Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 293 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 29 kedd, 7:44 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
Találkoztam egy eddig megoldhatatlannak tűnő pályával.
A rövid története a következő: Indulok 100pikemennel, nincs váram, nincs varázslatom. Az elérhető várhoz vezető úton van 100halfing, valamint a várban 10 medusa. Mire lenyomom a halfingeket, legjobb esetben is marad 41 pikemenem, ez meg már édeskevés a 10 medusahoz. Mivel nagyon lassúak az embereim, mire átérek a csatatéren, nagyon leamortizálnak. Próbáltam, hogy a kezdeti beállításoknál artifact-ot állítok be, de akármit is kapok, nem igazán segít (+2Att, +2 Def, +Health, +Moral-ez eddig csatánként plusz egy lépést adott, ha adna +3 lépést biztos jobban kijönnék-de nem ad, inkább a hülye halfingek dupláznak :)

a pályát ide raktam fel:
http://www.tar.hu/gtx/dragonwars.zip


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 29 kedd, 12:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
felho írta:
Találkoztam egy eddig megoldhatatlannak tűnő pályával.
A rövid története a következő: Indulok 100pikemennel, nincs váram, nincs varázslatom. Az elérhető várhoz vezető úton van 100halfing, valamint a várban 10 medusa. Mire lenyomom a halfingeket, legjobb esetben is marad 41 pikemenem, ez meg már édeskevés a 10 medusahoz. Mivel nagyon lassúak az embereim, mire átérek a csatatéren, nagyon leamortizálnak. Próbáltam, hogy a kezdeti beállításoknál artifact-ot állítok be, de akármit is kapok, nem igazán segít (+2Att, +2 Def, +Health, +Moral-ez eddig csatánként plusz egy lépést adott, ha adna +3 lépést biztos jobban kijönnék-de nem ad, inkább a hülye halfingek dupláznak :)

a pályát ide raktam fel:
http://www.tar.hu/gtx/dragonwars.zip


Szia!

Ha a Necklace of Swiftness-t választod, akkor a halfingokat is le tudod győzni, meg a a várat is be tudod venni. Nekem 68 pikemenem maradt a halfingok után, meg 28 a medusa után. Ezek után viszont igen gyorsan meghaltam. A zöld a sok sárkányával legyőzte a garrisonokat, és kb. negyedik napon el is intézett. Nekem egy szem black dragonom volt Thane-nak meg 4 fairy 1 azur 1 crystal 1 rust dragon. Szóval szerintem is lehetetlen megcsinálni ezt a pályát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 29 kedd, 14:22 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
Én is arra vártam, hogy valami sebességnövelő artifactot kapok az elején, de nem volt hozzá szerencsém. Akkor kipróbálom újra, hátha összejön (pedig nagyon sokszor pörgettem újr az elejét).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 29 kedd, 17:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
A lehetetlenság oka pedig a seregek különbségében rejlik! Megnéztem, az ellenfél alapból megkapott seregének is képes beállni 2 faery drgon, s a többit már meg se néztem! Szal ez a pálya itt ennyi, nincs mit tenni sajnos rajta! :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 29 kedd, 18:59 

Csatlakozott: 2004 nov. 08 hétf., 12:20
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Bp
Na sikerült megnyerni a pályát! Igaz hogy vagy 30-szor kezdtem újra, hogy a legjobb beállításokkal induljak. Megkaptam a gyorsító nyakláncot, majd addig próbálkoztam a halfingeknél, míg 78 maradt a végére, majd a mellette lévő ládából 1500xp-t kaptam, amivel már szintet tudtam lépni. Ott kiválasztottam a leadership-et, és így vágtam neki a medusa-knak. Még lehet szórakozni a sarokban lévő kocsival is, hátha kidob valami jó artifaktot. Ha 60 feletti pikemennel megyek a medusa-k ellen, akkor már van esély lecsapni őket. Majd a lehető leggyorsabban fel kell húzni a capitolt, és még egy hőssel begyűjteni minden cuccot a térfelemről. Ha szerencsém van addig nem támad meg a gép 8érdekes módon, ha nem voltam a váramba nem azt támadta-így tudott gyűlni a sárkányom), míg 5 feketesárkáyom nem lesz. Felépítettem az artifact piacoz és szerencsémre elég jó cuccokat kaptam (+2Att+2def kard, +3att+3def pajzs).Ekkor ahol jött a gép, betámadtam a várait, amivel kicsit meg lett zavarva. És kezdődött a körbefutás, közben csatlakozott hozzám 4 ferie dragon, legyaktam a pálya elején lévő rust dragonokat, és a mögötte lévő ládákból jól feltuningoltam magam (exp offensive). Eddigre lett még 8 feketesárkányom, amivel már le tudtam ütni a gép fő seregét. Utána már csak végig kellett foglalnom a várait és leütni a néhány fős seregeit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 09 hétf., 16:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 10 hétf., 20:44
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Győr
Megakadtam a roe 2. kampány utolsó pályáján, a végső csatánál. Már vagy százszor megpróbáltam, de sehogy sem tudom megnyerni, remélem valaki meg tudja oldani, nem írom le az állást inkább küldök mentést, ugyhoyg akit érdekel annak elküldöm...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 14 szomb., 1:29 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Senki Sam írta:
Megakadtam a roe 2. kampány utolsó pályáján, a végső csatánál. Már vagy százszor megpróbáltam, de sehogy sem tudom megnyerni, remélem valaki meg tudja oldani, nem írom le az állást inkább küldök mentést, ugyhoyg akit érdekel annak elküldöm...


Szia!

Ez az küldetés, amikor Steadwicket kell bevenni 3 hónap alatt? Mert ha igen akkor az a megoldás, hogy az előző pályán feltápolsz legalább négy hőst durva varázslatokkal, vagyis mindenhol megépíted a mage guild 5-öt. Aztán induláskor a varázsolni tudó hőseid első héten beveszik a dragon cavet, de semmi más lénytermelőt. Megépíted a portal of summoningot és minden héten legalább két red dragonod lesz, amíg meg nem építed a várban is. A többi hős varázslással könnyedén lerusholja a pályát. Ha mákod van, akkor valaki dimension doort vagy flyt is fog tudni, és akkor még embert sem kell vesztened a garrisonban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 15 vas., 12:40 
Avatar

Csatlakozott: 2006 ápr. 10 hétf., 20:44
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Győr
verne írta:
Senki Sam írta:
Megakadtam a roe 2. kampány utolsó pályáján, a végső csatánál. Már vagy százszor megpróbáltam, de sehogy sem tudom megnyerni, remélem valaki meg tudja oldani, nem írom le az állást inkább küldök mentést, ugyhoyg akit érdekel annak elküldöm...


Szia!

Ez az küldetés, amikor Steadwicket kell bevenni 3 hónap alatt? Mert ha igen akkor az a megoldás, hogy az előző pályán feltápolsz legalább négy hőst durva varázslatokkal, vagyis mindenhol megépíted a mage guild 5-öt. Aztán induláskor a varázsolni tudó hőseid első héten beveszik a dragon cavet, de semmi más lénytermelőt. Megépíted a portal of summoningot és minden héten legalább két red dragonod lesz, amíg meg nem építed a várban is. A többi hős varázslással könnyedén lerusholja a pályát. Ha mákod van, akkor valaki dimension doort vagy flyt is fog tudni, és akkor még embert sem kell vesztened a garrisonban.


Köszi az infot, de mára már sikerült megoldanom, amúgy a végső csata volt gázos, eleinte nem tudtam mit kezdeni az ultratápso hőssel és lényeivel, de aztán rájöttem hogy a Vakítás csodákra képes, egyébként volt egy artifackt ami nélkül nem tudtam volna megcsinálni a pályát, nem udom mi volt a neve, de +10 tudás és -2 varázserőt adott és így volt vagy 500manám, ugyhogy bőven minden lényét 0ig legyengítettem aztán külön-külön kivégeztem őket. Meglepő módon a szerzetesekkel boldogultam a legnehezebben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 24 pén., 21:54 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 24 pén., 20:46
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Szeged
Igazából nincs szükségem segítségre, csak gondoltam leírom az általam eddig legköcsögebbnek tartott pályát {H3}

A Shadows of Death kiegészitő Hack and Slash kampányának utolsó pályájáról van szó, mikor is jó szokásomhoz híven, nekimentem hardon, had szóljon!

Nos szerintem nem vagyok annyira béna, nyertem már nem egy hard pályát, de ezen az ellen háromszor egymás után legyűrt pár hét alatt. Ez annak volt köszönhető, hogy a pályán mindössze 1 Castle várad van, amit föl is tudsz fejleszteni maxra, illetve ha elég tápos vagy még az első héten el tudsz foglalni egy másik Castle-t, amin viszont az összes recruit épület le van tiltva, csak a town hallt fejlesztheted egy kicsit. Namost a pálya ha jól rémlik normál méretű, tehát nem is lepődtem meg, mikor az ellen a harmadik héten betoppant egy sereggel egy one-way monolithon keresztül, ami a második vár mellett van. Azon már inkább meglepődtem, hogy vagy háromszor olyan erős volt, mint a főhősöm, és le is gyűrte úgy fél perc alatt..No nekikezdtem még kétszer, mire úgy döntöttem ez igy nem fog menni, leveszem normálra. No itt már jobban álltam a sarat, de itt is az volt a helyzet, hogy hétről hétre egyre jobban fölőrölte a védelmemet, támadni meg egyszerűen nem maradt időm, mert folyamatosan támadott. Hát ezen mondanom sem kell irgalmatlan haragra gerjedtem "nehogymá' normálon ne tudjam leverni, hé!"

Hát láss csodát! Nem birtam!!!
No levettem easyre. És elkezdtem nézelődni, hogy mi is a helyzet. Hát a nagy büdös harctéri helyzet az, hogy a gépnek van 3 vára. Az persze természetes hogy fölfejleszti mindegyiket. No de ez még hagyján.. Hozzá csak földalatt lehet eljutni úgy 5-6 nap alatt, ő viszont 1 kör alatt a váramat ostromolja. Ez még hagyján.. volt már ilyen Restoration kampányba a Stronghold Fortress kampány utolsó pályáján (aki még emlékszik) és ott még igy is meg lehetett nyerni. Namostmár ezen a pályán az ÖSSZES ellenséges vár előtt egy fekete garrison van, amihez az EGYETLEN keymaster a garrisonon BELÜL, az egyik necro vár mellett van.
No Anyátokat 3DO!!!
Ja ez még hagyján.. A feladat szerint meg kell szerezni a "shield of the yawning dead" artifactot {+3def}. Ehhez persze szines Tower guardokon kell átjutni, ami el van szórva a pályán. namost az irgalmatlan nagy szívás, hogy ugye necro vár folyamatosan termeli a fog of war-t ezért nem látsz SEMMIT az egész kavalkádból, ráadásul heti többször támad, ja és slusszpoénként az utolsó quest towernél azt kéri hogy verd le az egyik hősét. Ó a 3DO emberei nagyon aranyosak, ezért a hőst bezárták tower guardok mögé. Úgy 40 dread Knight-tal , meg egy rakat nyalánksággal egyetemben.

Hát én még életemben nem szívtam akkorát, mint ezen a pályán, komolyan mondom. Sztem még az Armageddons Blade kampányon se volt ennyire szemét pálya. Ha valaki talált ennél undorítóbbat, azt szivesen meghallgatnám! :-)

Nos, hirtelen ennyi.

_________________
Trust is the Color of Death


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 15:16 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
A'Zyel írta:
Hát én még életemben nem szívtam akkorát, mint ezen a pályán, komolyan mondom. Sztem még az Armageddons Blade kampányon se volt ennyire szemét pálya. Ha valaki talált ennél undorítóbbat, azt szivesen meghallgatnám! :-)

Nos, hirtelen ennyi.


Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de egy gyári kampány hard szinten közel sem tartozik a legszemetebb pályák közé. Csak példának okáért elég letöltened erről az oldalról a Küldetések menüből bármelyik pályát, hogy aztán elküldd a készítőjét egy helyre :)
Igazából az a titok, hpgy minél többet játssz és minél jobban ismerd az aktuális pályát, és akkor észre sem veszed, hogy már nem is tűnik olyan nehéznek...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 18:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
Én meg Markallal szívok :)
Újra elővettem, mert nála hagytam abba :) és brutál cumó a 2. pálya. (hard fokozaton... el tudom képzelni, mi lehet heroic-on :) )
a szemét vén trógernek 3-as a knowledge-ja, azt is még egy tudás kristályból (+1) meg egy speckóból (lord of the undead vagy mi, +1 K meg +5% necromacy) sikerült "feltápolni", és már a sokadik szintlépésre sem adja az intelligenciát (+50% mana) a köcsög gép.
Most épp felfedeztem 2 hajóval a szigeteket, nemsoká elfoglalok egy fontos gem mine-t (kell az altar of light-hoz, mert még persze nincs angyalom) Amúgy akkor hagytam abba, amikor week of the plague lett kb. a 3. héten, ez már sok volt nekem :) De "csakazértis" megcsinálom... Ja, hát a gép nagyon aranyos. Küldött egy egész tűrhető sereggel egy tápos hőst, az íjászaimat jól frenzy-zte, még jó, hogy néha a gargoyléit ütötték :) végül a skeleton archerek megoldották a dolgot, a plague zombie-k majdnem mind oda lettek, de archer és skeli archer bőven maradt (magasabb szintűeket nem vittem, csak hurkákat)
tele van a pálya gargoyle-kel meg gólemekkel, hogy még csak véletlenül se tudjak jó kis skeleton archer sereget szerezni... aztán a narancs színű wizard elkezdte összeszedni a vízről a dolgokat, aminek csak örülhetek, mert annál később fog támadni. serege: 2x100 gremlin, 52 steel golem (vagy obsidian? szóval az upg.) 15 rakshassa rani, 1 titán, 14 mage, 15 djinn. Nálam: kb. 200 skeleton archer, pontosan 10 wight, 2 cavalier, 16 priest, kb. 40 archer, kb. 300 peasant (ezeket nem vagyok hajlandó csatába vinni, mert szerencsémre Ellaine-t a parasztspeckós haven hőst fel tudtam venni, és ráérek a végén íjásszá képezni őket)

Az látható, hogy ha pár 7ig nem támad, akkor simán verni tudom majd, de most még elég necces lenne, így a vámpírokat akarom még beállítani a seregbe, amit imperial griffek őriznek. A narancska akadályozott meg eddig benne, mert a partjaimnál körözött, és mindig akkor jött közel, amikor odamentem felfedezni azt a részt, ahol a vámpírok vannak, aztán egyik hőse partra is tette a seggét, hogy szétrúgjam :) elég kemény volt a kis b..zi :) sejhaja, 240-es fireballokat nyomott, úgyhogy harci szerkezetet nem vihettem, kicsit drága célpont lett volna... na az elég durva csata volt, kinyirattam a töltelék csapataimat, pl. Godric kapott az elején 4 kemény marksman-t, na azokat leszedte :) az archerből viszont 69-et elvittem, jól jött a speckója, amíg nem kapott frenzyt, nekem meg semmi cleansing meg ilyesmi, úgyhogy eleinte jókat ütöttem (lőttem) vele, de utána már max. a túl közel merészkedő gargoylét csapta meg kézitusában. elég kellemetlen volt az a sok tetű "kályha" :) a lövészeimnek, még jó, hogy a 10 djinn-t hamar le-decay-eztem :) és megmurdelt, majd a mage-ek is. Ja, és a 4 kőkemény marksman-t azért is vittem, mert a vicces kedvű hőse szeretett phantom forces-t alkalmazni, és azzal le lehet szedni... (meg azért is, mert totál nem illett a dreamteam felállásba, azaz a fent felsorolt csapatba a 3 lövős + 2-féle ütős lvl6 lénycsoporttal)
töltelék emberkék még vannak itt-ott, pl. van még 27 conscript (az eredeti 40-ből)

Markalt viszont rühellem. Amilyen jól jön a "king of the undead" vagy mi speckója, olyan xar a 3-as knowledge. Amíg a vámpírokra nem lesz szükség, hagyom is növekedni a létszámukat, a wight-eket már muszáj volt felvenni, mert kellettek a rakshassák ellen. (no és Markal sem mindet fogja tudni csatlakoztatni, szintenként 2%-ot tudok növelni ezen, azaz az 50%+lvl*2% már egész jó lesz mondjuk 20-as szinten, azaz 90%...)

Ha már itt tartunk... van a mapon 2 adag death knight, egy pack és egy lots. Ez ugyebár neutral és undead. Namármost Markal épp a "neutral undead"-eket tudja csatlakoztatni. Elvileg tehát ők is beállnak, még ha nem is nekropolisz lényei. Valaki tapasztalt már ilyet? Nekiment halállovagoknak, akik beálltak Markalhoz? Biztosra akarok menni, értek már meglepetések...

No és az adott mapon (Nekró kampány 2. map) a with hut melyik skillt adja? Vagy ez (is) random? (Ott van a nagy főszigeten, 1előre csak látom hajóról, de meg sem tudnám közelíteni, mert arréb vayn csak kikötésre alkalmas part. D-day delayed... :) Szerencsére van a mapon 1 hill fort is, persze erősen őrzik...)

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 20:01 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Ne mondjátok már hogy a taktika olyan fontos :x

Ha neekd 6 Swordsmanod van, nekem meg 8 akkor simán legyőzlek.... szóval inkább az erős sereg számít.

Erős hadsereg ellen csak egy erősebb hadsereg nyerhet :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 20:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Figy mindenképp játssz vki ellen egy multi meccset, kíváncsi leszek, hogy azután is ezt mondod-e? :shock: :lol: :twisted:

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 20:45 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
Utrkij Yuzsulaw írta:
Figy mindenképp játssz vki ellen egy multi meccset, kíváncsi leszek, hogy azután is ezt mondod-e? :shock: :lol: :twisted:


Tegyük fel, hogy ketten játszunk egymás ellen. varázslatok nélkül, csak lények.

Nekem 18 Swordsmanom van, neked meg 8.

Te semmiképp se tudsz nyerni ellenem ebben az esetben,

Na az ehhez hasonló esetekben a taktika semmit sem ér :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 21:10 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Off.: Figy segítek a megértéshez egy közmondással: ,,A csatát megnyerheted ,de a háborút nem!" Ha sokat harcolnak a lények (és mondjuk nem nekróval vagy) akkor előbb-utóbb elfogy a sereg ,és akkor ,,báj-báj" erős és sok bonust adó hero. Az általad leírt ,,mindent bele fiúk" csak rushnál működik. Egy nagy pályán persze lehet a rush is előny ,de ha nem használja ki az ember az ezáltal szerzett taktikai előnyt akkor ugyanúgy elmorzsolódik.

Így már világos? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 27 hétf., 21:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
saul írta:
Off.: Figy segítek a megértéshez egy közmondással: ,,A csatát megnyerheted ,de a háborút nem!" Ha sokat harcolnak a lények (és mondjuk nem nekróval vagy) akkor előbb-utóbb elfogy a sereg ,és akkor ,,báj-báj" erős és sok bonust adó hero. Az általad leírt ,,mindent bele fiúk" csak rushnál működik. Egy nagy pályán persze lehet a rush is előny ,de ha nem használja ki az ember az ezáltal szerzett taktikai előnyt akkor ugyanúgy elmorzsolódik.

Így már világos? :D


"mindent bele fiúk!" 4ever!
támadni, lőni a lényekkel
és a hősökkel varázsolni?

És te milyen taktikára gondolsz? Viszed a Pikemant, és ha egy Skeleton megtámadj,a akkor elfut és akkor hátbatámadja?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 28 kedd, 7:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
Dougal írta:
Utrkij Yuzsulaw írta:
Figy mindenképp játssz vki ellen egy multi meccset, kíváncsi leszek, hogy azután is ezt mondod-e? :shock: :lol: :twisted:


Tegyük fel, hogy ketten játszunk egymás ellen. varázslatok nélkül, csak lények.

Nekem 18 Swordsmanom van, neked meg 8.

Te semmiképp se tudsz nyerni ellenem ebben az esetben,

Na az ehhez hasonló esetekben a taktika semmit sem ér :lol:


Ez nem így működik... mondom, hogy próbáld magad ki vki ellen multiban.

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 28 kedd, 7:50 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 07 hétf., 21:27
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Győr
Kedves Dougal barátom. Én nem csak a csataképernyőn próbálom keverni a kártyalapokat. :lol: Ha látom ,hogy mérföldekkel erősebb vagy akkor elmenekülök és ott támadlak meg ahol legkevésbé számítasz rá. (elvágom vagy elpusztítom az utánpótlást ,gyenge de stratégialig fontos várakat foglalok el és fosztok ki) Miután pedig pár ,,zsebhős" megrágta a sereged én előhúzom az adut és ,,game over".

A legtöbb játék nem csak a ,,battlefield"-en dől el.
u.i.: A fenti stratégia Lan-on tesó ellen működött ,multiban tapasztalt játékos ellen nem tudom ,hogy működne... (nem próbáltam multit még soha)

Így már világos? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 28 kedd, 13:52 

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 15:28
Hozzászólások: 21
Én egyszer nekró sereggel voltam H5-ben veremurak ellen. A lényeim nagy részét kinyírták de maradt 9 szellemem (Ghost) és levertem négy veremúrat velük. Az volt a szerencsém hogy elfogyott a manájuk és hogy jó volt a játék terep. A nyerés titka az volt hogy a szellemimmel mindig át repültem egy akadájon és mindig vissza kellet menniük a pálya másik végébe hogy leszedjenek és mire oda értek volna addigra vissza repültem és így oda-vissza játszadoztam velük amíg a hősöm leszedte őket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 28 kedd, 16:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 29 szomb., 9:10
Hozzászólások: 726
Tartózkodási hely: Rockerfalva
ryry írta:
Én egyszer nekró sereggel voltam H5-ben veremurak ellen. A lényeim nagy részét kinyírták de maradt 9 szellemem (Ghost) és levertem négy veremúrat velük. Az volt a szerencsém hogy elfogyott a manájuk és hogy jó volt a játék terep. A nyerés titka az volt hogy a szellemimmel mindig át repültem egy akadájon és mindig vissza kellet menniük a pálya másik végébe hogy leszedjenek és mire oda értek volna addigra vissza repültem és így oda-vissza játszadoztam velük amíg a hősöm leszedte őket.


Ezt a trükköt én is szoktam alkalmazni. :wink:

Meg azt a trükköt is hogytam hogy a lassú lényekkel megvédem a lövős lényeket :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 293 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség