Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 966 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 49  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 12:08 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Az agresszív AI pontosan mit takar? Próbáltam rájönni, de nem vettem észre semmi változást, azon kívűl hogy 1 nappal később találkoztam az első áldozattal :twisted:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 12:50 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Magyar verziójú


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 13:04 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Ebben az esetben Nimbusnak volt igaza.
:wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 13:21 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Hehehe vicces nagyon, a heroes online-hoz kell a proxyfilter ha tudnád.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 15:02 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Őszinte legyek? Magasról teszek rá mihez kell proxy...
Picit gondolkodj, hogy mennyi valóságtartalma lehet az előző hozzászólásomnak, ill. hogy lehet-e benne valami "mögöttes" üzenet! :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 17:12 

Csatlakozott: 2008 ápr. 12 szomb., 16:23
Hozzászólások: 50
Sziasztok!
Feltelepítettem nemrég a játékot, ment is szépen, amíg föl nem raktam az 1.1-es patchet! Most indításnál azt írja ki, hogy:
"Gond lépett fel a játék indításakor. Győződjön meg róla, hogy nem fut más játék, amelyhez Ubisoft Game Launcherre van szükség. Ha a probléma nem szűnik meg, telepítsd újra a játékot."
Ez mitől lehet? Marhára nincs kedvem újrarakni! :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 17:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok! Nemrég jelezték Nekem a forgalmazótól, hogy van még néhány át nem vett Heroes VI. Collector kiadás a PCDome-nál (shop@pcdome.hu) illetve a CDGalaxisnál (web@cdgalaxis.hu), aki még nem vette meg és szeretne gyűjtői kiadást, csapjon le rájuk gyorsan! :) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 17:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 25 vas., 23:56
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Pécs
Hogy tudtad úgy feltelepíteni, hogy nem töltötte le autómatikusan az 1.1-es patch-et?

_________________
Ut leo semper feriatur.
Mindig üsd az oroszlánt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 17:54 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Amúgy ha már van egy csomó lehetőség a Conflux által, akár ki is használhatnánk, mondjuk felvehetnénk egymást "barát"-nak, nem? :wink:
Kicsit utána olvasva itt a fórumon, egy nagyon szép dolog a Team-től hogy egy Mugger emlékhetet beleraktak a játékba... :cry: .

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 18:32 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Bizony-bizony, Mugger bátyó biztos dagad büszkeségtől! :) No és legalább annyira rácsodálkozna a feliratra, mint az én Cuthbert clonehőseimre azon a Budapest Bajnokságon, amit még Ő rendezett a saját nappalijában... no jó sokkal jobban! :) No és még egy dolgot megkockáztatnék: Ennyi idő távlatában már bizonyosan megtiltaná, hogy bárki is síró smájlit használjon a továbbiakban, amikor ráemlékezik!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 18:33 

Csatlakozott: 2008 ápr. 12 szomb., 16:23
Hozzászólások: 50
Idézet:
Hogy tudtad úgy feltelepíteni, hogy nem töltötte le autómatikusan az 1.1-es patch-et?


Úgy, hogy akkor még nem jött ki. :wink:Nem biztos, hogy az 1.1 volt, de a legutóbbi. Hétfőn tettem föl a játékot, ma frissített, és nem indul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 18:41 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Nem volt netkapcsolatod? Elvileg az 1.1-es patch a játék kiadásának napján kint volt.
Milyen hibaüzenetet kapsz?

ui.: Mi feltételezzük, hogy eredeti játékkal játszol.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 18:44 

Csatlakozott: 2008 ápr. 12 szomb., 16:23
Hozzászólások: 50
Az alapjáték maga megy, nem azzal van a baj szerintem. De akkor ez nem az 1.1-es patch volt. A telepítéskor is letöltött egy patchat, akkor az volt az. Akkor viszont nem tudom ez milyen patch volt. Mindenesetre kisebb mint az előző. :) A hibaüzenetet föntebb leírtam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 18:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
K Andris írta:
Az alapjáték maga megy, nem azzal van a baj szerintem. De akkor ez nem az 1.1-es patch volt. A telepítéskor is letöltött egy patchat, akkor az volt az. Akkor viszont nem tudom ez milyen patch volt. Mindenesetre kisebb mint az előző. :) A hibaüzenetet föntebb leírtam.


Ez az 1.1.1-es patch volt valószínűleg, de sajnos a hibádra én sem tudok megoldást mondani :(

Üdv! Coradiel

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 18:57 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Olyasmi jutott még eszembe, hogy nézd esetleg meg, hogy nem jött-e le időközben valami windows frissítés. Nekem még a teszteléskor volt ilyen gondom. Ez lehet akár egyedi dolog is, meg nem mindenkinél töltődik le ugyanaz a frissítés, nem ugyanaz a windows verzió stb.

Én annyit tettem, hogy leszedtem az összes windows frissítést attól a dátumtól kezdve amikor még ment a játék és láss csodát ismét ment.

Persze nincs rá garancia, de veszélytelen művelet, ha nem vált be, akkor ismét engedélyeszed a windows frissítést és szépen visszarakod a frissítéseket amiket leszedtél.

Ez egyébként más hasonló eseteknél is általános szabály lehet, legalábbis én meg szoktam nézni, és nagyrészt beválik.

Még egy kis adalék, hogy amennyiben tényleg erről van szó, akkor azt a következő patchben bizonyosan orvosolni fogják, szal nem örökérvényű a windows frissítés letíltása.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 19:05 

Csatlakozott: 2008 ápr. 12 szomb., 16:23
Hozzászólások: 50
Kösz a tippet, de azóta nem frissített a windows... :S


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 20:05 

Csatlakozott: 2011 jan. 02 vas., 16:40
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Herend
K Andris írta:
Sziasztok!
Feltelepítettem nemrég a játékot, ment is szépen, amíg föl nem raktam az 1.1-es patchet! Most indításnál azt írja ki, hogy:
"Gond lépett fel a játék indításakor. Győződjön meg róla, hogy nem fut más játék, amelyhez Ubisoft Game Launcherre van szükség. Ha a probléma nem szűnik meg, telepítsd újra a játékot."
Ez mitől lehet? Marhára nincs kedvem újrarakni! :(


Nem hagytad fent a gépeden a demót vagy a bétát véletlen vagy annak bármely komponensét???? Jah, meg a programkezelőben is nézd meg, hogy nincs-e fent a Ubi Launcher!!!!
Utálni fogsz, de a legjobban azt tennéd, ha letörölnéd szépen a game-et, meg mindent, ami hozzá tartozhat és az esetlegesen a gépeden maradt demó maradványokat a LANUCHERREL együtt, aztán egy restart után ... telepítsd újra a játékot. Elképzelhető, hogy a demó vagy a béta launchere okozza a gondot! :?

Ha a mentéseid miatt aggódsz, akkor ha a confluxon mentesz, semmi a világon nem veszik el! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 20:29 

Csatlakozott: 2008 ápr. 12 szomb., 16:23
Hozzászólások: 50
Fél óra játék után nem túl sok mentésem született, azokért nem aggódom. :) Csak a hercehurca idegesít ezzel kapcsolatban. Sem a béta, sem a demó nem volt telepítve ezen a gépen. Lehet, hogy végül újratelepítem ha nincs más megoldás, de akkor azt csak pénteken...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 20:30 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nem ment el a net így be tudtam végre fejezni a nekró kampány 2. pályáját. Jöhet a 3., de azt már csak holnap folytatom. Egyébként egyszerűbb ha minél többet harcolok az első pár "emléknél" mintha csak megpróbálnék átszaladni. Nem tudom miért, de így másodjára könyebb volt :D . De azért kicsit lehangoló hogy valakik már platina ranggal szaladgálnak a ranglistán.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 21:00 

Csatlakozott: 2011 júl. 19 kedd, 20:26
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budaörs
Vologya írta:
Maverick írta:
Most kapcsoltam

kihagyták a collector's edition-ömből a soundtrack-et, meg papírtokban kaptam a dvd-t -.-

Javítsatok ki ha tévedek de ezt a forgalmazónak köszönhetem?


Üdv Bátor Harcosok!

Javaslom, hogy olvasd el a híreket a főoldalon! (Jelenleg 2. hír, október 14....) Benne a válasz... Talán kiegészítésként, ahol jelezheted: support@cdv-sevenm.hu (Ha az oldalunkon keresztül rendelted a játékod, nincs teendőd, ha máshol, akkor a számlamásolatod is csatold a leveled mellé...) Baráti üdv!



köszi szépen, mostanság aludni is kevés időm van, alig vagyok gép előtt is

szal annyi a dolgom hogy írok nekik 1 kedves levelet fényképben csatolva a számlát hogy igenis azt vettem, és postázzák a hiányosságokat és kész?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 966 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 49  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség