Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 448 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jún. 26 szer., 13:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 15:25
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
kiki írta:


szia, letöltöttem és megpróbáltam futtatni, most viszont néhány fájlt korruptnak talált, viszont azt nem írta ki melyeket :(
van vmi tipped mi lehet a gond, mert már újraraktam többször is a játékot, de nem mükszik

üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 17 szer., 11:25 

Csatlakozott: 2011 ápr. 18 hétf., 13:27
Hozzászólások: 28
Üdv.

Most látom, hogy azonos árban van ez a két csomag (19,49€):
- Heroes 6 Gold (H6+Pirates of the Savage Sea Adventure Pack+Danse Macabre Adventure Pack)
- Heroes VI Shades of Darkness

Utóbbi ha jól tudom, akkor fut az alapjáték nélkül is. Kérdésem az lenne, hogy ha csak utóbbit veszem meg, akkor gondolom egy csomó mindent viszont nem kapok meg, ami az alapjátékban viszont benne van, ugye?

Illetve mennyi mindenről maradok le, ha csak az utóbbit veszem meg? Megéri a Gold csomagot is megvenni (mert először azt néztem ki)?

Köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 17 szer., 19:01 

Csatlakozott: 2013 júl. 17 szer., 18:32
Hozzászólások: 3
Sziasztok! Új felhasználóként regisztráltam az oldalra. Végigjátszottam a H3M pályáit, a 4-et kihagytam, a HOMM5-t szintén végig toltam kiegészítőkkel együtt, igaz egyiket sem online,csak otthon,saját szórakoztatásomra. A Heroes VI-t előrendeléssel sikerült beszereznem. Mivel külföldön élek és dolgozom, így a Heroes VI kiegészítőit (Danse Macabre, Pirates of the Savage Sea és Shades of darkness) egy hete, otthoni tartózkodásom alatt tudtam megvásárolni. Mivel volt már VI-os account-om, így simának gondoltam a telepítést. De: hazaérkezvén a laptop-om tönkre ment,így arról töröltem az account-ot és az alapjátékot is, majd az ujonnan vásárolt gépre tettem fel mindent. Sikerült is,viszont az alapjátékot nem sikerült aktiválnom,mivel azt írja ki nekem,hogy egy másik felhasználó már használja ezt a termékkódot, ami gondolom szintén én vagyok:/ Ötletetek van,hogy mi a teendő? Mert megköszönném nagyon!:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 17 szer., 19:03 

Csatlakozott: 2013 júl. 17 szer., 18:32
Hozzászólások: 3
Sziasztok! Új felhasználóként regisztráltam az oldalra. Végigjátszottam a H3M pályáit, a 4-et kihagytam, a HOMM5-t szintén végig toltam kiegészítőkkel együtt, igaz egyiket sem online,csak otthon,saját szórakoztatásomra. A Heroes VI-t előrendeléssel sikerült beszereznem. Mivel külföldön élek és dolgozom, így a Heroes VI kiegészítőit (Danse Macabre, Pirates of the Savage Sea és Shades of darkness) egy hete, otthoni tartózkodásom alatt tudtam megvásárolni. Mivel volt már VI-os account-om, így simának gondoltam a telepítést. De: hazaérkezvén a laptop-om tönkre ment,így arról töröltem az account-ot és az alapjátékot is, majd az ujonnan vásárolt gépre tettem fel mindent. Sikerült is,viszont az alapjátékot nem sikerült aktiválnom,mivel azt írja ki nekem,hogy egy másik felhasználó már használja ezt a termékkódot, ami gondolom szintén én vagyok:/ Ötletetek van,hogy mi a teendő? Mert megköszönném nagyon!:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 17 szer., 19:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Stella írta:
A Heroes VI-t előrendeléssel sikerült beszereznem. Mivel külföldön élek és dolgozom, így a Heroes VI kiegészítőit (Danse Macabre, Pirates of the Savage Sea és Shades of darkness) egy hete, otthoni tartózkodásom alatt tudtam megvásárolni. Mivel volt már VI-os account-om, így simának gondoltam a telepítést. De: hazaérkezvén a laptop-om tönkre ment,így arról töröltem az account-ot és az alapjátékot is, majd az ujonnan vásárolt gépre tettem fel mindent. Sikerült is,viszont az alapjátékot nem sikerült aktiválnom,mivel azt írja ki nekem,hogy egy másik felhasználó már használja ezt a termékkódot, ami gondolom szintén én vagyok:/ Ötletetek van,hogy mi a teendő? Mert megköszönném nagyon!:)


Szia! Elvileg már nem kell aktiválni, csak azzal a felhasználónévvel belépni a uPlay-be amire regisztráltad a Heroes VI-t :)

Üdv! Coradiel

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 17 szer., 19:04 

Csatlakozott: 2013 júl. 17 szer., 18:32
Hozzászólások: 3
Sziasztok! Új felhasználóként regisztráltam az oldalra. Végigjátszottam a H3M pályáit, a 4-et kihagytam, a HOMM5-t szintén végig toltam kiegészítőkkel együtt, igaz egyiket sem online,csak otthon,saját szórakoztatásomra. A Heroes VI-t előrendeléssel sikerült beszereznem. Mivel külföldön élek és dolgozom, így a Heroes VI kiegészítőit (Danse Macabre, Pirates of the Savage Sea és Shades of darkness) egy hete, otthoni tartózkodásom alatt tudtam megvásárolni. Mivel volt már VI-os account-om, így simának gondoltam a telepítést. De: hazaérkezvén a laptop-om tönkre ment,így arról töröltem az account-ot és az alapjátékot is, majd az ujonnan vásárolt gépre tettem fel mindent. Sikerült is,viszont az alapjátékot nem sikerült aktiválnom,mivel azt írja ki nekem,hogy egy másik felhasználó már használja ezt a termékkódot, ami gondolom szintén én vagyok:/ Ötletetek van,hogy mi a teendő? Mert megköszönném nagyon!:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 17 szer., 19:11 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Stella írta:
Sziasztok! Új felhasználóként regisztráltam az oldalra. Végigjátszottam a H3M pályáit, a 4-et kihagytam, a HOMM5-t szintén végig toltam kiegészítőkkel együtt, igaz egyiket sem online,csak otthon,saját szórakoztatásomra. A Heroes VI-t előrendeléssel sikerült beszereznem. Mivel külföldön élek és dolgozom, így a Heroes VI kiegészítőit (Danse Macabre, Pirates of the Savage Sea és Shades of darkness) egy hete, otthoni tartózkodásom alatt tudtam megvásárolni. Mivel volt már VI-os account-om, így simának gondoltam a telepítést. De: hazaérkezvén a laptop-om tönkre ment,így arról töröltem az account-ot és az alapjátékot is, majd az ujonnan vásárolt gépre tettem fel mindent. Sikerült is,viszont az alapjátékot nem sikerült aktiválnom,mivel azt írja ki nekem,hogy egy másik felhasználó már használja ezt a termékkódot, ami gondolom szintén én vagyok:/ Ötletetek van,hogy mi a teendő? Mert megköszönném nagyon!:)


Nekem is ez a problémám az alapjátékkal. Írni kell az Ubisoft supportjára, talán segítenek.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 18 csüt., 9:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
Jacamar írta:
Üdv.

Most látom, hogy azonos árban van ez a két csomag (19,49€):
- Heroes 6 Gold (H6+Pirates of the Savage Sea Adventure Pack+Danse Macabre Adventure Pack)
- Heroes VI Shades of Darkness

Utóbbi ha jól tudom, akkor fut az alapjáték nélkül is. Kérdésem az lenne, hogy ha csak utóbbit veszem meg, akkor gondolom egy csomó mindent viszont nem kapok meg, ami az alapjátékban viszont benne van, ugye?

Illetve mennyi mindenről maradok le, ha csak az utóbbit veszem meg? Megéri a Gold csomagot is megvenni (mert először azt néztem ki)?

Köszi


Létezik Might and Magic Heroes 6 Complete Edition is, ami az általad felsorolt összes játékot tartalmazza, és úgy átlagban 2000 Ft-tal drágább, mint a Shades of Darkness


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 szept. 19 csüt., 20:31 

Csatlakozott: 2013 szept. 19 csüt., 19:49
Hozzászólások: 1
Sziasztok!


A HOMM3 SoD kiegészítőjében van egy összerakható tárgy, ami a csata kezdetén különböző varázslatokat (slow, curse, stb) varázsol. Ezek a fekete sárkányra is hatnak? Illetve a többi sárkányra? Az Orb of Vulnerability nincs meg...

Köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 szept. 20 pén., 7:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
sheppard88 írta:
Sziasztok!


A HOMM3 SoD kiegészítőjében van egy összerakható tárgy, ami a csata kezdetén különböző varázslatokat (slow, curse, stb) varázsol. Ezek a fekete sárkányra is hatnak? Illetve a többi sárkányra? Az Orb of Vulnerability nincs meg...

Köszi!


Nem, mert ezek csak level 1-3 varázslatok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 14 hétf., 17:35 
Avatar

Csatlakozott: 2013 szept. 11 szer., 14:25
Hozzászólások: 72
Üdv. Azt szeretném kérdezni, hogy ha újratelepítem a gépem (XP le, Win7 fel) akkor nem fog elveszni a Heroes 6-ban elért eredményem az Uplay oldalán? Ugyebár újra kell telepítenem a játékot...el fogja fogadni az egyszer beváltható kódot?? Valaki le tudná írni, hogy miket kel tennem, hogy minden ugyanúgy legyen majd, mint újratelepítés előtt? addig nem merek nekiállni..Köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 31 csüt., 17:00 

Csatlakozott: 2011 jún. 23 csüt., 15:39
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Ujpest
Help!
Wog alatt játszom a "Barbár" című kampányt.Hogyan lehet bejutni a jobb felső sarokba lévő szigetre?
A jobb allsó sarokba nem jutok hozzá a föld könyvhöz mert egy olyan hőst kell kinyirnom akivel nem is találkoztam:(
Minden el van már foglalva.Kivétel a középen lévő pici sziget amin a dragonheart van. 200000 fekete sárkány őrzi.
Köszi előre is ha valaki tud segíteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 20 szer., 20:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Sziasztok!

Heroes 2 kampányt kezdtem el játszani; és ha végig értem, be szeretném majd küldeni a versenyek közé.

Jól tudom, hogy a H2-ben csak a napok száma játszik a pontszámításban?

Az Original Campaign / Roland -t játszom most; itt van egy választható pálya (3). Ez hogy lesz beleszámítva az össz-nap-számba? És a (7) és ( 8 )-as közül automatikusan a jobb eredmény számít majd; vagy esetleg összeadja őket?

Kép

Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv: Shan


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 21 csüt., 9:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
shan írta:
(...)

Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv: Shan


Ha toppontra hajtasz, akkor a 3-mas pályát ki kell hagynod. A 7-est VAGY a 8-ast tudod választani. Ha jól emlékszem a 8-ast hamarabb be lehet fejezni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 21 csüt., 9:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Kösz a gyors választ :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 21 csüt., 14:44 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
De úgy rémlik, hogyha megcsinálod a 3-mast, onnantól kezdve a következo pályákon lévo törpék csatlakozni fognak hozzád


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 21 csüt., 23:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Kép

Itt, az 5. küldetés előtt Archibald felajánlja, hogy áruljam el Rolandot. Ha a halálfejes pályával folytatom, utána mi lesz? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 22 pén., 16:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
A vámpír lord-ok az Archibald kampány 1. pályáján nem élesztik újra a halott társaikat. Szóval, ha meghal egy vámpír, aztán megtámad valakit;visszaszívja az életerejét, de csak a max40-ig, amennyi van neki; és nem támasztja fel a meghalt egységet.

Találkozott már valaki ilyesmivel? Elsőre bug-nak tűnik; ami azért is furcsa, mert a H2 Támadás versenypályáinak lejátszása óta (ott vámpíros csapatom volt) nem telepítettem újra a játékot; és ott még működött a feltámasztás...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 22 pén., 17:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Kipróbáltam egy másik pályát (nem kampány pályát); itt is ugyanez a helyzet. Sőt, amikor az ellenségnek van vámpírja (lord), az még 40ig se szívja vissza az életét. A GOG-os verziót használom, ezek szerint mégiscsak ebben van a baj... Érdekes mégis, hogy a H2 támadásnál működött ez a funkció. A fő különbség, hogy ott ugye eleve egy mentésből indulok ki, nem egy "szűz" pályából.

Kipróbáltam lassan az összes verziót innen: http://www.homm2.com/downloads/heroes-2 de mindegyiknél ez van. Mit csinálok rosszul?

Szerk1: Hercule Poirot megválaszolta a kérdést egy másik topicban. Működik a vámpír feltámasztás, de mindig csak "egész" vámpírok támadnak fel (40hp). Vagyis csak akkor támad fel egy halott vámpír, ha az életerejét maxra tudja tölteni az élet-elszívás.
Szóval kis létszámban gyakorlatilag nem támasztanak fel :) De ezt nem tudtam...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 24 vas., 23:38 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ezt én sem :roll:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 448 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség