Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: H5 - Tribes of the East
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 16 hétf., 21:54 

Csatlakozott: 2009 feb. 16 hétf., 21:33
Hozzászólások: 2
Kedves fórumozók!
Egy olyan kezdeményezést szeretnék indítani, amiben ha elég sokan csatlakoztok hozzám talán sikerül rávenni a heroes.hardwired.hu honlap készítőit, hogy végre rászánják magukat és végre teljesen befejezzék a Tribes of the East kiegészítő játék leírását. Személy szerint, egyetlen dolgot hiányolok belőle (egyébként tényleg nagyon jó munkát végeztek), ez pedig a hősök másodlagos képességeinek leírása. Igaz hogy van egy rövid ismertető a Stronghold fajról, azonban a másodlagos képességek lehetséges fejlesztéseit és a többi faj képességeinek módosításának leírását nagyon hiányolom. Sajnos az alap játékhoz képest elég összekutyulták a dolgokat, és nekem még nem sikerült teljesen felfedezni a többi faj változtatásait… ebben kérném a honlap készítőinek segítségét, és a ti segítségeteket is, hogy meggyőzzük őket, ennek a fontosságáról!!!!
Remélem minél többet csatlakoztok hozzám!
Ákos276[/b]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 17 kedd, 0:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Amit írtál, azzal én személy szerint egyet is értenék, csak már napvilágot láttak olyan kisebb(a játékba is beilleszthető) progik, amik már ott tisztázzák a dolgokat, ezért itt felesleges lenne annyira részletezni, inkább csak az adott progikat kéne a megfelelő rész "fülébe" helyezni és letölthetővé tenni, de ez szvsz.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 17 kedd, 22:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 29 csüt., 15:30
Hozzászólások: 52
Én támogatom Ákos276 kezdeményezést, nagyon szeretem a H5-ot, de valóban a skillkerék tök jó hogy megvan, de aki nem tud annyira angolul... :( Utrkij. Egyébként mik ezek a progik? Te honnan töltötted le őket? (márha itt lehet ilyet kérdezni)
Üdv

u.i.: most játszottam egy multigamét, és a barbárok hihetetlen egy genyó nép... nem? Rommá vertek... (én fortress-el voltam.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 18 szer., 10:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Én mondjuk nem használok ilyesmit, mert nap mint nap játszok vagy két-három gémet haverokkal(hot-seat vagy hamachi-n privát szobában), és már nagyából tudom fejből is a gyakran használt skill-ek és ability-k listáját (persze van egy játékon kívüli skill kerék is, de ritkán nyitom meg :P ).

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Barbárok:)
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 20 pén., 12:25 

Csatlakozott: 2009 feb. 16 hétf., 21:33
Hozzászólások: 2
Kedves k2ati!
A barbárok nem annyira rosszak mint ahogy gondolod, csak jó stratégiát kell kialakítani velük. Ha egy élvezeteset akarsz velük játszani, a következőt tudom figyelmedbe ajánlani:
Kezdd el a Dragon Pass pályát sárga/piros színnel (gyakorlásnak nagyon jó); válaszd főhősnek Khan-t, nála Warmachines van és minél hamarabb fejleszd ki vele a First Aid-t illetve a Triple Ballista-t, így 8-9 szint környékén már tudsz olyan csatákat is lejátszani ahol nem lesznek veszteségeid.
Másodlagos képességek közül mindenféleképen kell még neki:
- Advanced/Expert Blood Rage: Powerfull Blow
- Expert Warmachines: First Aid, Ballista-> Triple Ballista
- Expert Luck: (Magic Resistance -> Luck of the Barbarian)
- Expert Leadership: Diplomacy -> Empathy
- Expert Logistics: (Pathfindig)
- Advanced/Expert Attack: Archery -> Flaming Arrows vagy Battle Frenzy -> Stunning Blow-> Excruciating Strike
(Az Attack-ot esetleg le lehet cserélni valamilyen mágia ellenállásra, de csak ha van mágus faj a pályán. Amit ()-be tettem azokat nem annyira fontos kifejleszteni, de szerintem ez így a legoptimálisabb)
Jó játékot!
Ákos276


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség