Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Melyik a kedvenc várad?
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 31 hétf., 9:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Ezt a topicot azért nyitom, mert nekem ez a haveri körömben örök vitatéma...

A 4-ben magasan a legjobb az Order.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 31 hétf., 13:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:45
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Pécs
Hy néked!

Nos, ez már igen régi téma. Erről nem érdemes vitázni, kinek melyik tetszik jobban. :!:
Ha engem kérdezel én inkább a Preserve és az Asylum mellet vagyok(Nature and Chaos)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 31 hétf., 15:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Egyet értek Kankával. Mindegyik várnak megva a maga előnye, hátránya és varázsa.
Például én a Necro várral heroes3-ban nemtudok játszani. Valahogy nagyon nemáll közel hozzám, pedig sokan kedvelik tudtommal...
Ami az ordert illeti ténleg nagyon kellemetlen tud lenni mikor ellene kell harcolni, de az elején még az sem olyan vészes szerintem mikorra meg kikupálódik nagyon izmosá addigra a többi vár képviselői is kifejlődnek és megvan az ellenszerük a varázslatok lennen. Félre ne értsetek nemaztmodom, hogy **** az order:) csak nemannyira vészes mint amilyennek tünik.
Ami engen illet én az Élet és Barbár várat kedvelem a legjobban a heroes4-ben. A háromban meg Castle és Dungeon párti vagyok:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 31 hétf., 21:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:29
Hozzászólások: 12
Én is azzal értek egyet, hogy mindegyik vár jó és rossz valamiben. Ezért én azt mondom, hogy a legjobb vár a 2-ben, 3-ban és a 4-ben is a random (a H1-ben nem is volt más csak random :)) én mindegyik vártípusnál ugyanolyan béna vagyok :)

_________________
"Lenni, vagy nem lenni?" >)
Bucser the BIG BUTCHER


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 01 kedd, 0:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Én Farkassal együttérzek a hármasbeli necrovárral kapcsolatban; én sem tudok vele játszani, inkább a castle-t és a rampartot kedvelem. A néggyel alig tudok játszani, nem viszi a gépem, de ha mégis, akkor a life és az order csapat a nyerő. Viszont a barbár várat nem csípem, Farkassal ellentétben, én ugyanis szenvedek a varázslatok nélkül, :cry: és nem tartom elegendő kárpótlásnak azt az izét (nem jut eszembe a neve), amitől 50%-kal több teremtmény képződik. :roll:

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 01 kedd, 9:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Abban mindenképpen igazatok van, hogy minden várnak megvan a szépsége, előnye, hátránya. Az biztosss (Szalacsi :) ), hogy erősen pályafüggő. Viszont én összeségében mégiscsak ragaszkodom az orderhez. Mass slow, teleport, hipnózis, blid... + vártámadáskor 60-100 genie-vel imagekat csinálok a legbrutálabb egységből. Jóformán veszteség nélkül beveszek akármilyen várat.

Heroes 3 necromancer vár. Szerintem is használhatatlan. A 4-ben a bonedragon viszont tuti.

Sőt multiban a treasuri... A spanom a 7. nap átküldi a lóvét. Megvan 10% aztán osztonzunk a hasznon. Persze csak ember játékosokkal műkszik.
Hot seat-ben az egyik félnek mindenképpen érdemes.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 01 kedd, 22:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Üdv all! Szóval h3: tower, rampart, castle, dungeon így ebben a sorrendben.
Saját véleményem, hogy nincs legjobb vár, max kedvenc :? ... A készítők szerencsére nagyon odafigyeltek az egyensúlyra.
A nekró vár... Hát igen, a nekrók ellen gyakori kifogás, hogy nincs morál és nem lehet erős, más helyről származó kereatúrákkal higítani a sereget :( . Na de hogy gyenge, azt csak az hiszi, aki nem igen próbál (T)vele játszani. Épp elég megnyúvasztani egy vámpír lordokkal telepakolt neró hőst, de éppenséggel a "gyengusz" bonedragon hp felező skílje elég brutális :twisted: . Na és ott a dread knight amely az egyik legerősebb level 6 monsztra. És akkor nem ejtettem szót a lich-ről vagy az ingyenes sketon légiokról vagy épp a mágia immunitásokról :!:
Akkor is szívesen veszem egy szabad nekró vár felbukkanását, ha épp castle-val vagyok. Pár tucat vámpír lord meg dread knight a kedvenc szöszim seregébe, plussz az arkangyalok és nem sok van, aki megállít.
Szóval egész addíg biztos lenézed a nekrókat amíg valaki fel nem pofoz velük :wink:

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 02 szer., 8:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Visszatérve a h3 necro várhoz: Jobban belegondolva volt olyan pálya, amit a necro várral tudtam csak végigvinni. Egy helyre kellett eljutni, amit 9999-esével álló archangyalok öriztek. A Shadow-val játszottam így összeraktam a lich csináló artifactot, volt kb. 100000 lich. Azzal adtam nekik...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 02 szer., 10:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:02
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!
Csatlakoznék Géza necros véleményéhez. Az igaz, hogy nincs moráljuk a necros csapatoknak, de így negatív sem lehet, szóval így biztosan nem maradnak ki egyik körből sem. Meg hát ott a másik oldal, ha morál nincs lehet kombinálni a szerencsével. Mondjuk, pl. a Dread Knight kétszeres sebzésére rájön egy szerencse, ami így már négyszeres lesz, ami már elég szép 8) . Azt is a szemükre lehet vetni, hogy a csontváz és a zombi nem a sebességéről híres, de ezt egy expert Haste-vel meg lehet oldani. A többi "extráról" ne is beszéljünk. Betegítés, életszívás, stb. A szellemsárkány speckója mellé még ott van az is, hogy pl. egy titán vagy arkangyal árához képest elég vicces. Amint azt látjátok, a Necro a személyes kedvencem :D , de a többiekkel is nagyon jól lehet küzdeni.

Hello! Gabi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 02 szer., 10:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Lehet páran félreértettek engem. Én nem azt mondom, hogy a nreco gyenge, hanem, hogy nemtudok vele játszani. És ellene is utálok csatázni, mert mindig rendesen megszivat. A nerco egységek azok amiket nemtudtam úgy leverni, hogy nelett volna veszteségem. Ezt minden más vár seregei ellen gond nélkül megoldottam természetesen ugyanazon sereggel.
És itt halkan megjegyezném, hogy a 4-ben se valami kellemes ellenük harcolni:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 02 szer., 13:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
necro forever... Thant forever... animate dead forever :)
:evil:

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 02 szer., 17:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:45
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Pécs
Hy!

Nem vagy egy kicsit halál mániás Credo? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 02 szer., 22:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Nem azért mondom, de szerintem a Necroprolis "szuperextrás" egységeivel (Vampir Lord, Dread Knight) csak a Tower varázslói vehetik fel a versenyt.
Nem bírok hőst elképzelni expert earth, air és fire magic nélkül. A 16 spell-ért 1200-at sebző Chain Lightning igen hatásos.(Spell power-rel és egyebekkel felturbózva)

4x nagyobb sereget le lehet győzni különböző varázslatkombinációval.A
Blind(az ellenfélre) utáni Resurrection-nal komoly veszteség nélkül meg lehet úszni egy komoly csatát.

Az én kedvencem a TOWER! :D (gondolom kiderült).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 03 csüt., 6:59 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 13:35
Hozzászólások: 47
Úgy látom necro vár azért igen népszerű, még a 3-ban is. Ez is a játék nagyságát jellemzi. Mindenkinek más és más jön be. Viszont:

Olyan személyről viszont tényleg nem tudok, akinek a 3-ban lévő hidrás vár a kedvence... (A nevét sem tudom)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 03 csüt., 8:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Fortress...
A mighty gorgon és a chaos hydra elég ütős kis egység, főleg a gorgonok másodlagos képessége miatt :)
Egyébként szerintem kicsit gyengére sikerültek a Fortress lényei; a beléjük ölt anyaghoz és pénzhez viszonyitva.
Személy szerint nem nagyon szeretek olyan várral játszani, ahol a magic guild max. 3. szintü lehet. (Na jó, az ancient behemoth kedvéért néha feladom a +2 szintet :D :D :D .)
Nálam a Rampart és a Dungeon viszi a pálmát. Bár egyik se a legolcsóbb vártípus. Olyan középkategóriások.
No meg a sárkányok ugyi :lol:

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 03 csüt., 9:11 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:02
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv Mindenki!
Szerintem a Fortressnek nem is a lényei a gyengéje (mert azért van ott mivel aratni :D ), hanem tényleg a varázslatok. Jártam már úgy, hogy az ellenfélnek megvoltak a jó kis Fly/Dimension Door/Town Portal varázslatai, és nem az volt a gond, hogy nem tudtam volna elverni, hanem nem értem utól. 10-20 körön keresztül szaladgálni a másik után, az elég unalmas. Ha van semleges vár a pályán, lehet reménykedni, de nekem soha nem jött be. Marad a Logistic és a Pathfindig. Mindenkinek jó, de a Fortress/Strongholdnak kötelező :) . De mondjuk egy Fortress Stronghold elleni csata már elég szép 8) . Lehet hentelni :) . Róluk ennyit, Necro forever !

Gabi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 03 csüt., 12:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
azért én szeretem a fortresst is... a wyvern poisonja nem rossz... a lizardból kell 5-600 db...baziliszk nagyon sirály... tipikus mass haste oszt ütünk vár...:) de amúgy igen, nagyon halál mániás vagyok... csak mióta a szobatársam knighttal túl simán leverte a vampire lordjaimat, azóta kicsit finomabban nézem... :) (persze neki vagy hat vára volt, nekem meg csak kettő volt necros....)

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 03 csüt., 19:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Valóban, a Fortress nem tartozik az emberek (és a saját kedvenceim)közé. Igazábol a Mighty Gorgon emelkedik a többi lény fölé, de a többi szóra sem érdemes. Talán még a Chaos Hidra, de ő túl későn érkezik és rettentően lassú.A Wyvern-eket túl hamar megölik.A Lizardok nagyon gyengék(szerintem a leggyengébbek) a lövők közül. A Baziliszk meg mire lép kettőt a csatának vége...... :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 03 csüt., 19:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:29
Hozzászólások: 12
Nekem a 2 unaktestvéreimnek pont a Fortress és a Stronghold a kedvencük :)

_________________
"Lenni, vagy nem lenni?" >)
Bucser the BIG BUTCHER


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 04 pén., 9:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 16:15
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

A Castle-ről még nem esett szó.
A játék elején a marksman-al lelövöldözöl mindenkit, a végén meg az arkangyalnak nincs ellenfele.
A knight hősök: nagy attack/defense pontszám, de a winsdom és földmágia beválasztásával a legjobb varázslatokat is kezelik. (slow, town portal, resurreciton)
Felépíted a világítótornyot, megveszed Sylviát, a vízen te vagy az úr.

üdv: Joe


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség