Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 aug. 13 kedd, 19:35 

Csatlakozott: 2013 aug. 13 kedd, 18:14
Hozzászólások: 2
Szerintem a heroes 6ban az inferno vár a legjobb,az 5ben pedig a mágus vár


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 szept. 03 kedd, 15:19 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 26 szer., 6:19
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Pilisszentkereszt
Heroes I. Húu az nagyon rég volt.
Heroes II. Wizzard
Heroes III. Conflux

A Conflux tudom hogy nem a legerősebb vár, de mégis a kedvencem, bár a Castle és a Rampart is nagyon bejön. Azt szeretem a Confluxba, hogy a játék elején gyorsan lehet vele fejlődni. Az 1-es egységre nem ütnek vissza 2-es és 3-as egység is lő, így szinte veszteség nélkül lehet a játék elején a semleges csapatokat legyőzni, főleg ha bányáról van szó. Jó esetben hamar megvan a tűzmadár, nem drágák az egységek, tudnak varázsolni az elementálok.

Mire a towerben kivejleszteném a titánt, addigra eltelik egy rakás idő, és addig a Confluxxal és a főnixxel már lehet aprítani. Persze az idő mégis a tower várnak kedvez, ha már minden kivan fejlesztve, akkor már nehéz a confluxxal bevenni. A conflux várban az artifact vevő épület is nagyon jó, főleg ha már van elég bánya. Amikor már van elég nyersanyag, és artifact, akkor már könnyű várakat foglalni, és ott már lehet fejleszteni ütősebb egységeket is, sárkányokat, titánt, arkangyalt.

Hát be kell vallanom a többi heroes nekem nem jött be, nem hoz lázba.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára InteGrál Játék 2014 szept. 29 hétf., 17:31-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 szept. 07 szomb., 11:59 

Csatlakozott: 2013 jún. 10 hétf., 19:03
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Győr
H3: Nekem a kedvenc váram a Rampart. A centaur szerintem a játék legjobb alapegysége, főleg fejlesztve nem is kell belőlük több száz, hogy hasznukat vegyük. A dwarf szintjéhez képest ****** szívós egység, a zombiekat simán veri, nem is beszélve a mágiaellenállásáról. Az elfek hamar hullanak, viszont nálam az AI sose szokott rámászni, szóval lehet velük aprítani. Sajnos a pegazusaimat imádja. :? A dendroidoknak inkább a nagy csatákban veszem hasznát, főleg a nagy védőerejük miatt. Az unikornis is szuper, főleg fejlesztve tápos nagyon. A green-gold dragon pedig... :D Könnyű is velük az építkezés, főleg a játék elején, és nem is annyira drágák a lények többsége. Rampart hőssel nálam mindig előtérben van a magic resistance (minél hamarabb feltolom expertre, így már a fejlesztett dwarfnak 60%, a war unicornnak 40% a mágiaellenállása), a tactits (berakom a lényeket az unicorn mellé, szóval magic hős ellen nagyon szivatósok leszünk, dwarfnak szinte már teljes mágiaimmunítása van :D), illetve az air magic.
Emellett bírom a nekromantákat, de nálunk kötelező az earth magic szerintem, illetve a barbárokat, bár nagyon könnyen hullanak az egységei. Nem azt mondom, hogy ezek a legjobbak, de nálam ez a 3 a favorit. :) :D

_________________
Ηa döntened kell, az is döntés, ha úgy döntesz, hogy nem döntesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 dec. 29 vas., 18:52 
Avatar

Csatlakozott: 2013 dec. 28 szomb., 21:58
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Kaposvár
nekem a heroes 1-ben a barbarian,a 2-ben a wizard,a 3-ban a stronghold


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 464 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség