Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 83 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 15 kedd, 17:05 

Csatlakozott: 2011 okt. 15 szomb., 9:26
Hozzászólások: 32
gayana18 írta:
Sziasztok!

Én sajna nem jutok túl a gyakorló kampányon. Eljutottam addig h le kellett volna győzni az ellent a várban, de simán kinyírt, mivel alig van emberem. Szerintem nem lehet végigvinni enyicske emberrel. Nagyon gyenge a hősöm. Valami tipp?


Tanuld meg az Erősítést; a gép Ai-je rutinból támad: általában a Nővért - vagy ha van, akkor a Griff-et. Az Erősítéssel feltápolt csapatodra húzd rá az ellenfeleket, s akkor veszteség nélkül tudsz haladni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 22 kedd, 22:30 

Csatlakozott: 2011 nov. 22 kedd, 22:08
Hozzászólások: 2
Hi. Csak egy gyors kérdés. Ahogy ismerem az eddigi heroes részeket, mindig van egy áruló, aki az elején mellettünk áll, később viszont ellenség lesz. Ezeket úgy egyszerű legyőzni, ha már előrelátunk és nem fejlesztjük az adott hőst. Ludmillának eléggé áruló-szaga van és ezt szeretném megtudni, hogy ő belőle válik-e áruló vagy esetleg más heroból vagy talán ebből a részből kimarad a hátbaszúrás?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 23 szer., 10:20 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
Most nem ilyen az árulás. Az árulást egy boss fogja gyakorolni, így nyugodtan feltápolhatod az összes hőst. A testvérek csak nem árulják el egymást :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 23 szer., 19:49 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Trónok harca jó példa rá hogy bízz elárulják egymást :) De hát itt sajnos nem :(

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 29 kedd, 19:19 

Csatlakozott: 2011 júl. 18 hétf., 21:25
Hozzászólások: 18
Én arra lennék kíváncsi hogy amiket kapok valami pontokat, írja hogy be lehet váltani, de hol? Amúgy nagyon erősek az ellenségek, és honnan tudnak annyi mindent, én meg csak egy varázslatot tudok. A második térképen vagyok, ahol el kell foglalnom a pirosaktól a várakat, vagy helyőrséget vagy ilyesmit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 30 szer., 0:25 

Csatlakozott: 2008 ápr. 12 szomb., 16:23
Hozzászólások: 50
Melyik kampány? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 30 szer., 18:26 

Csatlakozott: 2011 júl. 18 hétf., 21:25
Hozzászólások: 18
Átjutottam közben, a nekro kampánynál járok, de még mindig nem tudom hol válthatom be a pontjaimat. Valami fánál, de nem jegyeztem meg, ha így sem jó, akkor a legközelebbi szintugrásnál leírom mit ír ki.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 30 szer., 18:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
gayana18 írta:
Átjutottam közben, a nekro kampánynál járok, de még mindig nem tudom hol válthatom be a pontjaimat. Valami fánál, de nem jegyeztem meg, ha így sem jó, akkor a legközelebbi szintugrásnál leírom mit ír ki.


Hali
Szerintem a képesség-fára gondolsz. A hős ablakban, lent az ikonokal lehet kiválasztani ahol a képességeket - varázslatokat veheted fel.
Vagy a Dinasztia pontok lehetnek, amiket a Kívánság Oltárán tudsz elvásárolni.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Necro 2
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 01 csüt., 1:26 

Csatlakozott: 2011 nov. 25 pén., 10:54
Hozzászólások: 5
Sziasztok!

A necro kampány 2. Térképét nem tudom megcsinálni. Mi a trükkje? Már többféleképp próbáltam, de elfogyok és nincs utánpótlás.

Az első várat nem lehet megtámadni, a második meg a győzelem után dombos erdővé válik.

Szóval nemtudom, mit nem tudok...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Necro 2
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 01 csüt., 17:07 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
GORiARTY írta:
Az első várat nem lehet megtámadni, a második meg a győzelem után dombos erdővé válik.
Tanuld meg a tömeges elszívást és használd jó sokat a faji képességedet. Azon a pályán ha 2 egységet vesztettem, sokat mondok. Esetleg az erősítés I-II is megtanulható.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Necro 2
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 01 csüt., 20:20 

Csatlakozott: 2011 nov. 25 pén., 10:54
Hozzászólások: 5
V-kony írta:
GORiARTY írta:
Az első várat nem lehet megtámadni, a második meg a győzelem után dombos erdővé válik.
Tanuld meg a tömeges elszívást és használd jó sokat a faji képességedet. Azon a pályán ha 2 egységet vesztettem, sokat mondok. Esetleg az erősítés I-II is megtanulható.


Bocs, de van Erősítés 1-2 és elszívás is van, de az csak az egyes. Viszont a pályán nincsenek élők, illetve nem sok. Vagyis legtöbbször az elszívás nem megy, illetve az élet szívás, mert az csak élőktől lehetséges.

Nekem annyira rosszul megy, hogy csak az lehet a baj, hogy valamit félre néztem, mert a nagy pók után már semmi esélyem, odáig eljutok veszteség nélkül, de utána már annyi.

Mit nézhetek el?

Faji képesség az az felélesztés nem? Megtelik a nagy sárga kör és tudok x lényt visszahozni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 01 csüt., 21:24 

Csatlakozott: 2011 júl. 18 hétf., 21:25
Hozzászólások: 18
Sziasztok!

Ismét megakadtam. A nekromanta kampány 1. térképén vagyok. Elkezdtem, ment is simán, a második várnál már 100 fölött volt mindegyik lényem (a csonti, a szellem, meg a dögevő). Legyőztem a harcost a várban, igaz sok veszteséggel, erre jött még vagy két ugyan olyan rős, a dárdás csonti meg semmire nem jó.

Elkezdtem elölről, ugyan azt csináltam, de most érdekes módon nem lett mindegyik csoportomból 100 felett csak 50 körül, így aztán szépen kivégeztek.

Mégis hogyan lehet ezt végigvinni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 01 csüt., 22:02 
Avatar

Csatlakozott: 2011 aug. 24 szer., 15:25
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
A nekro váraknak van egy speckó épülete ami minden elesett egységet feltámaszt, igaz csak pár napi tudod őket feltámasztani nagyobb árért de megéri :) nincsen lényveszteség :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 01 csüt., 23:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 05 szomb., 23:58
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Bp
Orin írta:
A nekro váraknak van egy speckó épülete ami minden elesett egységet feltámaszt, igaz csak pár napi tudod őket feltámasztani nagyobb árért de megéri :) nincsen lényveszteség :D


Igen ez nagyon fontos, és ezt meg lehet tenni a lovagvár pár egységével is, és hard fokozatban elég gyakran kell is használni.

Még egy tipp, ha nem, vagy csak kritikus veszteséggel tudtok egy várat elfoglalni; az AI nem reális védekezésést lehet kihasználni. (nem mindegyik várnál, de nekem jól jött a necro 3pályán a föld alatt)
Hajlamos betenni egy második hőst a vár előterébe, úgy, hogy lefelezi a hadseregét. A külsőt könnyüszerrel le lehet bontani, a belsőt nem kell erőltetni, hanem egy kicsit el lehet kolbászolni, amire, ha szerencsénk van ismét lefelezi a seregét, amit már muszáj megverni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 07 szer., 14:02 

Csatlakozott: 2011 júl. 12 kedd, 0:18
Hozzászólások: 10
sziasztok.
Tudja valaki hogy a haven kampány 3-ik pályáján hogy lehet a kaput kinyitni, már letakarítottam a térképen mindent mégse nyílik. Más fórumon olvastam, hogy 3 rituálét kell csinálni, de azt sem ajánlja fel sehol.
köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 07 szer., 14:20 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 12 szer., 9:26
Hozzászólások: 15
szajmon28 írta:
sziasztok.
Tudja valaki hogy a haven kampány 3-ik pályáján hogy lehet a kaput kinyitni, már letakarítottam a térképen mindent mégse nyílik. Más fórumon olvastam, hogy 3 rituálét kell csinálni, de azt sem ajánlja fel sehol.
köszi


A királyság nézőben ha beikszeled, hogy mutassa a küldetés célpontokat akkor megmutatja hol vannak az oltárok akkor oda kell menni a main hősöddel... (ha jól emlékszem csak anton tudja elvégezni a rituálét...) és perkálni kell asszem 11 kristályt meg 7000 aranyat vagy valami hasonló mennyiséget.

_________________
"A szavak olyanok, akár a nyilak. Ha egyszer elrepülnek, többé nem hívhatod vissza őket."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 08 csüt., 12:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 05 szomb., 23:58
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Bp
Felhúzott dinasztiafegyverekkel elképesztően könnű lett a játék, szinte tényleg nehéz egységeket veszteni hard-on, bármelyik térképen, trehány játékkal...

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy mindegyiket felhúztam egy óra alatt a necro negyedik pályáján a nagy csatákon, többször is visszatöltve az állást, már megbántam...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 08 csüt., 20:25 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 12 szer., 9:26
Hozzászólások: 15
manci_hu írta:
Felhúzott dinasztiafegyverekkel elképesztően könnű lett a játék, szinte tényleg nehéz egységeket veszteni hard-on, bármelyik térképen, trehány játékkal...

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy mindegyiket felhúztam egy óra alatt a necro negyedik pályáján a nagy csatákon, többször is visszatöltve az állást, már megbántam...


akkor te még nem szenvedsz az eltűnt dinasztia fegyverek kórjában... nekem pl még egyiket se sikerült maxosra felhúzni... igaz ált időszűkében vagyok és olyankor nincs kedvem méterenként ölni a légió mobokat :D

_________________
"A szavak olyanok, akár a nyilak. Ha egyszer elrepülnek, többé nem hívhatod vissza őket."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 09 pén., 15:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 05 szomb., 23:58
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Bp
fosztogato írta:
manci_hu írta:
Felhúzott dinasztiafegyverekkel elképesztően könnű lett a játék, szinte tényleg nehéz egységeket veszteni hard-on, bármelyik térképen, trehány játékkal...

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy mindegyiket felhúztam egy óra alatt a necro negyedik pályáján a nagy csatákon, többször is visszatöltve az állást, már megbántam...


akkor te még nem szenvedsz az eltűnt dinasztia fegyverek kórjában... nekem pl még egyiket se sikerült maxosra felhúzni... igaz ált időszűkében vagyok és olyankor nincs kedvem méterenként ölni a légió mobokat :D


nálam nem hogy eltüntek, hanem az ÖSSZES hat a csatában lévő lényekre, függetlenül attól, hogy mi van a hős kezében, most egyelőre a griff, az angyal, a necro, és a naga kard (ugye mind fizikai) felhúzva...
bohóc hadseregekkel lehet légiókat kiírtani


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 dec. 09 pén., 19:34 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 12 szer., 9:26
Hozzászólások: 15
manci_hu írta:
fosztogato írta:
manci_hu írta:
Felhúzott dinasztiafegyverekkel elképesztően könnű lett a játék, szinte tényleg nehéz egységeket veszteni hard-on, bármelyik térképen, trehány játékkal...

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy mindegyiket felhúztam egy óra alatt a necro negyedik pályáján a nagy csatákon, többször is visszatöltve az állást, már megbántam...


akkor te még nem szenvedsz az eltűnt dinasztia fegyverek kórjában... nekem pl még egyiket se sikerült maxosra felhúzni... igaz ált időszűkében vagyok és olyankor nincs kedvem méterenként ölni a légió mobokat :D


nálam nem hogy eltüntek, hanem az ÖSSZES hat a csatában lévő lényekre, függetlenül attól, hogy mi van a hős kezében, most egyelőre a griff, az angyal, a necro, és a naga kard (ugye mind fizikai) felhúzva...
bohóc hadseregekkel lehet légiókat kiírtani


Én eddig csak olyat láttam, hogy a barbárnak adtam a griff kardot, majd kiesett farkas kard és gondoltam felhúzom azt, de közben megmaradt a griffkard effektje... A másik meg, hogy annó megtaláltam István kardját meg egyebeket azok meg szimplán eltűntek az éterbe... se profilomban se játékban nincsenek meg... azt még nem néztem, hogy, ha újra játszom a hadjáratod akkor kiesik-e megint, de van egy olyan érzésem, hogy nem...

_________________
"A szavak olyanok, akár a nyilak. Ha egyszer elrepülnek, többé nem hívhatod vissza őket."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 83 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség