Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: M&M Heroes VI - Hibák, javaslatok
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 29 szomb., 9:32 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Eriklimo javaslatára, mostantól ide gyűjtünk minden hibát, javaslatot és ötletet.

Fontos!! Itt ne reagáljon senki a másik által leírtakra!
Amennyiben valaki olyat írna, amire választ vár, az a "Megjelenés után" topicba írjon, majd az esetleges egyeztetések után írja le ide a hibát, ötletét, vagy javaslatát, konszolidált formában!

Az arra érdemes postokat, természetesen eljuttatjuk majd a fejlesztőkhöz, ezért fontos, hogy ez a topic ne csússzon szét a reakciók szövevényes erdejében. :)

Természetesen a más topicokban leírt, de ideillő hozzászólásaitokat is nyugodtan másoljátok ide! ;)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 29 szomb., 15:13 

Csatlakozott: 2011 jan. 02 vas., 16:40
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Herend
Na akkor kezdem én, kigyűjtögetem szépen a korábbi hozzászólásaimból az eddig tapasztalt hibákat, javaslatokat!

A nekró kampány 2. pályáján, ahol Any (Anasztázia) önmagában harcol, ott a labirintusban gondok vannak a harcoknál! A zöld kordonos részen ha harcolsz, ott a csatában nem jelennek meg a tereptárgyak, csak szürke jelölők!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 29 szomb., 15:16 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 15:25
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Szerintem itt is be lehetne vezetni a börtönt v várakozási időt mire vissza lehet venni egy hőst, mert szerintem elég furcsa, hogy leütök egy ellenséges hőst, és az a következő körben egy nagyobb sereggel jön vissza :S


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 29 szomb., 15:21 

Csatlakozott: 2011 jan. 02 vas., 16:40
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Herend
A szerencsével - többekkel tökéletesen egyet értve- nagy gondok vannak a játékban: azt én sem nevezném valahogy szerencsének, hogy ha az egység alapból tud minimum mondjuk 48-at sebezni, hogy luckkal is beadja a 48 sebzést... vagy ennél kevesebbet.

A nekrós csontvázakkal kapcsolatban: Valaki a Blackhole-osok közül nézze már meg legyen olyan kedves a csonti által sebzett egység adatlapját, mert ott a webbing spears pont nem negatívként tünteti fel a lassítást, hanem pozitív előjellel. - Ettől függetlenül a lassítása működik, csak a kiírás rossz.

Meg a Sanctuary kampány második pályáján Irinával volt egy meglepő élményem... Betöltöttem a pályát, mondom csak úgy brahiból elkalandozok egy picit, hogy elsőre egyáltalán lássam, mire is számítsak. Jobbra a szárazföldön kéne lenne egy kis várnak, nah ez a vár a körülnézéskor csak egy kis kőkocka volt... Mondom jó, majd meglátjuk, mit hoz élesben a helyzet: Elkezdtem rendesen tolni a pályát és mit látnak szemeim: a kőkocka helyén ott a vár... lol... - Szóval azért tényleg vannak fura dolgok még a játékban. :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 29 szomb., 16:04 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Ezúton is kérek Mindenkit, hogy a magyarítás kapcsán az észrevételeiteket ide is írjátok le és a vogyi73@gmail.com e-mail címemre is küldjétek meg. Plussz kérés, hogy ha lehetőség van rá, akkor egy képet is töltsetek fel róla, mert az UBI rendszere csak így fogadja el a javítási kéréseket/javaslatokat. Köszönöm! Baráti üdv!

ui: A szerencse bug is javítva lesz az 1.2-es patchben, ahogy még vagy 250+ minor/major bug és egyéb dolgok is várhatóak, úgyhogy türelem! :wink:

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 29 szomb., 20:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 09 kedd, 12:41
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest-Csepel
Szevasztok!

A conflux kapcsolódási hibával kapcsolatban tud valaki mondani valami megoldást?

Jelentkezett valakinél a probléma egyáltalán hogy nem tud csatlakozni?
A hivatalos fórumon találkoztam a problémával-megoldással nem igazán-, itt még nem.
Valaki?

Köszi

_________________
Robbantani mindenki tud.

Csak vannak olyanok akik többször is.... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 31 hétf., 0:15 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 15:25
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
A kastély kampány 2. pályáján azon a héten amikor a lények 1/3a meghal a barakokban, -67200 lett a lényszám :S


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 31 hétf., 20:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Javasolnám, hogy a több napig tartó gyaloglás esetén írja ki a kurzor, hogy 2,3 vagy hány napig tart oda az út.

Továbbá, hogy egy már megépített épület esetén is meg lehessen nézni, hogy mennyit költöttem rá.

Ja, és még a kocsmában újra legyenek kémek, mert tudni szeretném, hogy jól állok e vagy rosszul.

(Off: Szerintem jó a mostani szerencse rendszer :wink: )

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 01 kedd, 14:44 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 29 hétf., 18:38
Hozzászólások: 5
Sziasztok!
Autosave visszatöltésnél 90% ban nem lehet egérkurzorral de még nyilakal sem mozgatni a térképet... csak minimapon lehet kattintani ha körbe szeretnék nézni.
win7 64 en tapasztaltam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 01 kedd, 20:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 12 szer., 9:26
Hozzászólások: 15
Üdv!
Nos én találtam pár lény bugot a kampányban.

1.) Pitlord... Elvakult gyűlölet képesség... A lény elméletileg ellenáll a tudat befolyásoló és lépést csökkentő hatásoknak... ennek ellenére a Bábjátékos varázslat lazán használható rajta... (necro kampányban legalábbis)
2.) Birodalmi Griff zuhanó repülés támadása nem sebez...
3.) Fényelementál fénysebesség képessége bugos, mert vissza lehet támadni neki... (tűz szellemnél ez a képesség tökéletesen működik)
4.) Tűzelementál: halálakol amikor felrobban nem sebez körbe... pedig papíron kellene
5.) Lilim bűvölet képessége ütés hatására nem szakad le...

u.i.: eredeti
Egyenlőre ennyit találtam..

Baráti üdv!

_________________
"A szavak olyanok, akár a nyilak. Ha egyszer elrepülnek, többé nem hívhatod vissza őket."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fosztogato 2011 nov. 06 vas., 11:39-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 02 szer., 14:47 

Csatlakozott: 2011 nov. 02 szer., 14:42
Hozzászólások: 3
Multiplayer móddal vannak gondjaim, de ahogy olvastam nem vagyok ezzel egyedül.Akárhogyis próbálok csatlakozni valamilyen játékhoz, azt írja ki hogy időtúllépés miatt nem lehetséges, nézzem meg az internetkapcsolatomat.Ez azért érdekes mert a netemmel semmi gond nincs.

Ha van olyan aki tud választ adni a problémámra, nagyon megköszönném, és akár játszhatnánk is egyet online!:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 8:52 

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 6:53
Hozzászólások: 6
Üdv, eddig kisebb-nagyobb bajaim voltak csak a hom6-l, most viszont valami gebasz van. :(. Végig toltam az oktató és nekro kampányt, az ismert hibákkal. Most viszont a Kastély kampányban a harcok alatt elég sűrűn becrashel amikor a gép lépne, amit eddig sose csinált. :(.

Eseménynapló csak ennyit közöl:

A hibát okozó alkalmazás neve: Might & Magic Heroes VI.exe, verzió: 1.1.1.0, időbélyeg: 0x4e995929
A hibát okozó modul neve: Might & Magic Heroes VI.exe, verzió: 1.1.1.0, időbélyeg: 0x4e995929
Kivételkód: 0xc0000005
Hiba pozíciója: 0x0012bff4
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x1098
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01cc99a02515af96
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Might & Magic Heroes VI\Might & Magic Heroes VI.exe
A hibát okozó modul elérési útja: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Might & Magic Heroes VI\Might & Magic Heroes VI.exe
Jelentés azonosítója: e486c755-0597-11e1-ae7d-0018f307739a

A gépen se szoftveresen, se hardveresen nem történt változás, kivéve az esetleges win+AV updateket.

Win7x64

Eredeti verzió, háttérben futó folyamatok: Avast, Steam, Logitech desktop tools, Gainward XpertTools, Ubi launcher


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára KenGuruL 2011 nov. 03 csüt., 19:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 12:52 

Csatlakozott: 2011 nov. 03 csüt., 11:45
Hozzászólások: 1
Üdv!
A Kastély kampány 2. pályáján nem lehet a föld alatt harcolni(állandóan azt írja ki,hogy döntetlen..),így a kampányt nem lehet végigvinni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 17:05 

Csatlakozott: 2011 nov. 03 csüt., 16:50
Hozzászólások: 21
A Kastély kampány egyik föld alatti harcánál , mielőtt még a csatatérre váltott volna a képernyő, a hősöm (nem főhős) egyszerűen eltűnt. Gondoltam ezt buktam :) ,de a legközelebbi várban a hős teljes serege megjelent csak a hős nem. Mintha teleportált volna harc helyett.

Azt gondolom nem is kell mondani,hogy játék visszatöltéskor több percig nem jelenek meg a tereptárgyak, egyéb dolgok. A hős sem,de lépni azért lehet vele :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 17:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
FONTOS!

Légyszi amiket leírtatok hibákat, azt bővítsétek ki egy sorral :

Eredeti DVD vagy tört verzió... nagyon nem mindegy.

Az általatok leírt hibákból alig 1-2 vel találkoztam az eredeti DVD játéknál.

Nem, nem fogunk hadjáratot indítani a tört verziós emberek ellen, de azért nem csodálkoznék, hogy az a verzió sokkal bugosabb lenne mint az eredeti DVD-s változat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: tört verzió
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 21:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 09 kedd, 12:41
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest-Csepel
Pedig kellene !!! :x

_________________
Robbantani mindenki tud.

Csak vannak olyanok akik többször is.... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 29 hétf., 18:38
Hozzászólások: 5
Pedig a kiadott patchek törtnél követik az eredetit.. ha jól tudom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 22:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 09 kedd, 12:41
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest-Csepel
Bárki, aki letölt tört verziót, az lop.
Meglopja a készítőket (is) akik ráadásul honfitársaink.
Azt persze elvárják hogy még számukra is hogy megfelelő minőségű játék kerüljön ki, a megfelelő utánpótlással....

_________________
Robbantani mindenki tud.

Csak vannak olyanok akik többször is.... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 22:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Szerintem sem fogunk az "alternatív" világ problémáival foglalkozni itt, ezen az oldalon.
Ők szenvedjenek más oldalakon az információkért, ha már a szenvedés, a véres könny útját választották... :twisted:

Nem hiszem, hogy a Team többi tagja ne velem értene egyet... így ne írjatok ilyen hozzászólásokat, legyetek szívesek :!: :idea:

Köszönöm:

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 22:52 

Csatlakozott: 2011 nov. 03 csüt., 16:50
Hozzászólások: 21
Nekem eredeti verzió van.

Még 1 hiba: a Szentély kampány 2 küldetésében a kezdő vártól dél-keletre az egyik kapu felett van egy Kastélybeli elit toborzó hely, amit hiába foglalok el rajta is a zászlóm,a körülötte lévő összes erőd az enyém ,mégsem engedi átalakítani és azt írja foglaljam el a hozzátartozó erődöt.

Most jobban megnézve a jelölő nyíl viszont nem vált át az én színemre és ahova mutat ott csak egy budi :) (3 fal egy üres tisztáson ,nekem rögtön ez ugrott be) mutat. Hiányzik onnan egy erőd. Esetleg lehet egy befejezetlen betonbunker ,csak nem tudom hogy kerül ide :)

Kép

Akkor rakjuk ide. :) - Nimbus
Előző hozzászólásomhoz tartozik, hogy van egy bónusz küldetés "Foglald el a kastélybéli erődöt" ,de nem lehet elfoglalni mert nincs ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség