Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 256 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 27 kedd, 9:51 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 30 hétf., 10:54
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: nem város, falu
16-os knowlegdével olyan vazázslatot csinálhatok amilyet akarok, csak hát 5-ös Spell power. Nem baj meglássuk, kinek sikerül a dolog. Igaz a hugom gyakran elköveti az a hibát, hogy berzerket rak, és aztán odamegy az ellenhez valamelyik lényével :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 27 kedd, 22:19 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Gloucester írta:
polo56 írta:
A tudása most 8, de ott van mellette egy Superior scroll of knowlegde. (+4)
Nekem a tudásom 16, mert felvettem a minor, a major és a foremost scroll of knowlegdét (+2 +3 +5) :P úgy volt, hogy a superiort is én veszem fel, de a hugom láván exert pathfindiggel és logisztikával kielőzött. Ezért a tudásom nem baj, csak a spell power kevés. Attack defense tekintetében a knight sokkal jobb a sorceressnél. Elementált idézhetek én is, csak vigyáznom kell a többi egységre, mert nincs ressurrect truem.

Az elementálok idézése és a feltámasztás is függ a spell powertől. A támogató varázslatok (pl. mass haste) viszont ugyanúgy kifejtik hatásukat gyenge spell power esetén is, csak rövidebb ideig tartanak, egész pontosan annyi körig, amennyi az sp. Tehát lovag esetén, ha úgyse tudsz 10+ sp értéket összehozni, akkor elég 4+ is, ha van mellé 60+ mana. Ebből ellövöldözöd a segédspelleket, amelyek csata végéig kitartanak.
Hatékony pusztítást varázslatokkal H2-ben főleg a warlock és wizard tudott produkálni (de leginkább az előbbi), a többiek csak akkor, ha nagyon magas szintűek voltak, vagy jók voltak a cuccok. Nekró és sorceress jobbára egyenletesen osztotta a primary skilleket, így mák kellett hozzá, hogy cuccok nélkül is magas sp-t tudjanak összehozni.
A legnépszerűbb egyébként alacsony szinten a villám volt, mert sokszor beadta mage guild level 2-ben, sebzése 25HP/sp, ami a H2-ben mozgó kis seregek közt nagy pusztítást végzett. Más hatékony dolog meg 4-es szintig nem volt és ott is "csak" a meteor shower és chain lighting, de azokkal egyrészt vigyázni kellett, másrészt meg egyetlen ellenféllel szemben az se ütött sokkal többet, csak a többiek is kaptak.

Hát igen,ezért is voltak a kedvenceim a warlockok,a sorceresst meg nem kedveltem.Nekró az bejön,mert lehet termelni a csontikat,még ha nem is annyit mint h3ban,de itt erősebbek :) .Van az archibald kampányban is egy ilyen nekros map ahol vagy 2k csonti összejön(valami 12 titán van az ellennél,semmiség).Az a kedvenc mapom a kampánybol.:) Kár h multipartner nincsen.A varikhoz hozzászólva én sose építettem lvl3guildot mert ott nincs ütős vari...Mass haste és teleport kivételével.Lvl4 ilyen olyan,lvl5 meg igazán idegesítő mikor hypnotizét kapunk... :shock: 10 nyersi mindenből a semmiért.Load game akkor...Na ennyit jó gamet polo :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 28 szer., 3:13 
Avatar

Csatlakozott: 2005 júl. 11 hétf., 20:09
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Jászberény
A Rebellion nevű pálya, ha jól emlékszem. Parasztok légiói szobroznak a terepen, nekünk pedig egy Corlagon nevű hőssel kell nyomulni, aki - bár lovag - alapból rendelkezik expert nekromanciával. Vicces.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 28 szer., 8:59 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 30 hétf., 10:54
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: nem város, falu
Gloucester írta:
A Rebellion nevű pálya, ha jól emlékszem. Parasztok légiói szobroznak a terepen, nekünk pedig egy Corlagon nevű hőssel kell nyomulni, aki - bár lovag - alapból rendelkezik expert nekromanciával. Vicces.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 28 szer., 9:02 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 30 hétf., 10:54
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: nem város, falu
Aha, én sosem szerettem az a pályát, az ellenég mingig szerzet DimDoort
és idő előtt alfoglalta a várat, amikor még nem tudtam kiépíteni a kezdeti fahiány miatt :evil:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 28 szer., 15:43 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Az a legkönnyebb :D
Én dimdoorral is simán levertem,az igaz h elfoglalta a kezdő váramat,de nem sok időbe tellett visszamenni.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 29 csüt., 13:36 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 30 hétf., 10:54
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: nem város, falu
H3-ban szoktam azt csinálni, hogy egz jól varászló nekromanta hőshöz rakok
néhány szellem sárkányt és vámpírt aztán varászlatokkal leölöm a gyengébb lényeket, és a hősöm egyre erősödik a csontik miatt. Mondjuk ha H3-ban nekromantával megyek. akkor csontvázat csinálok a zombikból és a witchekből is(ha van rá pénzem), a licheket védelemre hagyom, a sárkányok az öregítés és a morálrontás miatt jók(különösen ha van Sorrowom), a Vampire lord és a Death knight a legjobbak a harcra, a vámpírnak gyakorlatilag nincsen vesztesége, és ha van Animate dead, ahhoz még Earth magic se kell, hogy teljes felélesztés legyen. A csontvázak
csak akkor használhatóak, ha van Teleport és Animate Dead, de akkor nagyon :wink: . Esetleg a witchet használom barbárok ellen, mert akkor azok nem tudnek varázsolni :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 29 csüt., 19:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
De ha van red orbja akkor besz***d :twisted:

ui.:A necro a csontik miatt erős,vámpír gyenge főcsatába,ghost meg 1 sz*r az öregítés vagy minden 50.ütésnél jön be stb...

Kisdacide: Moderálnom kellett, fogd vissza az írókád! :? Vologya Mester

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 30 pén., 20:31 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 30 hétf., 10:54
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: nem város, falu
[quote="kisdacide"]

ui.:A necro a csontik miatt erős,vámpír gyenge főcsatába,ghost meg 1 sz*r az öregítés vagy minden 50.ütésnél jön be stb...

Hát a vámpír nem erős de ha rakunk rá Counterstikeot gyakorlatilag visszaszerzi a veszteségeit, a csonti meg nagyon lassú. Ha a pályán kevés az elsőszintű akkor a csonti nagyon megszívja :evil:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 31 szomb., 19:24 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Elnézést Vologya Mester! :oops:

Vámpírral nagyon lehet aratni.Főcsatában vigyázni kell rá,mert egyszer Hellblood ellen játszottam,vagy 50 vámpírom volt,és az összeset lecsapta majdnem a 100 démonja... :?

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 01 vas., 14:25 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 30 hétf., 10:54
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: nem város, falu
Hát igen, a kellemetlen élmény sokat ront a dolgon.
Különben én sem főcsatára szoktam használni, a nekrónak amúgy sem az az
erőssége :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 31 kedd, 18:08 
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 27 pén., 19:49
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Nagyatád
bla


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 31 kedd, 18:42 
Avatar

Csatlakozott: 2007 júl. 30 hétf., 10:54
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: nem város, falu
Ez pontosan mit is akar jelenteni :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 10 pén., 23:10 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 0:07
Hozzászólások: 73
Nekem nincsen nagy tapasztalatom multiban csak a haverokkal szoktunk néha tolni egy egy mecset egy gépről de hálózatban soha nem játszottam.

Viszont elmondanám h milyen taktikát követek single playerben:
Ha impossibilen játszok mindig előbb a pénzes épületeket csinálom általában a várat kiválasztom és bónusznak nyersanyagot kérek hiszen aranyat úgy is ad a vár de fa nélkül nincsen Marketplace ami sokat segíthet.
Ha Normalon játszom akkor előbb a lényeket és Citadellát illetve Castlet húzom.
Fortresban, Strongholdban illetve Castleben első hétre fel lehet húzni 7es szintű Unitot így erre koncentrálok de figyelek arra h a Castle fontosabb mint a 7es Unit hiszen többet ér 2x annyi Knight, Monks, Swordman, Griff, Marksmen és Pikemen együttvéve mint 1el több Angyal.
A fejlesztéseket legutoljára hagyom illetve a Mage guildot hiszen később fel lehet fejleszteni őket de ha egyik héten nem építesz meg valamit akkor abból kevesebb fog termelődni.
Ha XLes pályán játszom akkor több Heroesal nyomulok egyszerre ha Mes-en akkor általában 2 is elég XLes-en town portal kötelező és lehetőleg egy heroesnál tartom a legjobb egységeimet egy erős csapatban.
Ha lehetőségem van rá akkor két várat egyszerre is szoktam húzni ilyenkor figyelek arra h ne építsem mind a két várban ugyan azt illetve különböző nyersanyagokra legyen szükség az adott épültek építéséhez mert ha egyféle nyersanyagból építkezünk hamar kifogyunk belőle.
A taktikám mindig célratörő próbálok minél több várat elfoglalni ugyebár több vár több unitot és pénzt jelent.
Figyelem a tavernben hogy állok ellenfeleimhez képest és ha úgy érzem van esélyem akkor rögtön letámadom nem várom meg míg ő is és én is teljesen kifejlődünk nem vacakolok egyéb dolgokkal ha már az ellent megtaláltam csak őrá koncentrálok az ő várait foglalom és nem a semleges várakat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 18 szer., 16:36 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 26 szomb., 20:18
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Zed111 írta:
H4 order.

A cél mindig az, hogy minél előbb legyen genie. Ha megvan, még egy order mágus a főcsapatba, így már ketten lesznek. :lol: Aztán amikor van kb 15-20 genie, akkor megindulok és fölépítem a titángyárat. Táplom a brigádot kb. 10 titáning + a mellé való összes egység. Ez lesz az 1-es csapat. Ez a brigád már úgyis olyan messze lesz a fővártól, hogy nem érdemes vele hazamenni, minden nap ezért jöhet egy 2-es számú csapat kialakítása.


Újabban visszatértem a H4-re, az egyik kedvencem az Order. Az a taktikám, hogy minél hamarabb legyen mágusom vagy dzsinnem; illetve általában egy főseregben gyűjtöm össze őket (sok félszerzettel és törpével a háttérben persze). Ebben a seregben mindig legalább két hősöm van (eleve, a játék elejétől így indulnak), az egyik varázsló, a másik inkább támadó (emellett nemesség, bányászat is magasra húzva). Egyébként meglehetősen sok hőst van verbuválok idővel, jelentős részüknél a gazdagság képzettségre hajtok, hogy anyagilag támogatva legyen az ügy.
Ha megszereztem más népek várait, általában a fősereget egy-egy más mágiaágban nagyon jártas hős is megtámogatja. A Rend mágiában előszeretettel használom a Repülés, Lassítás, Gyávaság, Varázslatlopás és az Elmozgatás varázslatokat. Időnként olyan sereget állítok össze, ahol jóformán nincs is közelharcos, azaz félszerzetek, dzsinnek tömkelege mellett erős mágusok Jégcsapás varázslattal, illetve más népek távolsági támadói - kellő odafigyeléssel erős sereg lesz, amely lesöpri az ellenséget.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 18 szer., 21:11 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
H4-ben 3-4 hős a kampányban, oszt kész :P

Egy közelharci: (nemesség, harc, élet)
Egy vagy kettő varázshasználó: (pap/varázsló/mágus/druida/nekromanta) [vártól függ] --> (élet, káosz, harc, rend, elvétve természet)
Egy íjász: (harc, taktika, scouting, élet)

Ez mellé még társul egy rakat halhatattlanság pia (10 fejenként) :D

Multi játékokban is elég hatásos 8)
Ugyanis, a legtöbb nem magyar nemzetiségű játékos, nem törödik a hősével, így vár védésnél elég könnyen lehet győzni :)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 256 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség