tel
mindent játszi könnyedséggel végig lehet nyomni
a 3-ban jóformán semmi veszteség nélkül.
Örülök, hogy a 4-ben harc után már elvesznek a
feltámasztott lények, mert így túl könnyű volt a játék.
Nekem személy szerint bejön a Fortress elsősorban
a lizardmenek után már építhető 6.szintű lények,
és a Gorgonok miatt. Mellesleg az egyik legjobb hangulatú vár.
Miért kellett az egyik legjobb egységet
(Mighty Gorgron) kihagyni a 4-ből, és a halál lovag miért csak
a kiegészítőben van benne?
Sajnos 4-ben összevegyítették a Necropolist az Infernoval, ez
elég idegesítő, de hozzá lehet szokni. Viszont azt nem értem,
ha a démonok a halált szolgálják, mit keres az Efrit és a
Nightmare ( ami egyébként egy jó egység) a káosznál?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 23 szer., 9:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 03 csüt., 19:37
Hozzászólások: 2
Üdv Néktek!

Csak annyit szólnék hozzá, hogy nekem a H3-ban a Necró a nyerő! Bár mindegyik vártípus ismeretére rá vagyok kényszerítve a campik, meg a verseny miatt, de akkor is a Necró, az a tuti! :twisted:

TANK
[/img]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 28 hétf., 16:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Az egész attól függ, hogy jó kombinációt találjunk ki egyes várakra.
Mondjuk a Fortresst Tacticos hőssel+teleporttal+mass haste-val+választás esetén attack-al ki lehet hozni egy ütős várrá.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 28 hétf., 16:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
És a másik:

A confluxról még nem beszélt senki, pedig nincs
olyan körökre osztott
stratégiai game, melyben meg ne jelennének az
elemek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 28 hétf., 17:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Vélemény a conflux-ról:
A Pixie és az upgje a játék leg...abb egysége.

Az air elementál néha jobb, mint a storm. (Nem tudom miért :) )

A water még mindig nagyon szerencsétlen lény. :cry:

Végre jönnek az igazán említésre méltó lények:

A fire elementál kezdéshez jó, de elég lassú ahhoz, hogy lehessen vele kezdeni valamit is.

Az energaelementál az első igazi jó egység. Gyors, ütőképes, nem drága.. Szóval tuti! :)

A föld és a magmaelementál: Ők ketten a vár egyik legjobb pontja.
(Nem véletlenül Thunar az avatárom).A kedvenc lényeim. Szerintem ez mindent elmond..

Utolsó elementáljaink:

A pshyhik vagy mi az isten elég gyenge, így érdemes rögtön a magic-re menni. A mágia immunitás lehet hátráltató tényező is. Kicsit lassú, de az, hogy minkire visszatámad,mindenképp pozítív érzést vált ki belőlem.

Utolsó lények:A firebird és a phoenix ég és föld. Míg a firebird gyenge és még jó tulajdonsága sincs, addíg a phoenix-ek erősek, gyorsak és még fel is támadnak.Tömeges szaporodásuk igen jó. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 28 hétf., 17:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Megemlítendő még a különleges mágusiskola, melyben minden mágiatípust el lehet sajátítani. A grail is nagyon fa..a. Minden varázslatot megtanulni egy expert wisdommal....(már a tulzás határát súrolja).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 16 pén., 13:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 18 pén., 19:06
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv mindenkinek.

Első hozzászolásomat ezen oldalakra írom :roll:
Ha jól emlékszem (mivel a 3-mal régen játszottam) a Necropolis ,Inferno ,Castle várakkal szerettem játszani :P
A 4-ben elsősorban a Necropolis,Academy,Asylum részesitem előnyben :twisted:

Eggyenlőre ennyi volt 8) Tisztelettel..

_________________
Dopizol


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 16 pén., 16:10 

Csatlakozott: 2003 máj. 03 szomb., 14:34
Hozzászólások: 16
A 3-mal én is régen játszottam, de a necro volt a nyerő. Xl-es pálya végére elég durva volt 60000 csonti. Persze én 12-14 hónap alatt nyomtam az ilyen nagy pályákat. Nem tudom mi a jó, ha valaki gyorsan végigrohan rajtuk, és nem fedez fel mindent. Meg a lich is király. A diplomacyról meg annyit, hogy volt, hogy 12000 lich behódolt. Persze 2-3 ezres darabokban. :) De a kedvenc váram a stronghold volt. A küklopsz rendesen pusztított, közelharcban meg az ancient behemoth verhetetlen. Kissé megritkí mindenkit a -80% defense áldásával. Az orge meg kiváló volt blokkolni. Meg hogy rá támadjanak vissza. A goblin meg a raider jól magára vonja az ellen figyelmét.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 16 pén., 18:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Amióta játszom a confux-szal, azóta nekem is az lett az egyik kedvencem, de nagy hátrány sztem, hogy a lények kicsit drágák, és annyira azért nem jók. Ami jó: a "lövős" lények, hogy az ice és a storm elemental is tud, a magic elemental körbetámadása is jó. Ami sztem ökörség, hogy az air elemental nem tud repülni - ki hallot már olyant, hogy a levegő gyalogol?! - és a pixie egy túrót sem ér. Még ütéselvonónak is kevés, mert 3-500 darabot is max második körben legyaknak. A water elemental semmire sem jó, mielőtt ice-ra kell váltani.
Sztem a föld hátránya, hogy lassú, a magma okés.
Hogy mért játszom ezzel a várral, ha ennyi hibája van? Hát azért mert szép... :)

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 16 pén., 21:16 

Csatlakozott: 2003 máj. 03 szomb., 14:34
Hozzászólások: 16
De ha jól emlékszem rengeteggel nő a pixie hetente. Mármint a többi várhoz képest. És a legjobb hős az, ha van neki a 4 magic + windosm + offense + armorer + sorcery/necromancy/tatics


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 26 hétf., 23:17 

Csatlakozott: 2003 máj. 24 szomb., 14:23
Hozzászólások: 5
Hajjaj, a Conflux nagyon durva tud lenni néha. a perverz elementál pölö valami iszonyat ha sok van belőle. a Pixiből meg valami 70 jön hetente asszem, mondjuk már rég játszottam. Ha megvan a grál akkor meg csak a Wisdom kell és ott az összes varászlat legalább Basic szinten, ami elég kellemes dolog, mert a komolyabb varázslatokkal röhögve meg lehet szivatni egy 5x akkora sereget is. Nagyobbat is meg lehet, csak oda már szerencse is kell. Mondjuk a legtöbb lény csak nagy számban jó, mert gyengék, de akkor nagyon tudnak tarolni ha sokan vannak. Vagy lehet nyomni az Armageddont minden körben egy főnix/fire/perverz elemental kombináció mellett.
A Főnix viszont akkor is nagyon gyenge, még ha sokan vannak is.

_________________
http://evilboris.sonic-cult.org


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 03 kedd, 12:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 02 hétf., 14:25
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest
Hi all,

eleg regota jatszadozom a Heroes-zal, de kb. 1 eve (az uj baratnom ota...) nagyon elhanyagoltam. Ugy 1 hete raktam fel a gepre a H4-et, kicsit probalgattam vele, meg nincs tul nagy tapasztalatom.

Azert irok, mert elkezdtem olvasgatni a forumot, de egy vmi nagyon hianyzott. Mindenki csak a single palyakrol mesel, egy szo sem hangzik el a multiplayerekrol. Ennyire nem szeretitek megmerni magatokat masokkal, vagy csak kenyelmesebb a gep ellen? En annak idejen kiabrandultam a singlebol, unalmas volt az AI, meg impossiblen is.
Most hogy ujra elovettem a jatekot azert elvezem igy is :wink:

A fo problemam az volt, hogy mikorra elertem egy bizonyos brutalizaciot, mar csak a gep kergetese-bekeritese volt a cel, semmi kihivas csata, semmi utanpotlas nem kellett, semmi szervezes, mar csak a daralas volt hatra...

A H3-ban sokat jatszottam multiban, (heroz tabor rulez!) az volt igazi kihivas!

A kedvenc multi palyam a Hourglass sorozat volt, de oke a Supreme Ruler vagy a Battlemania is.
Az tetszett, h egyik palyan a Stronghold, masikon a Castle volt a nyero, de mindegyik legyozheto volt! Szerintem az igazi elvezet a masik legyozese, plane, h kozben meg chatelni is lehet, poenkodni es vetiteni... :twisted:

A H4 erdekesen alakult, singleben is elvezem (egyelore).

Sajnos most rengeteg reagalnivalom lenne, csak kicsit kapkodonak tunhet, h az elmult par ora alatt vegigolvasott 1000+ levelre minden gondolatom leirnam :)

szerintem a H3-ban a leguniverzalisabb es legoptimalisabb var a black dragonos volt (gunnar, tuti earth magic, slow, implo, dragon)

de kisebb palyakon a Stronghold volt a kedvencem (Dessa, Crekk Heg, behemototk + legalabb a kopeny, de inkabb a piros gombbel :twisted: )

na 1elore ennyi,

Benyo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 03 kedd, 12:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 02 hétf., 14:25
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest
A H4-ben sokaig nem jottem ta a stealth hasznara, de aztan sikerult, nagyon is ertekelheto es elvezheto kepesseg. A scouting csak emiatt kerult a szinten fontosak koze?

en a H3-ban legtobbszor might-os host fejlesztettem, ez kicsit modosult a 4-ben, itt 1-1 magic es might hos a minimum.
Nekem a legjobban a nature harcosa jon be, alapban combat + archery. Bar talan 28. szintu hosom volt a legerosebb amivel idaig jatszottam, a GM combat + melee + archery + resistance szerintem a legutosebb. A korabban emlitett 200 csontit GM melee + combattal lenyomja a mightos hos.
A kedvenc varam a might var, persze jok a spellek, de minek spell pont regeneralodast figyelni, amikor az 1szemelyes hadseregem alaz/foglal/tavolrol-kozelrol írt?

Benyo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 03 kedd, 12:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 02 hétf., 14:25
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest
Thant nagyon durva hos, multiban altalaban tiltott is :)

Remelem nem idegesit senkit, h foleg a multiplayer jatekra vonatkoztatom a velemenyem, de nekem ez jelentett hosszabb tavon (par kivetelesen jo palya mellett) igazan elmenyt.

a diplomacyt lehetne fejleszteni az 5-ben meg tovabb, de nagyon jo, h a 4-ben mar csak bizonyos % all hozzad, szerintem ez jol ki van optimalizalva (rogton be is aldozom oket a csataban:) )
a 3-ban tul durva volt. A gep ellen nagyon kellemes, az teny. De ha mondjuk multiban megtamadod az ellent a 3. heten a full seregeddel, es kiderul, h nala a 100 goblin helyett 8 gold dragon van, mert joinoltak (poenbol...) akkor 1csapasra oda a jatek orome, m az mar nem jatek hanem pusztan szerencse. Altalaban ugyanezert kiveszik a dimdoort es a fly-t is.

Viszont nekem is nagyon hianyzik a 4-bol a town portal, ezt baromsag volt kivenni.

Benyo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség