Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 16:39 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
tumpy írta:
MÁS. A hülye mentés szinkronizálást is feldu...ná valaki magának. Egy hosszú-hosszú szinkronizálás után (mert elfelejtettem kilépés előtt 2 kivételével az összes többi mentést letörölni) állítottam valamit a grafikán, kiléptem (mert ugye nem voltak képesek megoldani azt, hogy simán a játékon belül állítsa át a grafikát... grrrr....), majd ÚJRA szinkronizálni kezdett hosszú percekig, pedig magát a játékot még el sem indítottam, játékállást be sem töltöttem, tehát a mentésekben semmi nem változott! Ááááá, nem lettem tőle ideges, áááá... :evil:

Én Egyből kikapcsoltam az Ubin a Auto szinkront... csak egy gépen játszom. nem kell.


Hol lehet ezt kikapcsolni?? :lol: :lol:
Mert én is megtenném, az én t**öm is tele van a várakozással!

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 21:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
ElderOne írta:
Hol lehet ezt kikapcsolni?? :lol: :lol:
Mert én is megtenném, az én t**öm is tele van a várakozással!


A uPlay-ben tudod kikapcsolni a neved mellett balra van egy kis fogaskerék, a beállítások ott vannak, és ott tudod kivenni a pipát a mentések szinkronizálása elől :)

Üdv! Coradiel

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: H6 tapasztalatok
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 23 vas., 6:07 

Csatlakozott: 2012 ápr. 30 hétf., 22:48
Hozzászólások: 8
Jó volna azt írni, hogy hibák, de lehet, hogy az, amit én hibának tapasztalok, szándékosan ollyan ratyi - ki tudhassa :)

Szóval a pontozás - csak a H5-ig mennék vissza. Ott világos volt, hogy ha az AI 91 napos teljesítésre Tután fokozatot adott, és Te megcsináltad 78 nap alatt, akkor Te voltál a király. Hogy néz ez ki H6-nál? Siralomház a gigadikon. megcsinálsz egy pályát csatavesztés nélkül, minimális lényvesztéssel annyi idő alatt, ami ahhoz kell, hogy a +8-as csizmával egyáltalán végig lehessen menni a pályán. Mi a végeredmény? Az online ranglista szerint mondjuk az erődkampány 2. pályáját 21.114.202 (azaz 21 millió akármennyi) ponttal vezeti valaki. Ugyanerre a pályára (Felhasznált időről van szó) nekem 152412 pontot adott a gép. Teljesen hihető. Általában 3-4 hónap alatt csinálok meg egy kampánypályát, nyilván van, akinek ez egy nap alatt sikerül. Innentől mi értelme a pontozásnak?? Ugyancsak az erőd 3. pályán Mukao nekem 3/3. héten jött, de van aki azt írta, hogy neki 5/4-en. Szóval vagy kéne hagyni a csába ezt a pontozást, vagy legyen korrekt. Az összes kampányt végigtoltam 1.8 alatt, úgy, hogy minden olyan AI csatát, ami nem nulla veszteséges volt, kézzel csináltam meg nullára vagy közelire. A lovagképességeket céltudatosan fejlesztem előre, a pályák alapján - ezek után van, aki 50-szer annyi pontot kap a teljesítésre? Ne röhögtessenek már...

2. A megmaradt hibák közül csak néhányat emelnék ki. A dinasztia eredményeknél a sorozattámadást és a licsis kiegészítőt kivéve mind megvan. Éppen ezért zavar, hogy a Megállíthatatlan/Lenyűgöző tábornok teljesítmény minden kampányjáték után újra kezdődik mintha nem csináltam volna meg őket már vagy 30-szor. A többi nem, csak ezek.

3. A teleportálás komolytalanná teszi a játékot. Lehet hogy kell, de legyen sokkal drágább, akár aranyban vagy mannában. Most is létezik ilyen technológia, de drága. Nehogy már 20 mannáért tudjon utazni egy két fős meg egy ötezer fős hadsereg is!? Hol itt a logika?

4. Jó pár képesség van, amelyek nem mindig működnek. Maradva a barbárnál, a dupla támadás, (valamelyik dinasztia fegyver tudja) a kentaurnál nem megy. Lép eget az első lövés után, azt annyi. Hasonló a helyzet a dupla visszatámadásnál, van hogy egyszer sem támad vissza, nemhogy kétszer. Ki lehet próbálni, már a tanító kampányban is így van, ahol nincsenek bonyolult ellenhatások/varázslatok.

5. Teljesen életszerűtlen (oké, az egész játék az, de akkor is) hogy néhány egység (mondjuk álomjáró) ugyanúgy eredményes lassító varázslatot tudjon csinálni, mint mondjuk 200 ugyanebből a katonából. Nem kellene arányosítani a varázslat erejét a varázsló egység létszámával?? Vagy ha így van, akkor ez a faeture nem működik.

6. Jó volna valami hasonlót bevezetni, mint a Shogunba, hogy legyen az épületeknek/egységeknek fenntartási-karbantartási költsége. Egy autót sem megvenni nagy cucc, hanem fenntartani és üzemeltetni. Ugyanez igaz az állam apparátusra és a hadseregre - nem létrehozni nagy cucc, hanem fenntartani.

7. A bug-ok száma lényegesen lecsökkent, naponta maxi kétszer száll el a program. A conflux terheltsége érezhető, 20-án és 21-én volt, hogy félóránként kidobott. (nem net probléma, a NAS ketyegett ezerrel). Érezhető, hogy egyes kapmpányok javultak. Ami korábban ipari szinten fagyott (pl. az erőd II.) ott most csak 30-80 mp-es homokórázások vannak. Ha kivárja az ember, rájön, hogy nem fagyi van, csak lassú a kampány motorja.

8. Óriási különbségek vannak a pályák nehézségi fokozatai szerint. Én csak hard-on játszok, arról tudok nyilatkozni. Nyilván attól is függ, hogy valaki 5-ös dinasztia fegyverrel áll neki a pályának, vagy jól táposított lovaggal, de iszonyú nagyok az eltérések. Egyes pályákat végig lehet tolni autobattle-ban, másokat (pl. Kastély II. az első vár elfoglalása) szinte nem lehet megcsinálni, vagy csak ötödjére. Nyilván nehéz belőni a szinteket,. de a nehezebb jobb, mintha az egérkattogtatásba fáradok bele. A kiegyensúlyozottsáot minden játékban nehéz eltalálni, ehelyett inkább nehéz mérföldköveket tennék bele. Jó példa erre az Anasztázia lampány, szerintem aki azt végigtolja hard-on, jót fog aludni.

9. A korábbi heroes kistesókhoz képest a most fellelhető információk csak a töredékei a szükségesnek. Nem várható el, hogy ha valaki beruházott 10 ropit a játékra, még órákat bugássza a fórumot, hogy mi merre mennyi. Sokszor ki kell lépni a játékból, hogy alapvető információkhoz hozzájusson a szegény ember. A H5-ben pl. a lovagok alapképességei meg a képességfejlesztések jól áttekinthetők voltak egy kattintásra, a H6-ban ez egy nagy lópimpula.

Összességében a grafikára meg a gyökeresen új képességfára nagy energiákat toltak be a fejlesztők, de ettől nem lett élvezetesebb a játék. A licsis kiegészítőt már meg sem vettem, Ennyi. Remélem a H7 jobb lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Fagyás az 1.8 nál
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 03 csüt., 13:54 

Csatlakozott: 2013 jan. 03 csüt., 12:57
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Dég
Sziasztok szeretném megkérdezni tud -e valaki valamit az 1.8 nvidia összeférhetetlenség háza-táján, ugyanis a régi driver felpakolással nem működik a dolog(vagy istentelenül szaggat vagy eltűnnek a tárgyak a harc után)
Nagyon szeretném végre használni régebben fent is volt csak nem tetszett egyik frakció sem igazán a menyasszonyomnak, így meguntuk......
most láttuk a kiegeket gondoltuk feltesszük újra erre arculcsapásként ért,hogy gyakorlatilag jelen állapotában csak porfogó....
előre is kösz!(egyébként a az élőhalott kieg nem is rossz legalábbis amit eddig ki tudtunk préselni az alapján a hős az jó lesz és kiemelten várjuk a dungeont:)
eredeti 576 os verz.

_________________
Az idő nem számít csak a tettek


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára toto501 2013 jan. 08 kedd, 0:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 03 csüt., 17:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Nem tudom, kinek van még gondja a várak belsejében megjelenő szürkés lapokkal és hogy néha kimerevedik a kép, a következő kísérlet vált be: beállítottam, hogy XP kompatibilitásban fut a játék, eddig 3 óra játék után nem csinálta, ha visszavettem, akkor ismét jelentkezett a hiba...remélem azért orvosolják már ezt, mert így eléggé gáz akkor is...

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 08 kedd, 13:10 

Csatlakozott: 2012 dec. 27 csüt., 22:00
Hozzászólások: 9
gergely012 írta:
Ezért veszek ati videókártyát.

Hiába nem csak nvidia kártyákon tapasztalható.. Az tény, hogy ez utóbbin sűrűbb.. De az Ubiforum tele van Atikártyásokkal is.. Probléma ugyanaz: Lefagy , szürkekockás, játszhatatlan.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 08 kedd, 14:48 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Amíg a gagyi izgő mozgó városképek voltak, semmi baj nem volt vele! Amióta beletették az új, teljes képernyős városképeket, nekem is kifagy, ha belépek a várba, a várképek helyett fekete fehér sakktábla jelenik meg másszóval játszhatatlan. Pár hónapja már, hogy meg se próbáltam elindítani....... :( :( :(

Lassan oda jutok, hogy mehet a lomtárba az egész játék mindenestül.

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 08 kedd, 17:40 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Nálam eddig semmi gond nem volt e téren. Szerencsére.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 08 kedd, 19:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Elvileg lesz egy ilyen fixáló patch, ha jól néztem a fórumokat a neten, vagy legfeljebb a kieg.-ben lesz rendesen optimalizálva, hogy menjen a játék...
Addig is nincs rá mód, hogy mondjuk a régi városképet adja be? Akkor legalább tényleg ment a játék fagyás nélkül...

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: rem
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 08 kedd, 21:49 

Csatlakozott: 2013 jan. 03 csüt., 12:57
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Dég
remélem nem azt csinálják,hogy itt a szép új kieg vedd meg ha játszani akarsz.....
egyébként ilyenkor kezdek egyet érteni a letöltéssel mert ha le akarom tölteni meglesz nem adtam ki érte semmit, és ha kiderül,hogy a gépigényem valami fura módon mégsem passzol még mindig csak max a memóriámból és nem a tárcámból repkednek az ezresek....

_________________
Az idő nem számít csak a tettek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: rem
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 10 csüt., 16:29 

Csatlakozott: 2012 dec. 27 csüt., 22:00
Hozzászólások: 9
toto501 írta:
remélem nem azt csinálják,hogy itt a szép új kieg vedd meg ha játszani akarsz.....
egyébként ilyenkor kezdek egyet érteni a letöltéssel mert ha le akarom tölteni meglesz nem adtam ki érte semmit, és ha kiderül,hogy a gépigényem valami fura módon mégsem passzol még mindig csak max a memóriámból és nem a tárcámból repkednek az ezresek....

Agree

Külföldröl rendeltem meg a játékot.. ott fele ennyibe kerülnek a dolgok .. de akkoris megvettem eredetibe.. ha tudom, hogy ennyire játszhatatlan akkor biztos nem veszem meg.
Van már oline peticíó is erre a crash fixre..
És meg tudok érteni mindenkit.. százával írnak különböző topicokba az ubiforumon , nvidiások a legtöbben.. nyugodtan kijelenthető, hogy a 40% a nem tud játszani a játékkal..
De nem is ez a szőrnyű.. hanem az, hogy nem foglalkozik vele a support..
mindig azt írják, hogy csinálj ticketet..
nahh most érdemes megnézni az utolsó két hozzászólást az angol forumon..
az egyik annyi ticketet írt hogy kitiltották.. a másiknak nem válaszolnak 2 hónapja..
Ugy gondolom, hogy a black hole távozásával ebböl már nem is lesz semmi..
Reménykedek és sokat mentek.. nevetséges..
Emlékszem, hogy mekkora boszorkányüldözés ment itt a magyar forumon is a megjelenéskor, hogy eredetibe vedd meg stb meg hogy nem is válaszolunk a hozzászólásodra ha nem eredeti.. mert magyarok csinaltak és ennyit érdemelnek..
igazuk volt valamilyen szinten.. de most hol vannak ezek az emberek?
most mit válaszolnak ezekre a problémákra?

mindenesetre és a peticíóba bízok..
de ahhoz képest hogy menynien nyavajognak emiatt szinte senki nem írta alá a peticíót..
akkor meg most mit akarunk valójában?

http://www.change.org/petitions/ubisoft ... ostumers-2


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 10 csüt., 21:33 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Amúgy, nem tudom, de én azt vettem észre, hogy Xp és Nvidia kártya mellett a játék nem fagy ki nálam. Egy lefagyásom volt egésznap, de ez előfordult már a Mass Effect, Dragon Age játékoknál. Kb. 12 óta H6-ozunk öcsémmel és semmi baja nincs.

Nvidia GeForce 210 - 1 Gb-s kari, mellé a legfrissebb illesztőprogik.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 11 pén., 9:30 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Akkor szerencsés vagy, mert sokan mások küszködnek evvel a problémával: visszavettem arra a verziójú Nvidia driver-re, amit írtak más fórumom, továbbra is fagy... különben meg csúcsra járatott gépem van, win8-al már tegnap óta, azzal is úgyanúgy...
Még mindig fel nem tudom fogni, hogy "ezernyien" támadják az ubi-t a fórumokon és semmit sem reagálnak rá, sokaknak játszhatatlan!
Minek is vettem meg eredetiben a játékot, ha cserébe sehogyan se megy, ezért nem veszek ATI kártyát, több játék meg azzal nem fekszik....úgyhogy erről ennyit! :cry:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 11 pén., 11:38 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Igen, nekem is ez a bajom. Az ATI jó formán nem jó semelyik játékhoz, míg az Nvidia szinte mindhez.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: széép
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 17 csüt., 21:45 

Csatlakozott: 2013 jan. 03 csüt., 12:57
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Dég
Bejelentkezek steam re és az arcomba virít,hogy jön az új kieg rendeld meg
azért az kemény,hogy nem is működik a cucc rendesen erre máris piacra dobnak egy nem stand alone kieget.....
egyébként ha dolgok nem változnak nem tudja valaki ha a kieget (necro) megvettem és ugyebár az sem működött akkor a terjesztővel/forgalmazóval ilyenkor nem ildomos kapcsolatba lépni csak mert...ez így igencsak pénz az ablakon át dolog lett...

_________________
Az idő nem számít csak a tettek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 18 pén., 1:22 

Csatlakozott: 2012 okt. 28 vas., 13:04
Hozzászólások: 3
Akinek sakktábla jön be próbáljatok a textúrán állítani. Én átraktam közepesről magasra és most már bejön minden rendesen. Nem biztos hogy mindenkinél beválik de egy próbát megér.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: fix
HozzászólásElküldve: 2013 feb. 07 csüt., 0:25 

Csatlakozott: 2013 jan. 03 csüt., 12:57
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Dég
Van bármi hír arról,hogy a lefagyást javítják?

_________________
Az idő nem számít csak a tettek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 feb. 21 csüt., 20:54 

Csatlakozott: 2013 feb. 21 csüt., 19:43
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Vésztő
Sziasztok!

Megvettem a Heroes 6-ot eredetibe! A problémám az hogy nem tudom online játszani nem csatlakozik fel a confluxra!!! Regisztráltam pedig, a netem meg van hozzá! Mi lehet a probléma? Aki tud segítsen! Előre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: conflux
HozzászólásElküldve: 2013 feb. 28 csüt., 0:25 

Csatlakozott: 2013 jan. 03 csüt., 12:57
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Dég
valahol itt is voltak hasonló gondokkal küzdők........hátha segít(valószínűleg nem a gépeddel van gond)
http://forums.ubi.com/showthread.php/71 ... ost8815372

_________________
Az idő nem számít csak a tettek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 07 kedd, 11:37 

Csatlakozott: 2013 máj. 07 kedd, 10:51
Hozzászólások: 2
Begbie426 írta:
Sziasztok!

Megvettem a Heroes 6-ot eredetibe! A problémám az hogy nem tudom online játszani nem csatlakozik fel a confluxra!!! Regisztráltam pedig, a netem meg van hozzá! Mi lehet a probléma? Aki tud segítsen! Előre is köszönöm!


Nekem is ez a problémám. Eddig ment szépen a játék és az elmúlt hetekben csinálja ezt.
Segítségeteket előre is köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség