Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 77 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Homm3 Trükkök
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 13 szomb., 20:33 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Üdv mindenkinek!
Sokat olvasgatom a Heroes Community fórumát,és rengeteg új dolgot tanultam meg,és még fogok is az az érzésem,úgyhogy úgy döntöttem,nyitok egy topikot neki ezen a fórumon.
Mindenki tehet fel "találós kérdés"-eket,amit a következőképpen képzelek el:
Gibszjakab felteszi a kérdést,hogyan lehet varázslat nélkül kinyírni 1 serpent flyal,10 lizardmennel és ammo carttal egy 100as stacknyi pikást.Aki tudja,válaszol rá,így mindenki aki olvassa a topicot,gazdagodhat értékes információkkal,amiket majd a multimeccseken felhasználhat ellenfelei ellen :) Talán még verseny is lehet belőle,de ennyire nem szaladok előre.
1.találós kérdés:
Hogyan tudsz megölni 250 magogot(sima monsta,hős/vár/egyéb nélkül) egy 8 8 5 5 skillekkel rendelkező Tyrissel,1 angyallal+shield és cure varázslat?

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 13 szomb., 22:11 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 0:07
Hozzászólások: 73
Nekem van egy tippem nem biztos h ez a helyes megfejtés de talán működik.

Első körben várunk az Angyallal aztán miután a magog támadott Cureel gyógyítjuk az Angyalunkat, lelépjük a lépésünket és jöhet a shield az Angyalra majd támadunk vele a shieldnek köszönhetően a magog visszakapja a támadásának 20%-át aztán körönként gyógyítjuk az Angyalt addig míg a Shield varázslat tart majd újra shield és ezt ismételjük addig amíg nem hal meg az összes magog.

Sajnos nem tudtam letesztelni mert nincs fent a Heroes de figyelembe vettem minden lehetőséget és ez tűnt a legjobnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 13 szomb., 22:41 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
250 magog nem üthet sokat egy angyalon 90-nél (ugye hős védelme, táv bünti, szint különbség a lények között), tehát angyal vár, magog lő, angyal cure, visszakapja az életét, angyalra shield (+ védelem), angyal támad és 10-12 magog meghal, magog üt pl: 35 hp-t, angyal, támad, nem is kell gyakran gyógyítani, talán két-három támadásként, 5 eltelt kör után őjra shield. Elméletem szerint nem kell a csata megnyeréséhez 12-15 kör...
Viszont, nem számoltunk még a luck és a morál módosítokkal. Pláne azzal, hogy a gép hány felé osztja a magogokat.


A kérdésem:
A WoG-ban 35 lándzsással, hogyan lehet leölni 9 archmage-t, de nem használhatsz varázslatot és nem léphet a ládzsás, csak védekezhet vagy várhat? Most a hős értékei lényegtelenek...

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 13 szomb., 22:54 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 0:07
Hozzászólások: 73
Nem jó elrontottuk ugyanis Tyrisnek basic tacticja van így 2 hexával előretoljuk az Angyalt majd támadunk miután shieldet nyomtunk rá és aztán a körönkénti győgyítás míg el nem múlik a shield ekkor újra shield az Angalra és ezt addig ismételjük amíg nem hal meg az összes magog.

Így talán már jó lesz :lol:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lord Haart 92 2010 nov. 14 vas., 2:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 13 szomb., 23:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
NEM fire shield,hanem sima shield,vagyis -25%sebzést szenvedsz el az ellenfeleidtől közelharcban.
Egyik "megoldás" sem jó,teszteljétek le,simán levadásszák az angyalt ha így próbáljátok :)

ui.:Wogos kérdések ne nagyon legyenek,mivel rengeteg minden függ a beállításoktól,pl van e commander,hanyas szintű,stack experience stb

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 14 vas., 1:15 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Jó rendben...
Igazad van, arra gondoltam, hogy levon a sebzésből, csak én írtam hülyén :D.
De, alapul kell venni, hogy nekünk van hősünk, neki nincs és a 250 is elég gyengén üt, pláne közelharcban...

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 14 vas., 1:54 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 0:07
Hozzászólások: 73
Levadásszák? ha jól emlékszem nem kötötted ki h hány csoportra vannak osztva így mi szabadon számolhatunk annyival amennyivel akarunk természetesen én úgy számoltam h az összes egyben van így pedig mást nem is tehetek mint amit leírtam talán még variálhatok azzal h 3 shieldet rakok rá de ebben nem vagyok biztos h működik kipróbálni pedig nem tudom mert nincs fent a játék.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 14 vas., 9:46 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ha 250 magogot támadsz meg 1 angyallal a gép MINDIG 7 csoportra fogja osztani.
Test map:http://data.hu/get/3183094/testmap01.h3m
Maps könyvtárba be,és mehet a próbálgatás. :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 14 vas., 10:22 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Viszont arra nem gondoltunk, hogy a magog fireball támadással rendelkezik, tehát maradok a "2010 nov 13 Szomabat 22:41"-es hozzászólásomnál, csak azzal egészítem ki, hogy a másik 5 csapat magog támadja az angyalt tűzlabdával és ezzel megüti a legfelső két magog csapatot is. Ez így már gyerekjáték megnyerni.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 14 vas., 10:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Csak teszteld le :)
Ott már baj van ha 5 csapat támadja egyszerre :P

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 14 vas., 20:47 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 11 csüt., 12:51
Hozzászólások: 188
T-Rex írta:
250 magog nem üthet sokat egy angyalon 90-nél (ugye hős védelme, táv bünti, szint különbség a lények között), tehát angyal vár, magog lő, angyal cure, visszakapja az életét, angyalra shield (+ védelem), angyal támad és 10-12 magog meghal, magog üt pl: 35 hp-t, angyal, támad, nem is kell gyakran gyógyítani, talán két-három támadásként, 5 eltelt kör után őjra shield. Elméletem szerint nem kell a csata megnyeréséhez 12-15 kör...
Viszont, nem számoltunk még a luck és a morál módosítokkal. Pláne azzal, hogy a gép hány felé osztja a magogokat.


A kérdésem:
A WoG-ban 35 lándzsással, hogyan lehet leölni 9 archmage-t, de nem használhatsz varázslatot és nem léphet a ládzsás, csak védekezhet vagy várhat? Most a hős értékei lényegtelenek...


Aranytorony Nyila+mester ballisztika+kastély.

_________________
Ide azért kell alá írás mert azt is tudok.
Jók a nekrók de én jobb vagyok náluk.
WoG 4ever


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 14 vas., 22:13 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ez is egy megoldás, mert nem írtam, hogy vár csatáról van szó :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 15 hétf., 12:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Az elmélet az hogyha az angyallal egy magog mellé mész akkor a többiek nem lőnek, mivel azzal saját magukat is sebeznék. Így csak 1-essével kell leütnöd a magokat ügyelve hogy ne maradjon egyedül az angyal.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 16 kedd, 9:43 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
Kipróbáltam a tesztpályát. Azt vettem észre, hogy ha a mellettem álló magogok száma nagyon lecsökken, akkor bizony odapörköl a többi :) Le is verték az angyalomat első körben. De figyelve erre, teljesíthető a pálya.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 19 pén., 22:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Tekinél a pont. :)
Íme a walkthrough:
1.lépés:Tacticcal beállsz alulra,úgy hogy elérd a két legalsó magog stackot.
2.lépés:Shield az angyalra,ütöd a legalsó magogot.
3.lépés:Mivel a többi magog nem lő,szépen leviszed a 2 alsó magog stack számát 10-11re,majd mész a köv 2-re.Így mindegyiket ledolgozod 10-11-re,közben folyamatosan cure.
4.lépés:Innentől már könnyű,ha a magogok nem moráloztak van még minimum 60 hpd,és kis ügyeskedéssel legyőzhető a maradék 7x10.

Következő találós kérdés:
Hogyan ölsz meg 50 pikást(egyben) 5 5 1 1 skillű Wystannal,akinek basic archery,armorer skilljei vannak és 10 lizardmen+1serpent fly?
Tesztmap:
http://data.hu/get/3202848/testmap02.h3m

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 19 pén., 22:51 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Csak egy kérdés, ezt easy-n próbáltad vagy hard fokozaton, mert szerintem az sem mindegy :wink:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 20 szomb., 0:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Tesztmap Descriptionba is le van írva hogy hardon kell játszani.
Természetesen hardon játszottam,mivel minden versenyt/online játékot hardon vagy magasabbon játszanak.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 20 szomb., 11:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Nem játszottam le (le se töltöttem a pályát), de elsőre azzal próbákoznék, hogy futkározok le-föl a serpent fly-al a lándzsások előtt ütéstávon kívül, amíg el nem fogy a lizzardok lövése. Ha morált kapnak, akkor load game. :)
Nem mondtad, hogy online vagy offline játékban kell nyerni.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 20 szomb., 12:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Az igaz hogy nem mondtam,de tessék tesztmapot játszani és utána okoskodni,le van írva hogy hardon kell játszani :)
Az elmélet jó egyébként,morál ellen be van téve spirit of oppression.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 09 szer., 19:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Feladvány:12 elf+1centaur vs 3 azure dragon.
Hősök értékei 25 2 3 3 varázslatok:berserk.Másodlagos képességek nincsenek.Hős:Ivor.A csata Frozen cliffben játszódik,tehát a 3 azúr egyben van.Tesztmapot majd rakok fel.Hard fokozaton játszandó.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 77 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség