Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 256 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 10:56 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 29 vas., 10:54
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: van
Taktika? Ellesem a géptől... :D :twisted:
A lényeg, hogy a lehető leggyorsabban összegyűjtsem a gyárakat, az üzemeket!! Így gyorsabban meglesznek a lényeim. Bár az attól is függ, hogy ki őrzi a gyárakat. Egyszer a gép ellenségem is a lehető leggyorsabban foglalt el mindent, és a pálya összes várát is. Én Nekropolisszal voltam, engem nem támadott senki, én voltam az utolsó, aki megmenekült a gép elől. Azonkívül még Inferno és Sylanna is az én városom volt, de az is a gép hatalmába került. Végül az az Inferno támadta meg Nekropolisz városomat, amivel én voltam, csak el lett foglalva. Szal tanultam a helyzetből, és azontúl sosem azt csinálom, hogy csak várok, hogy az ellenség bekószáljon a területemre, hanem begyűjtök mindent, amit lehet. Bár ez életem első olyan játéka volt, ahol 7 ellenség várt rám. :lol: :P

_________________
"Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit!"

Kép :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 11:19 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Komolyan mondom, számomra élményszámba mennek Detti írásai! 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 13:19 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 29 vas., 10:54
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: van
Nimbus írta:
Komolyan mondom, számomra élményszámba mennek Detti írásai! 8)

Tudom, mind-mind béna... :roll: és nem valami élményszerű. :oops: :roll:

_________________
"Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit!"

Kép :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 13:37 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Komolyan beszéltem. Eszembe juttatja azt amikor én is elkezdtem heroesni. Az elején mindenki hasonló módon kezdi, később aztán rájön, h igazi ellenfél csak egy másik ember lehet. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 14:29 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 29 vas., 10:54
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: van
Köszi. Amúgy én sosem merek a géppel szembeszállni, inkább egy brutális módon játszom: nincs ellenfél, én vagyok egyedül, általában Necropolissal, Infernoval, Sylannal, és vagy Doungennel, vagy Havennel. Bár, olykor Academy is sorra kerül, csak azért nem vagyok a híve, mert Necropolis ellensége. (ősellensége!!!!) És nekem a Nekromanták a kedvenceim, a barátom pedig mindig az Infernoval volt, és nekem pedig a Sylan tetszett meg, mert egy szuper csapaptot a H5-ben (lidérc, vámpírúr, kísértet, fertőző zombi, csonvázíjász) legyőzőtt egy 30 életes ezüstegyszarvú. Nagyon gáz volt, és azt hittem, hogy akkor tök erős a természet. Ennyi. :D
Tudom, ez nem taktika, de... csak válaszoltam. :oops:
Ja, és kipróbáltam, hogy magam ellen játszani milyen! Doungen Sylan ellen. Tök úgy harcoltam mind2-vel, mind ha gép ellen játszanék. Természetanya nyert. Nem azért, mert úgy akartam, hanem mert ők voltak az erősebek. :twisted:

_________________
"Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit!"

Kép :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 21:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ja,úgy én is szoktam játszani,hogy "magam ellen".Tegnap is nyomtam egy ilyet,Conflux vs. Necro(h3).Conflux nyert. :P De csak pici különbséggel.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 21:36 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 29 vas., 10:54
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: van
Háát, igen. Amúgy te melyikkel akartál volna nyerni? :?:

_________________
"Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit!"

Kép :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 22:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Egyikkel se.Bár úgy éreztem néha,a confluxos jobban megérdemli a győzelmet.Megérdemelte. :D

Na de mostmár hagyjuk az offot,mert moderátor bácsi ránk fog szólni. :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 06 vas., 12:10 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 29 vas., 10:54
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: van
Bizony jó ötlet! :?

_________________
"Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit!"

Kép :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 17 csüt., 20:10 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
ez a ToTE nagyon érdekes... minden hőshöz egyedi stratégia kell: Arantirhoz a nyers erő (jó sok lícs meg vámpír begyűjtése a lekaszabolt ellenből), Zehirhez meg pár vacak djinn is elég jó, mert a főnix úgyis mindenkit elintéz (no meg a puppet master :) ) Wulfstannek meg Freydának a fény mágia segít sokat (resurrection, stb.)
az orkok persze nyers erővel mennek megint csak :) mint Arantir
...nála az avatar tud kegyetlen jó lenni, de a sokszáz lícs meg vámpír mellett felesleges (a pálya elején jól jön nagyon, utána már le van tojva)
a HV-ben nagyon jópofa lett a városban az épületek építgetésénél a pontrendszer. a napi 2000 aranyat adó cuccot gyorsan fel is szoktam húzni, hogy a 9 pont meglegyen a lvl5-höz - ami a legtöbb fajnál nagyon kellemes íjász egység... (vagy olyan, ami gyors, és végig tud menni egyből a harcmezőn)
továbbra is a "kis sereggel száguldozok keresztbe-kasul a pályán, végigverve a verhető neutral-okat" a kedvenc kezdő taktikám, utána már a sereg stb. növekedésével eléggé unalmassá válik :) a game... Zehir kampányát ezért is komálom :)

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 08 pén., 9:12 

Csatlakozott: 2008 júl. 11 pén., 23:54
Hozzászólások: 2
Kedvenceim:Sylan,Dungeon...
HVben csináltátok már az örök élet völgyés küldit?az jó..meg az az Agraeles amiben Tierut kell keresni...utálom...Inferno is egy jó nép,imádom amikor mindig a Pokolcsődőreimmel kezdeni...egyszer sylannal összegyűjtöttem 4 aranybányát,3 várost,5 hőst,mindeghyik 40es(add_exp)és benyomva a birtokigazítás...Ami még jó küldiben az a sárkány út...mindenhol 55 7 szintű lényből,persze titán,fekete sárkány...akkor mondtam azt hogy add_army 5 2.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 08 pén., 15:12 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 29 vas., 10:54
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: van
Szerintem az is egy taktika, hogy kiválasztjuk, hogy ki lesz az ellenfelünk. Szerintetek melyik népet jó választani ellenfélnek? Mert szerintm az összes nagyon erős, legalábbis vannak benne erősek. Pl.: Acadamyben mind1ik csak ilyen kis nyomi, egyedül a rakshasa meg a titan az erős.

_________________
"Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit!"

Kép :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 08 pén., 17:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én a gépet mindig randomra állítom.Sőt,néha a saját népemet is a gépre bízom.Én minden várat szeretek. :wink: A 3 kiemelkedő talán a Fortress,Necro,Stronghold. :)

üdv,

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 08 pén., 18:43 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 29 vas., 10:54
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: van
Amúgy a Necroban is nagyon gyengéknek látszanak a lények, pedig tök erősek nem???

:?: :?: :?:

_________________
"Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit!"

Kép :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 09 szomb., 15:45 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 24 kedd, 16:46
Hozzászólások: 22
[quote="Detti írta "]Szerintem az is egy taktika, hogy kiválasztjuk, hogy ki lesz az ellenfelünk. Szerintetek melyik népet jó választani ellenfélnek? Mert szerintm az összes nagyon erős, legalábbis vannak benne erősek. Pl.: Acadamyben mind1ik csak ilyen kis nyomi, egyedül a rakshasa meg a titan az erős.[/quote]

szerintem a mage és a djin is elég erős


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 09 szomb., 16:01 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Detti írta:
Amúgy a Necroban is nagyon gyengéknek látszanak a lények, pedig tök erősek nem???

:?: :?: :?:

A h5-öt nem ismerem,de a háromban igencsak tápos egységei vannak.Csontilégiók,Vámpír,Dread Knight,a lics meg már a 2./3. napon is lehet.A ghost dragon gyengécske,de valakinek csak kell lenni utolsónak az erősséglistán. :P :wink: és ez a választás rá esett.Bár amit nem szeretek a várban,a zombi és a wight gyengesége.Bár a zombikat magammal szoktam vinni ha van pénz(a licsek védelmére meg ütéselvonónak),a wight épületét fel se húzom.Ha mégis,a várban hagyom őket. :wink: Na ennyi.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 09 szomb., 21:04 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 29 vas., 10:54
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: van
Háhh, a H5-ben a Necroban az is jó, hogy ha más fajta lényt befogadunk a csapatunkba, akkor azt necropolis lénnyé lehet változtatni!!
Én véletlenül a titánt bonedragonná változtattam... :(
De még van esélyem, hogy legyen titánom a necro csapatban! Mivel van még egy acadamy csapatom is. :D

_________________
"Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit!"

Kép :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 09 szomb., 21:25 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
A háromban is lehet!Poén mikor 1000 parasztot csontivá alakítunk. :D :twisted: De én a zombikat is néha. :twisted:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 aug. 10 vas., 10:06 
Avatar

Csatlakozott: 2008 jún. 29 vas., 10:54
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: van
Most majd teszek a necro seregembe egy 10 életes titánt!! :twisted: Legyőzhetetlen leszek ! Megvan az egész seregem, a zombimat beraktam a várba, és annak a helyére a titánt beteszem. És olyan fura, hogy egy Hell Charger akart csatlakozni a necro seregemhez! Ráadásul 85 életes volt!! Ez olyan ritkaság... És a Sylvanből is befogattam treantot, és Emerald Dragont. És persze köztük van a kis csődör is...

_________________
"Az élet előttem áll, és nem látok tőle semmit!"

Kép :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 dec. 11 csüt., 10:30 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 10 szer., 10:56
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Most írok a fórumra először, és egy tippet szeretnék kérni valakitől aki gyakran szokott az Inferno várral lenni!
Az öcsém Castle-lal fog ellenem játszani egy jól telerakott M-es pályán, a wog-ban. Nem rakhatunk be más lényeket a csapatba, megfelezzük a pályát és mindent összeszedünk aztán főcsata lesz. Namost ő gyakrabban szokott játszani és szinte mindig Castle-al van. Egyszer csaptunk csak össze ilyen felállásban és majdnem bejött, hogy armageddont nyomattam neki, így a szultánok megmaradtak, de túl táposak a castle lények és legyőzött :x ! Ez a wogban jó taktika lehet + démonidézés? Mert ugye a végére már majdnem mindem lényem tűzvédett és nem is kell mass fire protection. Mi a castle ellenszere?
Köszi! Bódog karácsonyt!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 256 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség