Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 966 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 17 hétf., 23:04 

Csatlakozott: 2011 júl. 19 kedd, 20:26
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budaörs
Damien írta:
Sziasztok.

Olyan problémám lenne, hogy beírtam a füzet elején lévő és a bonus kódot is, kötőjelekkel és anélkül.
Elfogadta mindenhogy, ( Végül a bónusz kóddal fogatta el ) de a confluxra bejelentkezési hibát ír. : " A belépési kulcs, nem aktiválja a várt jogosultságokat.

Olyat olvastam ubisoft fórumon, hogy az utolsó patch csinált valamit a termék kulcsokkal és világszerte nem megy. De nem tudom hogy ez igaz e, vagy mi van ...

Kérem segítsetek,


nálam is ez a probléma lépett fel, csak én munkából hazajövét félkómában a collector's bonus kódjával telepítettem a játékot, a kézikönyvön lévőt meg észre se vettem olyan kicsike volt... miután közölte hogy "A belépési kulcs, nem aktiválja a várt jogosultságokat." leesett h valamit eltoltam... se conflux nem megy se semmi, illetve a játék úgy ahogy, de nyilván nem ezért vettem collectors-t... Írtam Ubisoft supportnak hogy ugyan már legyenek olyan kedvesek és segítsenek legyenek szívesek, ez 3 napja volt de semmi válasz, ha valaki tud valami megoldást legyen kedves megírni, kérem szépen


más téma, nálam egyáltalán nem volt érzékelhető a vibrálása a kurzornak radeon hd 5850 1gb-om van, annyi az észrevételem hogy betöltésnél a textúrák lassabban jelennek meg mint a pálya "talaja" (nem picit)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 17 hétf., 23:14 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Én szerdán kapom meg a Collectorst. Elvileg 3-4 féle kódot is kaptál hisz kaptál a + térképhez ami elvileg a 0. térkép. Ezen kívül a plusz artifaktok és hősök is kódot kaptak nem?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 17 hétf., 23:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
hahakocka: Volt egy kód a játék regisztrálásához meg egy bónusz kód, ami minden bónuszt (4 hős, térkép, 2 dinasztia fegyver) aktivált.

T-Rex írta:
-Milyen is ez a town portal?
Két portal van. Az alap olyan, hogy a várból tudsz más várba/lény örző helyre teleportálni. A fejlesztett pedig a legközelebbi várba teleportál bele, de ezt úgy kell elképzelni, hogy ilyenkor a játék egy szinten kezeli az alvilágot, a sima felszínnel, azaz ha a térképen jelölés szerinti legközelebb, nem a szinten legközelebbi. Remélem érthető. Ha nem, akkor egy konkrét példa: Nekromanta egyik pályáján bal oldalt van a felszín alatt a várad, te is a bal oldalon tartozkodol a felszínen és itt kb. a pálya 1/3-ánál van egy várad. Ha ekkor teleportálsz, akkor nem az utóbbiba, hanem az alvilági váradba jutsz el.

T-Rex írta:
-Tényleg látszanak a megépített épületek a kalandtérképen lévő városnál?
Erre így nem tudok válaszolni, mert soha nem érdekelt túlzottan a vár kinézete, de azt tudom, hogy az erődítmény építés biztosan látszik, az, hogy a hősök csarnoka vagy a piactér látszik-e kivülről, arra nem emlékszek.

T-Rex írta:
-Mennyibe kerül egy város átalakítás?
Nem drága, nem emlékszek mennyibe kerül sajnos.

T-Rex írta:
-Végül... Mi lesz, ha én úgy döntök, hogy nem konvertálok át egy másik vár fajtájára, lesznek-e hátrányaim a gép ellen vagy a játékosok ellen?
Én mindig átkonvertálok mindent, így ezt nem tudom, de mivel fillérekbe kerül a konvertálás, így megéri. Talán ha más egységeid vannak a csapatba, akkor a fajspecifikus dolgok, mint a nekróknál a felélesztést (ami náluk gyógyítás) nem lehet alkalmazni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 0:16 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
Sziasztok!

Pár napos tapasztalattal a hátam mögött azt gondolom ez egy jó játék lett. Sokan vannak, akik a H3-hoz hasonlítják a játékot /hiányérzet miatt vagy bármi egyéb okból/, vannak akik ezt nem osszák és arra intenek, nem jó ha ilyen kritikusan közelítjük meg a dolgot.

Véleményem szerint mégis az a helyzet, hogy egy játékban, jelen esetben a 3. részben, ha valami igazán jól sikerült, és azt mindenki vagy legalábbis túlnyomórészt mindenki megszerette, ergó nagyon bevált, azon kár változtatni. Hiába mondja bárki is, hogy ez egy teljesen más játék, akkor is egy Heroes rajongó szívjoggal reménykedhet abban a sikerben, ami anno a szívéhez közel állt. Szóval elismerem hogy kell az újítás, de sok tekintetben kicsit átlendült a ló túloldalára. Hangsúlyozom, ettől még tényleg klassz játék lett. Ma nyolc órát játszottam vele, úgyhogy vissz kell hogy fogjam kicsit magam. Ennél nagyobb elismerés nem is kell.

Ami nekem se tetszik, az nálam is a skillrendszer. Mindig csak ugyanazokat választom... egy csomó skillben nem látok semmilyen hasznot. Szintén nem tetszik az ablakos módja a városképeknek, a demónál leírtam ezzel kapcsolatban a véleményem: az adott frakció hangulatát lerántja. És végül a mínusz 1 faj és kevesebb lény, ez az összes rész alapjátékainak viszonylatában eddig csak csökkenő tendenciát mutat - ergó egyre kevesebbet kapunk. A demónál már megköveztek ezekért a véleményekért, de azt gondolom, ezek jelentős hibák akkor is és nem egyedül vagyok ezzel a véleménnyel - ezek számomra nem újítások, hanem sikertelen változtatások és szűkítések, pont ahol a legfájóbb. A lények tekintetében pedig igen, nem árt a vérfrissítés, de itt is volt ami túlzás volt. Nekem az ördög volt a kedvencem, és az ördög helyett veremlord szerepel - ez nem vérfrissítés, hanem a pokol ko veresége... a sárkányok totális hiánya sem az. Szóval én ezekkel megbarátkozni nem fogok, csak megbékélni.

Bitangul tetszik a grafika, a hang és zene, a szerepjáték jelleg, a várostrom számomra nagyobb kihívást jelent. Az új lények közül nagyon tetszik a dögevő és a lamasszu, de a kirin és a sorsfonó is érdekes. A régiek közül a küklopsz nagyon durva lett szerintem:), a lich embertelen nagyot sebez /végülis nem ember/, a vámpírnál tetszik, hogy lejjebb szedték az életszívását, így is állja a sarat. A griff továbbra is fantasztikus és végre előkelő helyen áll az embervár erőlistáján is.

Szép munka! Végül meg is vettem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 4:45 

Csatlakozott: 2011 okt. 15 szomb., 9:26
Hozzászólások: 32
Sziasztok!
Kérdésem lenne: nem sebzem a klüplokszokat. Bug-os, vagy csak nem találtam meg a "Nagy Klüklopsz Verő Kalapácsot?"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 5:09 

Csatlakozott: 2006 szept. 27 szer., 8:19
Hozzászólások: 42
Smithchrstn írta:
Sziasztok!
Kérdésem lenne: nem sebzem a klüplokszokat. Bug-os, vagy csak nem találtam meg a "Nagy Klüklopsz Verő Kalapácsot?"


Sebzed! A küklopszon a harc heve miatt a sebződés csak később jelentkezik, mégpedig akkor, amikor sorra kerül. Sajátos és erős képesség. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 5:47 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Kösz V-kony :D

A town portal olyan, mint a h3-ban alapjáraton, ha jól értem. Félig olyan.

A konvertálásost azért kérdeztem, mert nekem az túl egy hangúvá válik, ha a pályán sok az ugyanolyan vár. Szívesen játszom a mixekkel. (inenn a behemoth, onnan a sárkány).

Egy másik játékban próbáltam ezt már, hogy félszerzett város átépítek emberire, de miután elkészült töltöttem is vissza, mert zavart.

Ez persze, csak saját vélemény :wink:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 6:32 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 10 kedd, 14:15
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Igen trex de viszont hasznos mert ha minden lény ki van építve akk többet tudsz szerezni a lényből


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 8:38 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 01 kedd, 21:24
Hozzászólások: 17
A fejlett town portal a legközelebbi, fejlett town portallal rendelkező várba telepít, ami nem biztos, hogy a hozzád épp legközelebb fekvő vár lesz. És mozgáspont igénye is van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 8:48 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Akkor ezek is tisztában vannak számomra.

Nem tudom, nekem nehéz lesz átállni a vár konvertálásra (vagy bele sem kezdek :P )

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 10:23 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 01 kedd, 21:24
Hozzászólások: 17
T-Rex írta:
Akkor ezek is tisztában vannak számomra.

Nem tudom, nekem nehéz lesz átállni a vár konvertálásra (vagy bele sem kezdek :P )


Pedig fontos:-) Nem mindegy, hogy sokfajta lényed van, de mindegyikből kevés egység, vagy kevesebb fajtából jó sok egység;-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 10:36 

Csatlakozott: 2011 okt. 15 szomb., 9:26
Hozzászólások: 32
liok írta:
Smithchrstn írta:
Sziasztok!
Kérdésem lenne: nem sebzem a klüplokszokat. Bug-os, vagy csak nem találtam meg a "Nagy Klüklopsz Verő Kalapácsot?"


Sebzed! A küklopszon a harc heve miatt a sebződés csak később jelentkezik, mégpedig akkor, amikor sorra kerül. Sajátos és erős képesség. :wink:


Aha! Szóval nem voltam elég kitartó :D
Köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 11:47 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 08 szomb., 15:02
Hozzászólások: 76
Tudja valaki, hogy a Mentések szinkronizálása mire szolgál? Fontos ez?
Már napok óta sikertelen mindig, de a játék megy tőle, szóval nem hiszem, hogy túl fontos lenne a játékhoz, csak idegesít, hogy 1 percig töltődik indulás előtt és láttam, hogy ki lehet kapcsolni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 14:42 

Csatlakozott: 2011 okt. 18 kedd, 14:37
Hozzászólások: 1
Nolenhez hasonlóan én is elakadtam ott. :( PLS help!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 15:34 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Idézet:
T-Rex írta:
-Mennyibe kerül egy város átalakítás?


Körülbelül 10-15 ezer arany, 10-20 fa kő, 10-15 kristály. Kismértékben attól is függ mennyire fejlett az adott vár amit konvertálni szeretnél. Persze olcsóbb lehet, drágább szerintem nem.
Mellesleg a faji képességek jól összejátszanak a sok emberrel. Mivel szerintem ezeknek csak 3-4es szintje ami tényleg használható ( kivétel nekromancia-kapunyitás ), ezért jó ha sok azonos lényed van a konvertált várakból. Persze lehet így, lehet úgy, de mindenképp próbáld ki párszor. Ha pedig egyszer se jön be akkor is tiéd a választás :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 15:44 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Még hogy egy játékot nem a kampány tart élet be!!! Hát már megbocsáss de Pl.hoznám WArcraft 3 nevű játékot mely játék menete és újításai mellett még a kampány története és frappáns fordulatos pályái tartanak életbe lassan 10 éve;). És ahogy látom és olvasom Heroes 6 története és kampány menete is hasonló lesz . Az hogy egy kampánynak még egyszer neki látsz nehezebb fokozaton
az azt jelenti hogy élvezetes volt,vagyis nő a játék játszhatósági ideje vagy majd3 év múlva megint elő veszed mert annyira magával ragadó az egész történet. Nálam speciel így járt Warcraft 3 is, még mai is végigjátszom az egészet újra vagy a Heroes 5 és a King's Bounty .

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 15:52 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Áyron ebben van valami :wink: .
Én a Heores 4 alapjáték hadjáratát háromszor játszottam végig, a Herores 5 hadjárat pályáit pedig még mindig szoktam játszani. Persze csak egy-egy kampányt szoktam vagy egy "egyéni játék"-ot :wink: . És szerintem a Heroes 6-al is így leszek, mert engem már az 5-ben lebilincselt Ashan története.
Mondjuk szerintem egy stratégiai játéknál aki nem játsza végig a hadjáratot, az rengeteg élményről maradt le. Magasabb szinten a H5-ben is lehet jó sokat szidni, szeretett AI barátunkat :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 16:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 júl. 07 csüt., 12:05
Hozzászólások: 13
Nah csütörtökön végre kézhez kapom a collector's-t bár nem az 576-tól ahonnan előrendeltem... hanem a pcdome-tól... már csak 2 nap és számomra is megjelenik a játék.. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 16:31 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kell a jó kampány, hogy "Hírdesse az igét", kellenek a jó skirmish mapok, hogy megtanuljanak az emberek kicsit játszani, de az egyetlen ami hosszú távon szélesrétegben garantálja a játék népszerűségét, az a multiplayer!

Ezt kétsébe lehet vonni, de botorság úgy vélem... :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 18 kedd, 16:47 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Ma indításkor lejött az 1.1.1 update. Valaki tudja hogy ez mit tartalmaz?

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 966 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség