Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 966 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 06 csüt., 9:26 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Beorn the Shapeshifter írta:
Azért az, hogy az UBI hivatalos honlapján van fenn, ad némi kételkedésre okot. :) A játék megjelenéskor nagyjából egy nagy rakás trágya volt, bughalmaz, szinte játszhatatlan. Kár érte, hogy nem hagytak a magyar srácoknak még mondjuk egy két hónapnyi teszt időszakot. Nagyon nem tetszik ez az irány, ami felé a modern kori játékkiadás halad, az első napi több gigás patchekkel, és a két év múlva megjelenő platina verziók után érkező sokadik patchekkel egyetemben.

Nem akarom azt mondani, hogy régen mennyivel jobb volt minden, de nem emlékszem arra, hogy az Eye of Beholder-t, a Panzer General-t, a Master of Magic-et, vagy a Doom-ot patchelgetni kellett volna. :twisted:


Hát, én ma már szinte örülök, ha újabb patch jön ki egy játékhoz, akár évekkel a megjelenése után is. Ebből lehet tudni, hogy valamilyen szinten törődnek a kiadott termékkel, még ha anyagi megfontolásból is. Azt is megtehetnék, hogy nem patchelik tovább, hiszen már megvette a jó nép. Én nem rágódom ezen, elfogadom, hogy most ez a trend a kiadóknál (bár megérteni sosem fogom).
Ami a szavazást illeti: Nekem igazából az volt érdekes, hogy megelőzte a heroes 5-öt, amit ugye szintén az ubi adott ki, tehát a két ubis játék közül simán szavazhattak arra is többen, de a hatodik rész mégis beelőzte :)

Amúgy nem hiszem, hogy sokat nyom az, hogy hivatalos fórum. PL: Régebben, miután az EA kiadta a c&c4-et, pár évre rá volt egy szavazás a hivatalos oldalon, hogy melyik a kedvenc c&c játékod. Hát mondanom sem kell, hogy azok a részek, amelyeket már nem a westwood csinált, csúnyán leszerepeltek (kivéve a generalst)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 06 csüt., 16:41 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Az nem baj sosem, hogy ha a játék megjelenése után jó sokkal adnak még hozzá patchet, ami további extrákkal bővíti a játékot.

De az, hogy az egyre nagyobb méretűvé (fizikai GB-okra gondoltam) váló játékokat ugye az üzleti megfontolások alapján többé-kevésbé kész állapotban adnak csak ki, hogy kint legyen mááá' a bóóótban, azt nem veszi be a bögyöm.

Tudom, ez a legegyszerűbb: nem kell a sok tesztert fizetni, hanem a játékot megvásárlók rögtön ki is hozzák az összes bent maradt bugot, azután lehet foltozgatni. Sajnos én is rászoktam arra, hogy a legtöbb gémet csak gold, vagy platina verzióban veszek meg. De van olyan, amit nem bírok addig kibekkelni (pl. az MMXL), mert egyszerűen muszáj nyomatni őket. :)

De tudom, ezzel nagyon mély elemzésekig el lehet jutni. Például hogy egyetlen mai, sokcsillió dollárért fejlesztett játékkal sem játszom annyi ideig, mint annó a példaként említett akármelyik játékkal. :) Vagy akár pár mai, facebookon futtatott gammával. Evvan, változik a játékpiac. :)

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 06 csüt., 17:12 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Beorn the Shapeshifter írta:
többé-kevésbé kész állapotban


Én inkább azt mondanám, hogy aki megjelenéskor megvette az fizetett 10+ ezer forintot egy pár pályás-kampányos, gyerekcipőben járó béta-játékért...

Persze én is előrendeltem a CE-t, aminek máig annyi haszna van hogy 15.990 forintért vettem egy pólót amit mai napig is hordok és van egy szép könyvem :D Akkor olyan nagy csalódás ért hogy kb. 2012. január-február óta még csak véletlen elkövetett Heroes 6-ozásba sem estem bele...

De ez legyen az én bajom :lol: Nekem ott a személyes kedvenc Heroes-játékom, az V rész személyében, az kitart amíg megjön a VII :D Bár, lehet hogy kellemes csalódás érne ha kipróbálnám a Heroes VI - Heroes of patch-t, de inkább kivárom amíg az egészz pakk ára lemegy 1990-re.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 06 csüt., 18:24 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Zsee írta:
Beorn the Shapeshifter írta:
többé-kevésbé kész állapotban


Én inkább azt mondanám, hogy aki megjelenéskor megvette az fizetett 10+ ezer forintot egy pár pályás-kampányos, gyerekcipőben járó béta-játékért...

Persze én is előrendeltem a CE-t, aminek máig annyi haszna van hogy 15.990 forintért vettem egy pólót amit mai napig is hordok és van egy szép könyvem :D Akkor olyan nagy csalódás ért hogy kb. 2012. január-február óta még csak véletlen elkövetett Heroes 6-ozásba sem estem bele...

De ez legyen az én bajom :lol: Nekem ott a személyes kedvenc Heroes-játékom, az V rész személyében, az kitart amíg megjön a VII :D Bár, lehet hogy kellemes csalódás érne ha kipróbálnám a Heroes VI - Heroes of patch-t, de inkább kivárom amíg az egészz pakk ára lemegy 1990-re.


Hamár megemlítetted a heroes 5-öt: Találtam hozzá két modot, amit érdemes felrakni: az egyik feljavítja az AI viselkedését emellett hotseat-ben nem kell olyan sokat várni, hogy lenyomja a saját körét.

A másik meg kiveszi a gép elleni meccseknél jellemző fekete képernyőt amikor a gépi ellenfél van soron.

Ha érdekel belinkelhetem, hogy honnan szedheted le őket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 06 csüt., 18:53 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én az AI viselkedésnek örülnék :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 06 csüt., 19:04 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
http://data.hu/get/7489804/H5AI_31_1.zip

Ide feltöltöttem az AI tuningot a heroes 5-höz, akit esetleg érdekel. A mellékelt pdf-ben le van írva mit hogyan kell csinálni.

Ja, és valószínűleg csak akkor működik, ha fel van rakva a tribes of the east kieg legvégső verziója. akkor raktad fel jól, ha főmenüben a verzió számnál kiírja a mod nevét is.

és bocs az Off-ért egyébként :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jani91 2014 márc. 07 pén., 16:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 07 pén., 10:06 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
A másikat is töltsd fel légy szíves. A fekete képernyő multiban nagyon bosszantó (amikor kisfiammal ketten játszunk több gépi játékos ellen).

Köszi előre is!

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 07 pén., 16:15 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 24 pén., 9:06
Hozzászólások: 123
Beorn the Shapeshifter írta:
A másikat is töltsd fel légy szíves. A fekete képernyő multiban nagyon bosszantó (amikor kisfiammal ketten játszunk több gépi játékos ellen).

Köszi előre is!


tessék:
http://data.hu/get/7492335/RemoveBlackBgHotSeat.pak

azt hiszem a data mappába kell bemásolni. A biztonság kedvéért másold be 3 féle képpen: 1. másold be így simán
2.nyisd meg, és a benne lévő UI mappád másod be
3. nyisd meg az UI mappát is és az abban lévő fájlt is másold be


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 08 szomb., 0:53 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én a H5 Sandrot a MODS mappába raktam és ott nyitotta meg.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 márc. 24 hétf., 20:48 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
http://www.playon.hu/ageofwonders
Age of Wonders III infók magyarul
Márc. 31.-én jelenik meg az Age of Wonders III! Lesz benne pályaszerkesztő és multis akár 7 főre! 6 kaszt teljesen más lényekkel.

Rég óta várt folytatás. Nem tudom annak idején játszottatok e velük a H3-4 környékén jöttek a 1-2. részek! Jó kis hasonló stratégia a Masters of Magic stílusával vegyülve.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 12 szomb., 12:00 

Csatlakozott: 2013 feb. 28 csüt., 20:06
Hozzászólások: 2
Sziasztok egy kis segítségre van szükségem.
eredeti játékom van és "volt uplay regem is de most újra kelet tennem gépet és az upalyra nem tudok semmilyen módon belépni. és így játékkal sem tudok játszani mivel azt írja a cod már regisztrálva van. kivel tudom felvenni a kapcsolatot ezzel kapcsolatosan mert a játék mellé adott füzetben levő segítség már nem él. ja és nem beszélek idegen nyelvet de szeretném a játékot folytatni.
köszi a segítséget.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 16 szer., 9:18 

Csatlakozott: 2014 júl. 16 szer., 8:33
Hozzászólások: 2
Sziasztok
Szerintem eléggé el lett cseszve a nehézségi szint :/
Igazából csiki csukit játszok a gép ellen mint a malom játékban...Elfoglalok 1 várat és a tápos hösével a sok egységével megy és beveri a váramat jó azért 1 idő után meg van :D
De Kastély 1 pálya van a pálya elején pár farkas neki megyek nekem van 20/20 emberem farkas meg 120/120 azt hogy?
Normal fokozat és eredeti a játék. Könnyű meg túl könnyű :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 júl. 31 csüt., 17:24 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
https://www.youtube.com/watch?v=PJV_XDF ... jQ&index=3

Egy kis Heroes 5 bemutatót rittyentettem 26 percben! Még lehetett volna róla mesélni bőven... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 10 vas., 7:22 

Csatlakozott: 2012 márc. 31 szomb., 7:47
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
A következő gondom van !
Vettem egy új gépet amin win8 van . Sajna az istenért nem indul el a h6 :(
hibaüzenettel leáll :(.
Természetesen eredeti a játék is és a win8 is

Köszi a választ előre is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 10 vas., 9:14 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Biszmark írta:
Sziasztok!
A következő gondom van !
Vettem egy új gépet amin win8 van . Sajna az istenért nem indul el a h6 :(
hibaüzenettel leáll :(.
Természetesen eredeti a játék is és a win8 is

Köszi a választ előre is!


Nekem gond nélkül fut. Próbáld kompatibilis módban futtatni. A minimális rendszerigény megvan?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 10 vas., 10:26 

Csatlakozott: 2012 márc. 31 szomb., 7:47
Hozzászólások: 2
kiki írta:
Biszmark írta:
Sziasztok!
A következő gondom van !
Vettem egy új gépet amin win8 van . Sajna az istenért nem indul el a h6 :(
hibaüzenettel leáll :(.
Természetesen eredeti a játék is és a win8 is

Köszi a választ előre is!


Nekem gond nélkül fut. Próbáld kompatibilis módban futtatni. A minimális rendszerigény megvan?


Köszi sikerült! rendszergazdaként kell indítanom!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 13 szer., 8:28 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
Mikor lesznek pályák itt letölthetőek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 17 vas., 13:26 

Csatlakozott: 2014 aug. 17 vas., 11:00
Hozzászólások: 1
Üdvözletem .

Abban kérnék segitséget , hogyan lehet megváltoztatni , hogy ne az elsőként kapott hős legyen , akinél aktiválni tudom a vér és/vagy a könny specialitást .

Még egy kérdés , mintha azt olvastam volna külföldi fórumokon , hogy a vér és a könny útja elvileg közösen is használható , azaz ha már elérte valaki az aktiváláshoz szükséges pontot akkor át lehet forditani a folyamatot és megmarad a másik tudása is ? - persze lehet hogy valamit félre forditottam nem nagy erősségem az angol - Ez tényleg igy van ?

Köszönettel a mielöbbi válaszok reményében ...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 17 vas., 14:40 
Avatar

Csatlakozott: 2013 szept. 11 szer., 14:25
Hozzászólások: 72
Maxos írta:
Üdvözletem .

Abban kérnék segitséget , hogyan lehet megváltoztatni , hogy ne az elsőként kapott hős legyen , akinél aktiválni tudom a vér és/vagy a könny specialitást .

Még egy kérdés , mintha azt olvastam volna külföldi fórumokon , hogy a vér és a könny útja elvileg közösen is használható , azaz ha már elérte valaki az aktiváláshoz szükséges pontot akkor át lehet forditani a folyamatot és megmarad a másik tudása is ? - persze lehet hogy valamit félre forditottam nem nagy erősségem az angol - Ez tényleg igy van ?

Köszönettel a mielöbbi válaszok reményében ...

Üdv! Csak az elsődleges hősnek fejlődhet a hírnév.
Ha eléred az egyik hírnév 1es szintjét, akkor még lehet a másik hírnévre is fejleszteni a hőst, de amint eléred a 2es hírnevet, akkor már nem.
Az ellentétes hírnév képessége semmiképp nem marad meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Teljes magyarosítás!
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 05 pén., 11:17 

Csatlakozott: 2011 okt. 27 csüt., 22:06
Hozzászólások: 5
Helló! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy megvettem múlt héten eredetiben a játékot kiegészítőkkel együtt. De szeretném magyarosítani, mert csak angol. ( Amúgy már megvettem eredetiben még a megjelenéskor, csak lenyúlták a kódomat. Írtam ezzel kapcsolatban az ubisoftnak, csak leszartak. Vissza válaszoltak egy semmit mondó üzenetet. :D ) Lehet itt már ki van írva valahol, de nincs erőm elolvasni a ennyi hozzászólást :D. Köszi a segítséget!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 966 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség