Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 07 kedd, 22:32 

Csatlakozott: 2013 márc. 23 szomb., 14:36
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Cegléd
Időről-időre nekem is megszakad.

verzió 1: nálad szakadt meg az internetkapcsolat. Ez könnyen kideríthető.
verzió 2: ez most a valószínű. Lévén, hogy most jött ki egy új patch és kieg. és voltak, vannak, és talán lesznek is vele kisebb-nagyobb gubancok, így időről időre karbantartást kell végezniük. Ilyenkor frissítik/javítják, stb a szerveren a programkódot, így leállítják azt, és ezért nem elérhető a conflux. Ma is volt ilyen. A legjobb megoldás az lenne, hogyha karbantartanak, akkor kiírnák a figyelmezetető ablakban, hogy 'hé-hö-he, karbantartunk, kérjük szíves türelmét'. Esetleg egy kürölbelüli időtartam belövést. Meg egy időjárás jelentést. Meg egy... De addig is marad a kétség, hogy most mi van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 08 szer., 16:14 

Csatlakozott: 2013 máj. 07 kedd, 10:51
Hozzászólások: 2
Köszönöm a gyors választ. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 08 szer., 23:35 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Nálam is néha hibát ír :(

"A Might and Magic: Heroes VI működése leállt..."

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Patch
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 09 csüt., 10:01 

Csatlakozott: 2011 nov. 25 pén., 10:54
Hozzászólások: 5
Sziasztok!

Az a bajom, hogy nekem még mindig 1,8-as a heroes-om, pedig teljesen legális, uplay-t használok és azt feltételezném, hogy letölti és felinstallálja a patch-et, de mint látom, nem tette. Ez mindenkinél így van, vagy valamit rosszul állítottam be? Valaki tud erre válaszolni?

Köszönöm előre is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 09 csüt., 12:52 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
Problémák miatt nem tölti le automatikusan a tapaszt, manuálisan kell azt letölteni az alábbi címről. Vigyázz, mert 1,8 GB csak a telepítő :)
http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM ... ze_hun.exe


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 16 csüt., 22:10 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
SzentLaszlo

Belépett: 2013 Máj 16
Hozzászólások: 1

Hozzászólás elküldve: 2013 Máj 16 Cs, 20:03:40
Hozzászólás tárgya: no base kampány



Sziasztok! Megvettem ma Gold kiadàst ès egy "aprò" gondom lenne vele. A dlc-k mükszik viszont az alap kampàny szürke. Megtörtènt az update 1.8ig elinditottam a 2.1 letöltèsèt addig regeltem az uplayre, belèptem a jàtèkba minden szèp ès jò volt. Lejött, felraktam az update-t ès azòta nincs alapkampàny. :( ötlet? Màsik patch, vagy valami? Köszi!
Upsz, nem tèmàt akartam... elnèzèst :( :oops: nem az igazi tableten, de asszony a gèp elött tolja a dlc-t...

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: nyelv váltás
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 17 pén., 17:06 

Csatlakozott: 2011 jún. 15 szer., 21:49
Hozzászólások: 12
Sziasztok! Azutánt szeretnék érdeklődni, hogy átlehet-e az angol nyelvet német nyelvre cserélni, úgy hogy megmarad a magyar felirat. Most patch-em 2.1-re, és az angol verzióra mertem, mert eredetileg is angol a sofver.

A segítséget előre is köszönöm! :)

üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 18 szomb., 6:51 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
Kedden vettem meg az új kieget, de csak tegnap este jutottam el odáig, hogy játszak vele... ami nem jött össze sajnos, mivel mikor rákattintok, hogy térkép indítása, beállítom Raelag bónuszait, utána teljesen fekete a képernyő és nem csinál semmit :(
Nvidia kártyám van, gondolom azzal van a baj :( (Nvidia GeForce 9500GT) Bár eddig csak a városképernyők voltak sakkmintásak, de az nem zavart.

Van valakinek megoldása erre vagy várjam meg az új patchet, hátha lesz valami javítás erre.
Addig viszont a Nekro 2. kampánnyal tudok játszani legalább.

Szerk: Időközben rájöttem, le kell törölni a kiegészítő videóit és akkor lehet játszani :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 24 pén., 11:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
... namármost ez szvsz nagyon gáz egy új kiegészítő esetén... :roll: :shock: :lol: :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 24 pén., 11:43 

Csatlakozott: 2013 máj. 24 pén., 11:30
Hozzászólások: 4
sziasztok egy kis segítségre van szükségem.
eredeti játékom van és "volt uplay regem is de most újra kelet tennem gépet és az upalyra nem tudok semmilyen módon belépni. és így játékkal sem tudok játszani mivel azt írja a cod már regisztrálva van. kivel tudom felvenni a kapcsolatot ezzel kapcsolatosan mert a játék mellé adott füzetben levő segítség már nem él. ja és nem beszélek idegen nyelvet de szeretném a játékot folytatni.
köszi a segítséget.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 24 pén., 13:47 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 10 kedd, 14:15
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Ha egyszer be vagy regelve és regelted már egyszer a kódot az az acchoz rendelődik és kész csak be kell lépni és elvileg el kell indulnia

_________________
"Nothing is true, everything is permitted."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 25 szomb., 20:14 

Csatlakozott: 2013 máj. 24 pén., 11:30
Hozzászólások: 4
igen én is így gondoltam de mikor szeretnék belépni a játékon belül nem enged és mikor azt jelzem hogy a jelszó újra küldése minden általam használt email címre azt írja hogy nem létezik. illetve most meg már egy új reget engedte az upalynál és így egy kicsit idegesít és elgondolkoztat a jövővel kapcsolatosan illetve jó lenne valakitől segítséget kér de mivel nem beszélek idegen nyelvet és szeretnék játszani azzal a játékkal amit szeretek és meg is vettem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jún. 23 vas., 22:05 

Csatlakozott: 2013 máj. 25 szomb., 14:53
Hozzászólások: 26
Tisztelt játékosok A KÖVETKEZŐ a problémám Dinasztia statisztikáim Közt van olyan, hogy Dinasztia pont szerzés és elköltés ÉN szereztem 22045 Dinasztia pontot elköltöttem 11600 dinasztiapontot meg Kellett Volna maradnia 10345 Dinasztia pontnak a statisztika szerint. DE ezzel ellentétben a játékomon belül Akar megszerzek tapasztalati pontokat Akar NEM, Mindig -1 ponton meg állt se le se FEL, ERRE kérnék valami segítséget Mert sajna nem haladok a játékkal. ELŐRE IS Köszönöm Endrédi JÁNOS HEROES 6 rol van szó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 13 szomb., 6:55 

Csatlakozott: 2013 máj. 06 hétf., 8:40
Hozzászólások: 5
Üdv !

A telepítéssel kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Alap H6-om van (francia kiadás)
Megvolt a telepítés, létrehoztam egy fiókot az Ubisoftnál, letöltöttem 1,3GB patch-et, és amikor el akarom indítani a játékot, megint elkezdi az 1,3 B patch letöltését (ami hála a "szupergyors " internetemnek 6 óra volt... :(

Ötleteket nagymennyiségben várok ! :)

thx

Steve


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 júl. 13 szomb., 19:49 

Csatlakozott: 2013 máj. 06 hétf., 8:40
Hozzászólások: 5
-mégegyszer 6 órát vártam míg leszedi a patceket, most már megy a játék, ráadásul magyarosítottam is.

Már csak 1 kérdésem lenne, hogyan lehet egy számítógépen 2 embernek 1 csapatban 2 külön fajjal szövetségben lenni ?

Steve


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség