Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 448 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 04 szer., 23:27 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
Annyira nem sok, ha kevés sereget viszek magammal. A sárkányokat hamar le kell darálni, utána clone, berserk, és resu ezerrel.
edit: saját várfalak is ledöntöm, hogy tudjam vakítani :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 04 szer., 23:41 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Idézet:
edit: saját várfalak is ledöntöm, hogy tudjam vakítani


Ezt nem értettem most :roll:
Ahhoz, hogy vakíthass, nem kell várfalat zúzni.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 05 csüt., 0:01 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
Igazad van, fáradt vagyok. Azt akartam írni, hogy az összes lénye vakításához (hogy a hős se jöhessen) le kell szedni az arrow towereket, különben kapom majd az implót és áldozást a nyakamba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 05 csüt., 4:22 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
Mit jelent a "kb veszteség nélkül"? Buktam a 33 arch maget, a rust dragont meg a dragon flyokat (416 db), ez idáig gondolom rendben van.
Buktam 836 wywernt (maradt 38 db) meg 230 hidrát (maradt 136 db), az sok? kb 30 hidrát meg tudtam volna menteni még, ha kivárom a párezer kört, míg a torony lelő mindent és nem nyomok cloneokat :) Sajnos szétverték az ammo cartot, egyébként erre nem lett volna szükség.
A felállás amúgy 1770 GE, 874 wywern m, 33 arch m, 1 rust, 416 dragon fly, 366 c hydra, 962 m gorgon.
Első körben forgetfulness, rust üti a goldot. Gold üti a hidrákat. Dragon flyok szétverik a katapultot, pegazusok ütik a dragon flyokat, hidra beáll az elfek elé, archok az ammo cart alá. mindenki más üti a goldokat. Köv körben vakítás a pegasusra és mindenki a goldokat üti. Mire a goldokat levertem, maradtak a gorgonok és az elfek (vakítva).
Utána berserk a pacikra, azok ütik a törpéket és innentől a gép folyton resut nyom erre a kettő egységre. Ha nagyjából visszanyerte őket, berserk a pacikra megint. Esetleg antimagic a gorgonokra. Így elérhető, hogy a gép elhasználja az összes manáját kb 3-4 berserk áráért (szerintem jobb, mint beengedni a gyalogosait). Innen kezdve resu arra, aki fontos, slow, bless, az 1770 elf gyorsan lelövi először az elfeket, aztán a pegazusokat, aztán a többit.
Még kipróbálom majd a behemótokkal is, hátha úgy jobb lesz.
Szerk: kipróbáltam, sokkal rosszabb :)

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 05 csüt., 13:22 

Csatlakozott: 2012 jan. 05 csüt., 13:14
Hozzászólások: 2
Szeretném megkérdezni,hogy lehet teleportálni egyik várból a másikba,mert nekem ez valahogy nem megy.Megépítettem a teleportot a várba,de nem jövök rá,hogy lehet az egyikből a másikba?!!Jah és a Heroes VI-ról van szó.Köszönöm a gyors választ:-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 05 csüt., 16:10 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
szamika76 írta:
Szeretném megkérdezni,hogy lehet teleportálni egyik várból a másikba,mert nekem ez valahogy nem megy.Megépítettem a teleportot a várba,de nem jövök rá,hogy lehet az egyikből a másikba?!!Jah és a Heroes VI-ról van szó.Köszönöm a gyors választ:-)


Szia!

Alap teleportálás: legyen megfelelő lépésed az adott körben, a hősödet kijelölöd egy olyan várban, amelyben fel van építve a teleport épület 1. szintje, megnyitod a varázskönyvét és elérhető lesz a teleport varázslat. Ráklikkelsz, aztán a térképen megkeresed azt a várat, ahova el szeretnél jutni gyorsan. A bejáratához irányítsd az egérmutatódat és ott át kell változzon egy varázsjellé, klikkelsz egyet és már oda is ugrik. Ennyi.

Fontos, olyan várból és erődből nem tudsz átteleportálni másik várba, ahol nincs kiépítve a teleport épület. Viszont a teleporttal rendelkező várból bármelyik saját váradhoz elteleportálhatsz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 05 csüt., 17:20 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
adam771220 írta:
Mit jelent a "kb veszteség nélkül"? Buktam a 33 arch maget, a rust dragont meg a dragon flyokat (416 db), ez idáig gondolom rendben van.
Buktam 836 wywernt (maradt 38 db) meg 230 hidrát (maradt 136 db), az sok? kb 30 hidrát meg tudtam volna menteni még, ha kivárom a párezer kört, míg a torony lelő mindent és nem nyomok cloneokat :)

Köszönöm! Ennél kisebb veszteséggel kell megcsinálni, szerintem már menni fog. (Ezt csak olvastam a pályáról, eddig csak így működött a dolog.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 05 csüt., 22:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 15:25
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Elkezdtem csinálni egy pályát, de amikor be akarom tölteni a file-t ezt írja ki: The file may be corrupted, file version unsupported or you are trying to load the map from outside (Game installation folder)/ Maps folder.
Meg lehet valahogy nyitni, vagy újra kell kezdenem? :?

Elkezdtem egy újat nemrég, de mentését nem hajlandó megnyitni, mindig van valami baja :( :x

Üdv: Orin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 09 hétf., 13:52 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Orin: Milyen típusú a pályád és a játékod? (h3 alap + wog / Sod / AB)

Valaki tudna nekem segíteni a hamachi telepítésével?
Routert használok és nem szeretném, ha kilőné a netemet vagy a hálózatomat.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 09 hétf., 15:58 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 15:25
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
H5 Tribes of the East, de az alapjátéknál sem és a HoF-nál sem mükszik a single pálya készítés, csak a multi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 17 kedd, 20:09 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Mivel topicot még nem találtam erre a témára, ezért itt kérdezném meg:

A hírekben írt facebook nevet csak személyként találtam meg, nem csoportként, az lesz az? :roll: Az útbaigazítást köszönöm előre is. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 17 kedd, 22:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Mivel topicot még nem találtam erre a témára, ezért itt kérdezném meg:

A hírekben írt facebook nevet csak személyként találtam meg, nem csoportként, az lesz az? :roll: Az útbaigazítást köszönöm előre is. :wink:


Üdv Bátor Harcosok!

Igen, az lesz az... :wink: Olvasd el a bemutatkozó szöveget, ha bizonytalan vagy! :wink: Onnan egyértelmű lesz! :P Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 18 szer., 2:44 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Vologya írta:
HUNLorcs írta:
Mivel topicot még nem találtam erre a témára, ezért itt kérdezném meg:

A hírekben írt facebook nevet csak személyként találtam meg, nem csoportként, az lesz az? :roll: Az útbaigazítást köszönöm előre is. :wink:


Üdv Bátor Harcosok!

Igen, az lesz az... :wink: Olvasd el a bemutatkozó szöveget, ha bizonytalan vagy! :wink: Onnan egyértelmű lesz! :P Baráti üdv!


Ok, köszi. :wink:

És am csoportként nem lesz létrehozva? :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 18 szer., 10:21 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én már bejelöltem ismerősként :wink:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 18 szer., 14:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Vologya írta:
HUNLorcs írta:
Mivel topicot még nem találtam erre a témára, ezért itt kérdezném meg:

A hírekben írt facebook nevet csak személyként találtam meg, nem csoportként, az lesz az? :roll: Az útbaigazítást köszönöm előre is. :wink:


Üdv Bátor Harcosok!

Igen, az lesz az... :wink: Olvasd el a bemutatkozó szöveget, ha bizonytalan vagy! :wink: Onnan egyértelmű lesz! :P Baráti üdv!


Ok, köszi. :wink:

És am csoportként nem lesz létrehozva? :)


Üdv Bátor Harcosok!

Nem tervezem, de ki tudja, hogy mit hoz a jövő! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: magyarosítás
HozzászólásElküldve: 2012 feb. 05 vas., 12:42 

Csatlakozott: 2012 feb. 03 pén., 21:54
Hozzászólások: 1
Hello

Már régi játékos vagyok.Most beszereztem egy H3 completet és szeretném magyarosítani.Mit töltsek le hozzá? Probálgattam már pár magyarosítást de nem sikerült.Mit ajánlotok? Köszönöm előre is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: magyarosítás
HozzászólásElküldve: 2012 feb. 06 hétf., 12:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dala írta:
Hello

Már régi játékos vagyok.Most beszereztem egy H3 completet és szeretném magyarosítani.Mit töltsek le hozzá? Probálgattam már pár magyarosítást de nem sikerült.Mit ajánlotok? Köszönöm előre is.


Üdv Bátor Harcosok!

H3 Complete-hez teljes magyarítás nincs. Javaslom a bal oldali menüből töltsd le a H3 Shadow of Death magyarítást, így az Armageddon's Blade kampányon kívül minden magyar lesz a H3 Complete verziódban. Ennél jobbat nem tudok javasolni, ugyanis nincs... :roll: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 feb. 07 kedd, 23:14 

Csatlakozott: 2010 szept. 29 szer., 13:25
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Lehet hogy nálam van a baj,ha pályát akarod letölteni akkor egy:letöltés.php nevű fájlt tölt le.Már régóta töltök innen pályákat de eddig semmi gond nem volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 feb. 08 szer., 23:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Ezt pontosan melyik rész pályájánál tapasztalod :?:

Szerk.: a hiba ki lett javítva Gepy által, köszi hogy szóltál :wink:

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trunks 2012 feb. 10 pén., 22:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 feb. 09 csüt., 12:20 
Avatar

Csatlakozott: 2012 feb. 09 csüt., 12:13
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Heroes 2-őt szeretném magyarosítani...Windows 7-em van 32-bites a játék fut rajta szépen viszont a magyarosítás nem működik.Van valami ötletetek?Előre is megköszöntem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 448 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség