Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 293 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 30 kedd, 21:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Alcedo írta:
(pl. Chilling Bones, Cold Steel, Cold Death) ami kinyiffant és a nekromantáknak NAGY előnyt ad.


Nemakarok senkiz sem megsérteni, az én véleményem az, hogy pl. ez a 3 skill a nekromantáknak 1 jókora nagy lóf**g. Kampányban direkt rágyúrtam, s a meglepetés: 1,5-1,6k csontiíjjász közelre nyom 100 bónusz Cold Damaget :shock: A Másik kettő sem túlzottan erős, báár a Cold Deathet tán nem értem el! :? Oda nekem más Tactikám van! Destructiv Magicet a nekróknak! :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 31 szer., 1:01 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 25 csüt., 18:57
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Szeged
Jou írta:
Alcedo írta:
(pl. Chilling Bones, Cold Steel, Cold Death) ami kinyiffant és a nekromantáknak NAGY előnyt ad.


Nemakarok senkiz sem megsérteni, az én véleményem az, hogy pl. ez a 3 skill a nekromantáknak 1 jókora nagy lóf**g. Kampányban direkt rágyúrtam, s a meglepetés: 1,5-1,6k csontiíjjász közelre nyom 100 bónusz Cold Damaget :shock: A Másik kettő sem túlzottan erős, báár a Cold Deathet tán nem értem el! :? Oda nekem más Tactikám van! Destructiv Magicet a nekróknak! :)


A Cold Death az pont az... (SPOILER: A fagyvarázslatok LEGALÁBB egy lényt megölnek) a titánoknak rosszul esett.

DE engem legjobban a Chilling Bones idegesít, mint minden pajzsvisszaverés... Minta végtelenszer visszacsapna. És amennyit üt az tőlem függ h én mennyit ütök. Nagyon kiakaszt. Nem üt sokat, de kiakaszt.

A Nekromanták imádnak fagyasztani (fagyizni is? :? )

Alc

_________________
Griffin Eternal

Ja persze...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 06 kedd, 13:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
yc írta:
nos az ujabb adag teszteletlen pályák között,találtam 1 gyöngyszemet!:)
Secret wish_Alveth_SOD a pálya neve,nos nekem csak valamiért WOG-gal indult el,de pár tereptárgytol eltekintve igazi Heroes3 SOD-os map,méghozzá nem is akármilyen!:)) Rengeteg nagy csata van benne,és igencsak gondolkodos,teleépitett pálya,azonban a 16. honapnál elakadtam:/ Nem tudom emgszerezni a zöld kulcsot,ha valaki probálta már,esetleg végig is vitte,pár revezető szóval,segithetne!:))


Üdv!

Nekem sajnos sehogy, mert nincs WOG-om. Pedig érdekelt volna. Nem lehet, hogy egyszerűen nincs zöld sátor? Érdemes lenne behatóbban megvizsgálni az editorral. Alveth egy másik térképe (Ínséges idők) ugyanis nemes egyszerűséggel olyan hibát tartalmazott, amitől nem lehetett végigvinni. Azt kijavítottam, de a Secret wish-t nem t'om megnyitni, lévén WOG-os. Csak egy ötlet volt...

Kivagyoq


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 07 szer., 10:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Üdv:))
már beszéltem a szerzővel,s megoldott a probléma:)
16 honap volt a végig játszás...szerintem ezt le lehet szoritani 12-re is:)
érdemes belefogni:) elméletileg nem WOG-os a pálya,ugyhogy mennie kéne SOD alatt is:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: nekrock
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 17 szomb., 15:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
Alcedo írta:
Jou írta:
Alcedo írta:
(pl. Chilling Bones, Cold Steel, Cold Death) ami kinyiffant és a nekromantáknak NAGY előnyt ad.


Nemakarok senkiz sem megsérteni, az én véleményem az, hogy pl. ez a 3 skill a nekromantáknak 1 jókora nagy lóf**g. Kampányban direkt rágyúrtam, s a meglepetés: 1,5-1,6k csontiíjjász közelre nyom 100 bónusz Cold Damaget :shock: A Másik kettő sem túlzottan erős, báár a Cold Deathet tán nem értem el! :? Oda nekem más Tactikám van! Destructiv Magicet a nekróknak! :)


A Cold Death az pont az... (SPOILER: A fagyvarázslatok LEGALÁBB egy lényt megölnek) a titánoknak rosszul esett.

DE engem legjobban a Chilling Bones idegesít, mint minden pajzsvisszaverés... Minta végtelenszer visszacsapna. És amennyit üt az tőlem függ h én mennyit ütök. Nagyon kiakaszt. Nem üt sokat, de kiakaszt.

A Nekromanták imádnak fagyasztani (fagyizni is? :? )

Alc


Hi all!

sztem is nagy szo..atás az ilyen, a H3 óta ezért rühellek efreetek ellen harcolni - de azért a H5-ből nem kellett volna kihagyni őket. na szóval ilyen ellent idézett lénnyel kell támadni vagy ijásszal vagy vmi destructive magicet nekik... egyik sem a legjobb, de ez van. a nekrók amúgy is kis sunyik, mert azt hinné az ember, pite lesz ellenük a meccs, közben meg a sok büdös élőholt csak nem akar megcsappanni... valahogy minden játékban nagyon tápok (W3, Disciples, Hx)
no és a legjobb dolgokra immúnisak (pl. mérgezés, mind spells)

talán a lelassítás a legjobb ellenszer...

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 05 hétf., 13:57 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
Olyan pályára van valami ötlet, amikor a gép aránytalanul nagyobb esélyekkel indul? pl amivel most kínlódok, azon kezdésnél nekem van egy váram, a gépnek öt, nekem egy emberkém sincs, a gépnek néhány száz. Akárhogy is sietek, hogy minél nagybb legyen a szaporulat, mikor összefutok a géppel (persze az is a legerősebb hőséhez pakolja a nagy capatot, ami különben is kétszer olyan magas szintű, mint az enyém :), akkor akárhogy is taktikázok, a 2-3-4-szeres túlerő könnyen lenyom.
Már néhányszor elgondolkodtam olyan pályákon, ahol semmi eséllyel indulok a gép ellen, hogy olyat minek ír valaki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 05 hétf., 14:25 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
felho írta:
Olyan pályára van valami ötlet, amikor a gép aránytalanul nagyobb esélyekkel indul? pl amivel most kínlódok, azon kezdésnél nekem van egy váram, a gépnek öt, nekem egy emberkém sincs, a gépnek néhány száz. Akárhogy is sietek, hogy minél nagybb legyen a szaporulat, mikor összefutok a géppel (persze az is a legerősebb hőséhez pakolja a nagy capatot, ami különben is kétszer olyan magas szintű, mint az enyém :), akkor akárhogy is taktikázok, a 2-3-4-szeres túlerő könnyen lenyom.
Már néhányszor elgondolkodtam olyan pályákon, ahol semmi eséllyel indulok a gép ellen, hogy olyat minek ír valaki?


Szia!

Sokat segítene, ha megmondanád a pálya nevét.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 05 hétf., 15:06 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
a pálya neve: Dark Earth (alapban van rögtön hiba is rajta, mivel van 2 azonos monolith bejárat, kijárat nékül :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 05 hétf., 15:28 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
felraktam a netre a pályát:
www.pozsgav.webzona.hu/darkearths.h3m


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 07 szer., 19:25 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
verne:meg tudtad nézni a pályát? mi a véleményed róla?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: re: Felho
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 07 szer., 20:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Megnéztem ezt a sötétföldes pályát. Eléggé összecsapottnak tűnik.
Az angol(!?) szövegek elég durva elírásokat tartalmaznak.
Szerintem ennél a pályánál a legtöbb random jobb.

pl. az induló vártól jobbra van egy terület, ami a fly és dimdoor letiltása miatt nem érhető el. Direkt.
Útjelző tábla ládikával és feketepiaccal viszont van rajta.
A szöveg szerint:
"The sarcophagus of kings of Albatror, the city of the minds. None one wants to adventure in her places, because the legend says that it haunts places."

{Ez} a szarkofágja Albatror királyainak, az agyak városa. Senki nem akar a {nő} helyein kalandozni, mert a legenda szerint azok vadásznak helyeket. (sicc!! ;) )

Biztos ezzel akarsz játszani? :lol:

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 08 csüt., 10:25 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
felho írta:
verne:meg tudtad nézni a pályát? mi a véleményed róla?


Sziasztok!

Én is megnéztem a pályát, de nekem tetszett:)Valóban nem lehet eljutni arra a területre(gondolom a fekete garrison utáni monolit vitt volna oda, csak lemaradt a kijárat), de ez még nem jelent nagy gondot.Az viszont elég nagy baj, hogy csak S-es a pálya, és nehéz az előre haladás.A lichek jelenthetik a megoldást, meg a tűzmágia, úgy láttam erre van kiélezve a pálya.
Elöljáróban ennyit, hétvégén talán lesz időm szórakozni vele egy kicsit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 08 csüt., 10:57 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
Én az S méretű pályákat szeretem a legjobban, emiatt is találtam ezt a pályát (van vagy 200 S méretű pályám a netről legyűjtve :). A lassú haladás engem is zavar, de meg lehet kapni képeeégként a a nehéz úton való gyorsabb haladást (de igaz, hogy én nem azt választottam). A monolithos hibák elég zavaróak, lehet, hogy azt majd átszerkesztem :). Múltkor nekem elég szerencsém volt, a táborban, ahol minden héten más-más lényt lehet venni egymás után adott Főnixeket, de igaz, hogy a gép ellen ez is nagyon kevés segítség volt.
Érdekes még az is, hogy van a jobb felső monolit a pályán, az engem mindig a pálya közepére rak (akárhányszor töltöm is vissza), de a gépet elég sűrűn a saját területére viszi. Ez miért lehet?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 09 pén., 11:29 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Megcsináltam! 2-3-6 lett a vége.A megoldás, hogy Sod alatt kell játszani, és akkor a Cloak of Undead King miatt töménytelen mennyiségű lichet gyűjthetsz a bányákat őrzők után.Főleg a Múmiák voltak sokan.
Más kérdés persze, hogy mihez kezdesz, ha csak csontvázakat kapsz csata után, de ezt nem tudom lejátszani, mert Complete-em van.Ebben az esetben viszont igen nehéznek tűnik a pálya.
Sok szerencsét felho! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 09 pén., 21:26 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
Sikerült nekem is végigvinni. 80 nap, 217 pont (igaz, én szeretem a végét elhúzni, hogy mindent elfoglaljak és porrá alázzam a gépet a feltápolt sereggel :). De azért nagy szerencse és segítség, volt, hogy véletlenül megkaptam az angyalszárnyat és mellé vettem még egy gyorsítócsizmát. Így elég jól lehetett taktikázni, valamint a (direkt, vagy véletlenül?) elérhetetlen területekre is be tudtam jutni.
Néhány érdekes dolgot vettem észre:
-A csata után a nekromanci képesség (és a köpeny) miatt "felélesztett" licsek alapszintűek. De ha teli van az összes "fiók" lényekkel a hősnél, és csak ápgrédelt lics van, akkor a felélesztett is ápgrédelt lesz.
-Nekem nagyon úgy tűnt, hogy az egyirányú teleportok úgy működnek, hogy sokkal nagyobb eséllyel rak ki olyan kapuba (ha több kijárata van), ami áltlam már bejárt területen van. Ezen a pályán addig nem rakott ki a másik kapun, míg nem jártam a közelében. Utána minden második próbára oda rakott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 10 szomb., 13:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Üdv!

Idézet:
-A csata után a nekromanci képesség (és a köpeny) miatt "felélesztett" licsek alapszintűek. De ha teli van az összes "fiók" lényekkel a hősnél, és csak ápgrédelt lics van, akkor a felélesztett is ápgrédelt lesz.


Eegen ez így van a cubákokkal is, és köpeny nélkül is. Viszont fejlesztett lényből valamivel kevesebb a "termés". Csak azt nem t'om, hogy mi alapján számol a program. Talán az összHp alapján, és valahogyan belekeveri a sima és a fejlesztett lény közti árkülönbséget is?

Idézet:
-Nekem nagyon úgy tűnt, hogy az egyirányú teleportok úgy működnek, hogy sokkal nagyobb eséllyel rak ki olyan kapuba (ha több kijárata van), ami áltlam már bejárt területen van. Ezen a pályán addig nem rakott ki a másik kapun, míg nem jártam a közelében. Utána minden második próbára oda rakott.


Ez még eddig nem tűnt fel. A kétirányú teleportokkal kapcsolatban ugyanilyen hektikusan viselkedik a gép. Sokszor a maradék hajamat tudnám kitépni, mikor hatodszori visszatöltés után is mindig ugyanoda rak, pedig volna másik lehetőség is, mégpedig olyan, ahol szintén jártam már... Szerintem egyébként ez teljesen random, bár végül is fene tudja.

Kivagyoq


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 10 szomb., 15:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
kivagyoq írta:
Üdv!

Idézet:
-A csata után a nekromanci képesség (és a köpeny) miatt "felélesztett" licsek alapszintűek. De ha teli van az összes "fiók" lényekkel a hősnél, és csak ápgrédelt lics van, akkor a felélesztett is ápgrédelt lesz.


Eegen ez így van a cubákokkal is, és köpeny nélkül is. Viszont fejlesztett lényből valamivel kevesebb a "termés". Csak azt nem t'om, hogy mi alapján számol a program. Talán az összHp alapján, és valahogyan belekeveri a sima és a fejlesztett lény közti árkülönbséget is?


Cseppet hp Különbség is van a licseknél, potom 10 hp a fejlettnek plusszba! :D Szóval máris megvan miért jön kevesebb belőle! :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 10 szomb., 16:07 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
A kétirányú teleportnál nem igazán zavar, hova rak ki, csak nyomkodom a SPACE-t és valamikor csak oda kerül ahová szeretném. Egyirányúnál ez már nem működik. Különben lehet hogy teljesen random, hogy hová rak az egyirányú, de ezen a pályán addig egyszer se rakott oda ki, ami még a fekete területen volt (pedig sokszor visszatöltöttem). És ahogy láthatóvá vált a másik kijárat, elég sűrűn sikerült ott kikötnöm (akkor már amiatt töltötem vissza, mert nem oda akartam kijutni)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: re: Felhő
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 10 szomb., 18:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Egyirányú teleportnál a nem használt kijáratokat próbáld elállni a többi, nem használt hősöddel.. Foglalt helyre elvileg nem rakhat. ;)

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 17 szomb., 11:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Aha.A H2-ben sem lehet.Sokszor csináltam úgy,hogy üldözött a gép(aminek természetesen sokkal erősebb serege volt),ha volt a közelben egy teleportkapu,belementem,és ott álltam a kapu másik bejáratán/kijáratán(kinek hogy tetszik). :lol: Csak vigyorogtam ott,hogy ott már nem kap el. :lol: :lol: :twisted: Csak akkor volt bökkenő,ha a közelben volt még egy ellenséges hős. :oops: :P

Ui.:Ez legtöbbször a Broken Alliance nevű pályán fordult elő. :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 293 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség