Heroes Fanatikusok Fóruma (www.hommm.hu)
http://hommm.hu/heroesforum/

H5 - Tribes of the East
http://hommm.hu/heroesforum/viewtopic.php?f=1&t=1518
Oldal: 1 / 1

Szerző:  Akos276 [ 2009 feb. 16 hétf., 21:54 ]
Hozzászólás témája:  H5 - Tribes of the East

Kedves fórumozók!
Egy olyan kezdeményezést szeretnék indítani, amiben ha elég sokan csatlakoztok hozzám talán sikerül rávenni a heroes.hardwired.hu honlap készítőit, hogy végre rászánják magukat és végre teljesen befejezzék a Tribes of the East kiegészítő játék leírását. Személy szerint, egyetlen dolgot hiányolok belőle (egyébként tényleg nagyon jó munkát végeztek), ez pedig a hősök másodlagos képességeinek leírása. Igaz hogy van egy rövid ismertető a Stronghold fajról, azonban a másodlagos képességek lehetséges fejlesztéseit és a többi faj képességeinek módosításának leírását nagyon hiányolom. Sajnos az alap játékhoz képest elég összekutyulták a dolgokat, és nekem még nem sikerült teljesen felfedezni a többi faj változtatásait… ebben kérném a honlap készítőinek segítségét, és a ti segítségeteket is, hogy meggyőzzük őket, ennek a fontosságáról!!!!
Remélem minél többet csatlakoztok hozzám!
Ákos276[/b]

Szerző:  Utrkij Yuzsulaw [ 2009 feb. 17 kedd, 0:02 ]
Hozzászólás témája: 

Amit írtál, azzal én személy szerint egyet is értenék, csak már napvilágot láttak olyan kisebb(a játékba is beilleszthető) progik, amik már ott tisztázzák a dolgokat, ezért itt felesleges lenne annyira részletezni, inkább csak az adott progikat kéne a megfelelő rész "fülébe" helyezni és letölthetővé tenni, de ez szvsz.

Szerző:  k2ati [ 2009 feb. 17 kedd, 22:00 ]
Hozzászólás témája: 

Én támogatom Ákos276 kezdeményezést, nagyon szeretem a H5-ot, de valóban a skillkerék tök jó hogy megvan, de aki nem tud annyira angolul... :( Utrkij. Egyébként mik ezek a progik? Te honnan töltötted le őket? (márha itt lehet ilyet kérdezni)
Üdv

u.i.: most játszottam egy multigamét, és a barbárok hihetetlen egy genyó nép... nem? Rommá vertek... (én fortress-el voltam.)

Szerző:  Utrkij Yuzsulaw [ 2009 feb. 18 szer., 10:51 ]
Hozzászólás témája: 

Én mondjuk nem használok ilyesmit, mert nap mint nap játszok vagy két-három gémet haverokkal(hot-seat vagy hamachi-n privát szobában), és már nagyából tudom fejből is a gyakran használt skill-ek és ability-k listáját (persze van egy játékon kívüli skill kerék is, de ritkán nyitom meg :P ).

Szerző:  Akos276 [ 2009 feb. 20 pén., 12:25 ]
Hozzászólás témája:  Barbárok:)

Kedves k2ati!
A barbárok nem annyira rosszak mint ahogy gondolod, csak jó stratégiát kell kialakítani velük. Ha egy élvezeteset akarsz velük játszani, a következőt tudom figyelmedbe ajánlani:
Kezdd el a Dragon Pass pályát sárga/piros színnel (gyakorlásnak nagyon jó); válaszd főhősnek Khan-t, nála Warmachines van és minél hamarabb fejleszd ki vele a First Aid-t illetve a Triple Ballista-t, így 8-9 szint környékén már tudsz olyan csatákat is lejátszani ahol nem lesznek veszteségeid.
Másodlagos képességek közül mindenféleképen kell még neki:
- Advanced/Expert Blood Rage: Powerfull Blow
- Expert Warmachines: First Aid, Ballista-> Triple Ballista
- Expert Luck: (Magic Resistance -> Luck of the Barbarian)
- Expert Leadership: Diplomacy -> Empathy
- Expert Logistics: (Pathfindig)
- Advanced/Expert Attack: Archery -> Flaming Arrows vagy Battle Frenzy -> Stunning Blow-> Excruciating Strike
(Az Attack-ot esetleg le lehet cserélni valamilyen mágia ellenállásra, de csak ha van mágus faj a pályán. Amit ()-be tettem azokat nem annyira fontos kifejleszteni, de szerintem ez így a legoptimálisabb)
Jó játékot!
Ákos276

Oldal: 1 / 1 Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/