Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 04 pén., 12:34 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
sajnos nem nagyon lehet vitatkozni azon, hogy a knight vár a legerősebb lett... valóban, ahhoz képest, hogy (szerintem) az egységei magasan erősebbek a többinél, nem "mágiaképtelenek". Egyszerűen tökéletes a lények felépítése. Két erős távolsági, két erős repülő egység, és két erős közelharcos... ja meg a pájkmen:) Azért a hősök közül én Sir Mullichot emelném ki... talán a legdurvább hős a használhatók közül (azért van még egy-kettőa játékban, Solmyr, Deemer...:)) a 4ben "szerencsére" már nem lett ilyen egyértelmű a dolog, mostmár inkább csak 'kedvenc' szokott lennei a vár, nem egyértelmű (korántsem!) a döntés.

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 04 pén., 12:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Mint már említettem, nálam is a castle a kedvenc, de ha már hősökről esik szó, akkor Adela :smile:
Általában inkább a jó varázslóképességet, és a diplomáciát részesítem előnyben egy hősnél, persze cseszheted az egészet, ha **** a logistics, és nem éred be az ellenfelet :?
Na, meg, amiről már sok szó esett, jönnek a "necrováriak", oszt a vámpírokkal kiszíjják a vért az emberkéidből...

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 04 pén., 13:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Én kötöm az ebet a karóhoz: Order vár mindenek felett a 4-ben. Két grandmaster order mágus (az egyiknek tactic, hogy jó gyorsan jöjjön a csatában, a másiknak scout a lépés minatt második fő skillnek.) + titánok + genie. Más nem is kell. Valamelyik varázslatot mindig bekapom a három közül: Blind, berserker, hipnotize. Ezekkel már lehet valamit kezdeni :twisted: :twisted: . Akkor ott a mass slow és a forgetfulness és teleport ami szerintem az egyik legkafább varázs.
Megjegyzem, hogy a 3-ban is a tower volt a kedvencem. Hiába: varázslómániás vagyok és szertem távolról elintézni az ellent.

Tényleg: Valaki szokta használni a ward varázlatokat? Szerintem nagyon opcionális.

Ki mennyi hőst tart a főbrigádjában?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 04 pén., 15:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Na ja, a ward varázslatok csak a megfelelő időben alkalmazhatók, de akkor jól. Pl. semleges sereg ellen, sztem qva jó, ha hős is tartozik a sereghez, akkor már talán nem annyira számít. Persze igazán akkor van csak értelme, ha már "expert" a varázsló hős.
Én a "főgárdámban" két hőst tartok, és lehetőleg a többiben is, de ez sokmindentől változhat. Kedvencem az egy varázsló + egy harcos hős variáció, idejekorán megitatom velük a feltámasztólöttyöt, oszt uzsgyi! Így mindkettő megfelelően tud fejlődni, és azért még fér elég teremtmény is a csapatba. Hátrány, amit már említettem, hogy sztem a hősök fejlődése nem elég jó. De ha mindkettőnek az alapképességére koncentrálok, egész jó eredmény születhet. És pl. amelyik varázsolni tud, annak, ha az egyiket már tökélyre fejlesztettem, akkor a többit már szimultán lehet javítani (mert már pl. a varázspont termelődés elég jó, akkor másra lehet összpontosítani).

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 04 pén., 22:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 04 pén., 7:08
Hozzászólások: 4
Hy mindenki!

h3: stronghold a legnyerőbb szerintem. Hogy miért? Marhára olcsóak, és igencsak izmos egységeik vannak. A goblin meg jó nyílfogónak :lol: . Igaz nincs sok varázslatuk, de csak egy expert air magic meg a haste kell, meg esetleg némi kiegészítő, és máris nagyon királyak. Az egyetlen probléma a nagyon sok kristály beszerzése, de egy idő után már az sem gond. És ahogy már mindenki mondta itt előttem, ez nem vita, hanem ízlés kérdése, mert nekem a vár kinézete is alapból tetszik, meg az egész. (Thunderbird 4ever!!!) És ezek a angyal-ördög párharcok (szóval a castle-inferno) már alapból nem tetszenek, mert túlságosan monumentálisak A négyben már más a helyzet, ott a Preserve tetszik a legjobban, ott is talán leginkább a környezet, de mégis az egész együtt. A Life, a Castle jogutóda itt sem tetszik nagyon. A chaos még tetszenne, csak gyengék, vagy drágák a lényeik, és a sebző varázslatok szerintem nem elllensúlyozzák ezt eléggé...
Amúgy a legerősebb mind a 3ban és 4ben azok a necrok. Ők a legütősebbek, akárki akármit mond (de ők nem tetszenek!!!)

_________________
Blade Da lake soha nem kertel veled!
Ja, és üdv. mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 04 pén., 22:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 04 pén., 7:08
Hozzászólások: 4
Ja, és a játék folyamán nem tarok soxor 2-nél több sereget, és Preserve-el csak varázsló hőst tartok általában a seregekben (a főseregben mindig), mert szerintem a harcos túl gyengusz, és van a creature portal, amiből vagy felveszem a Mantis-t, vagy a azt a lövő izét (most nemtom a nevét... :oops: )

_________________
Blade Da lake soha nem kertel veled!
Ja, és üdv. mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: kedvenc var
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 05 szomb., 0:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Nalam akkor is az Inferno és a Necro a 2 top vár. A necro lenne a nyerő ha nem lassitanának a csontik... :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: elemzés
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 05 szomb., 9:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Castle: Arkangyal übertáp, meg royal griffin, champion, de sajna nincs gyors hős és csak az angyal a gyors. Bár ott van nekik a stable a plusz mozgáshoz.
Necro: vampire lord csatában gyenge, hosz az ellenfél mindennel rá támad és akkor simán lecsapja (elsőként őket kell lecsapni a dread knighttal és a sárkányokkal együtt, a licheket meg blokkolni. A necro a csontik miatt texik (vidomin rulez), meg a vampirok.
fortress: nem lenne semmi bajom vele ha nem lenne olyan lassúúú
dungeon: másik kedvenc, gunnar, nélküle nem sokat ér (nálam) a vár, bár a lényei elég jók.
rampart: nekem vhogy nem jön be, ez is lassu vár, bár ott van kyre.
inferno: kedvenc, efreet sultannal és devilekkel szoktam irtani, csak vegso csataban veszem be a többieket. cerberus brutál, pitlord gyenge de nagyon üt (mint a dungeon minotaurjai) plusz az élesztés speckoja... mindeg elején ütéselvononak beáldozom az impeket aztán élesztem a démonokat. Efreet király, devil gyenge, de mivel relative 2x ut igy a sebzése nagy. Kedvenc hősöm rashka a svholar miatt meg pyre a logisticcal (nem specko).
stronghold: kis pályán jó, 2. nap 1 behemot és irtás (dessa-val vagy crag hackkal). kesobb thunderbird is megy a seregbe.
tower: totál kedvenc, legerősebb... lenne ha nem lenne akkora resource-igénye meg tul lassuak az egységek és logistic hos sincs, igy lassan halad a csapat, csak titannal meg genie-vel haladni meg nem tul jo.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 05 szomb., 17:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:29
Hozzászólások: 12
Valóban: necronak és a fortressnek az a legnagyobb hibája, hogy lassúak, de ezt szerintem bőven kárpótolják a lények tulajdonságaik (pl.: a fortress nagy védelme).
Én azt nem mondanám, hogy a necrók a királyak az összes heroesban. Szerintem az egyensúly meg van úgy oldva, hogy ne legyen "A legjobb vár", hanem mindenkinek az a legjobb vár amivel személyszerint a szívéhez legközelebb áll. Éppen ezért van az, hogy (amit már párszor mondtam) a kedvenc váram nekem mindegyik Heroesban a random, nincs személyes kedvencem. Mindegyikkel ugyanolyan béna vagyok :D
Gepy: Szerintem a Tower nem olyan ultratáp vár. A jó sok várazslatait egyensúlyozza a (szerintem) gyenge lények, magas nyersanyagszükséglet és a lassú kezdés.

_________________
"Lenni, vagy nem lenni?" >)
Bucser the BIG BUTCHER


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 06 vas., 14:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
A Fortress lassú de halálos. Antimagic ugye van, hidra tömegirtó, mighty gorgon szuperbrutál, wyvern, dragon fly gyors, baziliszkusz sem gyenge, gnoll korrekt. A lizard warrior meg jobb, mint a marksman, tovább bírja.
Castle: halberdier ok, griffin csúcs, crusader nagyon üt, zealot kevés hp és nem is gyors, lovas erős, arkangyal szuper. A marksman addig ér valamit valamit amíg nem blokkolják :(
Rampart: centaur a legjobb alaplény, törpe idegesítő tud lenni, jól üt és sok hp, viszont lassú, mint a csiga. Grand elf kedvenc, silver pegasus nagyon gyors, deneroid lassú(viva Ryland!) de erős és sok van, unikornis nem csak szép,de jó is, aranysárkány... hát... az a lv 1-4 immunitás egyszerre túl sok meg túl kevés is :? .
Nekrók: róluk már szóltam, de zombi meg a wraith használhatatlan.
Tower: Drága, de jó! Naga queen mészáros, titán jeles, master genie plussz egy hős kis túlzással :D . Az archmagi megkönnyíti az életet, a gólem naggyon jó. Gargoyle sok van, gyors, master gremlin eleinte jön csak jól. Az artifact merchants garancia egy erős hősre, és még a mozgékonyságon is segíthet. Solmyr jó kis brutál varázsló, Cyra haste-ja igen effektív(a frássz töri ki az ellent, amikor egy síma iron gólem átszáguld az egész csatatéren :wink: ).
Sronghold: goblin gyenge, de legalább sok, wolf raidernél csak a hp a gond, ork átlagos, orgre magit épp elég agyoncsapni, thunderbird erős és gyors, küklopsz tápos, de csak 70 hp, ancient behemot nagyon nagyot üt.
Dungeon: troglodite gyenge, lassú de nem lehet vakítani, harpy hag várvédelemnél plussz egy tüzérség, evil eye jó kis lövész, meduza sokoldalú, minotaur szépet üt, scorpicore elég közepes, black dragon meg pont jó az armagedon mellé. Ja és van még: manna vortex, portal of sumonning, artifact merchants.
Inferno: imp csak démont gyártani való, a magog firballjai csak idegesítenek, cerberus jó, ésszel kell támadni. Démon jön ingyen is,egyébként átlagos, pit lord a speckó miatt texik :) . Efeeret sultan erős és gyors, de nem verhetetlen, arch devil gyors de kevés hp. Order of fire, kötelezően felhúzandó.
Conflux: A versenyen kívüli szupertápos. Spiriteből nagyon sok van, storm elemental nagyot sebez. Ice elm. átlagos, energy elm. heti 10 jön, magma elm. meg heti 8. Magic elm. jól irt, phoenix extra gyors, extra sok,
a skílje igaz csak akkor hasznos, ha nincs resurrection. Szupertápos kezdő varázslók, magic university, majd minden jószág immunis valamire, na nem is sorolom tovább!

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 2:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Udv,hát én nem tudom ti mit csináltok,de sok spell ponttal és expert water magiccal egyértelmüen a castle a király, clone az arkangylra, és élszteni mindekit,akár midnen körben...egyéb kérdés ??? :)
championra haste..még valami ??
crusaderre counterstrike....még valami ???
majdnem minden egység használhato! :))
A forstres várrol annyit,votl 1 olyan pálya ahol az ellenfélnek 1200 azure dragonja volt,meg még ez meg az(7000 enchanter,2500 arkangyal..stb stb)
Ha nicns mighty gorgonom,akkro egyszerüen lehetetlen emgverni,mondjuk vol ti sbelöle vagy 3 légionyi,de a másodlagos képessége rednesen kicsinálta az azura sárkányokat ! :))
tower várbol csak a titán jo
Inferno - nem aelgjobb,de a legélvezhetöbb a játék vele :)
:twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 8:46 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Yc: "A tower várból csak a titán jó." Meg a naga, meg a genie. Sőt az armaggedons blade toweres champagne-ban van egy pálya ahol egy rakat feire dragont kellett kicsinálni a végén. Hát mit mondjak: a gólemekkel nyertem meg! Jól jön ám az a resistance!
Tower-order-forever!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 8:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Nem is értem miért pont Solmyrt választottam avataromnak... :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 10:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
- infernoban én sose upgradelem a gog-okat magog-ra
- ostromhoz az elején (rajtaütéshez, ha nincs tele a vár) efreet sultan és archdevil nagyon jó, mindegyik be tud repülni (a dungeon is ezért texik, az utolsó 2 lény miatt)
- Amely várakban **** lények is vannak (necro zombi, wraith) azok nálam az ütéselvonók / tűzerőelvonók. Az nem is jo vár ahol nincsenek ilyen feláldozhatóak, mert senkinek sincs szive egy jó egységet előreküldeni behalni :-)
- tower igenis erős, 3 lövős, ostromkor elég nehezen lehet bevenni, főleg ha beállunk a lövősök elé (elvileg ilyenkor szoktak fireballt nyomni de az nem sebez sokat, helyette inkabb implo szal mind1 hogy egykupacban vannak-e). Ostromkor is jo, mindössze 2 egység nem tud effektive betámadni.
- inferno castle gate-ja is jo ha van egy másik ilyen várunk, ráadásul itt is lehet armageddonozni
- castle csatában jó, de vhogy nekem mégse tetszik.
- amikor volt régebben az a verseny ahol lehetett választani egy várat, onnan kivenni a lényeket és online meg kellett mérkőzni egy msáik várral/játékossal ott is egyértelműen a tower volt a nyerő, utána talán a castle meg a dungeon, majd a necro, inferno, stronghold, végül a fortress (csak rögtön a gorgonokat kellett ütni aztán max erővel a hydrát ugy hogy az elején mikor visszaüt lehetőleg ne álljam körbe :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 14:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Zed a tower vár lassu,jo a nagas, angelic alliance-al meg frenzy-vel,
a golem iszonyu lassu,és simán leszedem mire odaér hozzám !
ha meg a lövök elé állsz,akkor chaos hydra és teleport esetleg még frezny-vel kombinálva ;)
Solmyr nem rossz,de ugyan már chain lightning,nagyobb seregeknél az iylen támado varázslatok semmit nem érnek
titánba 2 dolgo jo,hogy nem leeht vakitani,és a 300-as élet !
Én is szeretem öket ! ;)
kampányoakt nem szeretem,inkább jo single player map,inditottam 1 topicot,ajánlom tekintsd meg ezeket apályákat,ha valamelyik nicns meg szolj,szivesen elküldöm ! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: tower?
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 22:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
tower vs rampartban mivel a gorgonok nem veszelyesek titanra mert ha korbeallom ugyse jutnak egy ideig oda igy minden tuzero a hydrara megy eloszor, aztan a gorgon. Golemek hastevel mar nem olyan rosszak, az armorer-es hos se béna, a titan meg bless-e totál brutál. A haste speckoju hős se rossz, kár hogy van diplomacy-ja ami miatt nemigen lehet hasznalni. Meg mivel a leggyorsabb egyseg a genie igy a fortresst kiveve a masik vár kezd és expert hasteval eleg hamar belovagolnak a tower arcába. Ostromkor viszont, vagy ha van vhonnan pl. arkangyal a seregben rogton mas a helyzet :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 23:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
"Nehéz azzal vitatkozni hogy a castle vár a legerősebb". Hát akkor én most vitatkozék! Az ugye igaz, hogy az arkangyalnál, lovasnál kevés a jobb harcos és a lovagok is közelítenek a tökéletes hős felé. De: kis térképen igencsak megnézheti magát a castelés. Amíg az arkangyalt kifejleszted, addíg jó sok idő meg lé elmegy és bizony könnyen a fejedre nőhet egy barbi vár, ahol ugye gyorsan megvannak az ütőképes egységek.
Hiába jobb tehát az arkangyal, ha a másiknak már van vagy tíz behemótja, te meg a mérhetetlen anyagigény miatt ott állsz, hogy lenne kit felvenni, de nincs miből! A toweres egy hajszállal könnyebb helyzetben van, neki besegít a resource siló. Mágiát meg végképp nem tudsz fejleszteni, mert az összes anyag elment az angyalokra :( . Ha ezt még megfejelem azzal, hogy sem a lovas, sem a griff nem épp az olcsóságáról ismert(ezeket érdemes ugye használni, szerintem), akkor a helyzet nem épp bíztató...
Szép nagy mappon más a helyzet, ott kijön az arkangyal fölénye. Megjegyzem, nálam a castle akkor értékelődött le, amikor jött az a csúcs ötlete a 3do-nak, hogy ugyan az arkangyal kerüljön már 3 gembe is :evil: ! Azóta már nem alkotok elválaszhatatlan párost Tyris-el. Na persze sárkány ellen sárányfű: infernó ellen még mndíg az egyik legjobb vár, valahogy kompenzálni kell az Acrh Devil gyorsaságát!

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 07 hétf., 23:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Nekem pl. diplomacy az egyik kedvenc tulajdonságom, ha a gazdátlan seregek hozzám átállnak, mindig tudok velük mit kezdeni (vagy nem fogadom el őket, azt' kész). A tower lényei nem rosszak, csak baromi sebezhetők, míg pl. a gorgon és társai elég sokáig bírják a csapásokat.
De végülis az a stratégia lényege, hogy pl. a lények gyengeségét a hős tudajdonságával ellensúlyozzuk, vagy fordítva. Arra is jó ez a fórum, hogy mindenki mond kis trükköket, amelyek segítenek abban, hogy a "random" legyen a kedvenc várunk, és nem azért, mert mindegyikben egyformán szarok vagyunk :lol: , sőt!
Ja, hősök és tulajdonságaik: nekem fontos a wisdom, a logistics, többi esetileg változó.

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 9:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
yc: elhiheted, hogy a játék közepétől nem állok neki chain lightningozgatni. :lol: De a játék elején igen jól jön az. Amúgy tényleg kafa pályákat soroltál föl a topicodban! Egy-kettő ismerős:)

Nekem amúgy a kedven tulajdonságaim:
3-ban: logistic, earth magic, air magic a többi pályafüggő!
4-ben a helyzet már nem olyan egyszerű: Általában: 2 varázsló ordermagic-el, +az egyiknek tactic, a másiknak Scouting. Nem árt még a combat de csak a hp miatt. A tobbi opcionális és pályafüggő. Nyilván necroval necromancyra gyúrok, mert a legjobb vámpir az ingyen vámpír. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 13:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Zed : asszem a wisdomot kihagytad :wink:
secondary skilleknek tényleg jok,mármint a logistics,earth magic de én pl szeretem az expert berserket és frenzy-t is,igy nem árt a fire magic sem,meg irtam hogy angyal clone igy nem maradhat ki a water magic sem ! Egyébként igaz hogy nagyban pályafüggö,ahogy alegjobb vártipus sem, "drágább" várakat inkább a nagyobb pályákon,meg ahol több bánya van,ott érdemes válsztani,s tény hogy a castle nem olcso ! :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség