Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 83 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 10 kedd, 14:37 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Idézet:
Auto csatával megyek végig,


Bár, nem játszottam még a h6-al, de tapasztalatból mondom, ne auto csatában menj.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 10 kedd, 23:53 

Csatlakozott: 2011 júl. 03 vas., 15:37
Hozzászólások: 11
Hello
Tudna vki segiteni? Az inferno 3 ik pályáján nem találom a Vadész és a vad mellék küldetésben mit kell megölni vagy hol van?
Szerk.: meglett:) a legutolsó vár felett a három kincsesládánál kiugrott a fák közül egy nagy ork mikor odaértem:) Egyre jobban tetszik ez a rész:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 11 szer., 15:53 

Csatlakozott: 2011 júl. 18 hétf., 21:25
Hozzászólások: 18
Az nem sokat segít hogy ne auto csatában menjek, mert max 1-2 embert "spórolok" rajta. Valami más ötlet? Túl kevés az emberem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 11 szer., 19:42 
Avatar

Csatlakozott: 2012 jan. 11 szer., 8:28
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Szia mindenkinek! Segítségre lenne szükségem! Az Erőd(sandor) kampány 3. pályáját nem tudom végig vinni! Már meg találtam minden veteránt, meg a kürtöt is elvittem a gyíknak! De a várat folyton támadják ezek a fránya vízen járók! Egyedül a 40 db. semleges lényből van meg kb. 12. Mit hagyok ki? Mit kell még tennem? Egyébként lesznek lassan küldetés leírások az oldalon? Előre is köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 11 szer., 20:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Igen, készülnek a kampány leírások, de lassan haladunk... Türelem kampány leírásokat terem! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 11 szer., 22:15 
Avatar

Csatlakozott: 2012 jan. 11 szer., 8:28
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Thx Masta! Bár ezzel nem kerültem közelebb! Se baj! De ha rá jövök a megoldásra ígérem megírom! 8) :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 11 szer., 23:04 

Csatlakozott: 2011 nov. 03 csüt., 16:50
Hozzászólások: 21
Davidoff85 írta:
Szia mindenkinek! Segítségre lenne szükségem! Az Erőd(sandor) kampány 3. pályáját nem tudom végig vinni! Már meg találtam minden veteránt, meg a kürtöt is elvittem a gyíknak! De a várat folyton támadják ezek a fránya vízen járók! Egyedül a 40 db. semleges lényből van meg kb. 12. Mit hagyok ki? Mit kell még tennem? Egyébként lesznek lassan küldetés leírások az oldalon? Előre is köszi!


Ez az a pálya ahol egyszerűen csak várni kell ,szépen lecsapkodni az érkező seregeket és ennyi.
Mikor megvan az összes fejlesztett lénytermelő akkor néhány héten belül jön a boss. Kicsit unalmas is a végére ,de közben lehet fejlesztgetni a hőst..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 11 szer., 23:35 
Avatar

Csatlakozott: 2012 jan. 11 szer., 8:28
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Akkor lehet éppen a vége fele álltam le! Mert eddig 14-es hősök jöttek. Viszont a vége felé már 18-19-es 1-1 db.. Mindjárt rá repülök!!! Thx....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 12 csüt., 10:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Üdv!

Kérdésem: a 1.2-es patch, ami úgy tudom, mostantájt jött ki, javította-e a legtöbb bosszantó hibát (pl. ami a leírásban is olvasható, hogy Nekró kampányt nem szabad saját karakterrel elkezdeni, mert a véghadjáratot akkor nem lehet lejátszani)?

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 12 csüt., 11:43 

Csatlakozott: 2011 júl. 18 hétf., 21:25
Hozzászólások: 18
Már van 1.2.1 patch is, és miután felraktam le tudtam győzni Ana fivérét, elég sok embert vesztettem, és hát meg kell mondjam, hiába győztem le, nem jutottam előrébb.... Még mindig kevés az ember a nagy csatákhoz. Gyorsan fogynak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 15 vas., 9:23 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 01 kedd, 21:24
Hozzászólások: 17
gayana18 írta:
Már van 1.2.1 patch is, és miután felraktam le tudtam győzni Ana fivérét, elég sok embert vesztettem, és hát meg kell mondjam, hiába győztem le, nem jutottam előrébb.... Még mindig kevés az ember a nagy csatákhoz. Gyorsan fogynak.


Valahogy meg kellene kicsit tanulni játszani. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem az ellenfél a túl erős, hanem te vagy nagyon gyenge. A necro kampány az, ahol hard fokozaton (épp most végeztem vele) is szinte lehetetlen egységet veszíteni... Auto combat, lol. Akkor minek a Heroes-zal játszani, ha a csatákat nem játszod le?:-D Próbálkozz kicsit, nézd meg, melyik egységednek mi a speckója, tanulmányozd át, milyen képességeket/varázslatokat kellene megtanulnod, stb. Ez az alap. Ha ez nincs meg, akkor csak nyűglődés lesz az egész. Abból indulj ki: a kampány KÖNNYŰ, tehát a hiba másban van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 21 szomb., 16:31 

Csatlakozott: 2011 júl. 18 hétf., 21:25
Hozzászólások: 18
Hát szerintem meg a játék nehéz. Nem most játszom először heroes-zal. Már Ana tükörképénél járok, de előtte sok licset vesztettem, és hatalmas fölényben van, mind szintileg, mind varázslatok terén, és 100 fölötti emberszámmal az őrültek terén. Lehetetlen legyőzni simán is meg auton is meg mindenhogyan, ha nem sikerül az előtte lévő ellenséget úgy legyőznöm, hogy ne veszítsek embert vagy csak keveset. Vagy 5-ször nekiálltam, de még mindig sok embert veszítek. Minden olyan varázslatot tudok ami kell.

Egy problémám van, hogy felszedtem egy csomó tekercset, idéző tekercseket stb, és mégsincsenek meg. Egyszerűen nincs benne az eszköztáramba, és a varázslat sem jelenik meg. Ez mitől lehet? Már nem tudom elölről kezdeni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 21 szomb., 18:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
gayana18 írta:
Egy problémám van, hogy felszedtem egy csomó tekercset, idéző tekercseket stb, és mégsincsenek meg. Egyszerűen nincs benne az eszköztáramba, és a varázslat sem jelenik meg. Ez mitől lehet? Már nem tudom elölről kezdeni.


Nem használtad már azokat a tekercseket egyszer csatában? Mert ha igen, akkor már nem lesznek meg a könyvben, mivel mindet csak egyszer használhatod. Legalábbis egy hőssel biztos. Más hősnek még nem próbáltam adni.

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 22 vas., 12:50 

Csatlakozott: 2011 júl. 18 hétf., 21:25
Hozzászólások: 18
Nem tudom, lehet elhasználta a hősöm, de a vakítás is tekercs és az mindig ott van. Nem értem igazán. Az 5-ös részben ha felszedtem egy tekercset, akkor azt végig tudtam használni az adott pályán. Ez így hülyeség.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 22 vas., 19:07 

Csatlakozott: 2011 nov. 03 csüt., 16:50
Hozzászólások: 21
gayana18 írta:
Nem tudom, lehet elhasználta a hősöm, de a vakítás is tekercs és az mindig ott van. Nem értem igazán. Az 5-ös részben ha felszedtem egy tekercset, akkor azt végig tudtam használni az adott pályán. Ez így hülyeség.


Egy tekercset csak 1x tudsz használni , viszont ha van több egyforma nálad akkor annyiszor tudod amennyi van...

Szerintem az auto csatában elhasználta a gép, csak mondjuk a Vakításból több is volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 26 csüt., 18:51 

Csatlakozott: 2011 júl. 18 hétf., 21:25
Hozzászólások: 18
Sziasztok!

Túl vagyok végre a necro kampány 3. térképén. Vagy 20x előlről kellett kezdenem, de a végén biza megakadtam. Nem elég hogy folyton az ellen különböző hősei után kellett szaladgálnom, a főellenség, Miranda bevehetetlen volt. Hiába volt több emberem, és hiába tanultam meg több varázslatot is, egyszerűen mindig legyőzött, folyton feltámasztgatta az embereit, és sokkal több embert ölt meg kis csoportokkal mint nálam a nagyok. Gondoltam itt vmi furfangosság lesz. Hogy lehet erősebb a nálam kevesebb emberével?

Hát bevetettem egy csalást és lekaszáltam, de még így is elég erősnek bizonyult. Véletlenül 1400 vámpírt csináltam (sajna nem jó semmire), és megtámadott egy szárnyas lénnyel (olyan oroszlánszerű, sajna a nevét elfelejtettem). Na az csak 146-volt. Erre az 1400 vámpír kemény 100-at megölt belőle o_o
Mivan? csak 100-at? Ja és utánna fel is támasztotta mindet és a csontim ellen indult. De legyőztem. Ez azért kemény volt. Hogy még ennyi emberrel is majdhogynem veszítsek?

Vélemények? Am máshol is olvastam hogy ez a térkép ****** nehéz. Hát az volt. Arany nélkül semmit nem tud kezdeni az ember, így azt is csinálnom kellett, különben még mindig az első váramat védeném.

Pedig a csalás ellen vagyok, soha egy játéknál sem használtam, de itt egyszerűen muszáj volt, vagy kapott volna egy uninstallt a játék, úgy keményen. Idegtépő és fárasztó!!! Végem van!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 26 csüt., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Annyira azért nem bonyolult a térkép szvsz.

1. a démont kell legyőzni a földalatt úgy, hogy az NPC csajjal nem beszélünk, azaz nem nyitjuk ki a kaput.

2. amint ez megvan, toborozzunk nagy sereget, álljunk a főhősünkkel a déli ajtóhoz, és egy mellékhős menjen be az NPC-hez dumcsizni

3. kapu kinyit, főhős vágtat délre, ork kinyír (ha nem megy, várj pár hetet, több várad van, mint neki, legyorsulod seregben)

4. ork városok kifüstöl, szárazföld kipucol, közben nekró hősök elkap -> várportál intenzív használata!

5. hajózás, nekró hős lever

6. a RENGETEG városoddal csak meg kell várni, amíg le tudod nyomni Mirandát

-> kampány közben nem illik sereget veszíteni, ami veszik, azt azonnal visszavenni a várban az építményben

-> sok lúd (nekró) egy idő után disznót győz :)

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 26 csüt., 22:02 

Csatlakozott: 2011 júl. 18 hétf., 21:25
Hozzászólások: 18
Én is így csináltam, csak elfogyott az arany és nem tudtam visszavenni az embereimet, az ellen meg jött, szal sürgősen kellett az arany. A démonokkal nem volt gond, hamar legyőztem, utána mentem dumálgatni, kinyírtam az orkot is, csak egy gond volt, hogy ő már előtte egy erős hőst kiküldött, nekem meg annyi emberem nem volt hogy ketté osszam, így csak egy hőssel mentem. nem szeretek többel, nem tudok annyi emberre figyelni, meg mindnek embert adni. Meg a fejlődés sem olyan gyors h varázslatot tanuljak.

Az orkok miatt csúsztam meg inkább, mert az egy hőse miatt kellett folyton rohangálnom, közben az arany is elfogyott, szal muszáj volt, nem akartam megint elölről kezdeni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Crag Hack
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 12:23 
Avatar

Csatlakozott: 2012 jan. 11 szer., 8:28
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok! Van valaki aki esetleg végig tolta a Pirates of the Savage sea Dlc-t? Mert a második térképen nem tudok be jutni a vulkánhoz hogy szét kapjam a confuxokat. Már minden meg van csak az hiányzik!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 14:10 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
Hajózz el a sziget (jobb felső sarok a térképen) nyugati oldalára, ott lesz észak felől egy kis rész ahol ki lehet kötni és onnan már lóháton eléred a 3 confluxot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 83 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség