Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 448 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 05 szomb., 17:55 

Csatlakozott: 2013 ápr. 07 vas., 11:04
Hozzászólások: 24
Érdeklődnék, hogy a Heroes 5 tribes of the eastben (3.1 verzió), ha kampányhőssel megy az ember ki tudja fejleszteni nekik a faji ultimate képességet ? pl. Raelag esetében a Rage of the elements, vagy pl. ornellának a howl of terrort ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 05 szomb., 23:07 
Avatar

Csatlakozott: 2013 feb. 22 pén., 17:34
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest
Érdekes kérdés. Többségében kinyomhatóak, sőt, van, hogy ajánlott is. Pl. Arantirnak a Howl of Terror kötelező, ha le akarod nyomni könnyedén az utolsó ellenfelet, Zehirről nem is beszélve. Igazából attól függ, milyen alapskillekkel rendelkezik a hős, mert esetleg tudja blokkolni a kirakást (pl. Ossir soha nem tanulhatja meg az Ultimate Sylvan képességet.) Ellenőrizd Skill wheellel, az segít ezzel számolni.

(Ornellába egyébként kár a Howl of Terror, de inkább nem spoilerezek...)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 05 szomb., 23:29 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Glacerenard írta:
Érdekes kérdés. Többségében kinyomhatóak, sőt, van, hogy ajánlott is. Pl. Arantirnak a Howl of Terror kötelező, ha le akarod nyomni könnyedén az utolsó ellenfelet, Zehirről nem is beszélve. Igazából attól függ, milyen alapskillekkel rendelkezik a hős, mert esetleg tudja blokkolni a kirakást (pl. Ossir soha nem tanulhatja meg az Ultimate Sylvan képességet.) Ellenőrizd Skill wheellel, az segít ezzel számolni.

(Ornellába egyébként kár a Howl of Terror, de inkább nem spoilerezek...)


Ornellának tényleg kár, neki valami "Attak-Defens-Dark magic" vonal szükségesebb inkább.

Arantirnak erősen ajánlott a Howl of Terror Hardon, Heroicon meg kötelező :) Legelőször amikor játszottam normálon akkor anélkül simán sikerült, úgyhogy ott még lazán, erőből meg lehet verni :wink:

Zehirnek nem hiszem hogy kell mert szerintem SPOILER!!!

Biara serege nem növekszik, viszont a csatlakozó level 7-ek száma igen. Mivel csak level 4-5 Dark magic-et használ, ezért a fullos Light magic-et elégnek érzem mágiából, a csata végét pedig a Summonnal már be lehet húzni ha a Succubosok be vannak gyakva. Szóval inkább a harci skillekre való hokizást ajánlom a mentornál az 5. pályán

Vagyis én hasonló taktivál csináltam meg. Én elégnek éreztem így a Summon&Light magic, Attack, Defense és Sorcery építést, vagy valami hasonlót. Hirtelen nem rémlik hogy Summon mellett van e kezdő skillje, de nem hiszem. A végén az ellenségnek nem lesz luck és leadership skillje, szóval minden luck/moral adó cuccba csata előtt be kell menni :)

Persze látom az előnyt Zehir ultimate skilljében, de nekem valahogy sose volt szimpatikus, így nem is próbálkoztam vele. Szerintem mindkét build-el megoldható.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 11 pén., 20:14 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Zsee írta:
Glacerenard írta:
Érdekes kérdés. Többségében kinyomhatóak, sőt, van, hogy ajánlott is. Pl. Arantirnak a Howl of Terror kötelező, ha le akarod nyomni könnyedén az utolsó ellenfelet, Zehirről nem is beszélve. Igazából attól függ, milyen alapskillekkel rendelkezik a hős, mert esetleg tudja blokkolni a kirakást (pl. Ossir soha nem tanulhatja meg az Ultimate Sylvan képességet.) Ellenőrizd Skill wheellel, az segít ezzel számolni.

(Ornellába egyébként kár a Howl of Terror, de inkább nem spoilerezek...)


Ornellának tényleg kár, neki valami "Attak-Defens-Dark magic" vonal szükségesebb inkább.

Arantirnak erősen ajánlott a Howl of Terror Hardon, Heroicon meg kötelező :) Legelőször amikor játszottam normálon akkor anélkül simán sikerült, úgyhogy ott még lazán, erőből meg lehet verni :wink:

Zehirnek nem hiszem hogy kell mert szerintem SPOILER!!!

Biara serege nem növekszik, viszont a csatlakozó level 7-ek száma igen. Mivel csak level 4-5 Dark magic-et használ, ezért a fullos Light magic-et elégnek érzem mágiából, a csata végét pedig a Summonnal már be lehet húzni ha a Succubosok be vannak gyakva. Szóval inkább a harci skillekre való hokizást ajánlom a mentornál az 5. pályán

Vagyis én hasonló taktivál csináltam meg. Én elégnek éreztem így a Summon&Light magic, Attack, Defense és Sorcery építést, vagy valami hasonlót. Hirtelen nem rémlik hogy Summon mellett van e kezdő skillje, de nem hiszem. A végén az ellenségnek nem lesz luck és leadership skillje, szóval minden luck/moral adó cuccba csata előtt be kell menni :)

Persze látom az előnyt Zehir ultimate skilljében, de nekem valahogy sose volt szimpatikus, így nem is próbálkoztam vele. Szerintem mindkét build-el megoldható.


Arantirral egyszer poénból végigvittem a kampányt hard fokozaton Dark-Destructive-Sorcery-Defense képességekkel, hát az utolsó csata tényleg kegyetlen volt, Destro kb. felejtős már ott, azt hiszem, a licseket meg a zombikat leszámítva meg is döglött minden.

Zehir utolsó pályáján meg tényleg nem az utolsó harc a legkeményebb, előtte Deleb volt, aki megizzaszott, a többi szinte ujjgyakorlat. A kedvenc trükköm egyébként az utolsó két pályára:
Dark+Summoning, semmi mást ne vigyél csatába, csak a bónusz lényeket (macskák vagy titánok, vámpirizmus+isteni páncélzat (esetleg Animate dead és Konfúzió) és nekrókon kívül nem állít meg semmi, abból meg úgyis kevés van. Ha nem kapod ki a vámpirizmust a váraidból, a 3. pályán azért van 1-2 trezor, ami megadhatja. A maradékot meg költsd inkább harci és támogató skillekre. Ami pedig Biarát illeti, tömeges zavarodottság szokás szerint kegyetlen és azt hiszem, ha már a PM-ezett lényeidet vámpirizálod, akkor leesik róluk a hypno, legfeljebb újra varázsolja. De ilyen esetekben segíthet a varázstükör.

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 12 szomb., 12:04 

Csatlakozott: 2013 feb. 28 csüt., 20:06
Hozzászólások: 2
sziasztok!
Egy kis segítségre van szükségem.van egy Might and Magic Heroes 6 eredeti játékom van és "volt uplay regem is de most újra kelet tennem gépet és az upalyra nem tudok semmilyen módon belépni. és így játékkal sem tudok játszani mivel azt írja a cod már regisztrálva van. kivel tudom felvenni a kapcsolatot ezzel kapcsolatosan mert a játék mellé adott füzetben levő segítség már nem él. ja és nem beszélek idegen nyelvet de szeretném a játékot folytatni.
köszi a segítséget.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: H6 campaign
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 11:13 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
proba1

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: 1
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 12:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
Sziasztok!

Nemrég kezdtem a kampányt, és van pár kérdésem (épp az Anastasia kampányánál járok, a 3

folyt.köv.

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 12:41 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
valamiért elszabja a beírtakat... szóval:

a Ludmilla-féle kastélyt mikor tudom elfoglalni?

Előre is köszönöm a segítséget, és HoMM forever!

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 12:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
az előzőek részletesebb kifejtése:
Ludmilla már az én hősöm (tudom mozgatni), de a kastélya számomra elérhetetlen, mintha ott sem lenne (sem a kis kard ikon nem tűnik fel, sem a "kapu" ikon)

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: homm3 map visszaszerzés
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 11 vas., 20:19 

Csatlakozott: 2014 márc. 01 szomb., 22:33
Hozzászólások: 3
Sziasztok

Egy olyan problémával írok ebbe a topicba, hogy régen(2007 körül) készítettem egy pályát, aminek Andynor a neve.
A főoldalon a H3 mapok közt a találati lista elején van, csak az a gond vele, hogy nem letölthető egy korábbi oldal visszatöltés miatt. Nekem megmár sajnos nincs meg a gépemen :cry:
Na most, ha valakinek esetleg meglenne, megköszönném ha elküldené az email-címemre :)

Előre is köszönöm a segítséget.

amaterasu_@freemail.hu az email-em


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 15 csüt., 13:56 
Avatar

Csatlakozott: 2010 okt. 11 hétf., 10:57
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Szolnok
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy H5-ben a várak neveit be lehet-e valahogy állítani a saját elnevezéseimre? Úgy hogy később egy játék során az általam megadott nevekből "sorsoljon" a gép.

_________________
www.magic11.com Magyar Fantasy Football


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 15 csüt., 15:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Alapjáraton nem, erre valami modot kell csinálni amivel ki tudod bővíteni vagy teljesen lecserélni a várak neveit. Vagyis szerintem

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 15 csüt., 15:42 
Avatar

Csatlakozott: 2010 okt. 11 hétf., 10:57
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Szolnok
Értem azért köszi!

_________________
www.magic11.com Magyar Fantasy Football


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 16 pén., 9:06 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
bakker írta:
az előzőek részletesebb kifejtése:
Ludmilla már az én hősöm (tudom mozgatni), de a kastélya számomra elérhetetlen, mintha ott sem lenne (sem a kis kard ikon nem tűnik fel, sem a "kapu" ikon)


Azt a várost tudtommal nem lehet elfoglalni. Sorry, van még vár bőven, abból kell dolgozni.

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 10 kedd, 10:54 

Csatlakozott: 2014 jún. 10 kedd, 9:56
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Valaki nem tud egy normális linked adni a heroes 3 wog magyarositásához??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 10 kedd, 12:56 
Avatar

Csatlakozott: 2014 jan. 03 pén., 2:07
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Érd
szia!

megtalálhatod a letöltéseknél.

_________________
Hungarian "The Terrible"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 14 szomb., 11:59 

Csatlakozott: 2012 ápr. 21 szomb., 18:19
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

A Heroes 6 Shades of Darkness kapcsolatban van egy kis problémám.
A gond, hogy az Ubisoft Game Launcher program nem érzékeli a játékban elért teljesítményeket. Először a Heroes 6 Gold Edition PC játékot telepítettem, jó másfél évvel ezelőtt. Nemrég pedig a Heroes 6 Shades of Darkness kiegészítőt. A játék szépen fut, de az elért teljesítményeket nem mindig érzékeli a program. Például az Ubisoft Game Launcher Akciók menüpontjában is szereplő "Raelag: a kezdetek" teljesítményt az első pálya CONFLUX kapcsolatban történő teljesítése után sem ismerte el a játék. Ezzel szemben a szintén Akcióban szereplő "Sárkánylovag" és "A klánúr" teljesítmények a játék menürendszerében teljesítettként szerepelnek, de a Ubisoft Game Launcher program nem érzékeli ezeket. Így az elérhető kedvezmények sem aktivizálódnak.
Ha van valamilyen ötletetek, kérlek írjatok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 16 hétf., 17:11 

Csatlakozott: 2014 jún. 09 hétf., 13:16
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Szeged
Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, ki tudja mit kell tennem azért, hogy a HoMM 6 tudjon csatlakozni a confluxhoz? Dlink DI-524UP routerem van és valamiért nem engedi kiteljesedni a boldogságomat. Kipróbáltam, hogy a gépet beteszem DMZ-ba és úgy működött de ezt azért inkább elkerülném hosszú távon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 27 pén., 13:52 

Csatlakozott: 2008 ápr. 11 pén., 19:02
Hozzászólások: 3
Üdv!

Már régen játszottam a Heroes 5-el, most a kisfiam kapott rá. Anno a Silver Editiont vettük meg. Most szeretne a gyermekem online is játszani - lehetséges még ez? Azt megtaláltam a neten hogy ehhez valamiféle online kód is kellene... Szétforgattam a tokot és a kézikönyvet - sajnos a számlája már nincs meg, de anno regisztráltuk a játékot - , de ilyet nem leltem benne. Szerintetek létezik még valahol a játéknak valamilyen formában támogatása, és esetleg lehetne ott igényelni ilyet? Segítségeteket előre is köszönöm.

csuf


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jún. 27 pén., 14:08 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Lehet játszani az ubi.com-om (ehhez kell a kód) de az elég körülményes szerintem. Más programokon keresztül (Hamachi, GameRanger) egyszerűbb és talán játékosokat is előbb lehet találni.

De akár a versenyek menüpont alatt itt a fórumon, a H5 verseny témában is lehet keresni baráti meccsekre valakit :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 448 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség