Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 293 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 28 kedd, 19:45 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 24 pén., 20:46
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Szeged
verne írta:
Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de egy gyári kampány hard szinten közel sem tartozik a legszemetebb pályák közé. Csak példának okáért elég letöltened erről az oldalról a Küldetések menüből bármelyik pályát, hogy aztán elküldd a készítőjét egy helyre :)
Igazából az a titok, hpgy minél többet játssz és minél jobban ismerd az aktuális pályát, és akkor észre sem veszed, hogy már nem is tűnik olyan nehéznek...


Hi!

Nem a fokozattal van a bajom. Most játszottam single playerben egy random impossiblet és nem igazán vettem észre, hogy mit módosit az AI-n hardhoz képest.. Az egyetlen újdonság ott volt, hogy pl volt hogy az egyik nálam erősebb hőssl beállt egy helyre, ahol mindeképp keresztül kellett mennem, hogy kijussak a dungeonból. Na és ott álldogált amig nem lettem erősebb, aztán lelépett. Egyébként eléggé hasonló volt a játék mint hardon. Ja és nuku nyersanyag :-/

Kampányban pedig én nem is a szintet fikáztam, hanem a pálya felépítését.. Keress meg vaksötétben 3 eldugott keymastert, miközben nálad minimum 1.5 szer erősebb seregek támadnak közben; ja és persze keymasteres garrisonnal van levédve az összes vára szal még leverni se tudom, megb@szhatom a rusht.. Nekem ez nem tetszett. De nagyon

No de ha azt mondod itt vannak szemetebbek is, akkor megnézem :-)

_________________
Trust is the Color of Death


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 20 szer., 9:38 
Avatar

Csatlakozott: 2004 nov. 22 hétf., 12:05
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Siklós
Látom kicsit behalt a topic, de sebaj azért én leírok egy aranyos storyt.
Még sima SOD-al nyomtuk haverral hotseaten. Cél: egyetlen egy erős sereg létrehozása és aki a fő csatát nyeri az nyer. Ennyi.

Nos már a sokadik (nagyon sokadik hónapban jártunk). Főseregem maroknyi csapata már két-három hónapja nem volt otthon. Kicsit kopott kicsit fogyott de azért még elég jónak tűnt.

Mivel úgy gondoltam erős vagyok már megsem néztem hogy egy-egy rakat lény mennyi. Így bátran ugrottam a torkának egy adag cerberinek.
hát 6*400 körül volt. Nos ha nincs az átkozos set és resu akkor nagyon meghalok. Így is csak az elfek maradtak meg és futkostam előlük és úgy lövöldöztem. Két körönként tudtam feltámasztani, hogy ídőt nyerjenek az elfek(mivel azért nem volt végtelen mana :S).

Szóval a bazinagy seregből egy apró elf csapat maradt :D még jó hogy otthon megvolt a többi. Jah és egy jó tanács: mindig legyen nálad lőszeres kocsi :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 21 csüt., 17:13 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 29 kedd, 15:02
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Vác
Az idézések közül a leghasznosabb szerintem a Főnix idézése felerősítve. Egy kis sereggel (jó ha a védelemben vannk otthon) simán meglehet nyerni elég nagy csatákkat is ha a hősünk nagyon erős főnixet bír idézni. A boszorkány mesterek nagy szinten is igen-igen erősek. képesek egy fél sereget lepusztítani a pusztító varázslataikkal. Szertintem ezekkel nem mondok újat.
Csak azt akartam ezzel mondani igazábol, hogy a hősünk ereje nagyon sokat számít egy csatában. Lehet, hogy háromszor akkora sereget simán elintézünk egy kis serregel, mert a hősünk elég fejlett.
Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: tippek
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 22 pén., 22:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Ha valakinek gondja akadna azúr sarikkal WoG alatt:
A parancsnokom íjászkodni , és az összes ellenfélre támadni is tudott.
Minden körben én kezdtem ,és várakozásra nyomtam.
Eredmény: körönként csak 1 stack támadta, a többi várakozott. Mivel regeneration-je is volt, emiatt nem sok hp-t veszített.
Az azúr sarikra meg hatnak a lvl4-5 varázslatok.
lvl25 ghost hero +parancsnok vs. 15 azúr sari: 1:0. :)

Update:
A wogosított Arénán 2/2/1-nél sikerült némi ágyútöltelékekkel erősített főhőssel átvergődnöm 7*428=2996 db gyémánt gólemen a narancssárgákhoz.

A dolog nehézségét az antimagic garrison adta. (nincs slow, summon, berserk, blind..) Az elterelő célpontok (65 gargoyle, 43 lizzardmen, ammo cart+tent) elhullása után a pálya két vége között futkároztam. Mivel +2 morálom volt, 120 kör alatt az összes gólemcsapatot sikerült morálos lövésekkel 240 db alá vinnem. /ennyi kellett ahhoz, hogy az 1410 HP-s parancsnokom bírja a visszaütést./ Ezzel ki is fogytam a lövésekből.
Utána +morálos odacsapásokkal folytattam 4 stack-ig, két ütés közben 10-15 kört hagyva a regenerálódásra. 4 stacknél már morál nélkül is tudtam csapkodni. kb. 50 perces volt a csata. Antimagic garrison nélkül már mehettem volna 2/1/1 körül is.
Ágyútöltelék nélkül kb. 1800 HP-s parancsnokig várnom kellett volna az áttöréssel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Grál
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 30 szer., 15:06 

Csatlakozott: 2008 ápr. 30 szer., 14:51
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, ha megépítettem a grált az egyik várban akkor le lehet-e rombolni és aztán átvinni egy másik várba!?
Köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Grál
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 30 szer., 19:35 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 24 csüt., 19:39
Hozzászólások: 44
Tartózkodási hely: Dunakeszi
camisso írta:
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, ha megépítettem a grált az egyik várban akkor le lehet-e rombolni és aztán átvinni egy másik várba!?
Köszi!


Szerintem nem... Sőt asszem tuti! :D

_________________
WhiteTiger
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Grál
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 30 szer., 22:43 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jan. 29 kedd, 15:02
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Vác
WhiteTiger írta:
camisso írta:
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, ha megépítettem a grált az egyik várban akkor le lehet-e rombolni és aztán átvinni egy másik várba!?
Köszi!


Szerintem nem... Sőt asszem tuti! :D


Üdv mindenkinek!
Tigernek igaza van nem lehet. Ha kérdésed van a játékkal kapcsolatban akkor ott van baromi nagy betűkkel, hogy SEGÍTSÉG. Szoval csak, hogy nem ebbe a topicba illő kérdés, de ha a moderátorokat nemzavarja akk nemszoltam :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 01 csüt., 9:42 

Csatlakozott: 2008 ápr. 30 szer., 14:51
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Kössz az infot!Bocs hogy itt kérdeztem meg,de legalább él a topic nemdebár!:)Az Atral War-t játszottam,amiben azért voltak nehéz csaták is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 08 csüt., 18:44 

Csatlakozott: 2008 máj. 08 csüt., 17:39
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Szombathely
Hellosztok!! Hammers of Fate ,Haven kampány 3ik pályán vagyok. Duncant kellene legyőzni,mindent szinte megszereztem(bánya,városok egyaránt) de egyszerüen nemtudom legyőzni a seregét:Svártam két hetet de még igy is gyengének bizonyultam. Esetleg próbáljak várni és kiszedni a három várból alényeket míg ő csak egy várból tud fejlödni és nincsen bányája és ilyen "kivárakozom egyszer elfogy a víz" művelettel becserkészem?:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jún. 16 hétf., 9:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
A'Zyel írta:
verne írta:
Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de egy gyári kampány hard szinten közel sem tartozik a legszemetebb pályák közé. Csak példának okáért elég letöltened erről az oldalról a Küldetések menüből bármelyik pályát, hogy aztán elküldd a készítőjét egy helyre :)
Igazából az a titok, hpgy minél többet játssz és minél jobban ismerd az aktuális pályát, és akkor észre sem veszed, hogy már nem is tűnik olyan nehéznek...


Hi!

Nem a fokozattal van a bajom. Most játszottam single playerben egy random impossiblet és nem igazán vettem észre, hogy mit módosit az AI-n hardhoz képest.. Az egyetlen újdonság ott volt, hogy pl volt hogy az egyik nálam erősebb hőssl beállt egy helyre, ahol mindeképp keresztül kellett mennem, hogy kijussak a dungeonból. Na és ott álldogált amig nem lettem erősebb, aztán lelépett. Egyébként eléggé hasonló volt a játék mint hardon. Ja és nuku nyersanyag :-/

Kampányban pedig én nem is a szintet fikáztam, hanem a pálya felépítését.. Keress meg vaksötétben 3 eldugott keymastert, miközben nálad minimum 1.5 szer erősebb seregek támadnak közben; ja és persze keymasteres garrisonnal van levédve az összes vára szal még leverni se tudom, megb@szhatom a rusht.. Nekem ez nem tetszett. De nagyon

No de ha azt mondod itt vannak szemetebbek is, akkor megnézem :-)


A nekromanta köd tényleg szemét dolog, én is nagyon utálom. Én ezt a pályát a legmagasabb fokozaton vittem végig a kampányos versenyek miatt. Ilyen fokozaton pedig a jó stratégia felállításához elnegedhetelen a mentés->teljes tékép cheat->betöltés kombináció alkalmazása. Én ezért nem háborodtam fel a készítők húzásán.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 14 hétf., 12:52 

Csatlakozott: 2008 ápr. 18 pén., 15:36
Hozzászólások: 3
Sziasztok!

Várvédelemnél ha nagyon túlerőben vannak akkor (én pl 1 arch devillel kinyirtam 4 hidrát, 4 giantot, 8 dendroidot, meg még pár kis szintű szörnyet+castle+spellel) érdemes bennmaradni, és gyorsabb unitokkal pauseolni majd ki és be rohangálni. (Mondju egy "csicska" heroval áltam szembe, nem tudott varázsolni sem) :P Nálam még a támadospellek segítettek, na meg vakítgattam. Ja és jobb, ha előbb a gyorsabb unitokat szedjük le! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 17 csüt., 9:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Igen,igazad van,de nem árt hogyha van artillerys hősünk,és irányítjuk a tornyot ugye... :) Nemegyszer foglalták el úgy váramat,hogy a hülye torony az ellenfél nyomorult trogloditáit meg pikemanjait lőtte,míg a sárkányok és egyéb repülősök leszedtek mindenkit. :evil: De ha van erős varázslatunk(implosion),akkor a katapultot érdemes kilőni,mert a gyalogosok earthquake és teleport nélkül képtelenek lesznek bejönni. :twisted:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jún. 30 szer., 11:41 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 22 hétf., 21:45
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Budapest
Nálam a H5-ben volt hogy csak a katapultot támadtam(én voltam a védő) és csak úgy tudtam megnyerni a csatát, mert amúgy vesztettem volna.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 293 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség