Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 448 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 ápr. 26 pén., 22:48 

Csatlakozott: 2013 márc. 23 szomb., 14:36
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Cegléd
Igen, azt is próbáltam, hogy mind a 4-7nek különféle egységnek kell lennie (még csak nem is csak átépítettnek és simának, mert az is egynek számíthat), mégse ment.. Én úgy próbáltam mindig, hogy pl. hogy van ellenséges hős (pl. A Cate-es kampány // szellemsárkány a végén vagy mi az, már rég volt..), ami nem mozdul, csak elállja az utat, és nem nő az egységek létszáma az idő előrehaladtával.. Na ott a legvégén vártam, húztam egy irgalmatlan sereget, továbbnyomogatással, hasítással, durva morál bónusszal stb., neki mentem, és gyakorlatilag 1 kör alatt vérfürdőt rendeztem, mégis semmi.. Majd még tesztelek, de szerintem nálam valami gigszer van.. Érdekelne még, hogy pl a nyerj 5/25/100 csatát egymás után, pl mindenkinek újraindul minden mapon? (kiv. ha a 100 kell épp, de vm miatt megszakadt a sorozat, akkor az hiányzik csak, amíg meg nem lesz, addig nem indul újra az 5/25 új mapon, de aztán megint..).
7 ellenséges lény pipa, 1 kör pipa, achievement failed.
A visszaütős is alig akart meglenni, mert ugye 7ből, min 2 íjász, és hiába öltem meg mindenki mást visszaütéssel (irgalmatlan sereg újfent, aztán kerítettem be mind a két íjászt az összes + idézett egységeimmel, hogy ne tudjanak mozogni, közelharcban támadjanak, én meg visszaütéssel megöljem őket; amikor már alig voltak, vagy 30 körön át waitet nyomtak. Na mondom király. Komolyan iszonyat sokáig kolbászoltam, meg minden mire nekem jött. Itt lehet az volt, h nagy volt a sereg, és "befosott" a gép, de akkor is.. Miután vagy 30-40körig gyengített a hős, még akkor is erős voltam, mire megütött. Meg olyat is csináltam, hogy úgy kerítettem be, hogy tudjon mozogni, de mellé áltam vkivel, és lőni így nem tudott. Na akkor húzta fel végre magát és mozogva kipécézett vkit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: shades of darkness kiegészítő
HozzászólásElküldve: 2013 ápr. 27 szomb., 20:38 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
Nem tudja valaki véletlen, az új kiegészítő tartalmazni fogja a már eddig megjelent dlc-ket is? Vagy aki mindjárt az elején megvette a heroes alapot, az vegye meg dlc-t is külön meg ezt is?! Nem annyira a pénz a zavaró ebben hanem az elv ahogyan a leghűségesebb rajongókat húzzák meg pont... Azt már meg se kellene említenem hogy tartalmilag, frakciószámban is óriási a visszaesés.

Mindegy, várom az esetleges köveket és méginkább a választ. Baráti üdvözlet mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 02 csüt., 21:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Abel

Belépett: 2013 Máj 02
Hozzászólások: 2
Város: Budapest

Hozzászólás elküldve: 2013 Máj 02 Cs, 19:45:57
Hozzászólás tárgya: Help! :)



Sziasztok! Én még új vagyok, tudtok segíteni? Például, hol lehet letölteni térképeket, láttam valahol, és tök jók vannak...
Gratulálok a készítőnek és a kitalálónak, nagy ötlet volt...

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 02 csüt., 22:34 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Térképeket, de mihez?
Heroes I, II, III, IV, V, esetleg VI?

Itt a honlapon is lehet, vagy a Maps4Heroes.com oldalon (ez a legnagyobb és leghíresebb gyűjtemény) vagy csak beírod Google-be, hogy Heroes térképek letöltés, és kapsz kb 50 millió találatot. Lehet csemegézni! :)

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: dinasztia állatok
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 04 szomb., 15:37 
Avatar

Csatlakozott: 2012 jan. 11 szer., 8:28
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!:) Lehet hogy, hülye a kérdés. Heroes6-ban nem tudom alkalmazni a kis dinasztia állatkáim. Próbáltam a dinasztiában hozzá rendelni a hőseimhez őket. Viszont amikor elindítom bármelyik hivatalos nagy kampányt nincsenek benne!:(( Pedig a vihar madár nem lenne rossz! Vagy csak multiban működik a dolog? Illetve hogy, igaz-e a hír hogy a 4. és 5. dinasztia slotot a Shades of darkness-el, ill. azon belül lehet majd fel oldani? Előre is köszönöm!:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 04 szomb., 17:47 
Avatar

Csatlakozott: 2013 máj. 02 csüt., 19:33
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Budapest
ElderOne írta:
Térképeket, de mihez?
Heroes I, II, III, IV, V, esetleg VI?

Itt a honlapon is lehet, vagy a Maps4Heroes.com oldalon (ez a legnagyobb és leghíresebb gyűjtemény) vagy csak beírod Google-be, hogy Heroes térképek letöltés, és kapsz kb 50 millió találatot. Lehet csemegézni! :)


Igen, heroes IV térkép... Innen le is lehet tölteni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 04 szomb., 18:08 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Persze!

Ha megnyitod a főoldalt, ott van bal oldalt, hogy Heroes 4 Térképek. Arra katt, és lehet válogatni. A térképek alatt meg ott a letöltés gomb.

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 04 szomb., 20:09 
Avatar

Csatlakozott: 2013 máj. 02 csüt., 19:33
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Budapest
ElderOne írta:
Persze!

Ha megnyitod a főoldalt, ott van bal oldalt, hogy Heroes 4 Térképek. Arra katt, és lehet válogatni. A térképek alatt meg ott a letöltés gomb.


Igen, és kijön, hogy "megnyitotta a következőt" stb. stb. és fölkínálja, hogy megnyitás v. fájl mentése. Melyik? A fájl mentése? Az a helyzet, hogy nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz.. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 04 szomb., 20:54 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Naná, hogy fájl mentése. Mentés másként, aztán beállítod hova mented. A Heroes 4-hez azonban nem értek. De biztos ott is van valahol Maps könyvtár, ahova be kell tenni... :)

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: dinasztia állatok
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 04 szomb., 21:31 

Csatlakozott: 2013 márc. 23 szomb., 14:36
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Cegléd
Davidoff85 írta:
Sziasztok!:) Lehet hogy, hülye a kérdés. Heroes6-ban nem tudom alkalmazni a kis dinasztia állatkáim. Próbáltam a dinasztiában hozzá rendelni a hőseimhez őket. Viszont amikor elindítom bármelyik hivatalos nagy kampányt nincsenek benne!:(( Pedig a vihar madár nem lenne rossz! Vagy csak multiban működik a dolog? Illetve hogy, igaz-e a hír hogy a 4. és 5. dinasztia slotot a Shades of darkness-el, ill. azon belül lehet majd fel oldani? Előre is köszönöm!:)


Dinasztia állatok nem működnek kampány módban, kiv Crag Hacknél a madár, meg majd a Holló Sandro-nál, ha jól emlékszem (talán mind2 a 2. mapon csak, ahogy megszerzed őket..), mert azok nincsenek meg történet szerint, és gondolom ezek eldöntött dolgok, mint hogy hogyan halad a sztori tovább, pont mint amikor a vér vagy könny jártasság közül választasz. Mondjuk a dinasztia fegyvereknél meg mindent lehet, de azt meg utólag tudod babrálni a játékban. Kicsit fura, de ez van sajnos.
De máshol működnek a dinasztia állatok.. Talán még a Cate/Uriel-es kampányban is (amelyiknél ugye a kampány indíthatósága ugye attól függ, hogy vér vagy könny utat választottál a hősöddel.

Az 5. slot már ki van írva, mint megvehető bónusz 'Utovábbraismitudomén' pénzért (40-be kerül), így a 4. slot is biztos megvehető, szerintem az a dinasztia oltárnál lesz. Azokat az Ufizetőeszközöket, ugye azért kapod, hogyha teljesíted az UPlay-ben kiírt achievementeket, mint az alapjátékban az érd el a 2. dinasztia szintet, szerezd meg a Griffek kardját, stb..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 09 csüt., 13:12 

Csatlakozott: 2013 márc. 23 szomb., 14:36
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Cegléd
Nah, végre volt időm és kedvem játszani egyet az alappal, és örömmel tapasztalom, hogy javították a sorozattámadás 4-7 achievementeket, szóval ha valakinek eddig bugos volt mint nekem, akkor most próbálja, már gond nélkül megy.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 18 szomb., 19:48 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Sziasztok! Heroes 3-ban letöltöttem a jebus random templatet, itt viszont, bizonyos problémáim akadtak az elindításnál. Bemásoltam a szöveget a data fileba, ahová az interneten talált információ mutatta, viszont azt nem tudom hogy kell jebus pályát kreálni. Amennyiben tudtok segíteni, azt előre is megköszönném!

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 18 szomb., 21:01 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Hi
Csak akkor tudsz randomot kreálni, ha 3.2 vagy 4.0 van a gépeden.
A Data mappába bemásolod a jebus template-et(amit letöltöttél), majd átnevezed rmg.txt-re. Ezek után elindítod a heroes-t, new game, single scenario, majd katt a random-ra.
Hogy milyen beállításokkal ajánlott kreálni a mapot: no undeground, XL-es(vagy L-es map), 2-0-0 (hány játékos kell a mapra,stb...) , nem kell víz, strong monsters és 130%-on az igazi.
Ha ez mind megvan akkor azt hiszem a create-re kell nyomni, majd a scenario information-nél meg tudod nézni, tényleg jebus-t kreáltál-e.
Ha már legeneráltad a mapot, a heroes könyvtárad random_maps mappájában meg is nézheted.
Remélem tudtam segíteni.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 24 pén., 22:47 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Hát naggyából működik, köszi :)

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jún. 17 hétf., 10:26 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Segítség kellene !!!
Ma úgy gondoltam hogy felrakom a gépre újra Heroes 5 és szórakozok vele egy kicsit,nosztalgia.Silver Edituons van meg. D meghajtóra fel is ment szépen csak hogy mikor indítanám el nem indul, nem ír ki semmit az egér elkezd tölteni majd abba hagyja és mintha else indítottam volna a játékot...
Rendszergazdaként próbáltam úgy se ment.... Windows 7 van....
Ötlet ???

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jún. 17 hétf., 10:30 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Kompatibilitás módot állítsd vissza xp-re, esetleg az megoldhatja.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jún. 17 hétf., 20:32 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
köszi így működik :D

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jún. 25 kedd, 10:06 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 15:25
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

A napokban beszereztem a Heroes 6 Complete Editiont, és hallottam, h fel lehet patchelni manuálisan a hivatalos oldalról. Na ez nem sikerül, mert azt hiszi a patchprógram, h még nincsen telepítve a Shades of Darkness. Valaki tudna segíteni, hogyan lehetne mégis feljavítani a játékot?

Orin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jún. 26 szer., 9:43 

Csatlakozott: 2013 máj. 25 szomb., 14:53
Hozzászólások: 26
Tisztelt játékosok A KÖVETKEZŐ a problémám Dinasztia statisztikáim Közt van olyan, hogy Dinasztia pont szerzés és elköltés ÉN szereztem 22045 Dinasztia pontot elköltöttem 11600 dinasztiapontot meg Kellett Volna maradnia 10345 Dinasztia pontnak a statisztika szerint. DE ezzel ellentétben a játékomon belül Akar megszerzek tapasztalati pontokat Akar NEM, Mindig -1 ponton meg állt se le se FEL, ERRE kérnék valami segítséget Mert sajna nem haladok a játékkal. ELŐRE IS Köszönöm Endrédi JÁNOS HEROES 6 rol van szó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jún. 26 szer., 11:33 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Orin írta:
Sziasztok!

A napokban beszereztem a Heroes 6 Complete Editiont, és hallottam, h fel lehet patchelni manuálisan a hivatalos oldalról. Na ez nem sikerül, mert azt hiszi a patchprógram, h még nincsen telepítve a Shades of Darkness. Valaki tudna segíteni, hogyan lehetne mégis feljavítani a játékot?

Orin


http://patchelj.hu/lista/Heroes_of_Might_and_Magic/Might_%2526_Magic_Heroes_VI

Itt megtalálod az összes patchet.

Bic


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 448 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség